ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fassone i Mirabelli.
Autor Wiadomość
Adin 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 12, 2017 16:19   Fassone i Mirabelli.

Czas zacząć dyskusję.

https://uploads.disquscdn.com/images/e80c4b40febbe90524e459c8227ac4760f51899f83679f31cb994891fb25cbaf.gif?w=800&h=270

Jak ich nie lubić.

MK92 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 12, 2017 18:11   

Lubię ich otwartość na kibiców i dobry humor. Mirabelli jeszcze mógłby w karczycho przywalić Raioli ;)

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 12, 2017 18:26   

Cenię Ich profesjonalizm. Dopinanie transferów, to już nie są kolesiowskie spotkania, na które jedzie się rowerem, ubranym jak na bazar.

Wszystko jest robione z głową i pomysłem. Tu dwuletnie wypożyczenie Kessie z obowiązkiem wykupu, żeby FPP się zgadzało. Tu stawianie na swoim i targowanie się o Contiego czy teraz Biglię, aby każdy milion się zgadzał. To już nie jest dziadowanie albo przepłacanie Matrich czy innych Bertolaccich, teraz wszystko wydaje się mieć ręce i nogi. Na plus sytuacja z Donnarummą, bo F&M osiągnęli to co pierwotnie zamierzali, a jednocześnie nie dali sobie w kaszę dmuchać.

Z tym duetem zajdziemy bardzo daleko, o ile Montella okaże się trenerem, który to wszystko poukłada.

KurzaStopa 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 12, 2017 19:25   

Za nazwę tematu autora należy wybatożyć.

Adin 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 12, 2017 19:31   

To tak żartobliwie:). Najbardziej cenie za pracę. Mają plan a, b i nawet c. Ciężko pracowali od zeszłego i potrafili szybko działać. Nie zawsze wygrywaja, ale przynajmniej godnością. Dobrze współpracują z trenerem. Sprawa Donarumy i sprowadzenie jego brata. Na teraz wydaje się kiepskim interesem, ale może uda się sprzedać za tam kilka lat.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 12, 2017 20:49   

KurzaStopa napisał/a:
Za nazwę tematu autora należy wybatożyć.

Taki "świeżak", a będzie tu starych Milanistów batem smagał? :rotfl2:

Nazwa tematu świetna, a nasi zarządcy klubowi równie świetni! Duet F&M transfery robi jak w FM (Football Manager) :ok:

Nawet rodzeństwo Dollarów im wybaczę, bo z perspektywy biznesowej lepiej było dać im łącznie 7mln za rok gry i sprzedać w następne lato za 50-60mln niż teraz dostać ledwie 20 baniek, a jeśli będziemy w europejskich pucharach za rok to taka kwota pomoże przy zakupach w ramach Financial Fair Play :)

Szkoda tylko, że ucichł temat Forsberga, którego bym widział w Milanie...

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 12, 2017 20:50   

Adin. Ja nie rozumieć co ty napisać.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Lip 12, 2017 22:15   

Typie weź ty sobie zrób rozbrat z klawiaturą. Nie dość, że zakładasz jakiś kretyński temat (mirabelki szukaj sobie w warzywniaku pod blokiem, a fason to dla ciebie słowo enigma), to tak kaleczysz polski język, że po prostu szlag człowieka trafia, gdy czyta twoje pierdzenie.

KurzaStopa 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 12, 2017 23:06   

Nismovsky, Milan śledzę od lat, forum czytam od dawna i nie mam potrzeby udzielania się w tym prywatnym kurwidołku kilku użytkowników. Jednak nazwa tego tematu przelała czarę goryczy ;) .

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Lip 12, 2017 23:07   

KurzaStopa napisał/a:
i nie mam potrzeby udzielania się w tym prywatnym kurwidołku kilku użytkowników.
To wypad pajacu na Milanowe pudelki. Tam znajdziesz poziom dyskusji, który Ci spasuje.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 12, 2017 23:24   

KurzaStopa napisał/a:
nie mam potrzeby udzielania się w tym prywatnym kurwidołku

To bądź tak taktowny i zaprezentuj ten brak potrzeby poprzez nieodzywanie się, bo teraz to sobie przeskrobałeś u tych "kilku" użytkowników (jak z resztą widać).

