ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Sampdoria
Autor Wiadomość
Camill 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:14   

Bubu napisał/a:
Camill napisał/a:
Że niby co znowu sędzia zawinił?

Brak karnego po faulu na Bacce?

Przecież on w tamtym momencie nie miał szans dojść do piłki...

Razoreq121 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:14   

bogiel napisał/a:
Suso dzis katastrofa.

Jedyny, który przyznał mi dzisiaj rację...

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:16   

Gzikuu napisał/a:
jarles napisał/a:
Romagnoli na lewej obronie wygląda póki co jak trampkarz...

Ponieważ? Jakieś rażące błędy? Złe podania? Nieudane odbiory?
Gra bardzo dobrze i zachowawczo, nie stara się na siłę dośrodkowywać. Ładnie gra też pressingiem na połowie rywala. Moim zdaniem wcale nie jest gorszy niż De Sciglio.

Zapomniałeś dodać, że kopie się po czole i daje objeżdżać jak dziecko...Rozjaśniłem, czy jutro wizyta u okulisty?

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:17   

Camill napisał/a:
Bubu napisał/a:
Camill napisał/a:

Czyli gdyby Linetty wziął Bakkę za fraki, a następnie strzelił lewym sierpowym, to też nie byłoby karnego, bo nie miał szans dojść do piłki?

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:19   

jarles napisał/a:
Gzikuu napisał/a:
jarles napisał/a:

Gra bardzo dobrze i zachowawczo, nie stara się na siłę dośrodkowywać. Ładnie gra też pressingiem na połowie rywala. Moim zdaniem wcale nie jest gorszy niż De Sciglio.

Zapomniałeś dodać, że kopie się po czole i daje objeżdżać jak dziecko...Rozjaśniłem, czy jutro wizyta u okulisty?

Tak, dziękuję. Nikt mi nigdy nic lepiej nie rozjaśnił, widzę tutaj nawet zapędy pedagogiczne! Konkretne przykłady owego kopania się po czole tylko mi pomogły dostrzec nieudolność Romagnoliego. :)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:22   

Camill napisał/a:

I co z tego? To pokazuje debilizm obrońcy, który go faulował. Ostatnio tak mieliśmy słusznego karnego po faulu na Palecie i nikt nie kwestionował słuszności.
Qnen, ja tam nie szukam ja pokazuje kolejny wielbłąd, który jak widać prawdopodobnie zaważy o wyniku.
Może ktoś zauważy, że na tym poziomie często sędziowie wypaczają wynik (Torino) i mimo, że graliśmy średnio mogliśmy mieć 3 pkt. O stylu się nie pamięta.

Ringhio 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:25   

lapadula sie juz spalił . Ogólnie co pokazuję synowi to grają padakę , jak mu wytłumaczyć czemu ogladam Milan a nie Real :dunno:

Razoreq121 
Milanista

Po raz kolejny przegrywamy mecz z mierniakami, więc kim jesteśmy? Gorzej niż mierniacy. W tym klubie od kilku lat zwalnia się trenerów, którzy jak widać nie są niczego winni, podczas okienek transferowych ściąga się szrot niczym ze złomowiska, zamiast zainteresować się kimś, kto do tej mizernej gry by coś wprowadził. Po dzisiejszym meczu jestem już totalnie przekonany, że wyrzuciłbym stąd totalnie wszystkich, co do jednego. Żenujący jest poziom gry jak i zarządzania tym klubem. Czuję się wręcz tragicznie, jak patrze na to, że podczas jednego meczu ani Bacca ani Suso nie potrafi z 7 metra strzelić na pustą bramkę, czy wykorzystać "setki". Dodatkowo zbierają kartki jak Pokemony, wiedząc, że kontuzje i tak nam skład osłabiły do tego stopnia, że muszą grać totalne rezerwy. Jestem wręcz tym wszystkim zażenowany...

