ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fassone i Mirabelli.
Autor Wiadomość
Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 14, 2017 06:48   

Stephan napisał/a:
Yahoo323 napisał/a:
Ja bym podyskutował i w tym temacie - tylko o czym? :help:

Ja chętnie dowiedziałbym się coś o ich przeszłości, mianowicie o pracy w Interze i innych klubach (kim tam byli, co robili, kogo tam sprowadzili). Jeśli ma ktoś jakieś ciekawe artykuły bądź posiada własną wiedzę na ten temat to chętnie poczytam.

Ja w zasadzie również. Może źle odczytałem intencje tego wątku poprzez taką osobliwą nazwę.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 14, 2017 11:51   

STARY TIROWIEC napisał/a:
Oprócz skuteczności w działaniu, którą imponują, zapewne wpływ na ich poczynania ma "finansowe błogosławieństwo" przełożonego.

wiadomo, że bez kasiory byłoby znacznie trudniej, ale tu bardziej chodzi o to jak ją wykorzystali.
Nie kupili przecież Simeone z Genoy za 28 milionów żeby walczył z Lapadulą i Bakką o skład ;)
Na ten moment mercato wygląda na coś więcej niż spełnienie marzeń większości kibiców, szkoda tylko szopki z Donnarummą i zagadką jest Borini, ale daję mu czystą kartę.
Jedziemy dalej, FORZA :king:

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 14, 2017 22:47   

Na pozytywne postrzeganie nowego zarządu wpływ mają dwie rzeczy: przejrzysta polityka informacyjna - jasne określanie na czym stoimy, a ten hajs to już swoją drogą.
Po latach kłamstw, jakoś bardziej cenię sobie to pierwsze, bo wiadomo, że nie zawsze będziemy rozpieszczani prezentami, jak podczas letniego okienka.
Z klubu wychodzą czytelne komunikaty, będące zupełną przeciwwagą Galliani style. Trudno, żeby ktoś na to narzekał.

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Pią Lip 14, 2017 23:20   

Nie ma co gadać, a oddać gościom należne - więcej niż świetna robota!

luca1899 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 22, 2017 19:15   

Mirabelli to jest niezly jajcarz. Jak nie walnie Gigio po plecach, to poszydzi z Biglii :)

https://www.facebook.com/...54648255851937/ - 2:05, Lucas wygląda jak ten biedny uczeń przy odpowiedzi z polaka :D

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lut 18, 2018 01:27   

Znalazłem takie coś z grudnia: https://fcinter.pl/news/30785-milan-sciagnal-do-siebie-dyrektorow-interu-by-powtorzyc-ich-bledy
Cytat:
Mamy więc obraz dwóch przeciwieństw: z jednej strony żądny sukcesu Inter, z drugiej strony Rossoneri - pozbawieni celów, wycofani i przygnębieni.

Minęły dwa miesiące, życie uczy pokory.

Zapewne Milan zgubi jeszcze nie raz jakieś punkty, ale nie wydaje mi się, by Rossoneri byli na ten moment w gorszym położeniu od Interu (jeśli chodzi o budowę silnego zespołu). Inter jest strasznie uzależniony od Icardiego (świetny piłkarz, gwarant wielu bramek). Jeśli oni go latem poświęcą (FFP + mercato) to też trochę zaryzykują - Icardi to pewniak, a nie wiadomo kogo sprowadzą w jego miejsce.
Dodatkowo notowali wyniki ponad stan (dużo lepsze wyniki niż gra, która była naprawdę przeciętna).
Teraz wisi nad nimi widmo wypadnięcia ze strefy Champions. Lazio (jak dla mnie) jest zdecydowanie lepszym zespołem od Interu, a Roma zatrzymując Dzeko i Nainggolana spokojnie powinna pozostać w top 3.

Odpowiedz do tematu