MK92 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 12, 2017 23:55   

A mnie się nazwa tematu podoba ;) Brakuje mi w niej tylko dwóch spacji :ok:

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2017 07:05   

Ja bym podyskutował i w tym temacie - tylko o czym? :help: Jaki jest koń, każdy widzi.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2017 11:12   

Temat z dystansem jaki chyba dzieli tych gości od bycia poważniejszymi od poważnych, z 18-latkami być może trzeba właśnie tak. Poza tym przyda nam się troszkę humoru, bo jesteśmy czasem nadęci jak balony, rzucamy poważne deklaracje w poważnych tematach zachowując zerowy dystans do zderzaka przed nami.
W kwestii działaczy? Start mają bardzo dobry, zobaczymy jak się przełoży to na organizację klubowej pracy, a także na współdziałanie z legendami. Ten oklepany Maldini niech będzie przykładem, bo wielu, w tym ja, za nim tęskni i chętnie go ujrzy znów w koszulce (garniturze) Milanu. Nadzieję na to daje mi zatrudnienie Gattuso.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2017 11:38   

No niech będzie - mi się szalenie spodobała wypowiedź Fassone po przedłużeniu z $$$, inna być nie mogła, co nie oznacza, że ktoś na jego miejscu nie wypaliłby z czymś "mądrym".

MK92 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2017 11:45   

Yahoo323 napisał/a:
Ja bym podyskutował i w tym temacie - tylko o czym?

Myślę, że to jest temat na lata. Nowy zarząd Milanu niejednokrotnie przecież będzie w centrum naszej uwagi.

Kargool napisał/a:
Poza tym przyda nam się troszkę humoru, bo jesteśmy czasem nadęci jak balony, rzucamy poważne deklaracje w poważnych tematach zachowując zerowy dystans do zderzaka przed nami.

W pełni podzielam Twoje zdanie. W moim odczuciu czasem za dużo pada tutaj określeń typu "debil", "pajac", "kretyn", "Janusz", "cebulak" itd...

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Lip 13, 2017 11:51   

Yahoo323 napisał/a:
mi się szalenie spodobała wypowiedź Fassone po przedłużeniu z $$$, inna być nie mogła

Co powiedział?

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2017 11:58   

pepe napisał/a:
Yahoo323 napisał/a:
mi się szalenie spodobała wypowiedź Fassone po przedłużeniu z $$$, inna być nie mogła

Co powiedział?

Że wraz z zakończeniem pierwszego meczu ten trudny czas zostanie mu zapomniany, a Milan dla niego to dom i rodzina.

Czyli - business is business, ale co było, to było, teraz jedziemy już w 100% na wspólnym wózku, a my dajemy komunikat, że w Ciebie w pełni wierzymy.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Lip 13, 2017 11:59   

Dzięki. Dyplomatycznie z tego wyszedł. Z klasą.

maslok 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2017 16:06   

Adin, weź zmień tę nazwę tematu i usuń te kretyńskie "przydomki". Nie, nie będziemy ich tak nazywać. ;) A jak ktoś rozumie trochę po włosku, to polecam fanpage Il Ras della Fossa. Peany pisane włoskim stylizowanym na mówione dialekty południowe pod adresem Mirabellego (jest z Kalabrii), to czyste złoto.

Adin 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2017 16:27   

Już dobrze. Jedynie wykorzystałem zabieg Trollowy w dobrym celu. Naprawdę dziwiłem się braku tematu o nich i trzeba było ładnie rozpocząć z humorem. Przy okazji chłopaki więcej dystansu i mniej ad personen:). Nie jesteśmy fanami Interu. Mam pytanie czy działacz z Monaco doszedł do naszego teamu.

Stephan 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2017 16:45   

Yahoo323 napisał/a:
Ja bym podyskutował i w tym temacie - tylko o czym? :help:

Ja chętnie dowiedziałbym się coś o ich przeszłości, mianowicie o pracy w Interze i innych klubach (kim tam byli, co robili, kogo tam sprowadzili). Jeśli ma ktoś jakieś ciekawe artykuły bądź posiada własną wiedzę na ten temat to chętnie poczytam.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2017 17:01   

Zaopowiada sie, że panowie Fassone i Mirabelli będą naszymi najlepszymi transferami.
Czapki z głów. :prayer:
Pewnie w poprzednich klubach właśnie trwają śledztwa kto i dlaczego zdjął ich z listy płac :rotfl2:

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2017 19:24   

Oprócz skuteczności w działaniu, którą imponują, zapewne wpływ na ich poczynania ma "finansowe błogosławieństwo" przełożonego.

MK92 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 14, 2017 00:50   

Od dzisiaj można mówić nie tyle o "truskawce na torcie", co o "mirabelce na torcie" :lol2: Działania duetu F&M w sprawie Bonucciego zasługują na najwyższe słowa uznania i wdzięczność Milanistów. Po prostu ciężko przyzwyczaić się, że Milan może być zarządzany profesjonalnie i transparentnie.

Odpowiedz do tematu