ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Fiorentina
Autor Wiadomość
Aiver 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 21:40   

Chyba jedne z najlepszych 45 minut w tym sezonie. A druga połowa zazwyczaj jest lepsza ;)

Stephan 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 21:40   

Wracaj do swojego fma, znawco.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 21:41   

Okropne fatum z tymi sędziami jak gramy z Fiorentiną, co mecz to nas okradają :wall2:

Kojak 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 21:43   

Bardzo fajny meczyk. Mamy przewagę, stwarzamy dosyć sporo sytuacji i Viola powinna się cieszyć że nie prowadzimy wyżej.
Najlepszy chyba Sosa, co chłop zagrywa piły do przodu to Montolivo powinien się kłaniać. Dodatkowo kolejny raz pada bramka po jego udanym przechwycie.
Pasalic przez pierwsze 30 minut niewidoczny, później asysta i fenomenalne podanie do Deulofeu który dzisiaj trochę za bardzo kombinuje :)
Kucka robi swoje, Abate dzisiaj ruchliwy i w odpowiednim miejscu, brakuje tylko ostatniego podania.

Na drugim biegunie standardowo Bacca, kiedy trzeba wbiegać w pole karne to się chowa za obrońcami, kiedy trzeba pilnować spalonego to ten klapki na oczach i heja banana do przodu - dno.
Cholernie boję się o Gomeza i Vangioniego bo chłopaki są mocno elektryczni, Vangioni ma spore problemy z ustawianiem w defensywie i po prawej stronie Viola ma hulaj dusze.

Camill 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 21:46   

Miło jest dzisiaj oglądać naszą grę. Cieszy prowadzenie, choć mogliśmy prowadzić wyżej gdybyśmy nie bawili się przy niektórych akcjach. Poziom sędziowania rzeczywiście mierny.

Smutne jest to, że po raz kolejny wszyscy strzelają gole tylko nie Bacca. Kolumbijczyka praktycznie nigdy nie ma w polu karnym tam, gdzie spada piłka. Bacca kiepsko szuka piłki, a piłka w ogóle nie szuka Bakki. Po raz kolejny można się dziwić widząc go w wyjściowym składzie.

Co cieszy:

Kucka - 3 mln - 3 gole i 1 asysta

Kondogbia - 36 mln - ...............

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 21:46   

Sosa w takiej formie sadza Locatellego bez wątpienia. Montolivo raczej też.

Pasalic to dla mnie fenomen, bo niby nic nie robi, niby nieobecny, a piłki mu spadają pod nogi, ma sytuacje. To chyba też on zagrał znakomitą prostopadłą piłkę do Deulofeu na wolne pole w jednej z akcji. Czyli w ważnych momentach wygląda na to, że coś z siebie daje.

Z kolei niestety Vangioni to żaden obrońca, przynajmniej na razie. Taki Kevin Constant, w grze do przodu coś tam pokazuje, w obronie jest statystą. Stara się, ale to chyba za mało.

Liczę na taką samą koncentrację w drugiej połowie. Nie wolno nam tego wypuścić. Widać, że gra się klei, chłopaki wierzą w siebie i trzeba koniecznie to wykorzystać.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 21:49   

Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu Milanu, jedna z lepszych w całym sezonie z Montellą na ławce.
Powinno być spokojne prowadzenie, jednak sędziowie wyraźnie nas dziś skrzywdzili, zapowiada się nerwówka... oby wszystko skończyło się po naszej myśli, forza!

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 21:49   

lord bass napisał/a:
Stephan, Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Ale się uparłes na niego :dunno:

W Rzymie też dobrze wyglądał.

Wygląda na to, że w końcu zrozumiał się z naszym VM.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 21:50   

Szlag nie trafi z tym sędziowaniem. Oba karygodne błędy liniowych....

Chcę zauważyc jedną ważną rzecz. Zwróciliście uwagę jak gra dzisiaj Abate? Dość często pojawia się w pomocy zastąpiony Kucką na prawej obronie. Zapewne jest to spowodowane tym, żeby wykorzystać bardziej niż zwykle szybkość Ignazio. I w sumie.... nieźle to wygląda.

Obyśmy nie zepsuli tego meczu w II odsłonie. Dawać chłopaki.

Razoreq121 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 21:55   

Stephan napisał/a:
Wracaj do swojego fma, znawco.

Nie Ty będziesz decydował gdzie, kiedy i w jakim temacie będę się udzielał, więc no ... wybacz :)

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 22:01   

Mieliśmy kupę szczęscia teraz. Mogła chyba być czerwona..

Stephan 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 22:03   

Razoreq121 napisał/a:
Nie Ty będziesz decydował gdzie, kiedy i w jakim temacie będę się udzielał, więc no ... wybacz :)

Chyba nie wiesz do kogo ten post był skierowany samolubie albo jesteś multikontem eksperta. :>

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 22:21   

No to się bronimy...

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 22:21   

rangiz napisał/a:
Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu Milanu, jedna z lepszych w całym sezonie z Montellą na ławce.

W naturze nic nie ginie, druga połowa w naszym wykonaniu bardzo pasywna, przestaliśmy w ogóle grać w piłkę.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 22:24   

Ale sędziowanie nadal trzyma swój poziom :)

Camill 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 22:31   

A gorsza od sedziowania jest już tylko gra Bakki.

Qba69 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 22:31   

Tragiczna ta druga połowa...

