ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Crotone - Milan
Autor Wiadomość
Horrorist 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 30, 2017 16:18   

Milan zagrał jak banda nieudaczników, no ale czego oczekiwać po zbieraninie piłkarzy niechcianych w innych klubach. Najlepszym przykładem jest Zapata, to co koleś zrobił przy bramce Crotone najlepiej obrazuje grę Milanu. Jak tak dalej pójdzie to Merdacze nas wyprzedaż w tabeli i LE papa.

Qba69 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 30, 2017 17:11   

Kod:
Jak my w ogóle wyglądamy w sytuacji gdy Inter zrówna się punktami z ekipą Montelli na koniec?

W dwumeczu 4:4, także chyba bilans bramek się liczy a tu Inter lepszy.
Co do meczu to niema się co czarować, na palcach jednej ręki można policzyć grajków którzy zasługują na noszenie tej koszulki.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 30, 2017 17:46   

Patrzyłem wybiórczo będąc na żużlu (TV Vectra online fajna apka!) i to co widziałem przez pierwsze kilkanaście minut to była farsa. Wiedziałem, że Crotone się nas rzuci ale żeby nas tak stłuc? Potem wyłapałem jeszcze strzał Suso, prawie karny nurka Deulofeu. Przerwa. A po przerwie to zdaje się, ze to Milan był wiodący. Przed bramką farciarską (wydawało mi się, że piłka przejechała się po ręce Zapaty) Gigio nas uratował przed stratą na 2-0. Kilka akcji, ta nieszczęsna Lapy, kiedy to niedokładnie zagrał Deulofeu. Jeszcze strzał Suso z powietrza i jakieś bezwładne wrzutki.
O tyle mi się udało wyłapać.
Mecz skończony kolejną wpadką (choć właściwie jej się spodziewałem) i przed nami łatwiejsze mecze (O co chodziło Montelli?)! Roma? Ma chyba jakiś dołek :) Atalanta - nie pamiętam kiedy tam wygraliśmy, słaba Bologna, słabe Cagliari.

Jednakże... na Boga... z Pescarą, Empoli i Crotone ugraliśmy 2 punkty. Co tylko świadczy o tym jak wyglądamy słabo w ofensywie.

Stephan 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 30, 2017 17:47   

Cytat:
Jeżeli dla części z Was głównym tematem są decyzje sędziowskie, a nie to, że kolejną już wiosnę z rzędu w koszulkach Milanu gra zbieranina niegodna ich noszenia, to ja naprawdę nie mam pytań.

Mamy też dyskutować przy tym, że trawa jest zielona?
Chyba wszyscy wiedzą i widzą, że nie mamy kadry na odpowiednim poziomie i to nie jest pierwszy rok, więc po co omawiać jasny fakt, na który i tak nie mamy wpływu?

Camill 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 30, 2017 20:11   

Warto również zauważyć, że przy pierwszym golu Trotta dość intensywnie pracował rękami żeby urwać się Zapacie. Spokojnie można było tu odgwizdać rzut wolny dla Milanu. Szkoda że na razie nie mogę znaleźć nigdzie tej sytuacji w której Deulofeu został ściągnięty za koszulkę na murawę przy próbie wyjścia do piłki w polu karnym. Większość pisze tu o nurku ale podczas meczu miałem dobrą powtórkę i nie mam wątpliwości.

To wszystko nie usprawiedliwia oczywiście naszej fatalnej postawy w tym meczu.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Kwi 30, 2017 20:33   

Camill napisał/a:
To wszystko nie usprawiedliwia oczywiście naszej fatalnej postawy w tym meczu.

100% racji. Ale niektórym trudno pojąć, że nawet grając słabo można wygrywać. A jak sędziowie wypaczają wynik to się niestety nie da.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 30, 2017 20:35   

Były ręce na Hiszpanie co nie oznacza, że facet często nurkuje a potem skutkuje to tym, że nie gwiżdże się na nim faulów.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 30, 2017 20:59   

Panowie, ale przecież Crotone mogło mieć 2 :0, była jakaś kontrowersja ze spalonym. A rzut karny przy takim wyniku i grze nic nie zmieni. Poza tym rzut karny nie równa się gol, zwłaszcza w tym sezonie.
Nie ma jak dla mnie mowy o wypaczeniu wyniku.

Ale z tym, że można wygrać grając słabo to 100 % racji. Najczęściej jest to domena mistrza ligi. W pierwszej części sezonu na tym Milan korzystał.

Wiadomo czy Vangioni ma jakąś kontuzję? Gość wygląda na lewej stronie dużo sensowniej niż MDS.

Odpowiedz do tematu