ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Carpi-Milan
Autor Wiadomość
luigi 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 05, 2015 18:30   Carpi-Milan

Trzy mecze do końca roku, trzy mecze które trzeba wygrać.
W niedzielę o 20.45 na Milan na wyjeździe podejmie Carpi, które dotychczas w 14 meczach zgromadziło 9 pkt i zajmują przed ostatnie miejsce w SerieA.
Wraca De Jong, i Ely, zabraknie Meneza, Balotelliego, Bertolacciego oraz Antonellego.
Przewidywany skład: Donnarumma - Abate, Alex, Romagnoli, De Sciglio - Cerci, Kucka, Montolivo, Bonaventura - Bacca, Niang
:forzamilan:

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 05, 2015 19:52   Re: Carpi-Milan

luigi napisał/a:

Wraca De Jong, i Ely, zabraknie Meneza, Balotelliego, Bertolacciego oraz zawieszonego Antonellego.
Przewidywany skład: Donnarumma - Abate, Alex, Romagnoli, De Sciglio - Cerci, Kucka, Montolivo, Bonaventura - Bacca, Niang

Kontuzjowanego :)
Nie ma innej opcji jak zwycięstwo. Nie ma innej opcji.
Czyżby obok Montolivo miałby zagrać De Jong? Czy to raczej melodia przyszłości...

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 05, 2015 19:58   

De Jong bedzie gnic na lawie, chyba ze Kucka cos odwali.
Mihajlovic chce miec na srdoku pilkarzy ktorzy potrafia zagrac sensownie do przodu u Nigela z tym kiepsko

theoden92 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 05, 2015 20:09   

Zwyciestwo konieczne, mam nadzieje, ze Bacca cos ustrzeli.
Co do de Jonga i Kucki- Kuco cos nie imponuje ostatnio, a na mecz z Carpi mozna wypuscic DeJonga, zeby sobie przypomnial jak sie gra.
Moze tak maly pogrom na poprawe humoru? 3,4-0 ?

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Sob Gru 05, 2015 20:25   

Trochę szkoda De Jonga, bo jego miejsce na pewno nie wyznacza ławka rezerwowych. Jeśli wytrzyma do powrotu Meneza i Balo, to może upatrywać swojej szansy w zmianie systemu. Ja bym wtedy grał 4-2-3-1 z Monto i De Jongiem właśnie. W ofensywie Bonaventura - Menez-Baloz Baccą na szpicy. Mamy wówczas zagranie "va banque". Żeby ugrać coś więcej niż LE, być może trzeba będzie na taki wariant postawić...

jawora37 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 05, 2015 20:39   

Qnen napisał/a:
Czyżby obok Montolivo miałby zagrać De Jong?

Na Carpi ok. Beniaminek raczej nie powinien sprawić problemów (chociaż wiadomo na co stać rossonerich...). Jednak nie wydaje mi się żeby takie zestawienie pomocy się sprawdziło. Jeden i drugi są zbyt statyczni wg mnie, a grając dwójką w pomocy chociaż jeden powinien być wybiegany, podłączający się do ataku i szybko wracający do obrony.

luigi 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 05, 2015 20:54   Re: Carpi-Milan

Qnen napisał/a:
luigi napisał/a:

Wraca De Jong, i Ely, zabraknie Meneza, Balotelliego, Bertolacciego oraz zawieszonego Antonellego.

O kurcze faktycznie kontuzjowany, pomyłka wynikła z tego że zawiesili mi go w FM :rotfl:

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Gru 06, 2015 00:59   

jarles napisał/a:
Trochę szkoda De Jonga, bo jego miejsce na pewno nie wyznacza ławka rezerwowych.

A grał on coś ciekawego w tym sezonie? Widziałem go dwa razy i jakoś szczególnie nie dziwiłem się później widzac go na ławce. A fakt, że rywalizując z Montolivo Holender w ogóle z tej ławki nie wstawał dziwi mnie jeszcze mniej.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 06, 2015 10:48   

Mecz nadal planowany jest na 20:45? Bo czytałem, że z powodu zapowiadanej mgły może zostać przesunięty na 18 - ale teraz nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym, jaka ostatecznie zapadła decyzja.

Kojak 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 06, 2015 10:56   

Venomik niestety ale De Jong to cień piłkarza z poprzednich sezonów, albo raczej to efekt dobrej formy Montolivo który zespołowi daje więcej w ofensywie, a gwoździem do trumny było wystawienie holendra na prawej połówce gdzie zagrał fatalnie i już się z ławki nie podniósł ;)
Zdecydowanie wolę Kuckę który mimo że gra agresywnie to czasami potrafi pociągnąć akcję do przodu.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 06, 2015 11:51   

Pierwszy z meczów obowiązkowych do wygrania i takich meczów zawsze bardzo się boję. Milan jeszcze nie jest na tyle dojrzały i solidny, żeby podchodzić do tego spokojnie. Mam nadzieję, że Sinisa kładzie im do głowy, że nie wolno lekceważyć przeciwnika, że przecież już urywali punkty czołówce, że przecież męczyliśmy się z zespołem z Serie B...

