ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Polska 2016/2017
Autor Wiadomość
pandoktor 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 13:01   

Jednak Magiera. Musieli miec wlasciciele mocny dar przekonywania ;-)

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 13:07   

Jeśli trenujesz Zagłębie Sosnowiec i przychodzi do ciebie oferta z Legii Warszawa, to w tym momencie kończy się przekonywanie :)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 13:16   

Z Legii, z której niedawno Cie wywalili. Warto dodać.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 14:36   

I to w nieladny sposob. Dlatego zdziwilem sie, ze sie jednak dogadali (oficjalne info ma byc do konca tygodnia). Ciekawe, kto przejmie Zaglebie. Bubu, chodzisz na mecze?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 16:36   

A jakie perspektywy ma trener w takim Sosnowcu, a jakie w Warszawie?
I gdzie miałoby grać Zagłębie w przypadku awansu? Nie byłoby czasem lekkiej sugestii na odpuszczenie ligi od marca-kwietnia, żeby nie robić problemów z brakiem obiektu, który można przystosować do jakichś cywilizowanych rozgrywek?
Pytam całkiem poważnie, sporo klubów na przestrzeni lat szło jak burza i dziwnym trafem na wiosnę przestawali kopać prosto piłkę, wiedząc, że ani stadionu, ani szans na licencję w wyższej klasie rozgrywkowej to za bardzo nie mają...

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 17:03   

rangiz napisał/a:
I gdzie miałoby grać Zagłębie w przypadku awansu?

Z tego co czytałem to jakiś wielkich zmian nie trzeba żeby ten "piękny" obiekt spełniał wymagania... Nie tak dawno tu Wisła grała elimki do LM :)
pandoktor napisał/a:
Bubu, chodzisz na mecze?

Nawet karnet mam! :)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 17:54   

W sumie, w wyższej klasie rozgrywkowej jest jeszcze Ruch, Pogoń i Wisła P. które grają na dość archaicznych obiektach. Może i w Sosnowcu dałoby radę, z wyłączeniem większości stadionu, poza trybunami wzdłuż boiska, jak resztę obiektu porasta trawnik to będzie wyłączona z użytku i tyle.
Chyba na podobnej zasadzie grała Polonia Bytom, frekwencje nie będą powalać, ale sam mecz rozegrać można.
Z resztą, Chorzów i Szczecin od dłuższego czasu mają ogromne problemy z wypełnieniem stadionów ze względu na warunki, w jakich ludzie mieliby oglądać mecz i jeszcze za to płacić.

Co do samej Legii - nie wiem, dla mnie to niepojęte, że można upaść tak szybko, mimo sporych nakładów finansowych i pozornie dobrze zarządzanego, w przeciwieństwie do Lecha klubu.
Do tego, że w Poznaniu sukces jest dziełem przypadku i tylko chwilowy, zdążyłem się już przyzwyczaić, ze względu na politykę, jaką prowadzi Amika. Po Warszawie się tego nie spodziewałem, za Stasia mieli siły biegać całe 90 minut, jak kazał to i wysokim pressingiem, pozamiatać Kolejorza i już przed przerwą zepsuć urodziny klubowe, na które przyszło ponad 40 koła wiary... a teraz?
Dominacja była niepodważalna - zdobycie krajowego pucharu, mistrzostwo i awans do LM na stulecie klubu, po prostu bajka. Lato/jesień to już koszmar, pomimo kolejnych inwestycji i gotówkowych transferów, a także zatrzymania w klubie Pazdana i Nikolicia. Płakać nad nimi nie będę, ale tam w samym klubie nikt nie wie, co się stało, że w tak krótkim czasie wszystko siadło :P

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Wrz 23, 2016 19:40   

Jak na chwile obecna z oglądaniem ekstraklasy w necie? Są jakieś przyzwoite strony?

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 23, 2016 22:29   

http://www.drhtv.com.pl daje radę.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 23, 2016 23:07   

pandoktor napisał/a:
http://www.drhtv.com.pl daje radę.

Chyba tylko na małym monitorze, bo jakość taka, że widać dwie piłki naraz :P

Bubu - zainteresuj się patentem, o którym już dawno wspominałem w tutorialu do oglądania meczów, a konkretnie zapożyczeniem dostępu do aplikacji Canal Plus Sport Online - nie zmieniło się nic, poza tym, że doszły jeszcze do oglądania rozmaite magazyny ligowe,a odpadła liga angielska. Ani jednego buforowania, jakość 720p czyli spokojnie taka, jak u ruskich. Nie ma blokady przed podaniem treści na duży ekran np. po kablu od telefonu, albo po hdmi z laptopa. Spokojnie może to zastąpić oglądanie rodzimej ligi z dekodera, bez strachu, że coś komuś zatnie, wg mnie przy stabilnym połączeniu internetowym, jakość zbliżona do tej telewizyjnej.

http://www.acmilan.pl/for...p=179556#179556

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 08:50   

Ja tak oglądam LM. Chociaż czasem przy dużym obciążeniu jednak trafiają się drobne problemy, ale i tak to najlepsze co widziałem.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 09:40   

rangiz napisał/a:

Chyba tylko na małym monitorze

Polskiej kopanej nie da się oglądać na innym ;-)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 09:45   

Jak chodzi o fazę grupową LM, celuję głównie w świetnie realizowane multi-relacje, gdzie na bieżąco jest podgląd ze wszystkich spotkań i nic złego się z nimi nie działo.
Jest nasz komentarz i przynajmniej nie wywali mi po 15 minutach, że jest offline.

