ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Juventus - Milan
Autor Wiadomość
milanik 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 20, 2015 19:54   Juventus - Milan

Już jutro jedyne prawdziwe derby Italii.

Przewidywane składy:

Juventus: Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini, Evra - Khedira, Marchisio, Pogba - Cuadrado, Dybala, Morata

Milan: Donnarumma - Abate, Alex, Romagnoli, Antonelli - Kucka, Montolivo, Poli - Cerci, Bacca, Bonaventura

Będzie cholernie ciężko... nawet jeśli Juve nie jest w najwyższej formie. Tym bardziej, że jedziemy do Turynu.
Na pewno cieszy powrót Jacka, bo obecnie ciągnie tę grę. Mam nadzieję, że Montolivo też coś ciekawego będzie rzucał do przodu... w takim meczu wypadałoby potwierdzić w jakimś stopniu poprawę formy.

Typuję remis, ale chciałbym się miło zaskoczyć... identycznie jak wtedy po Lazio.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 20, 2015 20:34   

A czasem Jack nie ma zagrać obok Montolivo a na skrzydle znowu Niang?
Ciężko mi się określić ale nie jestem wielkim optymistą. Juventus gra coraz lepiej i nie sądzę byśmy w Turynie coś ugrali. Marzy się powtórka z Rzymu ale trzeba wrócić do rzeczywistości a ta jest dla nas dość bolesna. Ostatnie punkty zdobyliśmy tam w 2011 roku po zaskakującym golu Rino. Później już same porażki. W ogóle ostatnie 5 spotkań z Juventusem (gdziekolwiek) to bilans dla nas wielce niekorzystny 0-0-5, bramki 3-10....

Jutro prawdziwe derby Italii a obecne zainteresowanie na forum bardzo marne ;)

Bubu 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 20, 2015 21:46   

Qnen napisał/a:
Ostatnie punkty zdobyliśmy tam w 2011 roku po zaskakującym golu Rino.

Z Lazio wygralismy w 2009 z tego co kojarze, a w obliczu tego faktu raczej trzeba byc optymistom niz rangizem :)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 20, 2015 21:51   

Bubu napisał/a:
Qnen napisał/a:
Ostatnie punkty zdobyliśmy tam w 2011 roku po zaskakującym golu Rino.

Z Lazio wygralismy w 2009 z tego co kojarze, a w obliczu tego faktu raczej trzeba byc optymistom niz rangizem :)

hehe Juventus a Lazio, to trochę inna bajka

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 20, 2015 21:59   

[quote="Qnen"]A czasem Jack nie ma zagrać obok Montolivo a na skrzydle znowu Niang?/quote]

Właśnie takie są ostatnie plotki - Milan miałby wyjść dość ofensywnym ustawieniem, by być w stanie ugrać coś z kontry.

Qnen napisał/a:
Ciężko mi się określić ale nie jestem wielkim optymistą. Juventus gra coraz lepiej i nie sądzę byśmy w Turynie coś ugrali. Marzy się powtórka z Rzymu ale trzeba wrócić do rzeczywistości a ta jest dla nas dość bolesna. Ostatnie punkty zdobyliśmy tam w 2011 roku po zaskakującym golu Rino. Później już same porażki. W ogóle ostatnie 5 spotkań z Juventusem (gdziekolwiek) to bilans dla nas wielce niekorzystny 0-0-5, bramki 3-10....

Moje odczucia są podobne jak przed meczem z Lazio - remis brałbym w ciemno. Ale kto wie jak będzie - defensorzy "Starej Damy" ostatnio nie zachwycają, a i nam zdarza się coś strzelić z kontry...

wasyl 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 20, 2015 22:29   

Remis trzeba ugrac zeby Juve nas nie minelo. Ale wiadome ze bedzie bardzo ciezko...tym bardziej jak sie zerknie na sklady. Nie wiem jakim cudem jestesmy przed nimi. Jeden punkt biore w ciemno bo nastepne mecze moga spowodowac ze wejdziemy na dobre w miejsca pucharowe. No ale zobaczymy co pograja,przed Lazio bylem tez pesymista a chlopaki zagrali bardzo dobry mecz.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 21, 2015 00:17   

Zwycięski gol Gattuso nie był na stadionie Juventusu, tylko gdy grali zastępczo na Stadio Comunale ;)
Skład mieli wtedy tak mistrzowski, że dwukrotnie rękawice podjął nawet Lech Poznań.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 21, 2015 00:28   

Banał, ale takie mecze rządzą się swoimi prawami. A jeszcze ta przerwa... Nie wiadomo, na co stać Milan. Pozostaje wierzyć, że forma z meczu z Lazio znajdzie swoje potwierdzenie. Remis oczywiście byłby dobrym wynikiem, ale drużyna Mihajlovicia musi zawsze grać o pełną stawkę.

wasyl 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 21, 2015 00:36   

Jednak co by nie było to na papierze wyglądają o niebo lepiej. Ale to jest piłka więc dopóki mecz się nie skonczy-trzeba wierzyć. Pokazuje to przykład chociażby Udinese,które potrafiło wywieźć komplet punktów. Oby zagrali podobnie jak z Lazio...jutro czekają nas wielkie emocje mam nadzieję z happy endem. :forzamilan:

