ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lazio - Milan
Autor Wiadomość
Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:15   

Kiepsko to widzę...
...
Ależ Gigio gra zawody!!!

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:15   

Jadą jak z baranami...

Razoreq121 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:17   

Bubu napisał/a:
Rozwiniesz tą błyskotliwą myśl?

W meczu z Sampą nie pamiętam ani jednego dobrego dośrodkowania czy rozprowadzenia sensownej, zagrażającej im akcji. Teraz, kolejne głupie straty przez grania "piętką" a'la Brasiliana... Serio nie rozumiem osób twierdzących, że się w tym sezonie "rozgrywa". Dla mnie to jest dramat, nie nadaje się nawet do Primavery.

Poza tematem, co do Deulofeu i kwasu, który na niego leciał, to na obecną chwilę tempo które nadaje i dynamika przy akcjach jest naprawdę bardzo ciekawe. Co prawda celność podobnie do Immobile, ale akcje skonstruować potrafi.

A poza tematem kolejny raz - Nasza obrona < Tartak świeżo ściętej brzozy. Zero zgrania, zero dynamiki, zero... czegokolwiek. Mam wrażenie że tam stoją tylko po to, żeby piłka się od nich odbiła i MOŻE nawet nie wpadła w naszą bramkę.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:18   

Bubu napisał/a:
Karny Lazio należał się już po napisaniu mojego posta.
Do ręki obrońcy.

Tak też nie mogłem uwierzyć, że sam z siebie piszesz coś złośliwego na temat błędu sędziego na korzyść Milanu ;)
A tak poważnie to oglądam mecz jednym okiem i nawet nie widziałem tej sytuacji, a komentatorzy na Eleven nic nie wspominali.

Razoreq121 napisał/a:
W meczu z Sampą nie pamiętam ani jednego dobrego dośrodkowania czy rozprowadzenia sensownej, zagrażającej im akcji. Teraz, kolejne głupie straty przez grania "piętką" a'la Brasiliana... Serio nie rozumiem osób twierdzących, że się w tym sezonie "rozgrywa". Dla mnie to jest dramat, nie nadaje się nawet do Primavery.

Co? :o
Nie gubisz się troche w nazwiskach Suso/Sosa? Serio zawodnik z 5 bramkami i 7 asystami nie nadaje się do primavery? ;)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:21   

(do usuniecia)

Razoreq121 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:23   

Venomik napisał/a:
Co?
Nie gubisz się troche w nazwiskach Suso/Sosa? Serio zawodnik z 5 bramkami i 7 asystami nie nadaje się do primavery?

Nie, nie gubię się w nazwiskach i tak, właśnie po jego ostatnich meczach i głupiej grze właśnie tak uważam.

milanik 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:23   

Razoreq121 napisał/a:
Bubu napisał/a:
Rozwiniesz tą błyskotliwą myśl?

Poza tematem, co do Deulofeu i kwasu, który na niego leciał, to na obecną chwilę tempo które nadaje i dynamika przy akcjach jest naprawdę bardzo ciekawe. Co prawda celność podobnie do Immobile, ale akcje skonstruować potrafi.

A poza tematem kolejny raz - Nasza obrona < Tartak świeżo ściętej brzozy

Cooooo :prayer: Serio, czy to jakiś żart, którego nie zrozumiałem?

Jest ciężko, Gigi na nudy narzekać nie może. Jednak wciąż po równo. W drugiej połowie coś wsadzimy :forzamilan:

lord bass 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:25   

Czy tylko mi się wydaje, że komentatorzy powtarzają te same teksty co ostatnio?

Razoreq121 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:27   

milanik napisał/a:

Cooooo Serio, czy to jakiś żart, którego nie zrozumiałem?

Racja jak dupa, każdy ma swoją. Moja racją brzmi właśnie w ten sposób, że dla mnie ten człowiek jest wypalony i nie nadaje się nawet do Primavery. Statystyki nie przemawiają za to, w jak durny sposób gra od kilku meczów.

Ar2ur 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:29   

Ocampos o dziwo nawet potrafi kiwnąć

Razoreq121 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:33   

Standard :rotfl2: Szkoda jeszcze, że nie kolejna czerwień :ok: Albo kontuzja Gigiego z powodu bólu oczu przy kolejnej, marnej próbie symulacji w polu karnym przez Lazio. Poziom aktorstwa kozacki.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:37   

Razoreq121 napisał/a:
Racja jak dupa, każdy ma swoją. Moja racją brzmi właśnie w ten sposób, że dla mnie ten człowiek jest wypalony i nie nadaje się nawet do Primavery.

To na tym forum nazywa się to ignorancją. Bo za inne określenia takich bredni są tu kartki.

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:39   

Vangioni niezbyt celnie i Pasalic jak zwykle zaskoczony, że koło niego może znaleźć się piłka - to są przyczyny karnego.

No i popieram Bubu. Naprawdę ciężko się to czyta.

Forzamilan2 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:40   

Suso faktycznie gra piach. I to nie tylko dzisiaj. Najbardziej chyba irytuje to, jak podłącza się Abate a ten ciągle przekłada na swoją lewą nogę i nic z tego nie wynika. W ogóle Abate jest kompletnie wyłączony jako obrońca włączający się do akcji, bo Suso prawie nigdy do niego nie podaje.

Z drugiej strony mamy Ocamposa, który kompletnie nic nie pokazał i mega chaotycznego Vagioniego, którego w sumie też nie widziałem się włączającego do akcji. Na środku jak zwykle bezużyteczny i beznadziejny Pasalic, który albo odda piłkę do najbliższego, albo ją straci. Nie potrafił nawet prostej klepki zagrać z Delafeu...

