ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lazio - Milan
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:53   

Razoreq121, z całym szacunkiem, walnąłeś głupotę totalną z tym zesłaniem kogoś do primavery (w sumie wg Ciebie nawet tam sie nie nadaje), więc też może nie wkładaj innym usta innych głupot, których nikt nie powiedział.
Gdzie jest mowa o wspaniałości Suso?

Inna sprawa, że 5 bramek i 7 asyst to na skrzydłowego to naprawdę dobry wynik na 24 mecze. Zwłaszcza w Milanie, który nie ma najlepszego okresu w historii.
(się zbulwersowałem ;) )

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:56   

Camill "trochę" popłynął z tym szukaniem pozytywów na siłę.
W tym zestawieniu, nie potrafimy wymienić pomiędzy sobą nawet tych 3-4 piłek.

Razoreq121 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:01   

Venomik napisał/a:

a no tutaj...

Venomik napisał/a:
Inna sprawa, że 5 bramek i 7 asyst to na skrzydłowego to naprawdę dobry wynik na 24 mecze. Zwłaszcza w Milanie, który nie ma najlepszego okresu w historii.

Swoją drogą, skoro wychwalanie kogoś że jak na 24 mecze na skrzydłowego 5 bramek i 7 asyst jest dobrym wynikiem, bo "Milan nie ma najlepszego okresu w historii" jest komiczne... Nikomu do ust słów nie wkładam, lecz czyżby kogoś przerosła metafora i przenośnia? To tak jak wychwalać Inzaghiego, że doprowadził nas do drugiej połowy tabeli, bo przecież zawodnicy formy nie mają a Milan słaby okres w swojej historii. Śmieszy mnie również to, że nie potrafimy skonstruować groźnej akcji pod bramką Lazio nie dlatego, że się nie przebijamy, nie mamy podań czy zwyczajnie nas przyciskają... my po prostu nie potrafimy nawet PRZYJĄĆ piłki...

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:05   

https://twitter.com/TLubczynski/status/831246063138983936 Karnego być nie powinno. Nie dziwię się wkurzeniu Gigio.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:12   

Razoreq121 napisał/a:
Venomik napisał/a:

a no tutaj...
Venomik napisał/a:

Mhm... czyli swoją wypowiedź o tym, że ktoś nazywa Suso wspaniałym wyjasniasz moją wypowiedzią... która została napisana 5 minut po Twoim komentarzu. No ok, jeśli o takiej argumentacji mówimy to ja jednak wolę się nie wdawać w długą dyskusję.

Dodam tylko, że 'Dobry wynik' o którym pisałem to nie to samo co 'wspaniałość' o której piszesz.

korsi 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:15   

Lulic wpadł na plecy Abate powodując upadek w polu karnym...

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:22   

Sytuacji o których Bubu pisał nie widziałem, ale karny, który odgwizdał sędzia to skandal. Immobile już któryś raz w tym sezonie nabiera sędziów.
Może Lazio ciśnie jak chce, ale wykończyć nie potrafi, więc nie uważam, żeby im się należało.

Ocampos strasznie rzadki i drewniany był dzisiaj.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:25   

miszcz napisał/a:
Immobile już któryś raz w tym sezonie nabiera sędziów.
Nie tylko sędziów. Dopiero jak wrzucił Gimlord linka, to się zorientowałem co i jak. Błąd.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:30   

Jasię przyznam ze wstydem, że potrzebowałem 3-4 powtórek by ogarnąć czyja noga jest czyja i zrozumieć o czym mowa ;)

Serio, on? :D

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:31   

To sobie pogadaliscie chlopaki o Suso ;-)

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:31   

Suso zrobił cos z niczego.

Edit: A jeszcze co do karnego - za takie rzeczy powinny padać kilkumeczowe dyskwalifikacje. Oczywiscie dla piłkarza. Z perspektywy sędziego czy kibica to rzeczywiście mogło wyglądać jak karny.

