ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Juventus
Autor Wiadomość
Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 09:37   Milan - Juventus

Włoski klasyk! Dwie wielkie firmy spotkają się za kilka godzin na San Siro w kolejnym ligowym starciu. Tego meczu nie trzeba przedstawiać, nie trzeba go reklamować. Mecz z tych, który generuje wielka dawkę emocji.

Ostatnio na SS Loca dał nam zwycięstwo. Fantastycznym uderzeniem.

Teraz liczę, że podejmiemy walkę a może i sprawimy niespodziankę. Głowy czyste, uśmiechnięte twarze i koncentracja. Forza Milan!

stasio1910 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 09:49   

Poprzednio tak jak wskazał Qnen zwycięstwo dał Locatelli. Nie miałbym nic przeciwko, żeby scenariusz się powtórzył. Stawiam jednak, że decydującą bramkę - po zaciętym meczu- w końcówce da nam Cutrone. Patrząc realnie to większość z nas pewnie drży na widok Dybali i spółki, ale to my dzisiaj będziemy bardziej zmotywowani bo potrzebujemy tego zwycięstwa jak nigdy.

MK92 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 09:50   

Mnie nadzieją napawa historia naszych ostatnich kilku pojedynków z Juventusem, w których nie oddawaliśmy za darmo pola Starej Damie, pomimo dużo mniejszego potencjału sportowego. W teorii niewiele wskazuje na to, że jesteśmy w stanie urwać dziś punkty Bianconerim. Jednakże - jak to mówią - takie mecze rządzą się swoimi prawami. Będę usatysfakcjonowany remisem. Forza Milan!

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 11:21   

A ja wierzę, że zwycięstwo jest możliwe. Drużyna ma potencjał, którego na razie nie wykorzystuje, ale na takie spotkania potrafiliśmy się już nieraz spiąć i powalczyć o 3 punkty. Przykłady to zwycięstwo w superpucharze i w poprzednim sezonie. Także liczę na 3 punkty :P .

Adin 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 11:50   

Jak będzie remis można być zadowolonym. Ja się martwię o naszą fazę defensywną. Juve przekształciiło się w tym roku nieznacznie. Stawiam na grad goli w tym meczu.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 16:19   

Milan (3-4-2-1): G.Donnarumma; Zapata, Romagnoli, Rodríguez; Abate, Kessie, Biglia, Borini; Suso, Çalhanoglu; Kalinić

Juventus (4-2-3-1): Buffon; Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Asamoah; Pjanic, Khedira; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain

Nie komentuję wyboru... Zapata i Abate sabotażysta. No cóż miejmy nadzieję że to się uda.

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 16:31   

Jak tu traktować Montelle poważnie jak wystawia Zapate za Musacchio ['] RR to też nie jest środkowy obrońca, w poprzednich meczach się czasem zapominał i latał po skrzydle.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 16:34   

De facto nie wiemy czy Zapata/Musacchio daliby radę w centrum obrony, Obydwaj są prawonożni, wiec raczej danie ich na LŚO nie ma sensu. Z absencji Bonucciego przestawiony jest z lewego stopera Romagnoli i Rodriguez na ŚO

Drugie pytanie czy Musacchio jest tak często rotowany zez względu na chuchanie o jego zdrowie, bo nie ukrywajmy, że on miał problemy mieśniowe w Hiszpanii

bogiel 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 16:36   

Zapata gra, bo jego stronie bedzie grał Mandzukic. Mandzukic jest znacznie wyższy i fizycznie silniejszy od Musacchio. Nie wiem czy to dobre rozwiązanie, ale akurat tym wyborze logiki nie brakuje.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 17:02   

Abate kapitanem, czyli to nieprawda, że Biglia wice. Podoba mi się to. Forza Milan!

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 17:07   

Jak tak stanęli na hymn Serie A, to naszła mnie refleksja. Włoch, Włoch, Włoch, Włoch, Kolumbijczyk, Szwajcar, Iworyjczyk, Argentyńczyk, Turek, Hiszpan, Chorwat. Nie wiem czy to takie dziwne, że nie potrafią się zgrać, jeśli dodamy do tego, że wielu z nich przyszło do nas w jednym momencie.

