ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Genoa
Autor Wiadomość
acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 11:41   Milan - Genoa

Gwóźdź do trumny Montelli?
Jeśli dziś zaliczymy wpadkę, strata do LM wyniesie już ok. 10 pkt, a do LE 7-8 pkt. To prawdziwa przepaść. Stawiam jednak na wygraną, co bez gruntownej zmiany (przemiany) i tak niewiele pomoże.
Zabraknie Contiego. Trener widzi nasza dobrą grę. Jaka taktyka na dziś?

P.S. Po krótkiej przerwie wyjazd, potem Juve a za 4 kolejki Neapol. Chciałbym zapaść w zimowy sen.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 11:53   

Taktyka na dziś to pewnie tradycyjnie zero zagrożenia, dużo błędów i liczenie, że z dziesięciu stałych fragmentów chociaż jeden zamienimy na gola. Pewnie pogramy też trochę wszerz boiska na trzydziestym metrze z okazjonalnymi niebezpiecznymi prostopadłymi podaniami do Donnarummy, który niecelnym wybiciem odda piłkę rywalowi. Tak. Stawiam dziś na taki plan Montelli.
Jeżeli rzeczywiście RR wybiegnie dziś od początku na środku obrony, a Jack na wahadle, to znaczy, że dla Montelli mecz z AEK był precedensem jeżeli chodzi o grę w obronie, no bo przecież w końcu nie straciliśmy bramki. Szkoda słów.
Jeżeli mamy wygrać, to okazale, nie chce jakiegoś wymęczonego 1-0 czy 2-1, dzięki czemu Montella mógłby zachować posadę. Jeżeli mamy przegrać, to trudno, 3 punkty mniej, ale za to opcja pożegnania się z wielkim taktykiem jakim jest nasz trenejro osłodzi gorycz porażki. Montella już zawala ten sezon i z nim nie widzę szans na jego uratowanie. Niech przyjdzie ktoś do końca sezonu, a potem zatrudnijmy trenera z topu. Nie zrobi się topowej drużyny bez topowego trenera. Jakoś taki Klopp potrafił w miesiąc-dwa ogarnąć Liverpool i narzucić im swój styl gry. Montella tak narzucił swój, że z Bigli zrobił się Montolivo, a z Bonucciego Bonera. Mając topowych zawodników gramy gorzej niż rok temu mając skład na 7-10 miejsce w Serie A.

Burzum 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 12:20   

Ja bym chciał widzieć zwyczajne 4-4-2. Tak mi się wydaję, że bardziej w tym ustawieniu by coś mogło zaskoczyć. Ale chyba strata punktów potrzebna, aby pozbyć się trenera.

MK92 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 12:35   

Ciężko wytypować jakikolwiek wynik przed tym spotkaniem, a to nalepiej świadczy w jak kiepskim położeniu się znajdujemy, skoro nie można być pewnym wygranej Milanu z Genoą na San Siro... Nie wiem, czy dla uratowania naszej sytuacji w dalszej perspektywie nie byłoby lepiej, żebyśmy dzisiejszy mecz przegrali... Rozum kłóci się dziś z sercem... Forza Milan!

miszcz 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 13:06   

MILAN (3-4-2-1): G. Donnarumma - Zapata, Bonucci, Rodriguez - Borini, Kessie, Biglia, Bonaventura - Calhanoglu ,Suso - Kalinić

Montella już totalnie odleciał. Jedyny pozytyw, to, że zapewne dzisiaj go pożegnamy.

luca1899 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 13:10   

Z całym szacunkiem, jestem przeciwny zmieniania trenera w środku sezonu, tym bardziej teraz, kiedy na rynku nie ma nikogo konkretnego. Obstaje ciągle za Montellą, ale no chyba tylko ślepy nie potrafi zauważyć, że Kessie potrzebuje usiąść na ławce, albo całkowicie odpocząć jakiś mecz, bo jest totalnie bezproduktywny. Wystawianie Rodrigueza w trójce z tyłu też nie jest najmądrzejszą decyzją i z całą sympatią do Kalinicia, to mamy obecnie dwóch lepszych zawodników na lufe od Chorwata. Przecież my mamy nieciekawą sytuację w lidze, nie ma zgrania w obronie, a on kolejny mecz robi jakies kompletnie nieprzemyślane ruchy. No bo gdzie tu sens?

Burzum 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 13:14   

Wyjściowy skład :hmm: , to tragedia. Akt pierwszy już za parędziesiąt minut.

Kacapa92 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 13:26   

Wygląda to trochę jak takie desperackie szukanie pewnego rozwiązania.

