ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
AC Milan Unikat! Szalik z autografami + gratisy do kupna !
Autor Wiadomość
tymczasowygosc 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 15, 2017 15:00   AC Milan Unikat! Szalik z autografami + gratisy do kupna !

Cześć, tak jak w temacie do sprzedania mam oryginalny szalik Ac Milanu podpisany przez jego graczy, nie wiedziałem gdzie zamieścić takie ogłoszenie więc zamieszczam tutaj i poniżej podaję link do aukcji allegro dla zainteresowanych kupnem :

http://allegro.pl/show_item.php?item=6927721790

Pozdrawiam serdecznie !

P.s Nie wiem czy dobra kategoria forum , jak coś to przenieście ;)

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 15, 2017 17:11   

Cytat:
Szalik został kupiony w oficjalnym sklepie Ac Milanu na stadionie San Siro. Wciąż posiada oryginalną metkę.

Moja Mama jest wolontariuszem w fundacji typu " Make a wish ". Dokładnie 12.04.2015 spełnianie było jedno z marzeń chłopca , który jest podopiecznym fundacji. Zostały kupione i podpisane dwa szaliki Ac Milanu , jeden oczywiście dostał chłopiec drugi ( ten wystawiony właśnie ) z tymi samymi podpisami powędrował do mojej mamy i tak przeleżał u mnie w szafie parę lat. W galerii zamieściłem również zdjęcie z tego wydarzenia ale gdyby ktoś chciał dokładniejszej informacji to zapraszam do kontaktu lub przeczytania notki o tym wydarzeniu na http://www.mammarzenie.or.../5131-Mateusz/.

Szalik został podpisany przez:

Alessio Cerci, Filippo Inzaghi, Nigel de Jong, Philippe Mexes, Jeremy Menez, Christian Abbiati, Diego Lopez Rodriguez, Ignazio Abate, Jesus Joaquin Fernandez Saez de la Torre - Suso", Alex Rodrigo Dias da Costa - "Alex", Adil Rami

Do kompletu dodaje również dwa podpisane bilety na mecz Ac Milanu z tego dnia oraz misia również podpisanego. Wszystko to wysyłam w oryginalnej torebce w której to zostało kupione.

Sprzedaję ponieważ nie jest fanem sportu tym bardziej tego zespołu.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji to zapraszam do kontaktu.

To czegoś nie łapię w tym opisie...

Piłkarze podpisali DWA szaliki wierząc w szczytny cel, ale jeden "przytuliła" twoja matka, mimo że ty (jej syn) NIE INTERESUJESZ SIĘ SPORTEM?
Czyli rozumiem, że wzięliście celowo 2 komplety, żeby jeden PRZEHANDLOWAĆ? :dunno:

Nie wiem jak inni to ocenią, ale ja napiszę bardzo eufemistycznie: takie zachowanie jest "szarą strefą moralności".
:grrr:

Odpowiedz do tematu