Ar2ur 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 17:07   

Panowie podratujecie linkiem do transmisji? :help:

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 17:11   

Gimlord, na papierze to może brzmi strasznie, ale Hiszpan, Kolumbijczyk i Chorwat mają już za sobą kilka sezonów w SA, a Iworyjczyk właściwie nie wiem, ale co najmniej jeden ;-)

PS. Rodriguez już chyba trzeci mecz na stoperze i choć wciąż gra mocno ofensywnie, to IMO wygląda bardzo solidnie na tej pozycji.
lì a casa il cuore sentirà!

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 17:50   

Co ten Kalinić nawywijał. Taka sytuacja! Na rany boskie!

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 17:51   

Ależ niedosyt! Ta sytuacja z końcówki mogła wszystko odmienić. Komentatorzy widzą lepsze Juve, ja widzę mecz przynajmniej wyrównany, jeśli nie z przewagą Milanu. Brakuje wykończenia, ale obrona wygląda nieźle (poza jedną sytuacją), nie oddajemy pola, prowadzimy grę. Trzeba się spiąć, ale dziś jesteśmy godnym rywalem.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 17:52   

Jak Kalinic mógł tego nie strzelić?! :hmm:

W Eleven mówią, że Biglia to Montolivo 2.0. No nie wiem..., Monto choćby lepiej odbierał.

Nie jest źle, ale jednak przegrywamy... z przebiegu gry niezasłużenie więc mam nadzieję, że coś wciśniemy w drugiej połowie.

zino 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 17:57   

Typowy Milan, typowy brak szczęścia, choć w sumie to bardziej frajerstwo KAlinicia, bo tam nie strzelić to naprawdę sztuka... byłaby brama do szatni i idealnie, a jest dupa i wg mnie nic tu nie ugramy, obym się mylił. Wyrachowane juve + nasza niemoc.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 17:58   

Bramka dla Juve to kryminał u nas ... Krater pomiędzy formacjami jak za czasów Seedorfa. Jakim cudem ta piłka przeszła przez dwie formacje :wall2:

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 17:59   

W fazie obronnej gramy 4 obrońcami. Dlatego gra RR.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:02   

bounty_fire napisał/a:
Bramka dla Juve to kryminał u nas ... Krater pomiędzy formacjami jak za czasów Seedorfa. Jakim cudem ta piłka przeszła przez dwie formacje :wall2:

Biglia chyba stwierdził, że Dybala nie będzie zagrożeniem i można go olać. Bo zdaje się, że to on dograł do Higuaina?

Kurde, pech mega. IMO gramy lepiej od Juventusu, który stworzył pół sytuacji, z której padł gol. Mam nadzieję, że kontynuujemy walkę w drugiej połowie. Ech, gdyby ten Kalinić...

Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:06   

W dodatku mogła być dla nas jedenastka bo po dobitce była ręka

stasio1910 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:16   

Poki co niezłe zawody gra Kessie. Poza tym Juve kontroluje to spotkanie. Pierwsze 20 minut meczu nie istnieliśmy. Oby druga połowa przyniosła lepsze wieści. Niby gramy u siebie ale na boisku tego nie wydać. Niestety ... spojrzałem na statystyki i tam wyglądamy nieźle. Niestety wizja tego nie potwierdza. Mam wrażenie ze nawet jeśli byśmy wyrównali to Juve podkręci tempo i nas skarcą. Jest ogromna różnica w dojrzałości i rozgrywaniu piłki przez obie drużyny. Liczę na cud i wyrównanie

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:18   

stasio1910 napisał/a:
Pierwsze 20 minut meczu nie istnieliśmy.
Chyba od 10 do 20 minuty.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:18   

Biglia do zmiany, Hakana ktoś widział bo na razie idzie drogą do bycia najgorszych "10" w klubie. Boatenga z tym nr i tak chyba nie przebije, ale do Hondy mu coraz bliżej

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 18:22   

Taaa... Biglia jakoś też nie może nawiązać do naszej najbardziej znanej "21".

Niech to wszystko cholera :( Dwie akcje, dwa gole...

Odpowiedz do tematu