ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Chievo
Autor Wiadomość
rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 21:51   

Belotti bywa, że też nie strzela karnych ;)

Stephan 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 21:53   

No w tym sezonie już 3 nie trafił. Raz nawet dwóch w dwóch kolejkach pod rząd, coś ala Niang. ;>

Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 21:53   

Gdyby Baca miał tyle bramek na koncie co Belotti i grał jak Belotti to bym mu wybaczyl tego karnego.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:06   

Co Bacca teraz zrobił to nie mam pytań.
Carlos Beka, jak to mówili komentatorzy.

Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:06   

Bacca zaczął kiwać to przestał trafiać... Człowiek zagadka

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:14   

Bubu napisał/a:
A kto gra bez numeru?
)

Meggiorini gra, bo koło 10-15 minuty musiał zmienić koszulkę przez minimalną plamkę krwi na dole koszulki. I wszedł bez z koszulką bez numeru.
Byłem przekonany, że to niewykonalne - bo jak tu oznaczać takich zawodników po rozdawaniu kartek?

Nie wiem czy wciąż gra bez numeru, bo oglądam trochę jednym okiem mecz.

Stephan 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:17   

Camill napisał/a:
Gdyby Baca miał tyle bramek na koncie co Belotti i grał jak Belotti to bym mu wybaczyl tego karnego

A teraz?

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:18   

Wciąż ma mniej ;)

Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:20   

Jak będzie hattrick to zamknie mi mordę... Na razie to strzelił dwa gole przy zmarnowanym karnym i dwóch setkach... Bilans ma wciąż ujemny :)

Kargool 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:23   

Stephan
Grają jak lale. W Anglii nie lepiej. Oglądałem dziś jeszcze LIV-ARS i to co się przewracał Firminho czy Can to już w ogóle dramat. A sędziowie, tacy jak ten dziś czy pokrojuz Kuipersa, łykają te faule jak pelikany...taki futbol, jak świat szeroki, polska ekstraklasa to też jeden z przykładów. Chłopy jak dęby a padają jak muchy...Taki Cantona wywracał się dopiero jak mu nogę połamali...

Voltelson 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:24   

Stephan napisał/a:
Camill napisał/a:
Gdyby Baca miał tyle bramek na koncie co Belotti i grał jak Belotti to bym mu wybaczyl tego karnego

A teraz?

Teraz to można mieć tylko nadzieję, że jego karny nie wpłynie negatywnie na ostateczny wynik meczu. Fatalny karny nie znajduje tutaj żadnego usprawiedliwienia w mojej ocenie, chyba, że strzeli jeszcze ze 2 bramki.

EDIT. Kolejny karny z dupy, ale przynajmniej Bacca będzie mógł z ławki podpatrzeć jak je poprawnie wykonywać.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:30   

Jak patrzę na reakcje po bramkach Lapaduli, to chce mi się płakać ze wzruszenia. :D Widać, że chłop kocha to co robi i wkłada serce w grę oraz oddaje się w całości dla klubu.

Konkurs na najgorszego sędziego chyba rozstrzygnięty, to już jest kabaret. :lol2:

kamilus 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:35   

Dawno nie widziałem, żeby Milan zmarnował tyle setek w jednym meczu. Prawdopodobnie to wygramy, więc aż tak bardzo boleć to nie będzie, aczkolwiek lekki niesmak pozostanie. :)

Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:37   

Gorzej od sędziego wypada dzisiaj chyba tylko pozorant Bertolacci.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:40   

Camill,

Według mnie w tym pojedynku górą jest jednak arbiter. :)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:43   

Cytat:
EDIT. Kolejny karny z dupy, ale przynajmniej Bacca będzie mógł z ławki podpatrzeć jak je poprawnie wykonywać.

No tak, Ocampos nieprzepisowo blokowany to karny z dupy. Nawet faulujący nie protestował.
Druga połowa znacznie przyjemniejsza. Powinno być z 5:1. Już nie moge sie doczekac jak razem zagra Suso, Jack i Delofeu \o/
kamilus napisał/a:
Camill,
Według mnie w tym pojedynku górą jest jednak arbiter. :)

Berto nam nic nie zawalił...

Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:43   

kamilus , po ostatnim gwizdku przychylam się do tej opinii :) Nie wiem co ten Deulofeu bierze, że stać go na taki sprint po 90 minutach meczu. Szkoda mi go trochę bo gol mu się dzisiaj należał. Jak podsumować ten mecz? Wynik zgodnie z planem a bohaterem meczu sędzia.

