ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotografia
Autor Wiadomość
Szybki 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 07, 2017 14:48   Fotografia

Zakładam temat gdyż nie znalazłem podobnego, liczę że znajdzie się tutaj jakaś dobra dusza ogarnięta w temacie i podpowie mi co nieco. A więc przymierzam się do swojego pierwszego profesjonalnego sprzętu do robienia zdjęć, póki co bazowałem jedynie na moim telefonie, obecnie posiadam Iphone'a 7 i na jakość zdjęć nie narzekam tym bardziej że mam fajny program do filtrowania zdjęć jednak chciałbym się pobawić aparatem z prawdziwego zdarzenia - jakaś lustrzanka bądź kompakt i już z góry zaznaczam że chcę zacząć od niskiego pułapu a nie porywać się od razu na jakiegoś Nikona czy Canona za ponad 2tyś zł :P rozglądam się za używkami na olx.pl i jest tam tego sporo, niebawem wyruszam na wakacje i chciałbym pocykać jakieś fajne zdjęcia nie zagracając nimi mojego telefonu. Czy w kwocie mniej więcej 300zł +/- dorwę jakąś dobrą używkę na początek która zrobi mi lepsze zdjęcia niż telefon? Podobają mi się kompakty z Panasonica z obiektywami Leica (Huawei montuje je teraz do swoich smartfonów) wyglądają całkiem solidnie, zgrabnie i opinie też są pozytywne. Tak jak mówię, żadnym fotografem nie jestem więc totalna amatorka jednak chcę odciążyć mój telefon od robienia zdjęć a zależy mi na jakości ;)

Ktoś mógłby coś podpowiedzieć?
#10 Rui Costa per sempre!

Odpowiedz do tematu