ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Inter - Milan
Autor Wiadomość
Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 12:24   

Camill napisał/a:
Donnarumma niestety się nie popisał...

?

Bramka na konto De Sciglio w 100%.

Byliśmy lepsi, a dostaliśmy z dwóch flaszek dwie bramki.

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2

Wszystko wyglądało naprawdę dobrze poza fatalnymi decyzjami Deulofeu i Sosy w ostatniej fazie ataku, kiedy trzeba było strzelać albo podawać. Mieliśmy mecz pod kontrolą i powinniśmy prowadzić co najmniej 1:0, ale musiała się ujawnić największa sierota, by mogła potwierdzić się stara prawda, mówiąca o tym, iż niewykorzystane sytuacje się mszczą. Świetny Fernandez

Qnen 
Milanista

Przykra sprawa. Byłem pewny, ze coś ustrzelimy i nagle Mattia daje prezent.... Pytanie tylko... czy nie było tam spalonego? Bo nie mam tutaj pewności. Drugi gol to już totalny dramat.
Wierzę, że możemy zdobyć jeszcze chociaż 1 pkt... a nawet że wygramy ale musimy zdobyć gola szybko, w 15 minut po wejściu na boisko.

Razoreq121 
Milanista

Forzamilan2 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 12:25   

Qba69 napisał/a:
Każda piłka do bacci to piłka stracona

Gość jest mega tragiczny. On w ogóle nie ma zmysłu napastnika i nie potrafi sobie sam wypracować sytuacji. Jego gra do tyłem bramki też jest słaba.

Ten sezon był już stracony na początku, kiedy było wiadomo jacy zawodnicy będą występować. Mówiłem, też kilka miesięcy temu że 6 miejsce będzie cudem.

Przyszły sezon będzie kasa, wiec może w końcu jakieś transfery i walka o podium.

Pan_Prezes 
Milanista

Napastnicy to jakaś porażka. Jeden na siłę próbuje wjechać z piłką do bramki, a drugi umie tylko położyć się na murawie... Obrona dziurawa. Tragedia

Kojak 
Milanista

Graliśmy przez pierwsze 15 minut a później to już wszyscy myśleli o chińskich pieniądzach...
Na poziomie chyba tylko Deulofeu który zdecydowanie za dużo żyłuje, Sosa i Mati Fernandez. Reszta bezbarwnie a wielki minus dla De Sciglio, Calabrii i Donnarummy.
Donnarumma zawalił bramę do spółki z pozorantem, przyspawany był do linii kiedy zdecydowanie mógł zamiast się cofać to przeciąć piłkę po pierwszy koźle a nie czekać... Dwie akcje później znowu śpi na linii bramkowej tylko tym razem bez konsekwencji.

Bardzo małe szanse by cokolwiek w tym meczu zrobić zwłaszcza że znów mamy widmo napastnika.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 12:26   

Inter nas miażdży technicznie, ich podania się kleją, są szybkie i w tempo, my wyglądamy jak kołki które dopiero co zjechały z taśmy w tartaku. Mecz generalnie przypomina ligę podwórkową niż derby Mediolanu, mogliśmy strzelić 2 bramki ale Sosa zachował się jak trampkarz a Deulofeu chciał wjechać z piłką do bramki - obie sytuacje sam na sam :doh:
#10 Rui Costa per sempre!

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 12:26   

Nie gramy źle. Tylko nieskutecznie do bolu... a Inter odwrotnie...

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 12:29   

Przecież kupując Bakkę chyba każdy zdawał sobie sprawę, że jest to zawodnik, który żyje z podań i takich miał w Sevilli masę. U nas poza nielicznymi celnymi wrzutkami ze skrzydeł o zagraniach "w uliczke" może praktycznie zapomnieć, więc nie przesadzajcie inie oczekujcie, że będzie ciągnął grę albo pełnił rolę "ściany" na szesnastce rywala.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 12:29   

Szybki... Inter nas miażdży technicznie? W czym się zapytam, bo za cholerę nie widzę tej technicznej miazgi. To, że im wlazły dwie bramki, w tym jedna z dupy nie oznacza, ze nas wymietli. Bez przesady.