Po prostu drużyna Genoi, Torino czy Sampdorii grająca w barwach Milanu.

Camill 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:40   

Szkoda, bo biorąc pod uwagę nasze problemy kadrowe, to wcale nie wyglądaliśmy źle na tle Lazio. W nieodgwizdanych karnych 1:1. Żal, że Ocampos zachował się tak egoistycznie w najdogodniejszej chyba dla nas sytuacji w pierwszej połowie. Podanie do Deulofeu mogło zmienić oblicze meczu. Remis jest osiągalny, a przy odrobinie szczęścia można powalczyć o 3 punkty.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:41   

Pracowali na tego karnego wcześniej. Nie wiem, czy tu się należał, ale wisiał w powietrzu...

Milan dziś bardzo chce. Ale niekoniecznie potrafi. Symbolem tego Milanu jest Andrea Poli, powracający z zaświatów, dziś wyróżniający się... walecznością. Niesamowicie ambitny, jest wszędzie, walczy do upadłego o każdą piłkę. Ale co z tego, skoro nie potrafi. Kiedy w drużynie jest jeden taki waleczny zawodnik, który niekoniecznie ma czysto piłkarskie argumenty, jak w czasach Gattuso, to bardzo fajnie. Ale jak są tylko tacy, robi się problem.

Chwilami imponuje mi nasza walka i nieodpuszczanie, ale jak przychodzi rozegrać coś i zagrozić bramce, wygląda to bardzo słabo. O dziwo, bo spodziewałem się, że akurat ta trójka z przodu będzie potrafiła poczarować. Zdecydowanie zgasł Suso i chyba jest pierwszy do zmiany. Ocampos przyzwoicie, Deulofeu sporo błędów, ale coś tam robi. Może zrobić ustawienie Ocampos - Lapadula - Deulofeu? Ewentualnie skrzydła odwrotnie.

rzepinho 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:46   

Ehhh....

Dominiki z elevenów wychwalali Gigiego D. pod niebiosa, nawet po interwencjach w stylu Janusza Jojko, gdy zdążył jeszcze peta za słupkiem wyćmić zanim piłka doleciała do bramki....----> no i karny idzie na konto Naszej Nadzieji...

A tak poza tym, to mecz średniaka z jeszcze cieńszym puki co...

PS: karny dla Lazio po wejściu Gomeza w Immobila w okolicach 20 minuty dla mnie ewidentny...

Kolejny raz nadzieja w drugiej połówce...

FORZA :diavolo:

pandoktor 
Milanista

Suso cierpni na ustawieniu. Z 2 czy 3 razy było widać, że chciałby wrzucić czy puścić coś prostopadłego, ale nikogo w środku nie było.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2

Według mnie karny się wybroni, bo podstawy były. Suso? No wiecie, teraz to aż nazbyt oczywiste, że to przez niego musi iść gra. A skoro musi, to nie idzie, bo rywale to nie są patentowani durnie.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:48   

Prowadzenie Lazio w pełni zasłużone, a przewaga bezdyskusyjna.
Co z tego, że chcemy, skoro na tle gospodarzy wyglądamy, jak drużyna z niższej klasy rozgrywkowej, przyjeżdżająca do stolicy na Coppa Italia...

pandoktor 
Milanista

rzepinho napisał/a:

PS: karny dla Lazio po wejściu Gomeza w Immobila w okolicach 20 minuty dla mnie ewidentny...

Tak samo jak ręka po akcji Ocamposa...

Razoreq121 
Milanista

Forzamilan2 napisał/a:
Suso faktycznie gra piach. I to nie tylko dzisiaj.

Coś Ty, przecież i tak Suso to zawodnik 1 liga, bo statystyki od początku sezonu ma przednie! Aż 7 asyst do 24 kolejki na zawodnika grającego zwykle ofensywnie i przeznaczonego do wspierania akcji w napaści to świetny wynik. Ale przecież 90% osób tutaj jest totalnie zaślepionych jego wyimaginowaną wspaniałością! Niedługo może oceniajmy naszych zawodników poprzez total rating w FIFIE? :)

korsi 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:50   

Popieram Rafała w rym co napisał, dodam,że nie pamiętam by w tym sezonie ktoś nas tak cisnął. Masa okazji i gdyby gracze Lazio trochę lepiej uderzali na bramkę mogło być wyżej. Na forum jednak żart roku... 😊 Razoreq normalnie z tą Premaverą poleciałeś... o piłce z Tobą nie ma widzę co gadać. Słabszy mecz i forma Suso zgoda...poziom niegodny Primavery... litości!

Szybki 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:50   

Camill napisał/a:
Żal, że Ocampos zachował się tak egoistycznie w najdogodniejszej chyba dla nas sytuacji w pierwszej połowie. Podanie do Deulofeu mogło zmienić oblicze meczu.

Dokładnie, ja już to widziałem w siatce i 1-0 dla nas a tu chłopak podpalił się jakby to był jego debiut :hammer:

Camill napisał/a:
Remis jest osiągalny, a przy odrobinie szczęścia można powalczyć o 3 punkty.

Jak będą w nas wjeżdżać tak jak do tej pory to cudem będzie wywiezienie jakichkolwiek punktów z Rzymu. No chyba że Zapata zejdzie bo mam wrażenie że strach na wróble zrobiłbym więcej pożytku niż on.
#10 Rui Costa per sempre!

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Lut 13, 2017 21:52   

Camill napisał/a:
W nieodgwizdanych karnych 1:1.

1:2, ręka + sprowadzenie ręką do parteru Defoleu gdy próbował mijać obrońce.
A Ocampos powinien dostac kopniaka ala Ibra za to zachowanie w akcji praktycznie 2 na 1...

Odpowiedz do tematu