ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Juventus
Autor Wiadomość
Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:24   

Co do drugiego gola, czemu Gigio nie wyciągnął reki?

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:24   

Koniec meczu.
Dziękuję

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:25   

Bubu napisał/a:
Co do drugiego gola, czemu Gigio nie wyciągnął reki?

Mnie się wydawało, że wyciągnął, tylko byl spóźniony...

GoliMilan 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:30   

I po sezonie...

diszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:31   

Cóż, oni mają Higuaina, który ma dwie sytuacje na granicy pola karnego i zamienia je na gole, a Milan ma Kalinica, który kopie się po czole i nie potrafi wykorzystać kilku sytuacji, w tym setki z kilku metrów.

Burzum 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:32   

Był spóźniony bo pokracznie zrobił skok i nie miał się już z czego odbić. No to Montelle można pożegnać.

stasio1910 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:32   

Montella jak dla mnie out. Jego ustawienie się niestety nie sprawdza. Nie wiem kto mu podpowiedział taktykę z trzema obrońcami, ale już można powiedzieć, że jest nietrafiona. W sumie to po kilku meczach można było tak powiedzieć ale on sie uparł. I tak ciągnie swoją myśl o Milanie 3-5-2. Ale chyba koniec zabawy. Zdziwię się jeśli w poniedziałek będzie nadal trenerem. Kupiliśmy niezłych obrońców, kupiliśmy pomocników. Mamy dobrego bramkarza. Ilość traconych bramek szokuje

Qba69 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:33   

Meczu nie oglądam ale domyślam się że zadecydowały epizody, pech i VAR...

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:35   

Qba69, a co innego? Słaba gra Milanu? Nie za tego "trenera". :D

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:37   

GoliMilan napisał/a:
I po sezonie...

W 11. kolejce jest po sezonie? Bo przegraliśmy u siebie z Juve? W sensie po sezonie, czyli co? Spadamy z ligi? Czy tracimy szanse na scudetto, które jak wiadomo było planem minimum? O co chodzi z "po sezonie"?
lì a casa il cuore sentirà!

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:37   

Nie chce się pastwić ale nawet Spal strzeliło gola Juventusowi.
My oczywiście tego nie zrobimy.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:39   

Sezon jest długi i jeszcze sporo czasu minie, zanim będzie można powiedzieć 'jest po sezonie'. Ale to chyba najwyższy czas na zmianę trenera, bo w tym meczu jak zwykle w ofensywie gramy bez pomysłu, a Montella już od dłuższego czasu nie potrafi tego zmienić. A skoro nie da rady, to lepiej coś zmienić niż liczyć na cud.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:42   

Też mi się tak wydaje. Te fragmenty, w których wyglądaliśmy nieźle, były grane ambicją i wolą walki, a nie taktyką i schematami. Nic się nie poprawia, a tygodnie mijają.
lì a casa il cuore sentirà!

Zbyszek 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:42   

Majkel napisał/a:
GoliMilan napisał/a:
I po sezonie...

W 11. kolejce jest po sezonie? Bo przegraliśmy u siebie z Juve? W sensie po sezonie, czyli co? Spadamy z ligi? Czy tracimy szanse na scudetto, które jak wiadomo było planem minimum? O co chodzi z "po sezonie"?

Domyślam się, że chodzi o to, że nie uda nam się zająć miejsca w 4 i znowu nie będzie nas w LM. Bo to jedyny cel.

Ale fakt, po sezonie jeszcze nie jest, bo przecież możemy wygrać LE. Tylko do najważniejszych spotkań trzeba zmienić parę rzeczy.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:44   

Ilość strat Kessiego szokuje...

