ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Torino - Milan
Autor Wiadomość
theoden92 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 19:53   Torino - Milan

O 2045 pierwszy mecz Milanu w rundzie rewanzowej. Zaczynamy od Torino, na ich stadionie.

ACMilan XI: Donnarumma; Abate, Paletta, Romagnoli, Calabria; Pasalic, Locatelli, Bertolacci; Suso, Bacca, Bonaventura

TORINO FC (4-3-3): Hart – Zappacosta, Rossettini, Moretti, Barreca – Benassi, Valdifiori, Obi – Iturbe, Belotti, Ljajić.

Nie rozumiem braku Kucki, czyzby byl oszczedzany na Napoli i Juve? Reszta moim zdaniem optymalna. Bardzo jestem ciekawy postawy Calabrii (swoja droga, Vangioni to wielki miszcz, skoro wygryzl o nastoletni prawy obronca).

W tym roku Torino pokonalismy juz dwa razy i licze na trzecie zwycieestwo. No i gola Lapaduli :)

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 20:48   

Pasalic ma duże zaufanie Montelli, w sumie też mnie to dziwi. Ja bym wolał Kuco na placu, ale chyba trenerowi chodzi o bardziej techniczną drugą linię.

Chciałbym, żeby Milan wyciągnął odpowiednie wnioski i gładko pokonał dobrze już rozpracowanego rywala. Chociaż mecz będzie ciężki, Torino głodne zemsty na pewno tanio skóry nie sprzeda.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 20:49   

Calabria na lewej? Spodziewałbym się tam w razie kogoś z dwójki MdS/Antonelli. Ciekawy wybór.
lì a casa il cuore sentirà!

Ar2ur 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 20:51   

Majkel, MdS jak i Antoś kontuzjowani i nie ma ich w składzie

Majkel 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 20:54   

Że MdS to wiem, a Antonellemu co, bo mi umknęło?

BTW - teraz rozumiem komentarz o Vangionim :) No cóż, to jeden z tych niezrozumiałych Cardaciów czy Viudezów...

Camill 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 21:15   

Czy tylko ja odnoszę wrażenie że dzisiaj nie chce się nam grać?

Majkel 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 21:19   

Teksańska masakra. Każda akcja Torino, to śmiertelne zagrożenie. Gigio utrzymał nas w grze, ale czuję, że dzisiaj wrócimy na tarczy. Mam nadzieję, że mnie wyprowadzą z błędu.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Sty 16, 2017 21:33   

Dopiero od trzech kopnięć w głowe jest faul czy jak? :rotfl2:

Qba69 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 21:35   

Masakrycznie irytujący są dzisiaj nasze grajki. Truchcik Romagnoliego po siatce przy pierwszej bramce klasa. Sędzia tez nie pomaga.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 21:36   

W sensie, że tak się kopiemy po czołach, że mają nam coś za to gwizdać? A tak serio, to jedyne co mnie cieszy póki co, to, że się chłopaki jeszcze nie poddali i próbują odrobić. Efekty tych prób, póki co mizerne. No i przy całej mojej sympatii do Bertolacciego. Kiedy on planuje odpalić? Po siódmym sezonie? Błagam, zabierzcie go stąd :(

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 21:37   

Tylko liczyć na to, że scenariusz z CI się powieli i zobaczymy po przerwie frontalny atak Milanu.
Mecz mógł się zakończyć już po pół godziny ale genialny Gigio nas utrzymał w nadziei.

Słaby Romagnoli, słaby Locatelli, beznadziejny Pasalić, elektryczny Paletta, irytujący Jack. I jak tu wygrać jak tylu piłkarzy dzisiaj zawala mecz?
Z drugiej strony Suso, jest perełką w składzie.

theoden92 
Milanista

Nie rozumiem braku karnego za kopniecie w piszczel Jacka.
Pasalic kosztem Kuco to zly pomysl. Calabria chyba troche sie denerwuje.
Znow jedyna nadzieja w Suso i Jacku, ale Bacca dzis wyjatkowo ofiarnie i druzynowo.

marcin.90 
Milanista

Dokładnie bertolacci gra chyba charytatywnie

Forzamilan2 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 21:39   

Czemu nie ma Kucki? Jeśli byłby oszczędzany na Napoli i Juve to jaki w tym sens, skoro tracimy punkty z Torino..
Trójka środkowych pomocników to jest straszna porażka. Były z 2 przebłyski, ale podawanie do najbliższego czy głupie straty trochę przeraza

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Sty 16, 2017 21:40   

Ciężko mi uwierzyć, że dziś też po przerwie odwrócimy los... Z pozytywów mogę wymienić to, że Sinisa zbudował fajną, solidną ekipę. Trochę średni pozytyw, skoro widzę to akurat w meczach z nami.
Kilka błędów w obronie, w tym poważnie wyglądające nabicie rywala piłką i pusty wyskok Gigiego poza pole karne. Gdybyśmy przegrywali wyżej, nie moglibyśmy być zbyt zdziwieni.
Na co można zwalić winę w głównej mierze? Na statystów w naszej drugiej linii. No ale to już pewna tradycja, że w tej kwestii jest słabo.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 21:42   

Gramy w ofensywie dużo lepiej, niż w pucharowym meczu, a wynik gorszy. Obrona elektryczna, niepewna. Romagnoli chyba powinien zejść, bo nie dogra do końca tego meczu.

