ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz Roku 2015

Forumowicz Roku 2015
carlos
15%
 15%  [ 10 ]
rafal996
19%
 19%  [ 12 ]
rangiz
12%
 12%  [ 8 ]
TomekW
38%
 38%  [ 24 ]
Venomik
14%
 14%  [ 9 ]
Głosowań: 63
Wszystkich Głosów: 63

Autor Wiadomość
Majkel 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 25, 2015 10:01   

Moje typy, to:

- pepe
- VelenoRosso
- Carlos

Jako, że można tylko trzy osoby, to chciałem chociaż małe wyróżnienie dla Venomika, który wnosi nam troszkę alternatywnego spojrzenia na sprawy, okraszonego wysoką kulturą osobistą. Brawo.
lì a casa il cuore sentirà!

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 25, 2015 23:32   

miszcz napisał/a:
chyba ktoś tu za dużo wypił :P

Za dużo to nie, ale jak wspomniałem w "polityce" czasem lubię posączyć rum. Mój głos masz za pisanie i poglądy. Tak osobiście.
baker napisał/a:
Jak te 10 lat szybko zleciało ;)

Zleciało, zleciało. Pamiętam jak się kiedyś spotkaliśmy w Kalwarii na turnieju piłkarskim. Kawał czasu, a wtedy już było kilka lat na forum. Carlo chyba też tam był, pamiętasz?
milanik napisał/a:
innej traktującej o Milanie strony (tej zaprzyjaźnionej)

Wiem, że to może nie w temacie do końca, ale kilka lat temu (2-3, a może mniej tylko mi się czas już miesza) wpadła do nas grupka nowych użytkowników. Mylę się czy nie, ale wydaje mi się, że albo się bardzo dobrze wkomponowali, albo już ich nie ma regularnie z nami? Coś, ktoś kojarzy?

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 26, 2015 01:35   

Możliwe, że mówisz o mnie ;)

kamilus 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 26, 2015 13:43   

O ile się nie mylę, to większość uczestników tamtejszej "inwazji" wciąż się tu w miarę regularnie udziela. :)

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 26, 2015 22:43   

Kargool napisał/a:
Pamiętam jak się kiedyś spotkaliśmy w Kalwarii na turnieju piłkarskim. Kawał czasu, a wtedy już było kilka lat na forum. Carlo chyba też tam był, pamiętasz?

Tak, Kargool Twoja bomba w poprzeczkę w którymś meczu, podobno do dziś dudni bramkarzowi przeciwników w uszach ;) Z aktywnych forumowiczów na tym turnieju byli również Bubu i rangiz. A nie, coś pomyliłem, rangiza nie było. W końcu to człowiek zagadka, poszukiwany niczym święty Graal i Arka Noego. To tak tajemnicza postać, że pojawiły się mocne przesłanki, że tak naprawdę on nie istnieje lub że to pół człowiek - pół bot. I choć nikt nigdy go nie spotkał i nigdy nie widział, to forum internetowych ultrasów podało że kiedyś jeden jedyny udało się z nim porozmawiać telefonicznie. Nie wiadomo ile w tym prawdy :dunno:

waldo 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 27, 2015 02:27   

rafal996, kamilus i veleno. Słuszne wyróżnienie Venomika przez Majkela, podpisuje się pod tym

vinci68 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 27, 2015 11:11   

kamilus napisał/a:
O ile się nie mylę, to większość uczestników tamtejszej "inwazji" wciąż się tu w miarę regularnie udziela. :)

A mniejszość czyta, nie mając zwykle czasu na pisanie :)

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 27, 2015 11:32   

Moja trójka to pepe, VelenoRosso i TomekW.

Jako, że zostałem "wywołany" do tablicy to skomentuję swój brak aktywności. Po pierwsze dużo mniejsza ilość czasu, a po drugie, może trochę brutalnie to zabrzmi, ale nie mam już ochoty na wdawanie się w polemiki, czy prezentowanie swoich opinii, po prostu nie daje mi to już tyle przyjemności co kiedyś. Nie będę pisał na siłę.

Moja trójka jest nieprzypadkowa, to użytkownicy, którzy poza swoimi opiniami wnoszą też bardzo dużo wiedzy, prezentują fakty, których nie znalazłbym w innym źródle i za to dostają nominacje.

Forum czytam regularnie, mecze oglądam, preferencji klubowych nie zmieniłem, ale życie idzie dalej, jak znowu poczuję chęć uzewnętrzniania się na forum to na pewno zacznę pisać :)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 27, 2015 16:11   

I pisze to Milanista z Klasą, który po osiągnięciu powyższego tytułu zluzował na tyle, że mu się nie chce pisać? Ja tutaj jestem od 2003 (12 lat) i nigdy nie czułem braku ochoty :hmm: .

maslok 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 27, 2015 17:21   

Od kilku lat problemy są takie same, diagnozy też są takie same i recepty też są takie same. To ile razy można pisać to samo?

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 27, 2015 19:17   

Qnen napisał/a:
I pisze to Milanista z Klasą, który po osiągnięciu powyższego tytułu zluzował na tyle, że mu się nie chce pisać? Ja tutaj jestem od 2003 (12 lat) i nigdy nie czułem braku ochoty :hmm: .

Brawo Ty!