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 21, 2015 00:40   

Na papierze, ale nie w tabeli.

xadi 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 21, 2015 13:28   

Ciekawe w jakim miejscu teraz jesteśmy - na tle silnych. Czy mecz z Lazio był wyjątkiem od reguły czy efektem faktycznej poprawy drużyny. W przewidywanych składach w oczy kole najbardziej obecność Polego, oby mu te pare zagrań wyszło. Bonaventura ma tendencje do wchodzenia na wyższy poziom przeciwko silnym drużynom. Myślę że jego dyspozycja może być kluczowa dla przebiegu tego spotkania.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 21, 2015 14:57   

Bonaventura musi dzis grać w pomocy, żeby dało się na to patrzeć. I nie jest żadne ustawienie ofensywne, tylko zrównoważone.
Juventus i tak nas zje w srodku pomocy. Z Bonaventurą w pomocy możemy być cięzkostrawni, a Juventusowi kilka razy będzie zbierało się na wymioty.
Bez Bonaventury a z Polim zwycięstwo w środku pola przez Juve bedzie lekkie, łatwe i przyjemne.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 21, 2015 17:00   

Już dawno nie byłem tak niepewny wyniku, jak odnośnie dzisiejszego meczu. Możliwe scenariusze to zarówno 3:0, ja i 0:3. Także typować lub przewidywać przebieg spotkanie jest niezwykle ciężko. Milan potrafi zachwycić jak i zagrać beznadziejnie, Juve na razie to nie jest ten zespół z poprzedniego sezonu.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lis 21, 2015 17:47   

bogiel napisał/a:

Juventus i tak nas zje w srodku pomocy. .

Przeciez Juve nie ma nawet czegos co mozna by pierwszym skladem nazwac ^^
Srodek pola bedzie albo nasz jesli zagramy agresywnie, czego Juve w tym sezonie nie lubi, albo bedzie zrodlem radosnego chaosu jesli oddamy go.

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 21, 2015 20:19   

JUVENTUS: Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, Evra; Sturaro, Marchisio, Pogba; Hernanes; Dybala, Mandzukic. A disposizione: Neto, Rubinho, Rugani, Alex Sandro, Bonucci, Lemina, Cuadrado, Vitale, Morata, Zaza. Allenatore: Massimiliano Allegri.

MILAN: Donnarumma; Abate, Alex, Romagnoli, Antonelli; Kucka, Montolivo, Bonaventura; Cerci, Bacca, Niang. A disposizione: Abbiati, Livieri (97), De Sciglio, Mexes, Zapata, Calabria, Mauri, Nocerino, Poli, Suso, Honda, Luiz Adriano. Allenatore: Sinisa Mihajlovic.

Tu powinny być streamy:
sop://broker.sopcast.com:3912/259509
sop://broker.sopcast.com:3912/259381

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 21, 2015 20:38   

Trzeba w końcu przełamać się i zdobyć jakies pkt na Juventus Arena

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 21, 2015 20:38   

Kurczę, w pomocy, to my praktycznie nie mamy pola manewru...
lì a casa il cuore sentirà!

Kacapa92 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 21, 2015 20:45   

Trzy hitowe spotkania w najlepszych ligach świata zakończyły się zwycięstwem gości, miejmy nadzieję, że Milan się nie wyłamie. Kiedy jak nie teraz ogrywać Juventus, nie jesteśmy faworytem, ale jesteśmy przed nimi w tabeli.
Miejmy nadzieję, że Jack będzie dyrygował, Bacca strzelał a Milan inkasował 3 pkt.

Forza Milan :)

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 21, 2015 20:46   

Bo Łysy takie transfery nam przygotował że nie ma kto grać. Topory w osobie Nocerino czy Polego wygrać nam raczej nie pomogą.

waldo 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 21, 2015 20:47   

We wtorek i w czwartek kolokwia, zamiast nauki wybieram mecz. Mam nadzieję, że nie będę podwójnie tego żałować :)

milanik 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 21, 2015 20:50   

Przerażają Ci Panowie z eleven... Początek meczu, a już z 5 wpadek zaliczyli. Uszy potrafią czasem zaboleć

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 21, 2015 21:01   

Ktoś wie kim jest ta blondyna koło Gallianiego? ;)

GoliMilan 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 21, 2015 21:43   

Juve słabe, my niestety jeszcze słabsi :-(

Adamus_eTm 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 21, 2015 21:45   

Nie wiem co jest bardziej przykre. Gra Cerciego czy fakt, że nie ma nikogo lepszego na jego miejsce...

milanik 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 21, 2015 21:48   

Poziom tego meczu adekwatny do miejsc w tabeli, które zajmują drużyny biorące w nim udział... W niczym to nie przypomina spotkania dwóch najbardziej utytułowanych klubów z Italii... Jednak nie mam nic przeciwko temu, żeby ten mecz wyglądał tak samo w drugiej połowie, z jedną małą różnicą - jakimś farfoclem, który wtoczy się do bramki Buffona. Są szanse, bo Juve z mnóstwem błędów.

Odpowiedz do tematu