Heh, te bramki akurat wtedy, kiedy miałem pisać, że wyjątkowo ładnie wyglądają nasze rozegrania - bardziej nieszablonowe, więcej gry na jeden kontakt, wydawało się że kwestią czasu jest zdobycie prowadzenia. Tymczasem Torino odskakuje. Tego się bałem... lepiej było przegrać w pucharze.

Gramy fajnie do przodu, jeszcze można to odwrócić. Ale zadanie jest mega trudne...

korsi 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 21:43   

Dzisiaj koncert dał kapitan. Przy pierwszej bramce kryjąc powietrze bez sensu obudził się tuż przed strzałem/asystą, przy drugiej uciekł mu Obi, jeszcze karniak... Calabria natomiast kopie piłkę dzisiaj tak jakby w piłkę nie grał dwa lata. Mój ulubieniec Bacca dzisiaj nieźle w rozegraniu więc go pochwalę i tradycyjnie Suso też coś gra. Resztę pominę, bo nie chcę się pastwić.

Było o Pasalicu. Czepiacie się strasznie, tylko 2-3 naszych gra dzisiaj lepiej.

marcin.90 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 21:44   

Torino nie potrafi nas pokonać od 15 lat bodajże, drugie połowy mamy lepsze ..:)

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Pon Sty 16, 2017 21:47   

Heh..byłem pewien, że Ignaś sprokuruje tego karnego. Na szczęście Młody obronił i nadal, mimo wszystko, jest o co grać.

Moim zdaniem, z założenia poważny błąd Montelli - w takim meczu wstawiać do pomocy trzech nieopierzonych zawodników to zabójstwo. Inna sprawa, że obrona gra dziś fatalnie bez wyjątków i to tylko potęguje nasze problemy. Jeżeli nasz trener od razu nie wymieni Bertolacciego lub Pasalica na Kuckę, to będzie bieda. Nasze chłopczyki miast zapierniczać ile siły w nogach, truchtają i robi olbrzymią dziurę w środku przy każdym kontrataku, a tak dalej być nie może.

Limit poważnych błędów się wyczerpał i chcąc myśleć o choćby remisie, trzeba wykorzystywać z przodu co się natrafi, zachowując przy tym maksymalną koncentrację w obronie.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 21:48   

Nasza gra bez piłki, jak i postawa całej defensywy powodują, że ta dwójka w plecy to zdecydowanie najniższy wymiar kary.
Romagnoli gra na jakimś ciężkim kacu, druga linia nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności, wszyscy szukają Suso... ciezki bezplan.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 21:51   

Szczerze mówiąc, jakoś tej tragedii nie widzę, którą tu piszecie w komentarzach. Pucharowy mecz do przerwy wyglądał dużo gorzej, nic z gry nie mieliśmy. Teraz rozgrywamy naprawdę przyzwoicie, było też kilka okazji, gdyby trafił Berto albo Suso to byśmy pewnie byli w zupełnie innych nastrojach. Straszny mamy chaos w obronie, jeśli to ogarniemy, to w przodzie powinno się udać.

Nie wiem, czy bym nie zaryzykował Gomeza za Alessio. On naprawdę jest dziś wiecznie spóźniony, rozkojarzony i złapie czerwoną jak nie zejdzie. Poza tym Kucka i Lapadula na plac.

Camill 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 21:51   

Qnen napisał/a:
elektryczny Paletta

Akurat Paletta gra dzisiaj najlepiej z całej naszej defensywy...

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 22:01   

@rafal996:
Rozgrywamy nieźle? Zgoda, pod warunkiem, że chodziło Ci o te pilki grane na alibi, do najbliższego partera, albo po prostu wycofywane na własną połowę. Zachowanie godne pochwały, pod warunkiem dwubramkowego prowadzenia, a wynik jest przecież nieco inny...
Nikt nie potrafi wziąć na siebie ciężaru rozegrania piłki i dlatego wygląda to kiepsko.
Biorąc pod uwagę nasze lepsze drugie polowy, marzę o wyciągnięciu tego na remis.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Sty 16, 2017 22:02   

Camill napisał/a:
Akurat Paletta gra dzisiaj najlepiej z całej naszej defensywy...

A to wyklucza bycie elektrycznym?

Berto sie spłaca \o/

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sty 16, 2017 22:03   

nie gramy az tak tragicznie, ale dzis wyjatkowo co Torino moglo to wykorzystalo, poza karnym.
2:1, moze cos jeszcze bedzie z tego

Odpowiedz do tematu