ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sandro Tonali
Autor Wiadomość
MK92 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 09, 2020 20:55   Sandro Tonali

Stało się! Sandro Tonali spełnił swoje dziecięce marzenie, podpisując dziś kontrakt z Milanem. W dodatku utalentowany pomocnik przywdzieje czerwono-czarną koszulkę z numerem swojego idola, Rino Gattuso, którego ponoć poprosił telefonicznie o pozwolenie na przejęcie ósemki. Czyż to nie brzmi romantycznie i po prostu pięknie? Przypomina się dawna atmosfera rodziny Milanu z czasów Berlusconiego, gdy piłkarze byli silnie związani z naszymi barwami. Bez wątpienia mamy materiał na kolejną klubową legendę.

Ukłony w stronę Maldiniego, który taki Milan, oparty na zawodnikach z wpojonym etosem pracy i szacunkiem dla tej koszulki, buduje od zeszłego roku. Formuła transferu Tonalego też wygląda dla nas bardzo atrakcyjnie z punktu widzenia budżetu i przepisów FFP. Coraz więcej wskazuje na to, że w końcu naszym ukochanym klubem rządzą ludzie z pomysłem na rozwój. Wyraźnie widać także wysokie morale w zespole. Piłkarze lubią przebywać w swoim towarzystwie i zależy im na Milanie. Sandro błyskawicznie zaadaptuje się do takiej szatni.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 09, 2020 21:48   

Fajnie to wszystko wygląda, piłkarz zachwycony, piłkarz zakochany w naszych barwach i przede wszystkim z ogromnym potencjałem. Jest tylko jedno ale.
Bennacer
Jeśli przyjście Tonalego oznacza odejście Ismaela to już mi nie jest do śmiechu. Pomoc z Kessiem, Tonalim i Bennacerem wygląda świetnie. Przed nimi jednak robi się tłoczno: Castillejo, Calha, Rebic, Ibra a miejsc jest tylko 3. Mam zagwozdkę. :roll:

theoden92 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 09, 2020 21:55   

Qnen, moze w koncu nie bedziemy ledwo miec przyzwoitej pierwszej 11, a troche ponad? :D
2 miejsca w srodku pomocy i 4 zawodnikow: Tonali, Bennacer, Kessie i Krunic (ktorego mam nadzieje zaraz zastapi Bakayoko), moze z przodu tez w koncu bedzie lepiej? Przyszedl bramkarz Tatarusanu, teraz czekam na prawą obronę i moze kogos na srodek obrony.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 09, 2020 23:12   

No właśnie, ew. sprzedaż Bennacera przy przyjściu Bakayoko nie jest już taka niemożliwa.... :hmm:

kamilus 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 10, 2020 07:17   

:prayer:

bogiel 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 10, 2020 17:53   

Moim zdaniem nie bedzie przeszkód, żeby Bennaccer i Tonali grali ze sobą. Zdaje sobie sprawę, że brakuje im centymetrow i kilogramów, ale obaj mają inne atuty. Ważne, że są zadziorni i wybiegani.
Reprezentacja Włoch też nie ma w składzie typowego defensywnego pomocnika, a ich gra w środku pola jest poukładana. Inter przez dłuższą część sezonu grał pomocą: Sensi, Barella i Brozovic. Można? Można.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Wrz 10, 2020 21:10   

Jak dla mnie transfer-wizytówka Maldiniego i spółki. Zawodnik świetny, warunki zakupu jeszcze lepsze. W tą stronę trzeba iść.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 11, 2020 08:14   

Żeby tylko nie było efektu nadmiernie nadmuchanego balonika... Trochę się o niego boję, to młody chłopak. Motywację będzie miał przeogromną, oby się nie przemotywował.

Historia jest piękna. Coś takiego rzadko się już w dzisiejszych czasach zdarza. To prawdziwy Rossonero spełniający swoje dziecięce marzenia i to jest wspaniałe.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Wrz 11, 2020 16:04   

bogiel napisał/a:
Inter przez dłuższą część sezonu grał pomocą: Sensi, Barella i Brozovic. Można? Można.
Jeśli chodzi o podstawowy skład to były dokładnie 4 takie mecze, gdzie ta trójka zaczynała razem (+1 w LM). Z reguły był dobierany do dwójki z nich Gagliardini na przykład.
No i warto pamiętać, że byli wspierani przez trójkę środkowych obrońców za plecami.

Tzn. nie twierdzę, że Bennacer z Tonalim nie mogą grać razem, tylko akurat kiepsko argument został dobrany.

Odpowiedz do tematu