ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MILAN - Cagliari
Autor Wiadomość
theoden92 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 18:37   MILAN - Cagliari

Za chwile pierwszy mecz Milanu na San Siro w tym sezonie Serie A.

AC MILAN (4-3-3): G. Donnarumma - Conti, Musacchio, Bonucci, Rodriguez - Kessie, Montolivo, Calhanoglu - Suso, Cutrone, Borini

CAGLIARI CALCIO (4-3-1-2): Cragno - Padoin, Andreolli, Pisacane, Capuano - Ionita, Cigarini, Barella - Joao Pedro - Sau, Cop

Mysle, ze sila rozpedu powinnismy wygrac ten mecz spokojnie, osobiscie mam nadzieje na 2-0 i bramke Cutrone ;)

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 18:42   

Pięknie będzie znów oglądać około 50 tysięcy kibiców na San Siro. Nie widzę innej możliwości niż 3 punkty, należy jednak wystrzegać się nonszalancji, tym bardziej, że na regiście zagra Montolivo, a każdy wie, że u niego różnie bywa z koncentracją i zdarzają mu się tragiczne w skutkach straty. Liczę też, że Biglia załapie kilka minut, a tak pewnie będzie, o ile wynik będzie korzystny. Bardzo liczę w tym sezonie na Argentyńczyka i bardzo lubię oglądać go przy piłce.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 19:25   

Cieszy mnie, że mamy możliwość zgrywać tyły, bo obecnie testowana obsada ataku to oczywista alternatywa. Chciałbym zobaczyć Biglię i Kalinica.

theoden92 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 19:32   

carlos, no tak 2/3 to alternatywa, bo Suso domyslnie pierwszy sklad chyba. Biglia za Montolivo, Jack i Kalinic z przodu i mamy wyjsciowa, najmocniejsza 11.

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 19:32   

Niestety po raz kolejny nie zebrałem się w sobie by pobrać to Kodi, więc jesli ktos miałby jakiegoś linka z niezła jakością, to nie krępujcie się :)

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 19:36   

http://livetv.sx/pl/event...milan_cagliari/
http://www.lfootball.ws/3300-milan-cagliari.html

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 19:45   

sop://broker.sopcast.com:3912/263000

miszcz 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 19:46   

A na kodi jak znaleźć włoski stream ?

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 20:02   

Niesamowity jest ten chłopak. Bramka w stylu Pippo :-)

enkidu81 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 20:06   

Cutrone jest dzik:) Brawo dla Suso za wypieszczona asyste.

link jak cos po francusku, jakosc jako taka, ale nie tnie
http://liguendirect.com/str9.html

miszcz 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 20:36   

Eeee... Cagliari jest szczerze mówiąc lepsze, a brak karnego dla nich to co najmniej kontrowersja. Wygląda to tak jakby nasi się zdziwili tym, że przeciwnik odważnie atakuje i się kompletnie pogubili.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 20:36   

Słaba połowa w naszym wykonaniu, niestety.
Jedyny plus to, że prowadzimy. Widać też, że mają chęci. Ale Cagliari z nami zbyt często sobie pogrywało. Najsłabsi chyba niewidoczny Hakan i elektryczny Conti. W środku też by się przydało uporządkować grę.

theoden92 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 20:39   

Mnie tam najbardziej irytuje Borini. Gleba za gleba i rozklada rece. No ale sprint prawa strona mial ladny. Hakan nie za bardzo wie, co sie dzieje na boisku chyba. Druga polowa musi byc spokojniejsza, szybki gol i do widzenia ;)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 20:41   

oj tego się nie spodziewałem
Cagliari pocisnęło nas trochę i zacząłem drzeć o wynik.
Według mnie pomoc nie dźwiga tego meczu. Oddaliśmy pole do gry przez co goście mieli swoje okazje. Elektryczny Conti ale i też Bonucci. Po jego niecelnym podaniu było groźnie i ta kontrowersyjna ręka. Jedynie Suso gra bardzo dobrą piłkę oraz Cytrynę. Gigio na razie ok. No ciekawe czy planujemy mecz po przerwie.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 20:44   

Wyjście bramkarza odważne, ale co innego robić, kiedy prawie cała drużyna zapędza się na połowę przeciwnika i asekurować nie ma komu?

