ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Coppa Italia: MILAN - Torino
Autor Wiadomość
zino 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 13, 2017 14:35   

Hmm ja bym nie stawiał Cerciego, El Szarawiego i Immobile w jednym szeregu. Zjazd Cerciego jest zdecydowanie największy. Ciro jednak troszkę strzela i gra, Faraon też jest jednak półkę wyżej (nie twierdzę, że obecnie to wysokie półki) od Cerciego.

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 13, 2017 15:38   

El Shaarawy to zjechał głównie przez sprawy pozaboiskowe. Tak przynajmniej ćwierkają ptaszki.

Oczywiście że Belotti nie jest wart tyle, ile rzekomo chce Torino. Tyle, że w dzisiejszym świecie takie drewno jak np. Stones kosztuje około pięćdziesiąt milionów. To zmienia perspektywę. Poza tym ja widzę ogromny potencjał. Już w Palermo potrafił co nieco, ale w tym sezonie naprawdę odpalił. Wczoraj wykończył bramkową akcję niczym Suarez. Mógł to zrobić inaczej, pewnie lepiej, ale jednak zrobił tak, że skojarzył mi się z prawdopodobnie najlepszą 'dziewiątką' świata.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Sty 13, 2017 15:46   

Transfery wewnątrz Anglii to do kity zmiana perspektywy ;)
Dobrych anglelskich graczy jest mało. Więc lepiej już mieć takiego Stonesa, który przecież ma ledwie 22 lata i może się rozwinać niż brac kogoś totalnie słabego. Pieniądze w piłce są, a limity jakoś zawodnikami wyszkolonymi w Anglii wypełnić przez lata trzeba.

A ceny w mediach mnie nie dziwią. Nie po to idzie się do mediów by rzucać najniższa kwotę za którą się zawodnika odda. Do mediów idzie się aby cenę podbijać ;)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 13, 2017 16:05   

VelenoRosso napisał/a:
litosci...
nikt nie da takiej kasy za 9tke majaca jeden udany sezon za soba.
jesli Belotti w ogole sie ruszy w to mercato to za jakies 30-40 max w wypadku wielkiej rozrzutnosci

Na pewno? To jak wytłumaczyć fakt, że 29-letni Pavoletti, po kontuzji, 3 strzelone gole przez całe pół roku, niedawno dołączył do Napoli za prawie 20 mln euro...

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 13, 2017 16:13   

Venomik napisał/a:
Transfery wewnątrz Anglii to do kity zmiana perspektywy ;)
Dobrych anglelskich graczy jest mało. Więc lepiej już mieć takiego Stonesa, który przecież ma ledwie 22 lata i może się rozwinać niż brac kogoś totalnie słabego. Pieniądze w piłce są, a limity jakoś zawodnikami wyszkolonymi w Anglii wypełnić przez lata trzeba.

Specjalnie szukałem kogoś z ligi angielskiej, bo najwięcej mówi się o Arsenalu. Inna sprawa, że tam co drugi piłkarz jest przepłaconą gwiazdką. To prawda że Everton ściąga za 10 mln funtów(!) Belfodila(!!)? Na wyspach z roku na rok są coraz głupsi.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 13, 2017 17:51   

rangiz napisał/a:
VelenoRosso napisał/a:
litosci...
nikt nie da takiej kasy za 9tke majaca jeden udany sezon za soba.
jesli Belotti w ogole sie ruszy w to mercato to za jakies 30-40 max w wypadku wielkiej rozrzutnosci

Na pewno? To jak wytłumaczyć fakt, że 29-letni Pavoletti, po kontuzji, 3 strzelone gole przez całe pół roku, niedawno dołączył do Napoli za prawie 20 mln euro...

Potrzebuja srodkowego.Na teraz.Kogo innego mogli niby wyciagnac?
Jedyna realna alternatywa ktora zna serie A to Zaza, ktory kosztowalby pewnie z dyche wiecej :P

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Pią Sty 13, 2017 20:42   

Cytat:
Hmm ja bym nie stawiał Cerciego, El Szarawiego i Immobile w jednym szeregu. Zjazd Cerciego jest zdecydowanie największy. Ciro jednak troszkę strzela i gra, Faraon też jest jednak półkę wyżej (nie twierdzę, że obecnie to wysokie półki) od Cerciego.

Nie chodziło mi, oczywiście, o stawianie znaku równości między losami wymienionych piłkarzy, a raczej o znalezienie wspólnego mianownika w kwestii ich ograniczeń, które miały kluczowy wpływ na ich kariery, które - nota bene - jeszcze pewnie "chwilkę" potrwają.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Sty 14, 2017 01:03   

VelenoRosso napisał/a:
Jedyna realna alternatywa ktora zna serie A to Zaza, ktory kosztowalby pewnie z dyche wiecej

Zaza przed poprzednim sezonem został oddany za 5 mln euro wypozyczenia + 20 za obowiązek wykupu przy spełnionych warunkach. Po beznadziejnej połowie roku jego cena nie mogłaby więc pójść w górę o 10 mln euro.
Inna sprawa, że niewykluczone że Napoli o Zazę pytało, ale Juve nie było chętne by go oddać akurat do Neapolu. Szanse na to, że Zaza będzie regularnym snajperem zdobywającym około 20 (albo więcej) bramek na sezon są spore. Po co go oddawać do potencjalnie groźnego rywala?

Odpowiedz do tematu