ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan-Cagliari
Autor Wiadomość
bogiel 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 10, 2017 06:45   

rafal996 napisał/a:
Piękny widok, prawie płaczący Carlos
Przecież on zawsze tak wygląda ;)

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 10, 2017 09:14   

Nie aż tak ;)

kamilus 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 10, 2017 11:14   

rafal996 napisał/a:
Jeśli prawdą jest, że Bacca odrzucił wielki kontrakt z ligi chińskiej i chce grać w Milanie, to ma kolejnego plusa. (...)

Zależy, z jakiego powodu to zrobił - jeśli dlatego, że chce grać w Milanie, to ma plusa. A może po prostu liczy na więcej (skoro np. Witsel dostanie 18 mln, to Carlos nie chciał przyjąć 'tylko' 10 mln)? :)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 11, 2017 20:29   

Dziwnie się czyta te przepychanki kto był gorszy Niang czy Bacca... Obaj byli beznadziejni.
Problemy z prostym podaniem już nie mówiąc o prawidłowym oddaniu strzału...

Ciekawe ile jeszcze razy Niang w swoich chaotycznych "zwodach" nabije własną rękę :rotfl:

rafal996, szczerze mówiąc miałem Cie za poważnego gościa, a tu wyskakujesz z pochwałami dla Bakki bo odrzucił ofertę z Chin, w sumie za drobne w porównaniu do tego co się tam ostatnio dzieje, no i nie znamy powodu, być może dalej liczy na PSG czy inne nie wiadomo co . Natomiast akcja z rzekomym wzruszeniem to już poezja :ok: przecież on beczy zawsze gdy ktoś mu nie poda tudzież spartoli kolejne podanie do najbliższego kolegi.

FORZA MILAN :king:

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Sty 11, 2017 22:24   

konrad_acm napisał/a:
przecież on beczy zawsze gdy ktoś mu nie poda tudzież spartoli kolejne podanie do najbliższego kolegi.

Otóż to.
Bakka uratował się golem, bo na przestrzeni meczu był ze dwa razy bardziej drewniany od Inzaghiego. Czarnecki nadrabiał powrotami i odbiorami, mieli fajna akcje z Jackiem gdzie nie jestem do końca pewny czy Bacca się źle ustawił czy Nią za późno podał... A byłaby akcja kozak :)

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 12, 2017 12:41   

konrad_acm napisał/a:
rafal996, szczerze mówiąc miałem Cie za poważnego gościa, a tu wyskakujesz z pochwałami dla Bakki bo odrzucił ofertę z Chin, w sumie za drobne w porównaniu do tego co się tam ostatnio dzieje, no i nie znamy powodu, być może dalej liczy na PSG czy inne nie wiadomo co . Natomiast akcja z rzekomym wzruszeniem to już poezja przecież on beczy zawsze gdy ktoś mu nie poda tudzież spartoli kolejne podanie do najbliższego kolegi.

Pisałem o nim wcześniej dużo więcej, a Ty wyciągasz akurat to, co Ci wygodnie i co dodałem w sumie w formie ciekawostki.

Napisałem "jeśli to prawda", że odrzucił ofertę bo chce grać w Milanie - nie wiem tego. Jeśli odrzucił z tego powodu, to plus dla niego, jeśli z innego to nie. Chyba jasne. A z jego wzruszeniem też nie o to chodziło, tylko ogólnie o to jak drużyna ostatnio reaguje na wydarzenia na boisku. Jeszcze rok temu dochodziły głosy, że szatnia jest podzielona, że nie ma chemii. Dziś wydaje się, że ta chemia jak najbardziej jest, ich wspólna radość po bramkach i wiele innych gestów może o tym świadczyć. Bacca był wymieniony tylko jako jeden z elementów.

A w kwestii poziomu gry Carlosa w ostatnim meczu nigdzie nie pisałem, że był wysoki. Facet zagrał słabo, jedynym plusem było jego moim zdaniem większe niż zwykle zaangażowanie.

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 12, 2017 18:19   

Ja osobiście uważam że żadnej oferty dla Bakki z Chin nie było albo jeśli była to mało konkretna i nie doszło do negocjacji. Oprócz rzeczywistych pieniędzy i planów Chińczyków, coraz częściej widać że wiele tematów jest wywoływanych sztucznie po to żeby pewne projekty nabrały rozgłosu. Tak samo uważam że żadnej oferty dla Ronaldo za 100 czy 150 mln nie było, a gdyby Bacca dostał propozycję na 10 mln rocznie to już dawno siedziałby w samolocie do Szanghaju.

Odpowiedz do tematu