@maslok
Wyjąłeś mi to z ust.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 27, 2015 19:38   

Dzięki! :piwo:

Kargool 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 27, 2015 23:53   

Carlo napisał/a:
bomba w poprzeczkę w którymś meczu, podobno do dziś dudni bramkarzowi przeciwników w uszach ;)

Hehe, pamiętam :) Ale mogło być jakieś 10 cm niżej, byłby większy pożytek :) Bubu z nami wtedy też grał? To pewnie nas sędziowie przekręcili... Pamiętam że mocno wtedy naraziłem się żonie, bo turniej odbywał się w pierwszą rocznicę naszego ślubu :D
rafal996 napisał/a:
Możliwe, że mówisz o mnie ;)

kamilus napisał/a:

To znaczy że się dobrze wkomponowaliście :)
Renesco napisał/a:
Po pierwsze dużo mniejsza ilość czasu, a po drugie, może trochę brutalnie to zabrzmi, ale nie mam już ochoty na wdawanie się w polemiki, czy prezentowanie swoich opinii, po prostu nie daje mi to już tyle przyjemności co kiedyś.

Zrozumiałe dla mnie, też miałem taki okres. Dziękuję więc za odpowiedź, bo wywoływałem.
maslok napisał/a:
Od kilku lat problemy są takie same, diagnozy też są takie same i recepty też są takie same. To ile razy można pisać to samo?

"Jak długo będzie pan służył odrodzonej Rzeczypospolitej?"
"Do końca. Mojego albo jej".
:)

waldo 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 28, 2015 01:11   

kamilus napisał/a:

Cytat:
To znaczy że się dobrze wkomponowaliście :)

Widzę 5 użytkowników włącznie ze mną, którzy właśnie tak przeszli, gdzie kojarzyłem ich z dyskusji z innego forum - rafal, kamilus, seelhard i gimlord. Być może są inni, ale akurat ta ekipa zapadła mi w pamięci, bo trzymała tamtejszy upadający poziom :) każdy trzyma się dobrze

zino 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 28, 2015 19:15   

Moje głosy dla: rangiz, bogiel i VelenoRosso

Stażem na forum jestem już prawie seniorem, zaraz 12 lat :P ale niestety ostatnio czas jest głównie na czytanie - regularne, ewentualnie krótkie, pojedyncze wypowiedzi :( Tak to jest, jak się dzieli czas na wiele zainteresowań (Milan, żużel, triathlon, poker, kręgle..). Cieszę się jednak, że cały czas prężnie działamy i trzymany jest fajny poziom, oby tak dalej :)

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 28, 2015 19:23   

maslok napisał/a:

Wyróżnił bym tą wypowiedź i oprawił w ramkę :)

Oczywiste jest, że ludzie wyjeżdżają, dorastają, zakładają rodzinę, tworzą dzieci :) Jednakże cieszy mnie niezmiernie, że są dzieciaki zakochane w Milanie. Oznacza to, że czerwono-czarni w Polsce nigdy nie wymrą :)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 28, 2015 19:50   

Moja trójka (kolejność nieprzypadkowa):
- jarles
- rangiz
- Qnen
:ok:
plus :piwo: dla wszystkich wyróżnionych i wymienionych w powyższej dyskusji. Trzymacie poziom i forum przy życiu, mimo że nasz Milan cienkocienko ;)

FORZA!

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 29, 2015 08:05   

maslok napisał/a:

Coś w tym jest, ale inaczej forum by wymarło, poza działami pobocznymi.

Szkoda, że w temacie kibicowskim niewiele osób chciało/chce popisać o włoskich trybunach i nie tylko...

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Gru 29, 2015 12:47   

Carlo napisał/a:
Z aktywnych forumowiczów na tym turnieju byli również Bubu i rangiz

Mnie na pierwszej Kalwarii nie bylo :) Ale rozumiem, ze turnieje i zloty moga się "zlewać" :)

SineCere 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 29, 2015 12:48   

rangiz napisał/a:
Szkoda, że w temacie kibicowskim niewiele osób chciało/chce popisać o włoskich trybunach i nie tylko...

Bo niewiele osób się na tym zna. Ale czyta duża grupa.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 29, 2015 12:57   

Czyta pewnie większość obecnych na tym forum. Np. ja - czytam wszystko, bo jest to mega ciekawe (szczególnie wątek "historyczny"), ale się nie wypowiadam, bo jestem w tym temacie, cytując klasyka, totalnym "lajkonikiem". A skoro nie mam nic konkretnego do dodania, to wolę nie zaśmiecać interesującego wątku.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Gru 31, 2015 09:29   

Moje typy: rafal, Qnen, pepe.

Renesco napisał/a:
Po pierwsze dużo mniejsza ilość czasu, a po drugie, może trochę brutalnie to zabrzmi, ale nie mam już ochoty na wdawanie się w polemiki, czy prezentowanie swoich opinii, po prostu nie daje mi to już tyle przyjemności co kiedyś. Nie będę pisał na siłę.
maslok napisał/a:

Mam tak samo jak Renesco, zgadzam się też z maslokiem...

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Czw Gru 31, 2015 16:43   

rafal996, STARY TIROWIEC, Qnen

Wyróżnienia: Venomik, Kargool, VelenoRosso, pepe

SineCere 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 01, 2016 14:30   

Zakończył się pierwszy etap wyborów Forumowicza Roku. Pojawiła się już sonda z nickami pięciu osób, które otrzymały dotąd najwięcej głosów. W tej edycji naszej zabawy przynajmniej jeden punkt otrzymało 18 użytkowników (o czterech mniej niż przed rokiem), a z prawa głosu skorzystało 28 forumowiczów (dwóch więcej niż przed rokiem).

W finale mamy debiutanta (rafal996), dwóch stałych bywalców (carlos i rangiz) oraz dwa powroty po sześciu latach (TomekW i Venomik). Gratuluję finalistom oraz wszystkim pozostałym, dzięki którym wchodzenie na to forum jest przyjemnością. Dzięki!

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 01, 2016 19:12   

Wprowadzono ciszę wyborczą czy jak? ;)

Odpowiedz do tematu