ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Crotone
Autor Wiadomość
SineCere 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 29, 2015 10:23   Milan - Crotone

Zakładam temat, żeby w poniedziałek albo wtorek nie musieć czytać: "X godzin do meczu, a na forum cisza. Nikogo to nie interesuje? Dawniej byłoby to nie do pomyślenia". Już mi się to znudziło.

A żeby było odrobinę merytorycznie, to spodziewam się, że szanse dostaną gracze, którzy grają rzadziej. Chciałbym zobaczyć Abbiatiego, Ely'ego, Mauriego i Suso. Podejrzewam, że dla któregoś z dwóch ostatnich miejsca zabraknie, a wystąpi pewnie Nocerino. Generalnie niech gra ktokolwiek, byle wygrać.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 29, 2015 11:02   Re: Milan - Crotone

SineCere napisał/a:
Zakładam temat, żeby w poniedziałek albo wtorek nie musieć czytać: "X godzin do meczu, a na forum cisza. Nikogo to nie interesuje? Dawniej byłoby to nie do pomyślenia". Już mi się to znudziło.

:lol2:

Dlaczego takie zmiany?
Mauri i Suso prawdopodobnie wylatują na wypożyczenia, więc nie rozumiem dlaczego mają wyjść w podstawie. Najprędzej Honda zastąpi Cerciego. Sądzę, że w obronie zagramy: De Sciglio, Mexes, Ely (Romagnoli???), Antonelli. W pomocy: Honda, Poli, Montolivo, Bonaventura a w ataku Adriano z Niangiem. W bramce zapewne wyjdzie Abbiati.
Ciekawe czy moje przewidywania się spełnią. Pamiętajmy, że nie możemy też lekceważyć przeciwnika i mam nadzieję, że szybko rozstrzygniemy mecz, dzięki czemu pograją sobie Ci dwaj Panowie o których była mowa.

Oby była szansa oglądnięcia meczu na sopcascie bo może być z tym ciężko.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 29, 2015 11:44   

Tak sobie myślę... Skoro Mauri i Suso mają być wypożyczeni, Nocerino jest na wylocie, z Hondą raczej też nikt nie wiąże szczególnych nadziei, to ta nasza ławka jest straszliwie wąska. Okazuje się, że praktycznie nie mamy zmienników.

Mecz trzeba po prostu wygrać, natomiast biorąc pod uwagę powyższe, odpada dla mnie jedyny ciekawy aspekt, czyli danie szansy poważnym zmiennikom. Chyba, że Ely czy Mexes.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 29, 2015 12:14   

Bez tego tematu raczej bym nie wiedział o tym meczu, szukam co to, a tam Coppa Italia na tak wczesnym etapie. Jak dobrze pamiętam, to kara za miejsce w tabeli sprzed roku.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 29, 2015 15:27   

Przecież my już zaczęliśmy przygodę z pucharem w lecie :D

bogiel 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 29, 2015 15:53   

rafal996 napisał/a:
Tak sobie myślę... Skoro Mauri i Suso mają być wypożyczeni, Nocerino jest na wylocie, z Hondą raczej też nikt nie wiąże szczególnych nadziei, to ta nasza ławka jest straszliwie wąska. Okazuje się, że praktycznie nie mamy zmienników.

Mamy mniej kontuzji, to i w/w zmiennicy niepotrzebni.
W ubiegłym roku było dużo kontuzji, to w pierwszym składzie wychodziły takie "cracki" jak Salvatore Bochetti.

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 29, 2015 16:18   

Delete

SineCere 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 29, 2015 19:52   

Qnen napisał/a:
Dlaczego takie zmiany?
Mauri i Suso prawdopodobnie wylatują na wypożyczenia, więc nie rozumiem dlaczego mają wyjść w podstawie.

Suso już jest w takim wieku, że szybko zbliża się czas weryfikacji. Take it or leave it. Chciałbym sobie wyrobić o nim zdanie.