Nie podoba mi się, że Rodruguez gra w trójce, Jack gra na wahadle, a my gramy jednym napastnikiem. Znowu mam wrażenie, że będzie dublowanie pozycji w środku pola, a Kalinic będzie osamotniony stał przy trójce obrońców.

Wczoraj pojawił się nowy kandydat na miejsce Montelli, mianowicie Hiddink i muszę przyznać, że jest to chyba pierwsza tak poważna kandydatura na którą byłbym w stanie przystać.

Straciłem wiarę w naszego trenera i nie widzę sensu dalszej współpracy z nim, dlatego dzisiaj nawet nie zmartwi mnie strata punktów i pożegnanie go na dobre.

Camill 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 13:33   

Jeszcze nikt nawet nie kopnął piłki a już marudzicie... Ma ktoś dobrego linka do transmisji?

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 13:38   

Zapata za Musacchio. ['] Wracając jeszcze do tego błędu Mateo, to bramkarz nie ma prawa podać piłki do krytego zawodnika pod naszym polem karnym.

Kojak 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 13:58   

Poratuj ktoś jakimś sopcastem lub acestream :)

Resk 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 14:07   

Ja tu oglądam ---> http://live.livewidget.ne...am-4491957.html

Resk 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 14:11   

Pierwsze wrażenie, że są bardzo zmotywowani i widać, że im zależy. Zobaczymy jak to się dalej potoczy.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 14:27   

Bonucci upadł na głowę. Bezdyskusyjne czerwo. A ja już chyba wiem jak się ten (kolejny) weekend skończy.
lì a casa il cuore sentirà!

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 14:44   

Wszyscy widzą, że Bonucci nie nadaje się do gry - co robi trener? Wystawia go na siłę w każdym meczu... błędy indywidualne, głupota? Zgoda, jednak to wszystko zaczęło się znów już na samym etapie ustalania składu, nie na boisku.
Trener nie radzi sobie ani w kwestii ustawienia, ani personaliów i na to nie ma żadnego usprawiedliwienia.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 14:47   

Koszmar. Gra Suso i nikt poza nim.
KOSZMAR!

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 14:51   

Rzygać się chce. Nie ma nic, już lepszy był Milan Inzaghiego, bo tam nie było wykonawców.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 14:52   

100% zgody rangiz. Do tego taktyka wzięta chyba ze składziku z taktykami Montelli. Ot, wymyślił. Ciekaw jestem jak ona miałaby wyglądać w przypadku przeprowadzenia jakiejkolwiek zmiany któregoś z dwójki Jack-Suso.

Długo byłem zwolennikiem dania mu czasu, ale póki co czas pokazuje, że jest coraz gorzej, a nie coraz lepiej.

luca1899 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 14:54   

Bonucci Bonuccim, ale co się dzieje w naszej drugiej linii to jest jakiś dramat. Czy Kessie potrafi coś innego oprócz zagrywania głęboko do tyłu? Przecież jego przyjęcia piłki są dziś na poziomie Dawidowicza z euro u21. Po co go ciągle męczyć? Niech sobie usiądzie jeden, czy dwa mecze. To samo Biglia, no to jaki on zaliczył spadek w porównaniu z zeszłym sezonem, jest na miarę Bonucciego. Głowno dowodzącym defensywy jest weteran Zapata, (choć dziś póki co tragedii nie ma) a na ławce siedzi Mussachio. Montella dość

Camill 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 14:55   

Wedlug mnie gramy całkiem nieźle...

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 14:55   

Najgorszy poza Bonuccim zdecydowanie Kessie. Nie poda. Straci.wyrzuci piłkę w aut. To co on gra to jest jakaś paranoja.
Gramy z jedną z najgorszych ekip. I już po 20 minutach powinniśmy prowadzić a teraz znowu nam pewnie strzelą i przegramy 0-1.
Gry nie ma. To jest kpina.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 15:05   

Wymarzony koniec weekendu w obecnych okolicznościach to byłoby wymęczyć jakieś 1:0 i pożegnać Montellę.

PS. Nie wiem czy to śmieszne czy nie, ale brakuje mi Kucki w takim meczu.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 15:54   

Już prawie bliżej nam do strefy spadkowej niż do LM. Jeszcze jakieś wątpliwości czy dalej "nie zwalniamy w środku sezonu"?

kamilus 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 15:55   

Mam tylko nadzieję, że powitamy Hiddinka, a nie Mazzariego.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 15:55   

Jeśli Fassone ma jaja to proszę... zwolnijcie tego pseudo trenera!

Odpowiedz do tematu