Stephan 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:46   

Bacca w końcu wraca do strzelania, mamy 3 punkty, same pozytwne rzeczy. Co prawda Kolumbijczyk mógł mieć więcej bramek, mógł lepiej wykonać karnego, ale to nie znaczy, że trzeba wieszać na nim psy, piłkarzom wyższej klasy zdarzają się podobne rzeczy. Ja jestem zadowolony z jego gry i nie uważam by pierwsza bramka byłą fartowna, bo już podobne strzelał w Milanie. ;>

Kargool napisał/a:
Grają jak lale. W Anglii nie lepiej. Oglądałem dziś jeszcze LIV-ARS i to co się przewracał Firminho czy Can to już w ogóle dramat. A sędziowie, tacy jak ten dziś czy pokrojuz Kuipersa, łykają te faule jak pelikany...taki futbol, jak świat szeroki, polska ekstraklasa to też jeden z przykładów. Chłopy jak dęby a padają jak muchy...Taki Cantona wywracał się dopiero jak mu nogę połamali...

W pełni się z tym zgadzam, ale jestem zdania, że do tego głównie doprowadzili sędziowie, pozwalając na to o czym piszesz.

PS. Bertolacci dzisiaj zagrał przeciętnie w 1 połowie, gdzie był mało widoczny, w drugiej (zwłaszcza po zejściu Locatellego) był bardzo aktywny i dobrze rozprowadzał piłkę.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:46   

kamilus, w mojej też, zdecydowanie. Generalnie mimo zmarnowanych sytuacji to był od dawna najlepszy mecz Bakki, który przypominał siebie samego sprzed roku.
Karnego dla Chievo bym nie podyktował, bo jeśli tam był karny, to i był na Delofeu. O drugim karnym dla nas się nie wypowiadam - nie wierzę w to co widziałem, poszukam tam jeszcze kontaktu, może mi umknął?

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:47   

Bubu napisał/a:
No tak, Ocampos nieprzepisowo blokowany to karny z dupy. Nawet faulujący nie protestował.

Przecież Ocampos zarył butem w murawę i to spowodowało jego upadek. Komiczny karny.

Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:48   

Kontakt był... Z tym że polegał on na tym że Ocampos kopnął w wystawioną nogę obrońcy... Nie w murawę... Widziałem wyraźnie na powtorce

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:50   

Gzikuu napisał/a:
Przecież Ocampos zarył butem w murawę i to spowodowało jego upadek. Komiczny karny.

Camill napisał/a:
Z tym że polegał on na tym że Ocampos kopnął w wystawioną nogę obrońcy...

Który będąc za nim wsadził mu tą nogę w nieprzepisowy sposób.
Jakby sędzia się pomylił to by gracze protestowali...

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:50   

Bacca jednak koniec końców się obronił. O dziwo. Ale strzelił dwie kluczowe bramki, bo trudno za taką uznać karny z kapelusza na Ocamposie.

Znowu dziwny mecz, znowu dużo błędów sędziego, ale wynik jednak nie został wypaczony. Wygrała drużyna zdecydowanie lepsza i tyle.

Milan nie przemęczał się szczególnie, taki mecz na pół gwizdka. Tym bardziej cieszy wynik. Mnie osobiście cieszą też bramki Bakki. Czasem bardzo mnie irytuje (dziś znów nie pilnował linii spalonego, a co jeszcze gorsze i tak strzelił obok bramki), ale jednak jest to nasz podstawowy napastnik, wiele wskazuje na to, że autentycznie zaangażowany w grę dla Milanu, więc im więcej strzela, tym lepiej dla wszystkich. Niech punktuje, niech zyskuje pewność siebie i łapie formę. Umiejętności na pewno posiada.

Z tego samego powodu cieszy mnie występ Lapaduli.

Deulofeu nierówno, ale co za prędkość!!

Niezły mecz Ocamposa, wreszcie.

Ogólnie na plus. Teraz Juve!

Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:55   

Czy ja gdzieś napisałem że sędzia się pomylił w tym przypadku?

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 22:58   

A ja gdzieś napisałem, że tak napisałeś? Zestawiłem dwie dość mocno różniące się opinie i dodałem swój komentarz.
No i czemu Kamilu nie wspierałeś dziś MCP na turnieju w Jaworznie? :)

Odpowiedz do tematu