ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Craiova - Milan
Autor Wiadomość
rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 11:53   Craiova - Milan

Z niekłamaną przyjemnością otwieram wątek na temat pierwszego oficjalnego meczu sezonu 2017/18. Sezonu, który zapowiada się niezwykle interesująco - z nowym Milanem, który wraca do rozgrywek europejskich i powinien wreszcie realnie liczyć się w walce o czołowe miejsca w lidze.

Zaczynamy od wyjazdu do Rumunii. Kadra jeszcze mocno niepełna, niektórzy nie są w pełni sił, innych nie zdążyliśmy zgłosić. Skład powinien wyglądać prawdopodobnie tak:

G. Donnarumma – Abate, Zapata, Musacchio, Rodriguez – Kessie, Montolivo, Bonaventura – Borini, Cutrone, Niang

Dziś wieczorem Milan zagra o dobre rozpoczęcie sezonu, który oby okazał się być przełomowym. Nie podejmuję się typowania wyniku, bo nie mam pojęcia na temat dzisiejszego przeciwnika, ani tak naprawdę nikt nie wie, na co stać obecnie Rossonerich. Niemniej jednak inny wynik niż zwycięstwo byłby z pewnością niespodzianką.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 14:26   

Liczę na spokojne 3:0 dla nas. Coś czuję, że Borini zaskoczy.

Ktoś wie gdzie to będzie transmitowane? NC+?

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 14:32   

Podobno nie ma transmisji w żadnej polskiej TV.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 14:55   

Przez internet to polecam rojadirecta.me :ok:

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 15:48   

rafal996 napisał/a:
Podobno nie ma transmisji w żadnej polskiej TV.

Na tym ogórkowym etapie rozgrywek to telewizje mocno się zastanawiają, czy w ogóle kupować prawa do meczów z udziałem naszych drużyn, a gdzie dopiero takie egzotyki :P

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 15:59   

No zrozumiałe, szczególnie że tych meczów na tym etapie jest milion i w większości nikt nie zna tych drużyn ;)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 16:09   

Lecha pokazują w kraju dopiero od trzeciego etapu eliminacji, wcześniejsze 4 mecze z nędznym efektem, próbowały transmitować/streamować tylko lokalne stacje.
Milan to Milan, zapewne jakiś Sopcast uda się trafić. Z tego, co pamiętam, Rumuni regularnie ślą w sieć kilka kanałów z zagranicznymi meczami, to pewnie swoich też na sopie nadają.
DigiSport chyba ma kilka kanałów sportowych z piłką?

viacheslav 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Lip 27, 2017 16:40   

TV8 Italia
DigiSport1

Jak pisze kolega wyżej z Digi na pewno będzie Sopcast.

MK92 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 17:00   

Z powodu zmiany nicku miałem zrobić sobie miesięczną przerwę od udzielania się na forum, by mnie trochę zapomniano, ale widzę, że mleko i tak już się rozlało, a kto miał wysłać mnie do szpitala już to zrobił, więc przynajmniej ten powód do abstynencji jest nieaktualny :)

W końcu zaczynają się mecze Milanu o stawkę! Liga Europy, wcześniej zwana Pucharem UEFA, to jedyne poważne trofeum międzynarodowe, którego nie zdobyliśmy... Zatem warto powalczyć o ten puchar, który w razie powinięcia się nogi w Serie A, pozwoli nam też na awans do Ligi Mistrzów 2018/2019. Miejmy nadzieję, że nasz występ w tych rozgrywkach nie zakończy się tak szybko jak ostatni, w sezonie 2008/2009, tylko będziemy walczyli przynajmniej tak długo jak w sezonie 2001/2002... Co do dzisiejszego spotkania liczę na skromne, jednobramkowe zwycięstwo. Dobrze, że w Krajowie zagra trzon zespołu z poprzedniego sezonu, który jest ze sobą w miarę zgrany.

Forza Milan!

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 18:57   

http://www.yalla.pw/ch/v6.php?id=digi1

luca1899 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 19:00   

Nie spodziewałem się, że obejrzę ten mecz w dobrej jakości, dzięki Novantadue :) Trochę się boje jakiegoś niespodziewanego remisu. No cóż, niech to będzie przełomowy rok!

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Lip 27, 2017 19:00   

O tym jak wyposzczony jestem, najlepiej świadczy fakt, że emocjonuję się i cieszę wieczorem z Milanem w pucharach, chociaż to runda dla pasterzy kóz z Wysp Owczych.
Mecz o stawkę, jakby nie było, więc spodziewam się zaangażowania.

Szpilaacm 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 19:06   

https://www.youtube.com/watch?v=k88pz_435_E

MK92 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 19:13   

Słaba jakość, ale póki co przynajmniej obraz płynny.

https://www.youtube.com/watch?v=j2BP4e8bJn8

Stephan 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 19:41   

Działo się coś ciekawego w tej pierwszej połowie? Dopiero teraz włączyłem stream. ;>

Majkel 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 19:45   

Mało. Jedna świetna interwencja Donnarummy w 1v1 i Cutrone trafił w słupek i RR pokazał jak się bije wolne ;-)
lì a casa il cuore sentirà!

MK92 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 19:45   

Stephan, Cutrone w słupek trafił, a Donnarumma wybronił jedną świetną okazję dla Krajowy. Poza tym mecz nudny, tak jak można było się spodziewać :ok:

Stephan 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 19:50   

Ok, dzięki. Dobrze, że się na bramkę załapałem. :D

Kzr 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 19:50   

Na razie bez szału, chociaż widać że chłopaki garną się do gry kombinacyjnej. Próbują grać szybką klepkę, ale niestety widać że ze zgraniem jest tak sobie - zespół czeka jeszcze pod tym kątem sporo roboty. Dobrze że Ricardo ukłuł, będzie się spokojniej grało, może siądzie też coś z gry.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Lip 27, 2017 19:52   

Ta najgroźniejsza akcja rywali była po podaniu Montolivo, o czym warto wspomnieć. Ważne, że jest gol na wyjeździe, jeszcze drugi i sprawa będzie odpowiednio ułożona przed rewanżem.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 19:54   

Jedno jest pewne: Cutrone>Bacca

Dla Rumunów to jak finał, ale zejdzie z nich szybko powietrze jak nic.

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 19:56   

Nie wiem jak wy, ale ja to już nie mogę patrzeć na te "świece" Montolivo bite z pierwszej piłki.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Lip 27, 2017 19:56   

Kzr napisał/a:
Na razie bez szału, chociaż widać że chłopaki garną się do gry kombinacyjnej. Próbują grać szybką klepkę
W środku już widać zmiane na plus. Wszystko wygląda całkiem ok. Jak na okres w którym jest mecz, zmotywowanego rywala co gryzie glebę itd itp. Coś czuje, że będziemy bardzo zadowoleni w maju :)

bogiel 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 19:57   

Swoją drogą bura należy się dla Musachio, bo ryzykował czerwień przy sytuacji sam na sam dla Rumunów. Lekko pociągnął przeciwnika, gdyby ten się przewrócił mogłoby być różnie.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 20:02   

Z ciekawostek: RR strzelił po 45 minutach więcej goli niż MDS przez całą karierę w Milanie.

Odpowiedz do tematu