ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Europy 2016/2017
Autor Wiadomość
rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 16, 2016 11:39   

Strasznie bym chciał, żeby Sassuolo coś ugrało w tych rozgrywkach. Jakoś mam sympatię do tej ekipy, bardzo fajnie budują zespół, zawsze mają sporo ciekawych piłkarzy, są niezwykle ambitni, grają ładnie stylowo. No i zrobiliby wiele dobrego dla Serie A. Od lat się mówi, że przeciętniak z Hiszpanii jest lepszy niż czołowe drużyny włoskie itd. Niech by takie niepozorne Sassuolo wzięte znikąd pokazało, że we Włoszech też się gra w piłkę... poza Turynem ;)

wasyl 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 18, 2016 07:53   

pandoktor napisał/a:
wasyl napisał/a:
Inter to nawet nie ma co komentować,oleja rozgrywki i skupia sie na walce o awans do przyszłorocznej LM.

Zwycięzca LE gra w Lidze Mistrzów. Czasami to może być łatwiejsza droga niż przez ligę (Sevilla).

Chyba nie wierzysz ze ktos bedzie bral to pod uwage jesli ma wylane w granie w LE. Przeciez wygranie takiej LE jest bardzo trudne i lepiej powalczyc w lidze. Druga sprawa jest taka ze w tej chwili sa za slabi zeby wywalczyc taki awans. Ale to poczatek sezonu.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 18, 2016 10:05   

wasyl napisał/a:
pandoktor napisał/a:
wasyl napisał/a:
Inter to nawet nie ma co komentować,oleja rozgrywki i skupia sie na walce o awans do przyszłorocznej LM.

Zwycięzca LE gra w Lidze Mistrzów. Czasami to może być łatwiejsza droga niż przez ligę (Sevilla).

Chyba nie wierzysz ze ktos bedzie bral to pod uwage jesli ma wylane w granie w LE. Przeciez wygranie takiej LE jest bardzo trudne i lepiej powalczyc w lidze. Druga sprawa jest taka ze w tej chwili sa za slabi zeby wywalczyc taki awans. Ale to poczatek sezonu.

No właśnie uważam, że powinni brać pod uwagę :-) Moim zdaniem Inter ma większe szanse wygrać LE niż zająć miejsce w pierwszej dwójce Serie A. Przy czym szanse pierwszego oceniam na 10%, a drugiego na 5% (jarles, tylko nie czepiaj się, jak to wyliczyłem ;-)

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 29, 2016 20:14   

Jedno słowo - Inter :rotfl:

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Wrz 29, 2016 20:20   

Mariusz z kolejnym golem, ale tym razem nie wystarczyło to na FC Krasnodar... A Inter... :D

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 29, 2016 22:04   

To jest śmieszne i zarazem żałosne. Inter robi wstyd całej Serie A. Wiadomo, swego czasu inne kluby też odpuszczały sobie ten puchar i niektóre wyniki były wstydem, ale takiej kompromitacji (dwóch z rzędu) nie pamiętam.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 30, 2016 10:17   

Można odpuszczać, jasne, ale to są prawdziwe ogórki. Serio nie rozumiem tych wyników.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Wrz 30, 2016 13:56   

Zdziwiony? Jeśli oni tam prezentują taki poziom: https://vine.co/v/5rj7TMrQ7Mg ;)

rzepinho 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2017 10:59   

Coś cicho o zbrodniczym okradzeniu Ajaxu z bramki i co za tym idzie wyjazdowego zwycięstwa...

Tak to jest----> jak nie " NASZYCH" kopią, to można odwrócić się i gwizdać pod nosem...

Nic się nie stało, ... :ok:

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Lut 18, 2017 12:37   

A wiadomo czemu nie ma goal-line na tym poziomie?

Qba69 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 23, 2017 22:54   

Co Fiorentina dzisiaj robi to bajka...