Przez kilka lat miałem tylko problemy z obleganym zakończeniem sezonu Ekstraklasy, jak nadawali na platformie wszystkie spotkania naraz, słyszałem też, że padł stream ze startu Legii w LM, ale oglądałem relację łączoną ze wszystkich boisk i wszedłem pół godziny przed meczami.
Zdarza się tak, że serwer polegnie i nie można nic odpalić, ale to sporadycznie i tylko wtedy, gdy już jesteśmy spóźnieni na jakieś topowe spotkanie.
Jakość przekazu na urządzeniach mobilnych jest równie wysoka i co ważne, równie płynna, jak odpalenie w przeglądarce.
Jak sobie włączysz w ustawieniach TV podobne upłynniacze obrazu, jakie są aktywowane na źródle HDMI przypisanym do dekodera, to 90% ludzi nie odróżni nawet, czy przekaz leci z talerza czy może tylko z neta. Mam tu na myśli trumotion/motionflow itd. Każdy producent ma na to software'owe dokładanie klatek swój patent i swoją nazwę, trzeba pogrzebać w opcjach obrazu :)

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 19:27   

Bubu, co Wy w tym Sosnowcu? Zatrudniliście Inzaghiego i Leonardo zamiast Magiery? 9 bramek straconych w dwóch meczach, ogólny bilans 8:9 :wow:

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 23:48   

W Krośnie nie lepiej. Wymieniliśmy trenera z Owczarka na Fedoruka a zespół kaleczy. 9 spotkań, bilans 0-4-5... Dzisiaj przegrana w Rzeszowie z Resovią 1-2... a kadra Karpat naprawdę nie najgorsza, kasa jest ale coś się zacięło...

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 07:56   

No ostatnie dwa mecze dość radosne, tyle że ten pierwszy jeszcze z Magierą.
Qnen napisał/a:
W Krośnie nie lepiej. Wymieniliśmy trenera z Owczarka na Fedoruka a zespół kaleczy. 9 spotkań, bilans 0-4-5...

Tu było w drugą stronę 6-3-0, a teraz jest 6-3-1...

wasyl 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 13:45   

Cracovia bardzo pechowa,znowu duzo sytuacji,ladna gra a zwyciestwo znowu ucieklo.
Niedlugo Korona-Jagiellonia,Korona chyba nie da rady przeciwstawic sie liderowi. Bardzo ciekawie moze byc na boisku.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 30, 2016 16:05   

Czy ktoś z Was ogląda mecze na oficjalnym kanale Ekstraklasy? Teoretycznie, powinno działać bez ograniczeń tylko poza granicami naszego kraju, ale...
Jest przecież proxy/vpn.
Opera Beta i Opera Developer mają wbudowany vpn. Najlepiej ustawić na Niemcy, bo najmniej problemów z połączeniem. Ustawione np. na Kanadę trochę cięło. Jakość Full HD - 1080p, wszystkie mecze w kolejce i komentarz C+ na tym kanale. Liga+Extra też tam jest.

Kanał – http://www.dailymotion.com/Ekstraklasa
Transmisje – http://www.dailymotion.com/video/x2yclwl
Mecze zawsze są pod tym adresem. Ekstraklasa zmienia tylko nazwę transmisji co kolejkę i rozpiskę. Jeśli 2 mecze lecą równocześnie to tworzą kolejną transmisję dedykowaną dla tego meczu (powinno się pojawić na liście po prawej). Jeśli i tak nie będzie działać, to wyczyścić dane przeglądania i wyłączyć dodatek blokujący reklamy (jeśli takowego używacie, zresztą chyba Opera taki dodatek dorzuca „fabrycznie”).

GPower 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 03, 2016 11:37   

Zagłębie bez Magiery się zacieło a Legia wyglądała bardzo obiecująco z Lechią.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 23, 2016 21:42   

GPower napisał/a:
Zagłębie bez Magiery się zacieło

Delikatnie powiedziane... Porażka 3:0 w Tychach, które bilans ostatnich meczów miało 1-1-8 :hmm:

Bubu, co się o tym mówi w Sosnowcu? Za Magiery graliście ponad stan czy Araś nie daje rady? A może jeszcze inny powód?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 23, 2016 23:29   

Hm... Araszkiewicz to pracuje w Kolejorzu i ma doglądać ludzi na wypożyczeniach, którzy rokują na przyszłość, a którzy są wybitnie na odstrzał. Przy okazji, liczą też na to, że wśród ich kolegów wypatrzy kilka nazwisk do Lecha.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 25, 2016 20:57   

Dzieki rangiz, nawet nie zauwazylem kiedy Arasia zastapil Mandrysz.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 00:12   

http://zaglebie.eu/aktual...adu-zaglebie-sa
:rotfl2:

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 29, 2016 00:22   

Niezły macie tam bałagan :lol2: Szkoda bo liczyłem na dobry mecz na Łazienkowskiej w kolejnym sezonie, a tu się nie zapowiada...

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 00:24   

3 punkty straty do lidera to nie jest jakiś kosmos. Teraz dużo czasu na poukładanie spraw. A skład jest spokojnie na awans.

Odpowiedz do tematu