Szkoda, że takie oszustwa mogą w ostatecznym rozrachunku decydować o tym, kto zagra w następnym sezonie w LE, a kto nie.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:32   

Fajnych graczy musicie mieć w primaverze ;)

Huczaj 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:33   

Swoją drogą, Sosa na regiście gra dużo lepiej niż Locatelli i powinien posadzić młodego na ławce.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:35   

Venomik, on się nie nadaje. Zobaczysz tych, którzy się nadają, to Ci kapcie spadną z wrażenia.
No i
Venomik napisał/a:
czyja noga jest czyja
Miałem ten sam problem, chociaż wcześniej wydawało mi się to oczywiste. ;)

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:35   

Venomik, no Suso jest dobry z Primavery, ale Donnarumma co robi dzisiaj, to nie mam pytań. Pomnik mu się należy ! :prayer:

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:38   

carlos napisał/a:
Miałem ten sam problem, chociaż wcześniej wydawało mi się to oczywiste ;)
Niby racja. Z tą różnicą, ze gdyby nie Twój własnie komentarz to bym tę powtórke obejrzał 2 razy, zamknął kartę przeglądarki i później z całą stanowczością głosił, że karny bezdyskusyjny ;)

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:41   

Brawo Gigio. Brawo Sosa. Remis sprawiedliwy. Kupon wszedł. Nie jest źle. ;)

korsi 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:45   

Jeden ze słabszych meczów Milanu i Suso w sezonie. Ten remis jest bardzo ważny bo Lazio nie ucieka. Suso? Zajechany jest jak nic, nogi już go nie słuchają, ale on ma to coś co tylko nieliczni mają i czego tylko nieliczni nie są w stanie dostrzec.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:46   

korsi napisał/a:
Lulic wpadł na plecy Abate powodując upadek w polu karnym...

Widać, że sie nie znasz. Jakbyśmy strzelili Lazio 3-4 bramki wcześniej to by nie trzeba było zrzucać winy na sędziów jak to w 90% robi Bubu! I nieważne, że należały się nam 2 albo nawet trzy karne. Trzeba grać dobrze!
Suso zagrał dość przeciętnie (trzeba wziąć poprawkę, że po kapitalnych występach ma prawie zawsze 2 a często 3 rywali, ale tu jest praca do wykonania dla partnerów żeby tą lukę wykorzystali) ale akcja bramkowa palce lizać. Primavera będzie miała pocieche (oczywiście jak go powołają).

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:47   

Venomik napisał/a:
gdyby nie Twój własnie komentarz
Nie wiem dlaczego, ale wziąłem faulowaną nogę za nogę Ciro. Nie wiem tym bardziej, że dziś stream był naprawdę dobry.

Kacapa92 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:50   

Bardzo doceniam piłkarzy, którym zdarza się grać słabo w przeciągu całego spotkania, ale potrafią odmienić losy meczu czekając na tę swoją jedną akcję. To dzisiaj zrobił Suso i chwała mu za to, bo wykonał perfekcyjnie swoją robotę. Szkoda mi również trochę sytuacji z pierwszej połowy w której Ocampos powinien dograć Delofeu do pustej bramki no ale cóż. Z przebiegu meczu jestem zadowolony, że wywozimy jeden punkt z trudnego terenu, biorąc jeszcze pod uwagę fakt, że nie mogliśmy skorzystać z kilku podstawowych piłkarzy, ten punkt można traktować jako sukces.
Piłkarz meczu, chyba Gigio, mimo sprokurowanego karnego (nie widziałem wielu powtórek, nie wiem czy był faktycznie faul)
Vagioni miał dzisiaj prawdziwy test grając na przeciw Andersonowi i przyznam, że zaliczył go na 2.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:50   

Ja dokładnie to samo :)

Kij tam dziś, sędziego z tego rozgrzeszać nie można, bo stał pod zupełnie innym kątem. Ale dobry argument za tym by pamiętać jak ciężką pracę przy braku powtórek mają sędziowie, skoro są sytuacje gdzie i po kilku powtórkach jesteśmy przekonani o faulu, choć ostatecznie się okazuje, że z tego wlasnie filmu wynika coś przeciwnego.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:56   

Odnośnie tego faulu na Abate, to może należałoby dyskusję zacząć i zakonczyc na tym, że tam był spalony?

