ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Craiova - Milan
Autor Wiadomość
selhaard 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2017 07:53   

oglądałam ten mecz w takiej jakości, że mogłam tylko podejrzewać kto ma piłkę i domniemywać co się z nią dzieje. więc podejrzewałam i domniemywałam z zapartym tchem, będąc wyposzczoną milanistycznie i piłkarsko, jak Carlos.
no więc... wygraliśmy. nie do końca jestem pewna jak, ale fakt ten zaistniał w czasoprzestrzeni.
i coś mi się zdaje, że Rodrigez rośnie mi na mój nowy bałwochwalczy fetysz ... :brew:

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Lip 28, 2017 08:49   

Oddałem jakość transmisji drugiej połowy na rzecz mniejszych cięć, przez co mecz stał się zgadywanką nazwisk tych ruchomych plam na monitorze, więc też mam problem z jej oceną.
Najmniej podobał mi się Borini z Montolivo i raczej Abate. Niang natomiast zaprezentował się dobrze, bo aktywnie grał na całej długości boiska i na stronie na której był, piłka po prostu krążyła lepiej niż po stronie Boriniego. Co nie znaczy, że nie pokazał kilku "popisowych" piłek w zupełnie swoim stylu.

A przy okazji mam pytanie, na które słabo mi idzie szukanie odpowiedzi, mianowicie: co sprawia, że Niang wygląda na etatowego wykonawcę rzutów rocznych, o ile znajduje się na murawie, przy kolejnym trenerskim nazwisku?

Kessie przejawia wszelkie zalety posiadania dużego, silnego mudżina w środku pola, od zalet fizycznych zacząwszy po techniczne umiejętności, co sprawia, że przepchnąć go czy wygrać z nim walkę powietrzną łatwo nie jest, a powstrzymanie go w biegu to też nie lada wyzwanie.

Mecz, mimo że o stawkę, to jednak na wczesnym etapie przygotowań i jako taki należy go traktować, bez wymagań co do poziomu sportowego. Zrobiliśmy swoje, karty przed rewanżem mamy dobre.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2017 10:11   

carlos napisał/a:
co sprawia, że Niang wygląda na etatowego wykonawcę rzutów rocznych, o ile znajduje się na murawie, przy kolejnym trenerskim nazwisku?

Podejrzewam, że chodzi o zabranie go z pola karnego bo w takim tłoku ze swoim paralityzmem na 100% kogoś sfauluje. ;)

Majkel 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2017 11:48   

Ja to jestem trochę w szoku, bo okazuje się, że jesteśmy już tak dobrzy i tyle wygraliśmy, że niektórzy sugerują, aby odpuścić ten puchar. Nasi zawodnicy otrzaskani w Europie (jak Kessie, Bonaventura, Donnarumma, Romagnoli, Suso, Conti etc.) mają już tyle doświadczenia w pucharach, że szkoda zachodu. No i jak wiadomo z Włoch do Rumunii czy Izraela jest tak daleko, że to właściwie jak lecieć na inną planetę.

Patrzę i nie wierzę. Ja bym zawnioskował jeszcze, żeby w Serie A nie jeździć na mecze z Crotone czy Bologną, bo szkoda czasu i męczarnia.
lì a casa il cuore sentirà!

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2017 11:52   

Majkel pełna zgoda :ok: .

Stephan 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2017 12:21   

Kessie na boisku jest jak dzik. Mam nadzieję, że zdrowie będzie mu dopisywać.

konrad_acm napisał/a:

carlos napisał/a:
co sprawia, że Niang wygląda na etatowego wykonawcę rzutów rocznych, o ile znajduje się na murawie, przy kolejnym trenerskim nazwisku?

Podejrzewam, że chodzi o zabranie go z pola karnego bo w takim tłoku ze swoim paralityzmem na 100% kogoś sfauluje.

Może dzieje się tak przez to, że w tamtym sezonie parę asyst po dośrodkowaniach zdobył (ja kojarzę dwie: z Torino w 1 kolejce, z Sassuolo przy pamiętnym 4-3 + coś mi świta jego wrzutka z derbów za Sinisy, wtedy co było 3-0).

MK92 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2017 13:20   

Yahoo323 napisał/a:
Bez złośliwości - na innej stronie wyczytałem, że chciałbyś dokończenia trzeciego pierścienia na San Siro, bo duże zainteresowanie meczem rewanżowym. Z tego co się orientuję, to brak trzeciego pierścienia spowodowany jest kwestiami budowlanymi, tzn. od tej strony co go nie ma są jakieś niekorzystne uwarunkowania konstrukcyjne i czy pogodowe (jakiś wiejący wiatr czy coś w tym stylu).

Oczywiście moja propozycja była podana w formie żartu ;) Jednak nie wiedziałem, że niepełny trzeci pierścień trybun naszego stadionu wynika z przesłanek, o których napisałeś. Myślałem, że to po prostu był tylko taki "artystyczny" zamysł projektantów przebudowy San Siro z okazji Mundialu w 1990 roku.

carlos napisał/a:
Oddałem jakość transmisji drugiej połowy na rzecz mniejszych cięć, przez co mecz stał się zgadywanką nazwisk tych ruchomych plam na monitorze (...).

Też wolę oglądać ruchome plamy, niż dobrej jakości fotografie boiska :)

carlos napisał/a:
Mecz, mimo że o stawkę, to jednak na wczesnym etapie przygotowań i jako taki należy go traktować, bez wymagań co do poziomu sportowego. Zrobiliśmy swoje, karty przed rewanżem mamy dobre.