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 23, 2017 23:39   

frajerstwo roku tak można nazwać wyczyn Fiorentiny

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Lut 23, 2017 23:44   

Przyszłe puchary przegrali z nami a teraźniejsze... Z samym sobą? Meczu nie oglądałem ale mając +1 gola za pierwszy mecz i 2:0... Naprawdę wyczynem jest przegrać 2:4.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 24, 2017 17:50   

Anderlecht 90 minuta - pierwszy strzał na bramkę na wagę awansu :mrgreen:
Szkoda pary Roma - Lyon, dwie fajne drużyny chyba najmocniejsze które zostały w tej edycji i już jedna będzie musiała się pożegnać.
#10 Rui Costa per sempre!

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 24, 2017 19:16   

Poza tą jedną parą, raczej nic ciekawego nie ma.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Mar 09, 2017 22:06   

Ogląda ktoś może meczyk Romy? Po szybko straconej bramce myślałem, że rzymianie siepodłamią, ale jednak nie. Choć w sumie ciężko bramkę na remis nazwać wypracowaną, skoro rywal się przewrócił w zupełnie niegroźnej sytuacji i to własnie rywal się wówczas podłamał.
Niemniej wynik 1-2 jest obecnie mega korzystny dla Romy, mają otwartą drogę do następnej rundy i fajnie by było, jakby tego nie sfrajerzyli.

EDIT:
No i dwie minuty, trzy wymiany z pierwszej piłki i 2-2. Polecam włączyć, fajny mecz po bramce się robi.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 16, 2017 23:05   

Szkoda Romy, zostawili mnóstwo zdrowia na boisku. Z drugiej strony- były sytuacje, zabrakło tylko wykończenia. Słaby rok włoskich drużyn w pucharach.

jawora37 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 16, 2017 23:10   

Widziałem ostatnie 25-30 minut meczu Roma-Lyon i bardzo mnie rozczarowali Rzymianie. Liczyłem, że będą przeć do przodu jak Napoli z Realem w pierwszej połowie, a tu nie widziałem kilku dokładnych przemyślanych podań z rzędu. Za dużo długich, wysokich piłek. Francuzi, co oczywiste, głównie w defensywie, ograniczając miejsce Salahowi, by mógł skorzystać ze swej szybkości. Były szanse na 3:1, ale ultraofensywne ustawienie (przynajmniej personalnie) nie przyniosło rezultatów.

zino 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 17, 2017 07:57   

jawora37 napisał/a:
Widziałem ostatnie 25-30 minut meczu Roma-Lyon i bardzo mnie rozczarowali Rzymianie. Liczyłem, że będą przeć do przodu jak Napoli z Realem w pierwszej połowie

Pewnie jakbyś obejrzał własnie od początku mecz, to miałbyś nieco inne wrażenia i był mniej rozczarowany :)
No ale niestety, cienko w tych pucharach Włosi... chyba dla nich "liczy się udział" w tej LE :D

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 17, 2017 08:54   

Początek to był ogromny napór, cała pierwsza połowa i początek drugiej. Potem chyba zaczynało brakować sił, więc momentami dochodził do głosu Lyon, a akcje Romy były mniej składne. Ale było wystarczająco dużo okazji, żeby strzelić tego gola na 3:1. Niestety się nie udało i w pucharach został - jak zwykle - tylko Juventus.

Qba69 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 17, 2017 11:46   

W pucharach zostały 4 hiszpańskie, 3 niemiecki, 2 angielskie i 1 włoska drużyna... Ta reforma ligi mistrzów to dla makaronów jak gwiazdka z nieba.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 17, 2017 12:30   

Poprzedni sezon był dużo lepszy. A teraz to było trochę pechowo choćby w przypadku losowania Napoli. Fiorentina odpadła na własne życzenie, Inter to nawet szkoda gadać, w każdym razie wiadomo, że jest dużo silniejszy niż to, co pokazał. Ja bym nie dramatyzował, poziom czołówki Serie A systematycznie się podnosi i to w końcu zacznie przynosić efekty.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 03, 2017 20:07   

Ajax :wow:
#10 Rui Costa per sempre!

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 03, 2017 20:56   

Po prostu słaby Lyon. Ajax nawet nie będzie mistrzem w Holandii. Raczej.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 03, 2017 21:46   

MU ma prostą drogę do zwycięstwa i Ligi Mistrzów. Ciekawe czy to wykorzystają czy zostanie im łatka sensacji - in minus - sezonu.

Odpowiedz do tematu