ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
AC Milan - AEK Ateny
Autor Wiadomość
Qnen 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 17, 2017 22:53   AC Milan - AEK Ateny

W najbliższy czwartek 3 kolejka Ligi Europy.
O 21.05 na San Siro podejmujemy AEK Ateny.

Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport.

Spodziewam się wymiany kilku zawodników (prawdopodobnie ujrzymy Zapatę, Hakana, Locatellego, Abate i Calabrię) ale chciałbym jakiejś korekty ustawienia. Wiem - liczby nie grają - ale najwyższy czas na to, by zagrać ze spokojem w tyłach i z polotem w przodzie. Tak - jestem niepoprawny optymista.
Cóż nam pozostaje? Po 3 fatalnych porażkach w lidze trzeba szukać ukojenia w Lidze Europy. Nie biorę pod uwagę innego wyniku niż nasze zwycięstwo, w innym przypadku byłby to poczatek końca Montelli. Bonaventura i Suso na skrzydlach? Byly takie głosy i ciekawe czy dojdzie do takiej rotacji w ustawieniu.
Bonucci na ławce? Chyba by mu się to przydało...

MK92 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 18, 2017 11:12   

Powinniśmy ten mecz wygrać, choć pamiętamy, ile problemów było w starciu z Rijeką. Jestem trochę zirytownay faktem, że Montella dalej brnie w ustawienie 3-5-2, które jest zupełnie nieefektywne. Ten mecz byłby bardzo dobrą okazją do wypróbowania nowej formacji, najlepiej 4-2-3-1...

:forzamilan:

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 18, 2017 18:33   

Miały być zmiany a ponoć jest coraz gorsza atmosfera. Narasta konflikt pomiędzy piłkarzami a trenerem. Plotka czy jest coś na rzeczy?

bogiel 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 18, 2017 22:43   

W kadrze nie ma Romagnolego. Powołanych tylko 3-ech środkowych obrońców czyli jutro gramy 4-ema obrońcami.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 08:32   

Niekoniecznie, Rodriguez ma być niby stoperem. Zobaczymy.
Mam tylko nadzieję, że te nieobecności w kadrze faktycznie mają uzasadnienie, a nie są wynikiem jakiegoś grubszego konfliktu. Jak teraz się porządnie posypie atmosfera, to ten sezon możemy już spisać na straty.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 13:22   

To się aż prosi by przesunąć Calabrie do tyłu i zagrać 4-4-2. Suso i Jack rzucani po boisku bez pomysłu :wall2:

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 13:40   

Możliwe, że tak to faktycznie będzie w fazie ofensywnej wyglądało. Podobne pomysły miało Juve - w fazie ofensywnej boczny (ale u nas prawy) z środkowej trójki wychodził znacznie wyżej i grał niczym boczny obrońca. Z tym, że u nas to był Barzagli, więc wiele do ofensywy wnieść nie potrafił, co innego Rodriguez.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 19:18   

Ciekawe jak to zagra. Dla mnie wygląda interesująco.
Jeszcze raz powtarzam słowa Montelli: "ustawienie to tylko cyferki". Wszystko zależy od tego, jak zinterpretują to zawodnicy.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Paź 19, 2017 19:21   

Tak jak w derbach wytykałem defensywne ustawienie obu drużyn, tak tu wyraźnie wchodzimy w drugą skrajność. Calabria orłem obrony nigdy nie był, a w pomocy tylko Loca w tej fazie jakoś się "wyróżnia". Cudzysłów nieprzypadkowy, bo nie chodzi przecież o obecne umiejętności w tym aspekcie, a same inklinacje do tego.
Zapowiada się ciekawy wieczór, a wynik bezbramkowy to raczej sci-fi. Najważniejsze, żeby był na naszą korzyść ten ewentualny hokej.

enkidu81 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 19:43   

Łee tam to przecie jak na dloni widac, ze VM testuje taktyke stlamszenia ofensywa przeciwnika. Moze to nie glupie zwazywszy na nasza wybitna gre defensywna. Wiecie cos ala czasy Leonardo.
Takze Venom zacznij sie bac.
A tak zupelnie na serio to bedziemy grac czterema ustawieniami na raz by finalnie wybrac to wlasciwie.
Do boju zatem !
:forzamilan:

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 19:50   

enkidu81 napisał/a:
Takze Venom zacznij sie bac.
Bałbym się mocniej gdyby w tych testach nie uczestniczyli Calabria z Locatellim :P

Adin 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 19:51   

jak ktoś bedzie miał linka ludzkiego niech or razu da. Nie każdy ma telewizor:).