Dzisiaj pierwsza jedenastka - na papierze - była najgorszą jedenastką jaką widziałem przez wszystkie lata kibicowania, wiec remis nie jest zły. Szkoda tylko, że w tabeli, to wygląda niewesoło.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 22:57   

Banał, że "trzeba szanować ten punkt", ale pamiętam takie sytuacje z poprzednich sezonów - niby punkt to i tak dużo po takim meczu i remis z mocnym przeciwnikiem nie jest zły, ale co z tego, skoro dla nas to są kolejne dwa punkty do czołówki...

Mecz w dużym stopniu uratował nam Gigio. Przyznam, że czasem nachodzą mnie wątpliwości co do niego, ale ostatnio jest w wybornej formie i udowadnia, że faktycznie jest cudownym dzieckiem. Wybronił dziś wszystko, nawet przy karnym zadecydowały centymetry, a karnego jak widać nie powinno być.

Suso - przyznam, że dla mnie był pierwszy do zmiany. Montella może triumfować, chociaż przyznajmy, że to fart. Jak dla mnie Ocampos rozgrywał dużo lepsze spotkanie. No, ale to Suso strzelił bramkę na wagę remisu i to ewidentnie mając w nią 99% wkładu. Szacunek dla niego, chociaż i tak spadek formy jest ewidentny i fajnie gdyby mógł odpocząć i nabrać świeżości.

Więcej sobie obiecywałem po tym "hiszpańskim" tercecie z przodu.

Znakomita zmiana Sosy, pierwszy raz naprawdę dał coś z siebie. Trzeba to odbierać jako dobrą monetę, bo jest to zawodnik nieprzeciętny, który jak dotąd nie pokazał kompletnie nic, a powinien. Może od tego meczu... może.

Bardzo, bardzo chaotycznie Deulofeu. Miał sporo dobrych zagrań, ale koniec końców nie był decydujący. Widać potencjał, ale taki do obróbki. Wielki plus dla niego, że stara się i wraca do obrony, miał parę interwencji. A ma renomę zawodnika olewającego obronę.

Oddając sprawiedliwość trzeba też powiedzieć, że Lazio może i atakowało ze swadą, ale trafili tylko z niesłusznego karnego.

Jeszcze raz zaznaczam - biorąc pod uwagę absencje, jest to dobry wynik. Ale w obecnej sytuacji jest po prostu stratą i kolejnym skomplikowaniem sytuacji. Nie skreślam Milanu, jest tu wartość i jest determinacja, ale trzeba wiele poprawić, żeby myśleć o pucharach. Jest to w zasięgu.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 23:00   

carlos, Venomik, bodajże z Bologną gdy przegrywali 0:1 mieli identycznego karnego w 96 minucie. Sędzia bramkowy tak samo stał pół metra od sytuacji. Jak dla mnie w ogóle nie było mowy o podyktowaniu karnego, niezależnie czyja noga gdzie była. Poza tym mi się wydawało, że decyzje o karnym podjął sędzia główny, bo bramkowy nic nie zasygnalizował.
Sytuacji z Gomezem nie widziałem, jak ktoś wrzuci, to z chęcią zobaczę.

Donnarumma dzisiaj zagrał kosmiczny mecz. Uratował już w tym sezonie wiele punktów i w sumie dzięki niemu jesteśmy przed Fiorentiną, a nie tylko przed Sampdorią i Udinese.

Odpowiedz do tematu