Kacapa92 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 12:30   

Mattia oczywiście powinien wcześniej przeciąć piłkę, ale Gigio też mógł zrobić więcej, wyjść do niej albo zostać na linii bramkowej przecież Candreva dopadł ją dopiero 5 metrów od bramki. Jak dla mnie to błąd w komunikacji. Po takich meczach jak ten ja bym De Sciglio oddał bez żalu, gra koszmarnie, Calabria na drugiej stronie obrony też zawodzi i daje się łatwo ogrywać. No i ta gra nogami Gigio ;/
Podoba mi się Sosa poza jedną głupią stratą na środku boiska, kilka fajnych i dokładnych przerzutów. Mati też nieźle sobie radzi, zwłaszcza pierwsze 20 minut kapitalne. Delofeu jak zawsze znakomity, więcej prób 1vs1, zwłaszcza niech biega przy Medelu, bo gość jest tragicznie wolny, nawet Sosa go łyka :lol2:
Bacca - koszmar, jak pisaliście wyrze, każda piłka stracona, przewraca się, przegrywa walkę o pozycję, występ poniżej krytyki.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 12:31   

Miażdży nas technicznie Inter? I jakie były efekty tej technicznej miazgi? Gdyby nie MdS, który złamał linię spalonego, a potem przeszkadzał Candrevie mniej niż zrobiłaby to natrętna mucha (to pewnie też wina Gigio), to w ogóle nic by nie grali.

Fascynuje mnie również jak po jednym poważnym błędzie z Pescary i dzisiaj, w dużej mierze wątpliwym, już przestaje być wunderkidem, tylko elektrycznym Abbiatim i trzeba się obudzić :D
lì a casa il cuore sentirà!

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 12:37   

Jeśli uznać, że od dziś piłkarze walczą o swoje nowe chińskie kontrakty, to De Sciglio chyba chce odejść. Bramka to tylko wisienka na torcie niekompetencji, bo ileż on dziś miał nieudanych wybić, ile dziwnych, niepewnych interwencji... Bardzo słaby mecz w jego wykonaniu i bardzo bym chciał zobaczyć za niego Antonellego.

Gigio też zawalił przy tym golu, nie ma co mówić.

Mecz gramy dobry. Jest inicjatywa, są rozegrania, są sytuacje, ale albo są marnowane, albo nie chce wpaść, jak ten słupek. Deulofeu to znakomity piłkarz, ale bardzo bym chciał, żeby Montella nauczył go dostrzegania partnerów. Akcja, w której objechał Medela super, przypomniał mi się Menez, tyle że Menez takie sytuacje wykorzystywał...

Mati na duży plus, kilka tych uwolnień miał niesamowitych, potrafi powalczyć, ma technikę, bardzo przydatny gracz. Tyle że nic z tego na razie nie wynika.

Niewidoczny za to Suso i jeśli on zacznie grać, to powinno się dużo zmienić.

Szkoda, że aż dwa gole wpadły. Jeden mógł nas podrażnić, ale dwa to już poważna sytuacja. Ciężko będzie, trzeba szybko coś strzelić.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 12:38   

Wystarczy popatrzeć na podania między sobą, grę na 1 kontakt, na prawej ich stronie wychodzi im każda klepa, u nas piłka jak nie odbija się od murawy to jest zagrana za plecy, Kucka jak obraca się z piłką to mam wrażenie że zaraz się połamie o własne nogi. Co z tego że mieliśmy więcej okazji do strzelenia bramki jak nasza gra jest bez ładu i składu.

jarles napisał/a:
Przecież kupując Bakkę chyba każdy zdawał sobie sprawę, że jest to zawodnik, który żyje z podań i takich miał w Sevilli masę. U nas poza nielicznymi celnymi wrzutkami ze skrzydeł o zagraniach "w uliczke" może praktycznie zapomnieć, więc nie przesadzajcie inie oczekujcie, że będzie ciągnął grę albo pełnił rolę "ściany" na szesnastce rywala.

