ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Andrea Conti
Autor Wiadomość
bogiel 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 26, 2017 22:31   

Ten lekarz nazywa się Śmigielski (a nie Słynarski), pracuje w kadrze polskiej, ale nie pamiętam w jakiej dyscyplinie sportu.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 27, 2017 04:40   

Jakoś nie wierzę, że większość zawodników jest w 100% zdrowa, przynajmniej na takim poziomie i przy takiej presji jaka jest w piłce obecnie. Wielu zaciska zęby i dogrywa sezon na blokadach, a później płaczą, jak - daleko nie szukając Radović.
Postęp medycyny to jedno, a ciśnienie na szybki powrót do gry i strach przed wypadnięciem z wielkiej piłki i tym, że bogaci wujkowie wymienią cię na lepszy model i już nie będziesz im potrzebny - to drugie. Teraz to można się tylko licytować, czy Milika puszczono na boisko za szybko i zastanawiać się, ilu takich "Milików" ma zniszczone zdrowie i kariery przez podobne powroty.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 27, 2017 08:20   

Moim zdaniem Milika nie puszczono za szybko. On co prawda wrócił szybko, ale grał niewiele, był bardzo stopniowo wprowadzany. Przecież jak by nie grał w pierwszej drużynie, ale był już sprawny, to i tak by trenował na pełnych obrotach, grał gdzieś w rezerwach itd.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Wrz 27, 2017 13:22   

A wracając do Contiego, nie mieliście wrażenia, że gdyby w ostatnim meczu on hasał na boku a nie Abate to mogło być kilka jak nie kilkanaście ciekawych zagrań/wrzutek z prawej strony których nie było prawie wcale?

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 27, 2017 20:44   

Możliwe, Abate gra tragicznie. Ani nie dośrodkuje porządnie, ani nie zrobi jakiejś dobrej akcji przy linii. Praktycznie człowiek nie przydatny. Mam wrażenie, że Calabria będzie grał częściej oby z lepszym skutkiem bo Abate gra dramatycznie słabo.
Conti miał to w sobie, że bardzo łatwo udawało mu się przedostać pod pole karne przeciwnika. Szybki i dość dokładny. A Abate mimo, że szybki to jego dokładność a przede wszystkim kreatywność jest zerowa.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Wrz 27, 2017 21:05   

Biorąc pod uwagę, że zagrał u nas z ogórami w eliminacjach do LE i w meczach ligowych z Crotone i Cagliari.... I to w sumie średnio.. No ale jak tam kto chce.
Milik szybko wrócił do zdrowia, ale wprowadzano go wręcz idealnie. Ciężko zarzucić cokolwiek Napoli.

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 00:29   

Abate wygląda tak pokracznie przede wszystkim przez brak lewej nogi. Czego to on nie wymyśli, jakich to sztuczek nie wypróbuje, byle tylko spróbować "zmylić" przeciwnika, zyskać tę jedną setną sekundy i... zejść na prawą nogę. Strasznie ułomny piłkarz, przez którego ułomność cierpi cała drużyna. Mówię oczywiście o fazie ataku.

Ja w ogóle jestem wyznawcą niezbyt popularnej chyba tezy, że boczni obrońcy są mega ważnymi osobami na boisku i w perspektywie sezonu przykładowy duet Rodriguez - Conti może dać i z 10 punktów więcej na koniec niż przykładowy duet De Sciglio - Abate.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Wrz 30, 2017 09:41   

Gimlord napisał/a:
Ja w ogóle jestem wyznawcą niezbyt popularnej chyba tezy, że boczni obrońcy są mega ważnymi osobami na boisku
Przepraszam że poza tematem, ale przechodziłem obok i zastanawiam się skąd takie stwierdzenie?
Qnen napisał/a:
Conti miał to w sobie, że bardzo łatwo udawało mu się przedostać pod pole karne przeciwnika. Szybki i dość dokładny.
Ale to w naszych barwach? No i Abate zdecydowanie też jest szybki. Inna rzecz że Ignazio jest powtarzalny i przewidywalny do bólu, fakt.

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 30, 2017 17:27   

Tak mi się wydawało, może ktoś wyprowadzi mnie z błędu, że to pozycja bocznego obrońcy jest wśród kibiców uważana za tę najmniej ważną, którą spokojnie można przykryć jakością pozostałych zawodników.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Wrz 30, 2017 18:14   

Ja osobiście tak uważam właśnie :)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 30, 2017 21:52   

carlos nie w naszych barwach, na podstawie tego co dokonywał we wcześniejszym sezonie

Odpowiedz do tematu