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 19:54   

Może być ACE stream?

ENGLISH acestream://01db21a331c30485896591d9444c61f9e9b94248
ITALIAN acestream://c7b45d3fcdd45cea98f70d134b656ef3ca19004b

Adin 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 19:55   

Nie ma właczonego Ace ani sopcasta ani innego kodi :(

MK92 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 20:03   

Adin, skoro nie masz telewizora, to polecam TVP Sport w internecie ;)

http://sport.tvp.pl/34371...milan-aek-ateny

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 20:04   

Sprawdzałem przed chwilą, ten pierwszy link działa u mnie (na drugi nie patrzyłem)
Masz tu jeszcze odtwarzacz na stronie: http://www.watchfifa.club...hens-tsn-4.html

Adin 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 20:09   

Dzięki Venomik
MK92 wiele razy oglądałem na necie przez tvp sport, ale zawsze orzystam z adblocków i ghosterów xD.

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 20:41   

Czy ktos z was potrafi wymienić jeden atut Calabrii, nie liczac wieku, co do którego jestescie całkowicie pewni? Ja do dzis wierzyłem jeszcze w jego szybkosc, ale to również upadło.

Naprawdę, co ten chłopak ma do zaoferowania Milanowi poza tym, że jest młodym wychowankiem?

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 20:52   

Jezu, jaki to jest fatalny mecz...

kamilus 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 20:52   

Nie wiem, czy Montella tego nie widzi, że 3-5-2 wybitnie nam nie leży? Praktycznie wszyscy się meczą, ale jednak ciągle gramy w ten sam sposób.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 20:56   

Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się tego. Jakby w ogóle ne było problemu z tym, że przegraliśmy w tym sezonie 4 mecze, w tym derby, gramy na stojąco, jak zespół bez ambicji :help:

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 20:56   

Montella chyba świadomie sabotuje zespół, żeby zostać zwolnionym i dostać 2,5 mln euro odprawy. Innej opcji nie ma.

zino 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 20:58   

Jezus Maria jaki Locatelli jest słaby, nie ma zawodnika , który by mnie bardziej irytował od niego. Przecież chłopak nie umie uderzyć w światło bramki, obojętnie czy to wolej, czy ma miejsce i czas, czy z biegu, czy stojącej, no dramat, i to jest drugi sezon, poza cudem z juve i sassuolo bodajże. Poza tym to ogólnie tak jak się na spokojnie przyjrzeć, to wg mnie za dużo zmiany czy poprawy w stosunku do zeszłego sezonu nie ma, bez kitu, a 250 baniek wydane. Może sie nie znam, nie wiem. Ale pomału brak mi wizji i nadziei na ten sezon już, może to w Montelli problem, nie wiem.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Paź 19, 2017 20:59   

Jeśli wychodzimy tak ofensywnie, a mamy olbrzymie problemy żeby coś stworzyć z głową, to już jest słabo. Jack i Suso często/zazwyczaj/praktycznie zawsze łamią do środka, a tylko niekiedy w wolne miejsce wbiega boczny obrońca, więc pchamy się tym środkiem. No i ostatni, wydawało się, bezbłędny obrońca tworzy istne czary z mleka, po której $$$ obija słupek..
Ale jest na zero, co i trochę cieszy, ale i smuci.

MK92 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 21:00   

To co Milan teraz gra, to jest mniej więcej nawiązanie do poziomu jaki prezentowaliśmy na wiosnę 2015 roku, czy po zmianie Mihajlovicia na Brocchiego... Zupełna niemoc, w każdej formacji... Nasi piłkarze w ogóle nie biegają bez piłki, a gdy możemy już coś skonstruować w ofensywie, to kręcimy się wokół własnego ogona. Obrona z kolei nie wymaga nawet komentarza, bo właściwie nie istnieje. Mamy dużo szczęścia, że nie przegrywamy po pierwszej połowie...

Odpowiedz do tematu