ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - SPAL
Autor Wiadomość
saylent 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 16:55   Milan - SPAL

Dziś o 20.45 mecz z beniaminkiem. Ostatni raz ze SPAL graliśmy jakieś 60 lat temu (trochę ich w Serie A nie było). Ze świeżaków wystartowali najlepiej, a i skład chyba mają najsolidniejszy.

Po raz kolejny zagramy trójką w obronie. Awizowany skład:
(3-5-2) G. Donnarumma; Musacchio, Bonucci, Zapata (Romagnoli); Abate (Calabria), Kessie, Biglia, Calhanoglu, Rodriguez; A. Silva, Kalinić (Suso).
Jeśli zagra Suso, tak jak podkreśla to często Montella będzie to raczej 3-4-2-1 z Suso i Hakanem grającymi za Andre Silvą. Warto zauważyć, że taki system ostatnio jest coraz bardziej modny w Premier League (grają tak chociażby Chelsea, Arsenal, Tottenham) i daje dosyć fajne możliwości w ataku.

Jeśli wygramy, a nie dopuszczam innej możliwości, będzie to najlepszy start w lidze od ponad 10 lat. Ostatni raz podobny bilans mieliśmy za wczesnego Ancelottiego.

Na San Siro mają szansę powrócić nasi byli zawodnicy: Salamon, Borriello, Paloschi. Miejmy nadzieję, że żaden z nich nie wpisze się w zwyczaj strzelania gola swojemu byłemu klubowi (no chyba, że Milan strzeli tych bramek odpowiednio więcej).

Typuję jakieś 3:0, ewentualnie coś wpadnie po babolu Zapaty ;-)

Transmisji nie ma rzecz jasna, zapraszam na ruskie sopcasty ;-)

FORZA!

MK92 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 17:18   

Ja też typuję 3:0 dla Milanu ;)

Cieszę się najbardziej z tego, że od początku spotkania zagra Andre Silva. Na razie ustawienie 3-5-2 zdaje egzamin, więc świetnie, że Montella rotuje składem w jego granicach.

Milan, vinci per noi!

saylent 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 19:39   

Odpoczywa jednak Musacchio.

Milan (3-5-2): Donnarumma; Zapata, Bonucci, Romagnoli; Abate, Kessie, Biglia, Calhanoglu, Rodriguez; Kalinic, Andre Silva

W SPAL w podstawie Paluszek i Salamon. Borriello ława.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 19:45   

Nastawiony jestem optymistycznie, bo czemu niby nie? Z radością popatrzę na wystawioną przez trenera 11stkę.
Forza!

theoden92 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 19:46   

Ktos sopcast lub stream?

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 19:47   

MATCH GAME RUSSIAN acestream://b78ebf382d793b0fe34502056663f73802abb740

theoden92 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 19:52   

Nie dziala mi ace... :(

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 20:01   

Stream oznaczony numerem 4 wygląda i działa dobrze
http://cdn.livetvcdn.net/...4409&ci=11&si=1

edit: chodzi o ten, gdzie nawijają po niemiecku, numerki kanałów mogą się zmieniać, ma być logo stacji sport 1+ HD

stasio1910 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 20:02   

http://0eb.net/video/1267903.html

słaba jakość ale przynajmniej działa :)

Edit: rangiz podesłał lepszy link

MK92 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 20:05   

Theoden92, ja oglądam z włoskim komentarzem. Czysta przyjemność w porównaniu z arabskim ;)

http://sportsntvlive.com/foot/skycalcio3inner.php

PS

Dzięki rangiz! Ładnie idzie, w wysokiej jakości. Niemiecki też przyjemniejszy niż ten "jazgot" arabskiego komentatora :ok:

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 20:09   

Przemęczcie się z Niemieckim, bo dużo lepszy obraz i nie zrywa :P
Trybuny też ładnie słychać, bębnią prawie jak przed ustawami z 2007 roku...

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 20:14   

http://www.vipleague.me/f...eam-online.html
Angielski, tylko ten komentator trochę usypia.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 20:14   

Ja oglądam tutaj: http://www.yallahd.stream/files/ss28.php?id=686

Jakość średnia (ale wystarczająca), bez komentarza (uwielbiam takie transmisje, a że Kodi mi dziś zdechło...).

