ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Empoli - MILAN
Autor Wiadomość
theoden92 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 12:26   Empoli - MILAN

O 2045 mecz 14 kolejki, Empoli podejmuje Milan.
U przeciwnikow nasz byly zawodnik Saponara, wypozyczyony Mauri, a bramce Skorupski, a w ataku Maccarone :)

Licze, ze Milan pokaze, ze slabsze druzyny bezstresowo odprawia, ale jak bylo z Pescara pamietamy.
Fernandez od pierwszych minut, bardzo jestem ciekawy, co pokaze. Kucka chyba zaczyna na lawie, a w pierwszym Pasalic, co akurat chyba nie jest dobrym pomyslem.
Obrona bez zmian, Gomez nada za Romagnoliego. Z przodu Jack, Lapagoal i Suso, wiec spokojnie ;)
Licze na spokojne 2,3-0, ale Milan lubi zaskakiwac ;)

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 13:29   Re: Empoli - MILAN

[quote="theoden92"]O 2045 mecz 14 kolejki, Empoli podejmuje Milan.
Kucka chyba zaczyna na lawie, a w pierwszym Pasalic, co akurat chyba nie jest dobrym pomyslem. /quote]

Dlaczego? Pasalic ma chyba większe inklinacje ofensywne/. Kiedy ma grać, jak nie w takich meczach?

theoden92 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 13:48   

Bo wolalbym w drugiej linii Kucke, ktory jest silny i dobry w odbiorze. No i dopoki Pasalic nie jest nasz i Chelsea moze go chciec spowrotem, to nie uwazam, ze ogrywanie zawodnika innym druzynom jest spoko. No chyba, ze go kupimy.

GPower 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 18:39   

theoden92 napisał/a:
No i dopoki Pasalic nie jest nasz i Chelsea moze go chciec spowrotem, to nie uwazam, ze ogrywanie zawodnika innym druzynom jest spoko. No chyba, ze go kupimy.

Jeśli w danej chwili lepiej pasuje do koncepcji trenera, to nic nie stoi na przeszkodzie by grał. Pasalic nie wyjdzie dziś by ogrywać go dla Chelsea, tylko by zdobyć 3 pkt. dla Milanu.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 19:59   

Mam coś dla Was. Podobnie jak na derby Mediolanu, Eleven kolejny raz promuje dostęp testowy do swojego serwisu, chcąc zachęcić przed Gran Derbi jak największą rzeszę sympatyków, do wykupienia legalnego dostępu.
W porównaniu z darmowym dostępem na 72h, od ubiegłego tygodnia zmienił się tylko kod, który należy wpisać przy wyborze opcji dostępu 3-dniowego.
Jakość 720P HD READY, mamy trzy doby oglądania kanałów: Eleven, Eleven Sports, Eleven Extra za darmo.

Kod to:
Kod:
WYPROBUJELEVENLIS16

Hasło wklejamy w miejscu na "kod promocyjny" :
https://www.elevensports....n?sku=BMULTIDAY

Tydzień temu, wszystko śmigało bezproblemowo, więc w ten weekend nie spodziewam się żadnych problemów.
PL komentarz, miłego oglądania.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 20:24   

Podobno Romagnoli za Palettę. Ciekawe co się stało.

Boję się trochę tej pomocy. Duża siła ofensywna, ale żeby nie było tak, że nas rozklepią i będzie trzeba gonić.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 20:37   

Ponoć dzisiejsza wyjściowa jedenastka ma najniższy uśredniony wiek - 23,6 lat - od 1985 roku. I dzięki Rangiz za link, chętnie obejrzę mecz w 'rozsądnej' jakości.

Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 20:42   

Patrząc na skład nie jestem zbytnim optymistą...

theoden92 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 21:00   

Co z Matim?

TopekMilano 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 21:04   

Szykuje się wesołe spotkanie..

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 21:05   

Uciekł do szatni, może problemy fizjologiczne? Oby.

Donnarumma dzisiaj dwa ogromne błędy.

Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 21:13   

2?

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 21:23   

Tak naprawdę 3, bo w jednej akcji podał do piłkarza Empoli by później zostawić pustą bramkę. Na szczęście Maccarone zapomniał jak się strzela dzisiaj.

Bez Paletty obrona gra fatalnie.

Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 21:28   

Mówisz o tym podaniu do De Sciglio z pierwszych minut?

