ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fassone i Mirabelli.
Autor Wiadomość
Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 14, 2017 05:48   

Stephan napisał/a:
Yahoo323 napisał/a:
Ja bym podyskutował i w tym temacie - tylko o czym? :help:

Ja chętnie dowiedziałbym się coś o ich przeszłości, mianowicie o pracy w Interze i innych klubach (kim tam byli, co robili, kogo tam sprowadzili). Jeśli ma ktoś jakieś ciekawe artykuły bądź posiada własną wiedzę na ten temat to chętnie poczytam.

Ja w zasadzie również. Może źle odczytałem intencje tego wątku poprzez taką osobliwą nazwę.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 14, 2017 10:51   

STARY TIROWIEC napisał/a:
Oprócz skuteczności w działaniu, którą imponują, zapewne wpływ na ich poczynania ma "finansowe błogosławieństwo" przełożonego.

wiadomo, że bez kasiory byłoby znacznie trudniej, ale tu bardziej chodzi o to jak ją wykorzystali.
Nie kupili przecież Simeone z Genoy za 28 milionów żeby walczył z Lapadulą i Bakką o skład ;)
Na ten moment mercato wygląda na coś więcej niż spełnienie marzeń większości kibiców, szkoda tylko szopki z Donnarummą i zagadką jest Borini, ale daję mu czystą kartę.
Jedziemy dalej, FORZA :king:

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 14, 2017 21:47   

Na pozytywne postrzeganie nowego zarządu wpływ mają dwie rzeczy: przejrzysta polityka informacyjna - jasne określanie na czym stoimy, a ten hajs to już swoją drogą.
Po latach kłamstw, jakoś bardziej cenię sobie to pierwsze, bo wiadomo, że nie zawsze będziemy rozpieszczani prezentami, jak podczas letniego okienka.
Z klubu wychodzą czytelne komunikaty, będące zupełną przeciwwagą Galliani style. Trudno, żeby ktoś na to narzekał.

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Pią Lip 14, 2017 22:20   

Nie ma co gadać, a oddać gościom należne - więcej niż świetna robota!

luca1899 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 22, 2017 18:15   

Mirabelli to jest niezly jajcarz. Jak nie walnie Gigio po plecach, to poszydzi z Biglii :)

https://www.facebook.com/...54648255851937/ - 2:05, Lucas wygląda jak ten biedny uczeń przy odpowiedzi z polaka :D

Odpowiedz do tematu