E. I jeszcze setki marnujemy...

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 22:33   

Czy Abate musi zawsze walić na pałę? :wall2:

Razoreq121 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 22:44   

To sędziowanie to jakiś kiepski żart :D ... Ręka Vagi, typ nie gwiżdże, podbiega do niego czterech fiołków, przypomina mu się, że była ręka. Mam nadzieję, że ten Pan nie będzie więcej sędziował już żadnego spotkania. Cieszą 3 punkty i to w takim momencie. Dobranoc :)

Majkel 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 22:45   

No i dobra jest, ważne 3 pkt i przyzwoita gra. Jak dla mnie nieco za bardzo oddaliśmy inicjatywę po przerwie, ale z drugiej strony mecz do samego końca pod kontrolą - Fiorentina po przerwie właściwie nie stworzyła zagrożenia. Propsy dla Abate za grę z tyłu dzisiaj, bo czyścił doskonale i po jego stronie nic nie mogli zrobić.

Po przerwie niestety Sosa spuścił z tonu, ale i tak uważam, że zagrał OK. Najbardziej chciałbym jednak aby w końcu Bacca usiadł na ławce, bo nie daje niestety praktycznie nic. Nie wiem co jeszcze musi robić, żeby szansę znowu dostał Lapadula.
lì a casa il cuore sentirà!

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 22:49   

Majkel napisał/a:
Najbardziej chciałbym jednak aby w końcu Bacca usiadł na ławce, bo nie daje niestety praktycznie nic. Nie wiem co jeszcze musi robić, żeby szansę znowu dostał Lapadula.

Chyba co musi zrobić Lapa bo tu też jest jakiś problem (kondycja?).
Ja za to nie chce już widzieć Berto.
Najlepszy chyba Abate, zgadza się, ale ta setka...
Ważne 3 punkty, w pełni zasłużone.

Dobranoc.

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 22:49   

Sosa niemalże profesor. Oczywiście parę razy mógł zagrać celniej, ale z nim w składzie wygląda to dużo lepiej. Poprawił się w defensywie i widać efekty. A pisałem kiedyś, że może być fajną alternatywą na registę, to zostałem okrzyczany. ;)

Piszecie, że słaby Vangioni, słaby Bacca. Jasne, ale moim zdaniem najgorszy był Gomez. Na początku nie byłem zachwycony, po derbach byłem raczej na nie, a teraz wyklarował mi się obraz całkiem cienkiego piłkarza. Elektryczny przy odbiorze i gwarancja podań na pałę. I on niby potrafi wyprowadzać piłkę. Pff. Do takiego Paletty nie ma podjazu, a Gabriel nie robi tego jakoś rewelacyjnie. Bez Romagnolego wygląda to bardzo słabo.

Nie rozumiem po co wchodzi Bertolacci. Milan gra słabo i wchodzi właśnie on. Powinien wchodzić kiedy jest z górki i Montella chce dać szanse przeciwnikowi.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 22:56   

pandoktor napisał/a:
Mieliśmy kupę szczęscia teraz. Mogła chyba być czerwona..

Niby tak, ale mogło być też wtedy 3:0, a nie 2:1 ;)

Sędzia tragiczny, chyba sobie odpocznie trochę wraz z liniowymi.

Może i druga połowa słabsza, ale nie było potrzeby forsować tempa przy tak sterylnej Violi. Mimo wszystko przy tylu kontuzjach i absencjach (samych Włochów :hmm: ) należy oszczędzać siły.

Gomez słabo, ale tak samo jak Paletta w pierwszym sezonie, myślę, że jako rezerwowy może zostać i jak pozna trochę lepiej Serie A to będzie z niego dobry gracz.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 22:57   

rivaldoACM napisał/a:

Nie rozumiem po co wchodzi Bertolacci. Milan gra słabo i wchodzi właśnie on. Powinien wchodzić kiedy jest z górki i Montella chce dać szanse przeciwnikowi.

:rotfl:

Polać Panu, polać!

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2017 23:00   

Koszmarna druga połowa, ale wyszło na nasze - pod kontrolą do końca, niewiele zagrożenia. Ale nerwy miałem do ostatniej sekundy.

Za pierwszą połowę należą się duże brawa. Za drugą nagana. Do tego Montella zrobił najbardziej defensywne zmiany, jakie sobie wyobrażam. Udało się dowieźć, ale było to ryzykowne.

W sumie nawet po oddaniu inicjatywy to my mieliśmy lepsze sytuacje, więc trudno jakoś tragizować.

Bardzo dobry Sosa, i faza defensywna i przede wszystkim ofensywna na wysokim poziomie. Nareszcie ktoś, kto potrafi uruchomić grę, przenieść ciężar, kto zastanawia się co zrobić z piłką i wychodzi mu to, a nie oddaje do najbliższego.

Cieszy gol Deulofeu, chociaż współczuję mu nieco pozycji na boisku. Milan grał niemal wyłącznie prawą stroną, gdzie szalał bardzo efektowny dziś Abate, Kucka i zmęczony Suso, natomiast Deulofeu stał bezrobotny, nie mogąc zwykle nic osiągnąć z Vangionim. Ten ostatni niestety zagrał przeciętnie. Z kolei bardzo słabe zawody w wykonaniu Gomeza i fatalne Bakki. Gra naszej gwiazdy sprawia, że naprawdę ręce opadają.

Cieszą punkty. Ważny sygnał - jesteśmy w grze, wracamy do normy. No i symbolicznie, bo to najpewniej ostatni mecz ery Silvio. Grazie!

Odpowiedz do tematu