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 20:15   

Kolor skóry bramkarza SPAL bardzo mocno kontrastuje z jego strojem, ciężko było nie zauważyć idiotycznego ruchu, po którym podyktowano jedenastkę :P

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 20:20   

Dyskusję o dyktowaniu karnych w sytuacjach, gdy to bardziej napastnik daje się przewrócić, niż robi to broniący, można spokojnie przenieść tutaj ;) Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Kalinić przewrócił się, bo chciał.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 20:22   

Oczywiście, że chciał ale jakby go bramkarz za stopę nie łapał to by musiał walczyć o piłkę. A tak to głupota ich czarnoskórego golkipera spowodowała karnego.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 20:33   

Karny ewidentny, nie ma co dyskutować. W pierwszym momencie myślałem, że Chorwat nurkował, ale zbliżenie wyraźnie pokazało, że bramkarz złapał Kalinica za stopę, co spowodowało upadek.

Zero zagrożenia ze strony SPAL, tylko nam brakuje tej truskawki na torcie i kluczowego ostatniego podania. Bardzo podoba mi się Biglia, dawno nie widziałem w Milanie piłkarza o takiej boiskowej inteligencji, jednym podaniem potrafi wymanewrować kilu zawodników rywala. Fajnie też znajduje sobie miejsce na boisku i dyryguje tempem gry. Kalinić tradycyjnie rozpoczyna albo przerywa akcje w połowie boiska. Bonucci w końcu pewnie, a Romagnoli dość często widoczny z przodu, jak na niego. Nie ma co narzekać, jest dobrze, ale trzeba jeszcze postawić kropkę nad i. :ok:

http://www.realstream.pw/....L.2013/960/540 po rosyjsku, ale świetna jakość i przede wszystkim nie zacina.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 20:34   

Prośba o sprawdzenie płynności i jakości z tego linku: http://88live.me/skysportsrb8.html

Adin 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 20:36   

usypia równiez. Angielski komentarz.

http://www.vipbox.nu/foot...eam-online.html

Statystyki z meczu też są.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 20:38   

Panowie, to mecz usypia, a nie komentarz ;-) A tak serio, to jest OK, wszystko pod kontrolą, bez większego wysiłku. Wypadałoby dla bezpieczeństwa podwyższyć na 2:0, co by kontrola bez wysiłku nie zamieniła się w jakieś farfoclowe 1:1.

Hakan dzisiaj strasznie niedokładny, spięty jakiś.
lì a casa il cuore sentirà!

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 20:42   

Gzikuu napisał/a:
Bonucci w końcu pewnie
A ta sytuacja z samego początku? Wtedy wyraźnie nie zagrało coś między nim a naszym cennym bramkarzem od Raioli (ach, ta poprawność polityczna, symbol widniejący obok 4 na klawiaturze jednak ułatwia sprawę, bo tak to trzeba na około. I nie, nie zmienię do niego stosunku zbyt szybko :P ).
Przyczepić się do kogoś jakoś nie mam powodu, bardzo chwalić też nie. Silvę zobaczyłem dopiero po 30 minucie, ale te 15 minut miał już dobre.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 20:46   

carlos, fakt, jedna sytuacja, ale to pewnie dlatego, że jeszcze nie wszedł w mecz. Potem pewny, skuteczny w odbiorze i nawet raz w roli prawoskrzydłowego. ;)

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 20:50   

Myślałem, że po karnym rozwiąże się worek z bramkami, ale niestety nic nie wpadło. Aż się prosi, żeby taki mecz zakończyć z 3 czy 4 trafieniami i na to liczę w drugiej połowie, a przynajmniej na jednego gola, żeby nie było nerwówki po jakimś głupim błędzie.

Karny faktycznie z tego samego gatunku, co ten Interu. Kontakt był, a czy spowodował upadek to wątpię. Tyle, że tutaj za sam ruch bramkarza można było gwizdnąć, bo koleś ewidentnie chciał go złapać za nogę. Więc przynajmniej zamiar pozostaje bez większych dyskusji.

Szkoda, że atomowy strzał Abate nie wpadł. Przymierzył bardzo ładnie, ale bramkarz pięknie wyjął.

Jeszcze dodam, że Hakan w LE i Hakan w Serie A to dwóch różnych piłkarzy. Tam profesor, tu nerwowy, popełniający dużo błędów zawodnik. Miał rację Montella mówiąc, że on się musi nauczyć ligi. Dla mnie pierwszy do zmiany, w kolejce czekają Jack i Suso.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 21:06   

A o tym karnym co koledzy powiecie? :rotfl:

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Wrz 20, 2017 21:08   

Że dobrej powtórki nie było. Brak protestów Felipe mówi chyba sam za siebie.

Odpowiedz do tematu