Mnie dziś nie irytuje Borini, a Hakan, który nie może nawet prosto przyjąć piłki... Chyba chłopakowi nie idzie aż tak dobrze przygotowanie do sezonu. A szkoda, bo liczę na niego jako na petardę w drugiej linii.

Suso (jak zazwyczaj) niezawodny, a Cutrone bezlitosny.

Karny po faulu Bonucciego oczywisty i aż w szoku byłem, że nie odgwizdali go.

EDIT: Katastrofalny błąd Kessiego! i koniec z czystym kontem :hammer:
Teraz trzeba walczyć o te 3 punkty! :minigun:

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 21:07   

Pachniało tą bramką... Fatalna strata Kessie :/

Majkel 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 21:08   

To chyba takie nasze fair play wobec Cagliari, które nie mogło strzelić pomimo dobrej gry, więc im sami podarowaliśmy...
lì a casa il cuore sentirà!

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 21:21   

Dobrze, że Suso znów popisał się fenomenalnymi umiejętnościami i wróciliśmy na prowadzenie po rzucie wolnym :) :prayer:

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 21:23   

Co do gola dla Cagliari to Gigio nie powinien zagrywać do Kessiego tylko do Contiego. Swoim zagraniem wsadził trochę Iworyjczyka na minę, bo miał 2 przeciwników obok siebie.

kazik_dance 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 21:24   

Co jak co ale każdy zawodnik, którego kupiliśmy w tym okienku zawodzi w tym meczu. Ratuje nas zawodnik z którym ciągle nie przedłużyliśmy kontraktu oraz chłopak z primavery. Jednak nie ma się czego spodziewać po tak krótkim czasie.

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 21:32   

Po co Conti leci za każda akcją? Potem jest taka dziura, ze szkoda gadać

kamilus 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 21:37   

Może ktoś wie, dlaczego w tym meczu nie ma VAR? Przypominam sobie co najmniej 4 sytuacje (faul i ręka Bonucciego, faule na Kessie i Montolivo), dla których powinien być wykorzystany, a nie został użyty ani razu. W takim razie jaki sens go mieć, skoro się nie korzysta?

miszcz 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 21:49   

kamilus, Też tego nie rozumiem. Z Crotone to samo oprócz pierwszej akcji. Dzisiaj Torino-Sassuolo sędzia podyktował dwa karne by po VAR je odwołać.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 21:53   

Moim zdaniem, jeśli zagranie Kessiego jest warte odwołania gola to ciągnięcie Montolivo (strasznie słabego dziś w podaniach. ale to nie nowość) powinno wywołać karnego.

Podobnie jak powinien być karny przeciwko Milanowi za sytuację z Bonuccim.

Grunt, że 3 punkty, ale okazuje się, że niektórzy sędziowie wolą nie używać VAR wcale...

Majkel 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 21:53   

Tę samą myśl miałem co do VAR. Czeka ich długa praca nad dopracowaniem zasad korzystania z niego, bo tak, to niewiele on daje.

Ciężki mecz, wygryzione 3 pkt. Długa droga przed nami, ewidentnie brakuje jeszcze zgrania. Zawiodła dzisiaj głównie pomoc. Montolivo jest totalnie chimeryczny, mam nadzieję, że Lucas Biglia wkrótce posadzi go już na stałe na ławce. Calhanoglu bardzo irytujący dzisiaj. Czekam z niecierpliwością również na powrót Jacka, bo Borini to człowiek widmo. Doceniam walkę, ale każda piłka zagrana na alibi. Praktycznie nie generujemy żadnego zagrożenia lewą stroną. Wolałbym już tam Nianga.

Cutrone za to, to prawdziwy killer. Niesamowite jak potrafi dojść do sytuacji. Będziemy mieli z niego pociechę.
lì a casa il cuore sentirà!

Odpowiedz do tematu