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2

Hehe...słowem: sędzia nam zawalił mecz

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:26   

Następny pseudotrener który uparł się NA ZAPATĘ!

Camill 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:28   

Pomijając fakt, że nie strzelił w takiej sytuacji, to znowu trzeba powiedzieć że Lapadula po wejściu był bliżej zdobycia gola niż Bacca przez 3/4 meczu. Ale nadal nie wiadomo dlaczego siedzi na ławce

Razoreq121 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:28   

A tak mówiąc serio, co śmieszniejsze... Jak pisałem 4/5 lat temu, że mamy spokój z pucharami na dobre 10 lat, to pisali "Eeee, podniesiemy sie w następnym sezonie! Zagramy w pucharach!".
Niestety obawiam się, że Milan już się nigdy z kolan nie podniesie..

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:29   

Mój poziom zdenerwowania sięgnął zenitu. Zwolniłbym ABSOLUTNIE WSZYSTKICH. Dno. Żenada. Wstyd.
Po tym meczu mam znowu ich dość.

Dość Milanu.

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:29   

To jak, Stefanku? Za dwa tygodnie jestem w Jaśle - może oglądniemy wspólnie mecz Milanu i powymieniamy na żywo spostrzeżenia?

SlimShady7 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:30   

Razoreq121 napisał/a:
Dodatkowo zbierają kartki jak Pokemony

padłem :rotfl:

Kacapa92 
Milanista

Lapadula to co najwyżej stracił wiarę na występy w pierwszym składzie. Gość wchodzi, stara się, dochodzi do sytuacji bramkowych i musi oglądać z ławki spacerującego Bacce po boisku.

Jedyne pozytywy z tego meczu to dobre występy Bereszyńskiego i Linettego.

Razoreq121 
Milanista

Qnen napisał/a:
Mój poziom zdenerwowania sięgnął zenitu. Zwolniłbym ABSOLUTNIE WSZYSTKICH. Dno. Żenada. Wstyd.
Po tym meczu mam znowu ich dość.

Dość Milanu.

Osobiście podpisuję się pod Twoim postem, kolego.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:31   

Logiki w myśleniu trenera odnośnie środkowych napastników totalnie brak.
Bacca kontuzja, gra Lapadula strzela 4 gole.
Bacca wraca, Lapadula nie gra. Bacca kopie się po czole.
I tak mecz w mecz... Lapadula wchodzi na 10 min robi więcej zamieszania niz Bacca... I zaczyna w następnym meczu Bacca...
[']
Kacapa92 napisał/a:
i musi oglądać z ławki spacerującego Bacce po boisku.

Akurat starań Bacce odmówić nie można... Tylko nic z tego nie wynika.

korsi 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:31   

Przy bramce to nie Berto podawał do Zapaty
?

bogiel 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:33   

Montella może i jest dobrym trenerem w sensie stricte (trenowania) i dobrym psychologiem, bo dotarł do głów piłkarzy, ale wybory personalne to jest DRAMAT. Takiego sabotażysty na ławce u nas nie widziałem.

Mecz był do wygrania. Mieliśmy na początku pierwszej połowy dwie setki. Pozniej Paletcie wyłączył się mózg i mamy to co mamy.

Razoreq121 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:35   

Co jest totalnie żenujące, jedyny klub, który ma taką passę przegrywania jak My, to Pescara z ostatniego miejsca w tabeli :rotfl:

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:36   

Razoreq121 napisał/a:
A tak mówiąc serio, co śmieszniejsze... Jak pisałem 4/5 lat temu, że mamy spokój z pucharami na dobre 10 lat, to pisali "Eeee, podniesiemy sie w następnym sezonie! Zagramy w pucharach!". Niestety obawiam się, że Milan już się nigdy z kolan nie podniesie..

Bez przesady. Na pewno zajmie to więcej niż dwa-trzy lata, ale się podniesie. Szrot z obecnego składu z roku na rok będzie się kurczył, a mając chińskie pieniądze Milan będzie sprowadzał zawodników na poziomie. Oczywiście o ile Sine Europe Sports nie rzuca słów na wiatr.