I to nie to, że mają wyjść w podstawowym składzie. Po prostu, z czysto egoistycznych powodów chciałbym zobaczyć co potrafią. Sinisa może oglądać ich na co dzień, więc wie o nich więcej.

A propos życzeń, to życzę sobie, by też Calabria zagrał.

W ogóle, gdybym mógł decydować, to wystawiłbym taki skład: Abbiati - Calabria, Ely, Mexes, Antonelli - Suso, Nocerino, Poli, Bonaventura - Adriano, Niang. Mauriego już nie chcę, bo sobie wyobraziłem środek pola Mauri - Nocerino. Skończylibyśmy jak ta Parma, w której ostatnio grali.

A, no i przyznaję, że trochę lekceważę rywala. Ale ja mogę. Mihajlović i jego ekipa już nie.

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 29, 2015 19:59   

Wystawiłbym podobny skład do przedmówcy, ale zamiast Abbiatiego dałbym Donnarummę - dla niego każdy kolejny mecz na tym poziomie jest na wagę złota, zamiast Antonellego jakiegos chłopaka z Primavery (zajedziemy niedługo tego biednego Lucę), a zamiast Nocerino Mauriego (zupełnie nie jestem ciekaw formy Antonio, bo wiadomo, że po sezonie nas opusci - z Jose natomiast wiążemy jakies nadzieje). Najchętniej dałbym też odpocząć Niangowi, coby nie przemęczać go zbytnio po kontuzji, ale nie bardzo jest kim. Chyba, że zagramy z jednym napastnikiem i Hondą do pomocy, ale to mało możliwe.

Generalnie - nie zmęczyć się, zwyciężyć i zapomnieć.

wasyl 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 29, 2015 20:36   

rangiz napisał/a:
Bez tego tematu raczej bym nie wiedział o tym meczu, szukam co to, a tam Coppa Italia na tak wczesnym etapie. Jak dobrze pamiętam, to kara za miejsce w tabeli sprzed roku.

Hehe ja tak samo. Tyle ze jak zobaczylem temat to domyslilen sie ze to "szlagier" Coppa Italia:-)
Jestem za wymienieniem polowy skladu ale tylko dlatego zeby czasem nie przytrafila sie jakas bezsensowna kontuzja,ktorej wlasnie rotacją jest szansa uniknąć. Myślę że nawet w pol-rezerwowym składzie powinniśmy sobie z nimi poradzić. Gdyby ktoś miał jakiegoś linka gdzie można oglądnąć meczyk to wrzuccie.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 29, 2015 20:41   

Też bym nie wystawiał Abbiatiego. Jego ogrywać nie trzeba, a Donnarumma wciąż potrzebuje minut.

theoden92 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 29, 2015 21:14   

Abiatti powinien grac, taki troche 'mecz za zaslugi', plus zeby byl przytomny, jak bedzie musial zagrac. Obrona Calabria-Ely-Mexes-Antonelli/jakis mlodzian, pomoc: Suso- Montolivo- Honda-Jack, z przodu Bacca i Adriano.
2-0 to absolutne minimum, zero z tylu i brak kontuzji. Bardzo licze na jakis stream.

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 01, 2015 11:17   

Gramy dziś z liderem Serie B, solidną ekipą. Do tego wystawiamy całkowicie rezerwowy skład. Jak podaje Peppe Di Stefano (gość który w Milanello przebywa chyba 24h i rzadko się myli) zmieniamy na ten mecz ustawienie i zagramy w składzie: Abbiati - Calabria, Ely, Mexes, De Sciglio - Poli, Nocerino, Jose Mauri - Suso, Luiz Adriano, Honda.