Zbyszek 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:48   

Szokuje to, że zepsuliśmy Biglię. Szokuje to, że zepsuliśmy Kessiego.
Powinniśmy zmienić trenera, zmienić trenera od przygotowania fizycznego, mecze do końca stycznia traktować jak sparingi i budować formę, drużynę i zgranie na ważniejszą cześć sezonu, w której trzeba walczyć w LE.
Tkwienie w bagnie nie ma sensu. Tak mi się wydaje. Szkoda tylko, że jedynym rozsądnym trenerem, który jest teraz bez pracy jest Tuchel, który nigdy nie wpadnie na to, aby wziąć w ręce to gorąco jajco, które na ziemię kolejno upuszcza każdy kolejny śmiałek.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:49   

Przestawił Suso na środek za napastników i nie ma Hiszpana.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:50   

My po prostu słabo gramy. Jako zespół i indywidualnie. Statycznie, nie biegamy, nie ma kombinacyjnej gry, formacje są rozciągnięte. Do tego nie mamy szczęścia, no ale niespecjalnie jemu pomagamy. Taktycznie ten zespół jest rozpieprzony, nie ma kto pociągnąć wózka. Typowe lelum polelum.

Zbyszek 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:52   

Yahoo323, masz rację. Prawda jest taka, że każda szanująca się drużyna wbiłaby dziś Juve przynajmniej 2 gole do przerwy. I to po samych głupich stratach jeszcze na ich połowie. Poważne drużyny takie błędy wykorzystują, bezlitośnie. A my nie wiemy co zrobić z piłką. A każdy zawodnik wygląda tak, jakby nie miał pojęcia, w którą stronę pobiegnie kolega, któremu chciałby podać piłkę.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:53   

Na plus dzisiaj Manu, dobry mecz po zmianie. Po raz kolejny jestem ciekawy co powie trenejro po meczu. Jako jedni z nielicznych jeszcze nie straciliśmy bramki po rzucie rożnym, więc chyba czas najwyższy przywołać ten argument na konferencji, w razie jakby ktoś śmiał zarzucić Montelli, że Milan rozegrał złe zawody.

zino 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:57   

Jak ktoś znajdzie tu jakieś plusy dodatnie, poza ewentualnym, mam nadzieję, wy..waleniem Montelli, to będę zdziwony, bez jaj ludzie... Mi się chce płakać, rzygać tą grą, tym brakiem ambicji i walki. Druga połowa była FATALNA. Dno i metr mułu. I naprawdę staram sie byc spokojny i piszę to na trzeźwo. Nie ma się co czarować, Montella prochu nie wymyśli, mamy po Top4 i LM, może lepiej skupić się na walce o wygranie LE, bo w lidze to ciężko będzie nawet w 6 skończyć.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 19:00   

Miałem ogromne nadzieje. Ale to nie mogło się wydarzyć.
Z prostego powodu. Milan Montelli to zlepek. I po raz kolejny, nie ma Suso nie ma bramek. Ba! Nawet nie ma okazji! Druga połowa to cios w twarz dla tych wszystkich kibiców którzy są nadal naiwni. Przemilczałem sprawę Montelli bo zwycięstwie w Weronie. Ale teraz po raz kolejny mam nadzieję że go w końcu zwolnią. Dość.

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 19:02   

U nas nie ma ruchu bez piłki, nikt nie pokazuje się do podania.

Kacapa92 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 19:05   

No Suso no Party

Ciekaw byłem jak wyglądała nasza postawa w ofensywie, kiedy Suso będzie miał gorszy dzień, no i się przekonałem. Prawdę mówiąc to poza sytuacją Kalinicia z końcówki pierwszej połowy nie stworzyliśmy sobie żadnej okazji do zdobycia bramki. To był pierwszy wyjazdowy mecz Juventusu w tym sezonie w którym nie stracili gola - to mówi samo za siebie.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 19:09   

Cudów się nie spodziewałem, w końcu graliśmy z Juventusem, który z tyloma latami doświadczenia w wygrywaniu w ostatnich latach po prostu cynicznie wykorzystuje swoje sytuacje i zabiera do Turynu 3 pkt. Mimo wszystko ta bardziej romantyczna część mnie oczekiwała, że wyszarpiemy zwycięstwo głodni sukcesów po ostatnim nie najlepszym okresie.

I teraz: z jednej strony oczekuję wstrząsu, oczekuję reakcji zarządu, chociaż z drugiej nie widzę nikogo dostępnego na horyzoncie kto mógłby po Montelli posprzątać ten bajzel...

Odpowiedz do tematu