Co do meczu. Nie widziałem, żeby jeszcze bezpośrednio ktoś krytykował Montellę, a chyba już na to najwyższy czas. :P Gorzej niż Allegriemu czy Sinisy i tak nie będzie mu się od nas dostawać. Jeżeli dobrze liczę, to nasz 7 mecz bez zwycięstwa. Widać, że trener ma swoich ulubieńców, na których stawia bez względu na wszystko. Chodzi oczywiście o Baccę i akurat dzisiaj Suso, który grał tragiczne, a mecz dokończył na boisku. Jednak najbardziej martwą mnie niezrozumiałe zmiany w trakcie meczu, albo te sensowne, ale w okolicach 90 minuty, czyli o wiele za późno. Nie mówię, że to zły trener, ale coś musi zmienić, bo puchary nam odjeżdżają.

edit: widzę, że akurat po dodaniu posta pojawiła się krytyka. :D

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:37   

Razoreq121 napisał/a:
Co jest totalnie żenujące, jedyny klub, który ma taką passę przegrywania jak My, to Pescara z ostatniego miejsca w tabeli :rotfl:

Myślę, że po tych wszystkich dzisiejszych komentarzach, nie pozostaje Ci nic innego, jak spalenie wszystkich pamiątek Milanu i przerzucenie się na kibicowanie Manchesterowi City. Skończ już, bo się słabo robi...

theoden92 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:38   

Zapata, Bacca, Pasalic- mam nadzieje, ze dlugo nie zobacze tych zawodnikow na murawie. Przegrywamy kolejny mecz, bo Montella upiera sie przy swoich zawodnikach, pomimo, ze graja slabo.
Ogolnie nie czuje, zebysmy w tym meczu zagrali jakos wyjatkowo zle, sedzia nie pomagal, Zapata to Zapata, a mielismy slupek i duzo grozniejsze sytuacje niz Sampa.
Montella to dobry trener, ale kolejne okienko jest slabe, nie ma 4!!! zawodnikow z wyjsciowej 11 i 2 podstawowych zmiennikow. Za pozne zmiany i wystawianie wciaz Bakki i Pasalica, nic innego nie moge mu zarzucic.
jarles, nie sadzisz, ze dziecinne sa takie osobiste uwagi? Przeciez wszyscy tu kibicujemy jednej druzynie.

Forzamilan2 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 05, 2017 14:39   

Gzikuu napisał/a:
jarles napisał/a:

Może dlatego, że rzadko przekracza połowę? :rotfl2:
Jakoś nie przypominam sobie, żeby się włączał do akcji na skrzydle, przez co Defelu, czy jak mu tam, był właściwie osamotniony.
Bubu napisał/a:
Camill napisał/a:

Czy Ty jesteś zdrowy na umyśle? Przestań zwalać winę na sędziego, a zacznij dostrzegać rzeczy oczywiste, na przykład takie, że Milan ma niesamowicie słabych piłkarzy. Sezon temu tak samo początek Milan miał naprawdę dobry, a potem (tak tak Nianga nie było i to przez to) zaczął się kryzys. I tu wygląda identycznie.

Nie rozumiem kompletnie Montelli. Dlaczego w momencie kiedy przegrywaliśmy ten ściąga napastnika za napastnika?

Oprócz Kucki to chyba nikt nie zasługuje na wyróżnienie. Defelu coś tam próbował robić, ale za często tracił piłkę, Suso właściwie przez cały mecz przegrywał wszystkie pojedynki. Miał jedno dobre podanie.

Bacca powinien pójść śladem Nianga. Jakim cudem ten koleś jest napastnikiem? Nie pierwszy raz znajduje się w polu karnym piłka do niego trafia i już nie mówiąc, że powinien z pierwszej strzelać, to on przyjmuje i piłka mu odskakuje...

Odpowiedz do tematu