Zaczyna się dziać to, co przewidywałem w innym temacie - Roma ma już zadyszkę, ostatni raz wygrali miesiąc temu, wczoraj znów stracili punkty i mamy szansę do nich doskoczyć na dwa oczka. Milan teraz musi bezlitośnie wykorzystywać każdy błąd. Zobaczymy, czy nas na to stać.

Zobaczymy też, czy Sampdoria będzie w stanie ugrać coś z Sassuolo na własnym boisku, wtedy byśmy mogli awansować o jedną pozycję.

lord bass 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 06, 2015 11:59   

Jeżeli wygramy dziś to decydująca będzie przyszła kolejka, po której będziemy mogli nawet wskoczyć na 4 miejsce.

wasyl 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 06, 2015 12:07   

Od Sampdorii wlacznie zaczal sie maraton meczy ktore trzeba wygrac aby liczyc na Puchary w kolejnym sezonie. Jednak jesli chodzi o Milan to obawy mam przy kazdym meczu jaki przychodzi nam zagrac. Dzisiaj spotkanie z jedna z najslabszych druzyn i 3 pkt sa tu obowiazkowe. 0-2 Bacca Niang i bede szczesliwy :forzamilan:

Apropo Romy-to co wczoraj byl za mecz z Torino to nawet szkoda to komentowac. Kopanina godna jednego z gorszych meczow Ekstraklasy.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 06, 2015 14:11   

Serie A w całej okazałości - Bologna leje Napoli aż miło ;) Naprawdę musimy wygrać te mecze, jak widać wszystko się tu może zdarzyć.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 06, 2015 14:27   

Roma za tydzien ma mecz z Napoli na wyjezdzie . Za tydzień w przypadku zwycięstw z Carpi i Hellas możemy być przed Romą.
Jesli Roma bedzie grac tak jak gra, to ciekawe czy Garcia po nowym roku nadal bedzie trenerem Romy. Przed meczem z Napoli rzymianie mają jeszcze bardzo wazny mecz z Bate.

Bolgna - Napoli 3:2. Po przyjsciu Donadoniego Bologna zrobiła duży progres.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 06, 2015 16:18   

A żeby była pełnia obrazu spłaszczonej tabeli - dziś możemy wyprzedzić Sassuolo i znaleźć się tuż za plecami Romy i Juve, ale w przypadku wpadki także dać się wyprzedzić Atalancie. Przyznam, że mam duże obawy, bo nie wierzę w wystarczającą stabilność i dojrzałość Milanu. Obym się mylił.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 06, 2015 20:16   

jarles napisał/a:
Trochę szkoda De Jonga, bo jego miejsce na pewno nie wyznacza ławka rezerwowych.
Jego miejsce na ławce wyznaczył system gry, który potrzebuje tylko jednego tego typu zawodnika przed obrońcami. Zgadzam się z Tobą, że w proponowanym systemie naturalną parą wydaje się on z Montolivo. Do tego dochodzi fakt, że u nas trudno desygnować do gry taki skład pomocy, żeby NDJ był wyżej w hierarchii niż kapitan. Montolivo nie jest kandydatem do gry na boku pomocy, a u innych brak po prostu umiejętności kreowania gry i regulowania jej tempa. Pomoc z Holendrem byłaby bardziej drewniana niż z Włochem.

Dziś liczę na trzy punkty. Mordęga w pucharach niech idzie w zapomnienie.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 06, 2015 20:37   

sop://broker.sopcast.com:3912/259858
sop://broker.sopcast.com:3912/145145
sop://broker.sopcast.com:3912/258007

U mnie na każdym rusku, tym jakością zbliżonym do HD bufor w granicach 70-75 max... :hmm:

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 06, 2015 20:43   

Monto chyba niezbyt lubi się z Zaccardo... ;)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 06, 2015 20:45   

Powyższe 3 kanały to ruski, jest jeszcze włoski SkyCalcio:

sop://broker.sopcast.com:3912/259381

bogiel 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 06, 2015 20:46   

Dlaczego w takich meczach nie gramy w czerwono-czarnych koszulkach i czarnych spodenkach?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 06, 2015 20:49   

4 Sopcasty z dobrym obrazem i co jeden to bardziej zacina, zarówno ruski, jak i włoski.
Ktoś, coś?

marcin.90 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 06, 2015 20:51   

sop://broker.sopcast.com:3912/139689

pan_lucas 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 06, 2015 20:52   

http://ligastream.com/live92.html

lord bass 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 06, 2015 20:52