ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Andre Silva
Autor Wiadomość
Kacapa92 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 18, 2017 18:23   Andre Silva

Nie ma jeszcze wątku, więc zakładam nowy. Mam wielką nadzieję, że będziemy mogli tutaj wiele pisać o Portugalczyku w samych superlatywach :)

Ponieważ nigdy dotychczas chyba nie miałem okazji oglądać tego piłkarza w akcji, a przynajmniej sobie nie przypominam. Tak, wiec dzisiaj czekałem niecierpliwie na jego występ w meczu z Meksykiem. Niestety Silva pojawił się tylko na 10 minut w tym spotkaniu, ale zrobił na tyle dobre wejście, że w następnym meczu nie wyobrażam sobie, żeby nie dostał szansy od pierwszej minuty. Zwłaszcza, że grający przez 80 min Nani był bardzo mizerny. Ale wracając do Andre, tuż po wejściu na boisku mógł zdobyć bramkę po strzale głową, w zasadzie zrobił wszystko podręcznikowo, ale Ochoa w świetnym stylu sparował futbolówkę. W następnej akcji podczas kontrataku przytomnie podał do Gelsona, który miał w zasadzie stuprocentową sytuacje, jednak minimalnie chybił. Może i nie wiele kontaktów z piłką, ale konkretne. Czekamy na więcej w środę ;)

SlimShady7 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 18, 2017 18:40   Re: Andre Silva

Kacapa92 napisał/a:
Zwłaszcza, że grający przez 80 min Nani był bardzo mizerny.

Nani grał 58 minut ;)

MK92 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 18, 2017 20:00   

Bardzo udane te 10 minut w wykonaniu Andre Silvy. Widać, że ma to "coś" i w dodatku ma 22 lata, więc cała kariera przed nim. Mam nadzieję, że w następnym meczu Portugalii z Rosją Santos wystawi go w pierwszym składzie zamiast irytującego Quaresmy. Czuję, że to może być napastnik pokroju Szewczenki czy Ibrahimovicia... Oby!

MK92 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 24, 2017 18:30   

Dziś, w meczu Portugalii z Nową Zelandią, mogliśmy zobaczyć występ Andre Silvy w pełnym wymiarze czasowym. Nasz nowy napastnik pokazał się z niezłej strony, zwłaszcza w indywidualnej akcji, po której strzelił bramkę. Wygląda z pozoru na takiego ułożonego i grzecznego chłopaka, ale pokazał też charakterek w jednym ze starć z Nowozelandczykiem, po którym miał rozdartą koszulkę ;) Będziemy mieli z niego dużo pociechy, mam nadzieję.

Odpowiedz do tematu