ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
AC Milan - AEK Ateny
Autor Wiadomość
zino 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 21:04   

Tymczasem po asyście Bonery Bacca strzela dla Villarealu. Taki czarny humor :)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 21:06   

135 minut i koniec Montella.
Wychodzimy prawie najmocniejszym składem w ofensywie a gramy jak z opaskami na oczach. Montella w sposób perfekcyjny rozbroił drużynę. Przykro na to patrzeć.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 21:09   

zino napisał/a:
Tymczasem po asyście Bonery Bacca strzela dla Villarealu

Fajne podejście musi mieć Villareal do LE. Bonera w lidze: 0 minut. W LE: 3 mecze w pierwszym składzie.

Marco7 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 21:11   

Najwyraźniej postanowili odpuścić sobie ligę hiszpańską ;)

rzepinho 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 21:28   

Odpaliłem sobie mecz dopiero po przerwie, czytam Wasze komentarze o 1 połowie, a tu przed chwilą Andrzej Strejlau skomentował że najbardziej podoba mu sie Calabria...Chory jest, czy jak ? :dunno:

MK92 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 22:00   

Kolejny beznadziejny występ Rossonerich... To była prawdziwa kopanina. Zupełnie brakowało ruchu naszych zawodników bez piłki. Nie chce mi się nawet tego meczu specjalnie analizować, bo od początku sezonu przerabiamy wkoło to samo. Milan zanotował sportowy regres w stosunku do zeszłego sezonu. Tu raczej konieczna będzie zmiana trenera. Widać było po mimice twarzy Mirabelliego, że się cały w środku gotuje i to daje jakieś nadzieje na zwolnienie Montelli...

Forza Milan!

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 22:01   

Ten klasyk pasuje jak ulał. Już nie o sam wynik chodzi, ale gra to jakieś nieporozumienie. Milan to nie drużyna, to zlepek kilku piłkarzy biegających (choć nie zawsze) po boisku i grających wszerz na 30 metrze od bramki rywala. Na Genoę chcę zobaczyć nowego szkoleniowca, bo obecny trenejro nie wyciąga żadnych wniosków.

Qnen 
Milanista

Anemia. Mam dość Montelli!

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2

Gzikuu, ale graliśmy u siebie :)

Majkel 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 22:02   

Z każdym kolejnym meczem mam coraz większe wątpliwości czy Montella jest to w stanie ogarnąć. Jak indywidualności są w super formie, to coś pograją, ale jak nie są to kapa. Nie ma w naszych poczynaniach ofensywnych żadnej wyższej kultury, która wynikałaby z wypracowanych schematów czy przemyślanej taktyki. Dlatego uważam, że może już nie być dużo lepiej. Albo zaraz nastąpi punkt zwrotny, albo trzeba myśleć o poważnym następcy.
lì a casa il cuore sentirà!

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 22:02   

Bubu napisał/a:
Gzikuu, ale graliśmy u siebie
Może mają zostać na stadionie, trenwać zamiast wracać do domu ;)

Adin 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 22:04   

Teraz Montella sie nie wybroni ani piłkarze. Brak argumentów. Nie mam pojęcia czy powinnen odejsć teraz czy przed okresem reprezentacji. Takim podejsciem nawet do LE nie przejdziemy.

Pan_Prezes 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 22:09   

Może Kaka coś zdziała :lol2: :wall2:

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 22:09   

A według mnie już teraz trzeba ratować sezon.
#MontellaOut

theoden92 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 22:11   

Pilkarze graja jak zlepek przypadkowych gosci z podworka. Ja ide na obrone, Ty na atak, zara Ci posle lage, czekaj. 5 pomocnikow w srodku, a wiekszosc akcji z pominieciem drugiej linii. A jak juz Cutrone czy Suso doszli do jakichs strzalow, to przytomnoscia wkazywal sie bramkarz Grekow.
Montella nie widzi, ze cos jest nie halo, a skoro nie widzi, to na ra (chociaz nie znosze zmiany trenerow w srodku sezonu).

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 22:12   

No przyznam, że to wyglądało jak sabotaż. Zmiany kadrowe gdyby wypaliły, byłyby dowodem na instynkt trenera, ale niestety z obrazu gry wynikało, że tylko zniwelowały nasze niewielkie pozytywy. Jack i Suso (a to dla nich miały być te zmiany) już kompletnie nie wiedzieli co mają robić. Drużyna takoż.

