ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Juventus - Milan
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Gru 01, 2015 12:39   

Ależ oczywiście, z tym się nie kłócę. Oczywiście od tego się odchodzi na rzecz wszechstronnych piłkarzy, ale nie w tym rzecz.
Jeśli drużyna nie wykorzysta umiejętnosci gry głową czy siły piłkarza to zatrzymanie go jest banałem - zwłaszcza w jego obecnej formie. Bo Mario mi się jednak kojarzył z piłkarzem, który świetnie (i dynamicznie!) wyjdzie do piłki oraz zastawi się w polu karnym, mając rywala za plecami i potrafiąc oddać strzał nogą nawet w pozornym tłoku/kryciu.
Tego nie ma.
Licze, że po zgraniu się i ograniu w lidze to przyjdzie i Mario zakończy sezon mając ponad 20 bramek we wszystkich rozgrywkach

wasyl 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 01, 2015 19:27   

Narazie faktycznie Mario nie spełnia oczekiwań. Każdy spodziewał sie(napewno ja) czegoś więcej. Jednak jeśli takie 20 bramek Ciebie zadowoli to możesz spać spokojnie,jeszcze forma wróci. Ale ja na początku sadziłem ze 20 bramek to on będzie miał minimum w samej lidze.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 01, 2015 19:34   

Venomik napisał/a:

Bo Mario mi się jednak kojarzył z piłkarzem, który świetnie (i dynamicznie!) wyjdzie do piłki oraz zastawi się w polu karnym, mając rywala za plecami i potrafiąc oddać strzał nogą nawet w pozornym tłoku/kryciu.
Tego nie ma.

Musiałeś go mylić z Dżeko ;-)
lì a casa il cuore sentirà!

Venomik 
Juventino

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Gru 01, 2015 20:21   

wasyl napisał/a:
Ale ja na początku sadziłem ze 20 bramek to on będzie miał minimum w samej lidze.

Podkreśliłem to co istotne. Na początku sezonu nie powiedziałbym, że 20 bramek mnie zadowoli (w sumie nawet teraz tego nie napisalem), ale mamy 1/3 sezonu za sobą, w sumie nawet ciut więcej, a Mario bramek wiele nie ma, podobnie jak formy. Więc naturalne jest, że przedsezonowe oczekiwania modyfikować.
Działa to rzecz jasna w drugą stronę. Przed sezonem bym powiedzial, że wynik 22-23 w bramkach i asystach łącznie u Dybali mnie zadowoli, teraz już powoli rewiduje ten pogląd. Wprawdzie obecnie suma wynosi 10, ale też chłopak grywał nie tak dużo, zanosi się na więcej.
Podobnie Sandro - boczny obrońca, nowa liga, 6-7 asyst to będzie dobry wynik. Ale chłopak praktycznie nic nie grając ma już trzy asysty. Tu też liczę na więcej minut i większy wynik.

No i wlasnie - wspomniałem o minutach. Wprawdzie ostatnio Mario gra więcej, ale tez odchodzimy od grą z dwoma skrzydłami i Morata już przestanie biegać na lewej stronie, a zacznie rywalizować z Mario. Więc pewnie dotychczasowa średnia się mocno nie zmieni. A póki co przeliczajac ilość czasu spędzonego na murawie w Serie A do tej pory to ma wynik na poziomie 20 pełnych meczów przez cały sezon. Więc ugranie w tym 20 bramek jest praktcznie niemożliwe. Kiedy ostatni jakiś snajper we Włoszech nie strzelając karnych i wolnych miał średnią gol/90 minut w całym sezonie? ;)

Majkel napisał/a:
Musiałeś go mylić z Dżeko

Nie.
To znaczy nie mylę tych graczy, choć nie ukrywam, że styl Mandzukicia nie był mi jakis bliski, wiele razy go nie widziałem, a nawet jeśli to nie skupiałem się na jego osobie. Dlatego nawet bałem sięnapisać jaki jest jego styl, a napisałem, że 'mi się kojarzył'
Niemniej jak oglądam jego gole na youtubie to jednak przy wielu trafieniach pokazywał to, czego w Juve do tej pory nie robi i robić nie próbuje.

Gdzie tu można zglosić post do admina, przydałoby się ostatnie wpisy przenieść do tematu o Juve ;)

Bubu 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 01, 2015 20:26   

Admina to chyba znasz, napisz mu PW :P

Odpowiedz do tematu