:ok:

Qba69 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 12:38   

A no musi się obudzić. Zarabiać chce jak world class to niech gra jak world class a nie "wunderkid"

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 12:40   

Szybki napisał/a:
. Co z tego że mieliśmy więcej okazji do strzelenia bramki jak nasza gra jest bez ładu i składu.

Czyli nie chodzi o to, żebyśmy stwarzali więcej okazji, tylko, żebyś miał wrażenie, że mamy lepszą technikę?
lì a casa il cuore sentirà!

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 12:42   

Majkel napisał/a:
Fascynuje mnie również jak po jednym poważnym błędzie z Pescary i dzisiaj, w dużej mierze wątpliwym, już przestaje być wunderkidem, tylko elektrycznym Abbiatim i trzeba się obudzić

Rozumiem, że to aluzja do mojej wypowiedzi... Znajdź jeden moj komentarz, w ktorym wychwalałem Gigiego jakim jest wspanialym wunderkidem... Nigdy nie ocenialem kogos przez pryzmat wieku, a faktem jest, że zawala nam kolejny mecz... Jak widze jak zlozyl rece po tym strzale Icardiego to śmiech mnie bierze.. Gigi popelnil przy tej bramce 3 bledy: brak komunikacji, niepotrzebne wyjscie z bramki i brak koncentracji gdyz nie spodziewal sie tutaj strzalu Icardiego... Oczywiste jest rowniez, ze De sciglio powinien sie przy tej bramce lepiej zachować, z tym ze bledy Donnarummy okazaly sie decydujace w zdrobyciu bramki..

Szybki 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 12:49   

Majkel napisał/a:
Szybki napisał/a:
. Co z tego że mieliśmy więcej okazji do strzelenia bramki jak nasza gra jest bez ładu i składu.

Czyli nie chodzi o to, żebyśmy stwarzali więcej okazji, tylko, żebyś miał wrażenie, że mamy lepszą technikę?

Chodzi o to że z taką grą nie mamy czego szukać w tym meczu bo Inter nam wije jeszcze co najmniej dwie jeśli nic się nie zmieni! przypatrz się drugiej ich bramce i przeanalizuj akcję - im to wystarczy aby strzelić - zgranie z klatki piersiowej, wejście ze skrzydła, mocna centra w tempo do napastnika i gol - u nas tego nie ma bo druga linia Milanu to dzisiaj czysta samowolka i chaos.

Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 12:51   

Wyprowadzanie piłki w naszym wykonaniu dzisiaj poniżej wszelkiej krytyki...

Voltelson 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 12:52   

Wszystkie sytuacje i okazje wynikłe z ataków skrzydłami marnujemy. Oczywiście nie można oczekiwać 100% skuteczności, ale powinniśmy mieć już przynajmniej jedną bramkę.

Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 13:03   

Nie wiem na co Montella czeka z wprowadzeniem 2 napastnika...

Razoreq121 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 13:06   

Bacca - nie widać go,ze strzalem czeka na zbawienie, a teraz Handa wypuszcza pilke z rak, a On sie patrzy w gwiazdy. Ten Pan się skonczyl dla mnie definitywnie w tym momencie. Nie wiem, czy nie wolalbym jednak zobaczyc Hondy na boisku ...

milanik 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 13:16   

Romagnoli lepiej jak Bacca.

Voltelson 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 13:17   

W końcu. Bramka w stylu Ibrahimovica. Teraz liczyć na szybką drugą bramkę trzeba i będzie można zapomnieć o tym meczu.

Odpowiedz do tematu