W połowie meczu postanowiłem, że standardowe jedno piwo na połowę to stanowczo za mało. Tego nie da się oglądać na trzeźwo.

Jakiś pozytyw to Cutrone i jego ogromna ambicja. Naprawdę widzę w nim Pippo, tyle że raczej lepszego technicznie. Jak by mu dorównał instynktem, byłby killerem. A zadatki zdecydowanie posiada.

Cała reszta... szkoda się pastwić.

No, to teraz możemy naprawdę mówić o kryzysie. Widać było, że oni tego nie są w stanie udźwignąć psychicznie. Albo jakieś radykalne działania pomogą, albo zakończenie marzeń będzie coraz bliższe.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 22:12   

I kogo niby wsadzić za stołek mistera?

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 22:15   

Carletto ;)

Tak poważnie to nie wiem, daleki jestem od chęci zmiany trenera, ale z drugiej strony pogrążamy się w kryzysie.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 22:16   

Według Andrzeja Strejlaua tyle śśśświetnych i dosssssskonałych zagrań zawodników Milanu, a tu lament i płacz na forum ... Do tego Calabria bardzo ekspansywny zawodnik. Niektórym to naprawdę nie dogodzi.

;)

kamilus 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 22:28   

Yahoo323 napisał/a:

Laurent Blanc? :)

enkidu81 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 22:32   

bogiel napisał/a:
Według Andrzeja Strejlaua tyle śśśświetnych i dosssssskonałych zagrań zawodników Milanu, a tu lament i płacz na forum ... Do tego Calabria bardzo ekspansywny zawodnik. Niektórym to naprawdę nie dogodzi.

;)

No a Venom sie go wogole nie cyka i to majac w skladzie mieka faje de Sciglio.
Nie mowiac ze mamy Loce, rzeznika ala Gattuso. Chyba ze mu chodzilo o to ze rownie ma fenomenalnie ulozona noge.
Tylko ten caly Cutrone jakis anonimowy.
Takze podsumywawszy za Panem Endrju
Bardzo bardzo chcial dobry wystep.

bounty_fire 
Milanista

Yahoo323 napisał/a:

są dwa wyjścia ktoś kto zna Serie A i w teorii jakiś poziom dyskusyjny imho (Sousa, Mazzarri itp) lub ktoś z spoza Serie A, ale tutaj ten sezon to musiałby dostać jak Klopp kiedy do LVP przychodził.. Pytanie czy stać nas na to by pozwolić na trenerowi swobodne poznawanie drużyny i ligi ;]

plakat33 
Milanista

Anestis MOTM. Kolejna dobrze zorganizowana drużyna, której nie mogliśmy pokonać. Cutrone mi się podobał. Poza tym ''bajzel'' w grze albo nazywajcie to jak chcecie. Wygląda tak jakby w każdym meczu uczyli sie jak grać i na razie im to nie wychodzi, a założenia przedmeczowe nie wychodzą. Chociaż cholera wie co tam Montella zakładał. Stały element wyćwiczony na treningu, który możemy co mecz oglądać i być pewni, że w kolejnym spotkaniu zobaczymy to laga Bonucciego. Przesadziłem trochę, wiem, ale póki co Montella tej drużyny nie poukładał i do sezonu też nie wiem czy są dobrze przygotowani. Uogólniając po raz kolejny zastanawiam się:
1) czy ze względu na transformację całej drużyny trener i zawodnicy potrzebują więcej czasu żeby znaleźć właściwy sposób na dobrą grę ( ile czasu to zajmie oraz czy zdążą w tym sezonie bo o gwiazdce powoli przestaję marzyć )?
2) czy może Montella sobie nie radzi i potrzeba kogoś innego kto będzie miał inny pomysł na cały zespół jak i poszczególnych graczy.

To był AEK Ateny, solidnie ale jednak przeciętnie grający team bez gwiazd ;)

enkidu81 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 22:40   

Cytat:
laga Bonucciego

Dla mnie Bonuc to spotkanie na plus. W koncu na zero z tylu. Lagi jak najbardziej na poziomie.
Serio

plakat33 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 22:44   

Yahoo323 napisał/a:

To jest bardzo niewygodne pytanie. A trener ten musiałby dokonać dokładnie tego, czego na razie nie potrafi Montella i do tego zbierać punkty mając na to mało czasu :-?

Odpowiedz do tematu