Nic dodać, nic ująć. Dziwiłem się bardzo, gdy ktoś oczekiwał pogromu Krajowy, a byli tacy Milaniści, choć może nie na tym forum :ok:

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2017 14:39   

Cytat:
Dziwiłem się bardzo, gdy ktoś oczekiwał pogromu Krajowy, a byli tacy Milaniści, choć może nie na tym forum :ok:

Siedzisz na byle jakich forach z dzieciaczkami to się nie dziw. Na acmilan.com.pl już chcą po tym meczu zwalniać Montellę i oddawać A.Silvę na wypożyczenie :lol2:

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pią Lip 28, 2017 15:54   

Pijecie do mnie po prostu sugeruje ze gra w pozniejszych etapach Ligi Europy moze wykluczyc miejsce w top 4.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2017 16:06   

No pijemy do Ciebie :) .
Sam pomysł o odpuszczaniu pucharów wydaje się sam z siebie zły, po drugie raczej nie powinno to kolidować z czwartym miejscem, a za to będzie dobrym przetarciem na arenie europejskiej.

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pią Lip 28, 2017 16:10   

W sumie to masz racje takie moje minimalistyczne podejscie. Po slabych latach kalkuluje i szachuje silami ktorych nie znam ja i pewnie nikt oprocz Mistera i nowych wlascicieli/dyrektorow.

MK92 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2017 16:17   

Nismovsky, mimo wszystko jest tam również sporo merytorycznych użytkowników, z którymi można całkiem ciekawie porozmawiać. Choć oczywiście zjawisko trollingu też jest obecne, a nasiliło się szczególnie po ostatnich, głośnych transferach...

Wracając jeszcze do wczorajszego meczu w Krajowie, choć nie znam języka rumuńskiego, to około 20 minuty komentator zrozumiale dla mnie wspomniał o akcji Dollarumma w Krakowie i o MCP jako jej autorze :)

Jeśli chodzi o Ligę Europy, to ja do pewnego momentu zeszłego sezonu chciałem, żeby Milan przegrał ten paralityczny pojedynek z Interem i Fiorentiną o 6. miejsce w tabeli, ale jeden kolega przekonał mnie jednak do zmiany zdania i teraz widzę, że miał rację :ok:

bogiel 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2017 20:21   

Udany udział w Lidze Europy ma jeszcze tę zaletę, że zapunktujemy w rankingu. Gdyby tak nie było można natknąć się w LM na np. Real i Manchester City w grupie i grać na wiosnę ... w Lidze Europy.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Lip 28, 2017 21:11   

Ciężko na poważnie polemizować z opinią, że nie warto brać udziału w rozgrywkach, bo ciężkie wyjazdy i przeciwnik chce wywalczyć awans, licząc na hajs. W takim razie LM tym bardziej nie dla nas, bo wyjazdy bywają równie ciężkie (od Islandii po ciekawsze zakątki wschodniej Rosji), a zaangażowanie przeciwników proporcjonalnie większe do większych pieniędzy.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 03, 2017 12:33   

Kiepsko z tymi streamami...

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Czw Sie 03, 2017 17:41   

http://livetv.sx/pl/ nie zawodzi.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 03, 2017 18:06   

Przyzwoity link działający na urządzeniach mobilnych - poszukiwany. Gdyby za te półtorej godziny ktoś takowym dysponował, proszę o umieszczenie w temacie. Dziś to ja jestem skazany na podgląd obrazu tylko w komórce.
Dzięki ;)

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 03, 2017 18:22   

@rangiz - mi czasem działają mobilnie te gorsze bitrate'y z http://www.rojadirecta.me/

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 03, 2017 18:24   

Jak stream jest przez aplikację typu Sopcast czy "wrzucony" i podlinkowany do Kodi to nie ma żadnego problemu. Jak jest tylko, jako archaiczna wtyczka zaimplementowana w stronę www typu Flash Player, to wtedy są problemy z odpaleniem.

Kzr 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 03, 2017 19:10   

Jedenastka na dzisiejszy mecz:

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/20638741_1527205580655543_2056268809086361147_n.jpg?oh=3785f16989ad0cf432bdbf22eb742074&oe=5A2DB423

Liczę na to że Locatelli i Suso pokażą się z dobrej strony :)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 03, 2017 19:21   

Tym razem moje oczekiwania sa większe.
Chciałbym przekonywujące zwycięstwo 3,4 do zera ;)

bogiel 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 03, 2017 19:25   

Kilku Rumunów jak zobaczy 65-70 tys. widownię na stadionie powinno się zesrać w majty, więc te 3:0 albo 4:0 jak najbardziej realne.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 03, 2017 19:28   

bogiel napisał/a:
Kilku Rumunów jak zobaczy 65-70 tys. widownię na stadionie powinno się zesrać w majty, więc te 3:0 albo 4:0 jak najbardziej realne.

Byle kilku naszych nie zesrało się w majty... Rumuni nic nie muszą, my musimy.

Ja - w opozycji do większości - nie oczekuję ani fajerwerków, ani strzelaniny (może dlatego, że tydzień temu Craiova nie wyglądała na jakichś wybitnych kelnerów), tylko spokojnego awansu.

MK92 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 03, 2017 19:40   

Typuję trzybramkowe zwycięstwo Milanu nad zespołem z Krajowy. Liczę ponadto na niezłe widowisko, bo atmosfera wypełnionego San Siro powinna temu sprzyjać. Forza Milan!

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Sie 03, 2017 19:46   

Yahoo323 napisał/a:
tylko spokojnego awansu.
Właśnie spokojny awans jest szczytem moich marzeń. Bardziej mi zależy na kontroli przebiegu spotkania, niż na golach w znacznej ilości. Co nie znaczy, że jak walniemy ze 4, to się nie uśmiechnę. ;)

Odpowiedz do tematu