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 21:28   

Tu nawet nie chodzi o brak Paletty - wyprowadzanie piłki przez Alessio to dzisiaj kompletny dramat.

Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 21:30   

A co myślicie o Lapaduli? W mojej opinii wypada jak na razie lepiej od Bakki. Przynajmniej w aspektach pokazywania się kolegom i kontroli piłki...

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 21:32   

Też uważam, że ma wiekszy wachlarz zagrań. Dziś dostał jednąpiłkę w okolicy linii pola karego gdy stał tyłem do bramki i już próbował się przyjęciem obkręcić z przeciwnikiem na plecach w stronę bramki. Nie wyszło, nie przyjął wystarczająco klasowo, ale takie zagrania są spokojnie w jego zasiegu, a w przypadku Bakki - cóż, niekoniecznie.

milanik 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 21:33   

Jest widoczny, dochodzi do sytuacji. To ostatnio było największym problemem Kolumbijczyka. Jak narazie nasza nowa "9" na +

Stephan 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 21:35   

Ma ktoś może jakiś dostęp do statystyk z meczu? Chodzi mi o przebiegnięte kilometry, a dokładnie Pasalicia i resztę naszej pomocy.

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 21:36   

Donnarumma Donnarummą, ale co przy stracie bramki zrobił ten daremny De Sciglio? Za chwilę znajdzie się jakiś pseudoekspert i powie, że znaleźliśmy sobie kolejną czarną owcę. Nie, po prostu znaleźliśmy kolejne słabe ogniwo, chłopca udającego piłkarza.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 21:37   

Camill, dokładnie o tej akcji myślałem.
Ja uważam, że mimo wszystko brakuje Milanowi Montolivo do uspokojenia gry i wyprowadzenia akcji.

Lapadula bardzo fajnie gra, ale wygląda jak niewyżyty dzieciak na boisku, który biega więcej niż musi i to po tym jak kierownik już dawno zgasił światła na Orliku. Jakoś w 30 minucie było ujęcie jak ledwo był w stanie złapać oddech. To jak najbardziej pozytyw, ale pewnie 90 minut tak nie wytrzyma.

Yahoo323 
Milanista

Przede wszystkim gra inteligentnie, bo jest pod grą i gdy dostanie piłkę, którą sobie sklei, zaprasza większą ilość zawodników z drużyny do udziału w akcji ofensywnej, a nie inicjuje ruchu dwóch na czterech.

Suso mocno wierzy w swoją lewą nogę, ale na razie to jeszcze nie jest powtarzalność i szybkość Robbena. Jack na swoim poziomie, nieźle wypada też De Sciglio, choć akurat jak padły bramki, to zerwało mi transmisję i nie wiem kto dał ciała.

Ogólnie to liczmy na jakiegoś babola, bo mecz w sumie remisowy.

rafal996 
Milanista

Lapadula chyba najlepszy z Milanu, jedyny do którego trudno mieć zarzuty.

Beznadziejny mecz w wykonaniu Locatelllego, De Sciglio, Romagnolego, Gomeza, Donnarummy, bardzo słabo... prawie cała reszta. Bonaventura wozi strasznie długo i nic z tego nie wynika, Pasalic niepewny, Kucka to samo, Suso bardzo chce, ale nie wychodzi.

Chaos w środku pola, nieprawdopodobna ilość drobnych błędów indywidualnych, podań do przeciwnika, podań w aut. Nie wiem, jak my to chcemy wygrać.

theoden92 
Milanista

Kazde rozpoczecie od bramki konczy sie proba podania Matti do Jacka, po 10 razach przeciwnicy juz sie jarneli.
Empoli gra zlosliwie, cwaniacko i cholernie skutecznie, bo mamy juz 3 zolte.
Nie podoba mi sie ten Pasalic, Jack na miejsce i Niang do przodu.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 21:40   

Aha, nie wiem czy Gigio trzeba aż tak mocno obarczać winą za gola. Zaryzykował, bo widział że piłka idzie idealnie do niekrytego zawodnika wchodzącego środkiem. Jak by Saponara nie stał tam gdzie stał, to by były komentarze, że takie wyjścia cechują wielkich bramkarzy ;)

Niemniej jednak bramka na jego konto, oraz całe mnóstwo nerwowych, słabych wznowień i rozegrań.

Odpowiedz do tematu