Stąd apel do forumowych frustratów: tak wiemy że brakuje nam 56 kreatywnych pomocników, 42 super obrońców, nikt z obecnej kadry się nie nadaje, jesteśmy w czarnej d...., Abbiati jest stary, łysy i słabo gra nogami, ale dziś czeka nas naprawdę ciężki mecz, więc proszę Was bardzo o wyrozumiałość dzisiejszego wieczora. Awans będzie znakomitym osiągnięciem, bez względu na styl.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 01, 2015 12:22   

No i ciekawe co z tym Maurim i Suso... szczególnie o pierwszym z nich niewiele wiadomo.

zadi 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 01, 2015 12:34   

Wie ktoś czy będzie gdzieś transmisja?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 01, 2015 13:39   

Będzie na Sopcast u ruskich - transmitują z braku innych wydarzeń.
Dziś wieczorem gra tylko równie ogórkowaty puchar króla w Hiszpanii i kawałek ligi francuskiej.

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 01, 2015 14:06   

Carlo napisał/a:
Jak podaje Peppe Di Stefano (gość który w Milanello przebywa chyba 24h i rzadko się myli) zmieniamy na ten mecz ustawienie i zagramy w składzie: Abbiati - Calabria, Ely, Mexes, De Sciglio - Poli, Nocerino, Jose Mauri - Suso, Luiz Adriano, Honda.
No to własnie się pomylił, bo Ely'ego nie ma nawet w kadrze na to spotkanie.
Carlo napisał/a:
Awans będzie znakomitym osiągnięciem, bez względu na styl.
Nie wiem czy wiesz z kim gramy. Z drużyną Serie B. Każdy wynik inny niż zwycięstwo będzie totalną kompromitacją.

Resk 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 01, 2015 15:06   

zadi napisał/a:

Tu masz streamy: http://www.realstreamunit...ming-video.html

SlimShady7 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 01, 2015 15:54   

Aktualna pozycja i forma Crotone w Serie B:

Najlepsi strzelcy w tym sezonie:

Ante Budimir - 24 lata (wypożyczony z St. Pauli) - 5 BRAMEK

Federico Ricci - 21 lat (wypożyczony z AS Roma) - 5 BRAMEK

Puchar Włoch 2015/16

Crotone w obecnej edycji Pucharu Włoch rozegrało już dwa spotkania:

2 runda --- Crotone - Feralpisalo 1-0 (skrót)
3 runda --- Crotone - Ternana 1-0 (skrót)

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 01, 2015 15:57   

Gimlord napisał/a:
No to własnie się pomylił, bo Ely'ego nie ma nawet w kadrze na to spotkanie.

Akurat to moja pomyłka, cytowałem z pamięci skład który podawał Di Stefano.

Gimlord napisał/a:
Nie wiem czy wiesz z kim gramy. Z drużyną Serie B. Każdy wynik inny niż zwycięstwo będzie totalną kompromitacją.

Gra wicelider Serie B z według większości forum przeciętniakiem Serie A, grającym w dodatku totalnie rezerwowym, niezgranym ze sobą składem, który pewnie już nigdy się nie powtórzy. W dodatku dla Crotone jest to z pewnością mecz sezonu. Obstawiam ciężką przeprawę.

zadi 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 01, 2015 16:08   

Resk napisał/a:
zadi napisał/a:

Tu masz streamy: http://www.realstreamunit...ming-video.html

Mi bardziej chodzilo o tranmisje w tv, bo na necie nie ogladam. Szkoda nerwow.
Ale dzieki :) .

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 01, 2015 16:35   

http://lfootball.ws/19072-milan-crotone.html

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 01, 2015 18:37   

No właśnie, też miałem to napisać. To nie jest jakiś ogórek z siódmej ligi, tylko czołowa drużyna zaplecza, która może za rok będzie grać w Serie A. Mam nadzieję, że Sinisa nie dopuści do zlekceważenia ich, bo grać w piłkę na pewno potrafią.

Hornet 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 01, 2015 19:35   

Na RAI 2 poleci. Ciekawe czy zakodują sygnał.

GPower 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 01, 2015 19:50   

Zawsze kodują więc lepiej szukać solidnego sopa.

Odpowiedz do tematu