ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gianluigi Donnarumma
Autor Wiadomość
nismovsky 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 09:56   

A może on wcale nie zostanie na ten sezon? Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ppodpisać mu kontrakt a za miesiąc opchnąć go do tego PSG. Też w komplecie z bratem ;)

Wtedy nie skłócą szatni, nie ulegną Raioli i wyjdą na tym finansowo do przodu :)

luca1899 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 10:34   

Tak z ciekawosci. Ile zarabia obecnie Donnarumma w Asteras?

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 10:41   

Majkel napisał/a:
Mam nadzieję, że to tylko matma, i zapłacimy dzisiaj 7 milionów euro, po to, żeby za rok go sprzedać z dużym zyskiem.

Na pewno nie jest on wart takich pieniędzy.

Dokładnie, też uważam, że to kwestia matematyki, choć z pewnością Fassone bierze pod uwagę wariant, ze czas może uleczyć rany i jeżeli $$$ dźwignie tę niełatwą sytuację, czym kupi kibiców, to współpraca może potrwać dłużej.

Czy można było z punktu widzenia Milanu rozegrać sprawę lepiej? Zawsze to kwestia klauzul, liczb itd., ale pomimo, że inwestycja w niestabilnego 18-latka tak gigantycznych pieniędzy jest ogromnym hazardem, to jednak jest duże prawdopodobieństwo, że summa summarum na nim zarobimy, a i marketingowo z tego źle nie wychodzimy, bo ostatecznie nie odsyłamy go do klubu kokosa albo nim gramy przez cały kolejny sezon z myślą, że się i tak rozstaniemy. Teraz wystawianie go do gry będzie miało podbijać jego wartość.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 11:33   

No też myślę, że Milan rozgrywa to najlepiej, jak to możliwe. Co nie znaczy, że nie ma zgrzytów.

Co do tej pensji, szatnia nie miała problemu, kiedy zarabiał najmniej, więc niech nie ma problemu, kiedy będzie zarabiać najwięcej.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 11:52   

Bubu napisał/a:
pandoktor napisał/a:
Ciekawe, co na to szatnia.
I to jest najistotniejsza obecnie sprawa. Zeby wysokośc kontraktu nie wpłyneła destrukcyjnie na zespół.

Ta sprawa niepokoi mnie jeszcze bardziej, niż zasadność kwoty, jaką zgarną wraz z bratem.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 13:46   

rafal996 napisał/a:

Co do tej pensji, szatnia nie miała problemu, kiedy zarabiał najmniej, więc niech nie ma problemu, kiedy będzie zarabiać najwięcej.

Myślę, że dobrze wiesz, że tak to nie działa :-)

Camill 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 13:57   

Ponoć w klauzuli młodszy Donnarumma ma mieć zapisane 50 mln w przypadku braku LM i 100 mln z LM... w takim przypadku zakwalifikować się do LM i niech se go biorą Reale, Barcelony itp.

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 14:18   

Mimo wszystko są przecieki, że Gigio z rodziną chcą iść w jedną stronę a Raiola w drugą. Wygląda mi to na klasyczne wybielanie Młodego, bo Raiola biorąc na siebie całą winę nie ma nic do stracenia, gorszej opinii mieć już nie będzie. Z drugiej strony nigdy nic nie wiadomo, gdyby ich drogi jednak się rozeszły to byłoby coś.

E: Liczby wyglądają na takie, że albo szybko pójdzie pod młotek, albo faktycznie wszyscy się przeprosili i zostanie na długo. Nic pomiędzy.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 06, 2017 14:37   

Chłopak sam się prosi... olał maturę to go nawet minister edukacji ciśnie.
Myślałem, że będzie z niego coś więcej, ale widać kasa przewraca w głowie.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 06, 2017 15:18   

Z tego co czytałem to ciśnie go dyrektor szkoły. W dodatku ostry ten pocisk.
Minister dyplomatycznie zachęca :P

To akurat głupie z ich strony. Może i zasłużona krytyka dyrektora, ale po co to robić publicznie? Poza tym opinii publicznej nie powinno to obchodzić. Jego sprawa co robi że szkołą i czy w ogóle chce ją zdać.

wasyl 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 06, 2017 15:38   

konrad_acm napisał/a:
Chłopak sam się prosi... olał maturę to go nawet minister edukacji ciśnie.
Myślałem, że będzie z niego coś więcej, ale widać kasa przewraca w głowie.

Co ma zrezygnowanie z matury do tego co ma w glowie??co ta matura mu da nawet jak ja zda?
Ja tu nie widze zwiazku-jego sprawa,jak mu nie zalezy to ma do tego prawo.

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 06, 2017 17:53   

Dokładnie tak, on i tak jest już ustawiony do końca życia.

Forzamilan2 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 06, 2017 17:54   

wasyl napisał/a:
Myślałem, że będzie z niego coś więcej

W jakim sensie coś więcej? Że zostanie doktorem, profesorem? Dostanie Nobla?

Nie ogarniam, koleś był najlepszym zawodnikiem Milanu, ma ogromny potencjał więc co się dziwić, że chce więcej kasy?
Już w ogóle rozwalają mnie komentarze, że słabo gra nogami czy za bardzo czasem ryzykuje. A gdyby nie ryzykował to byśmy wiele bramek trafili. Grę nogami może wyczuć, gość niedawno skończył 18 lat...

Niektórzy by chcieli, żeby podpisał kontrakt do końca życia, żeby grać w Milanie, a zapominają że wielu piłkarzy, którzy grali w Milanie wcześniej grali w Interze czy Juventusie i wtedy im to nie przeszkadzało.

Zapewne będziecie się podniecać jakimś kolejnym przeciętnym Niangiem czy Pasalicem, byleby powiedział, że jest Milanistą... ilu piłkarzy Milanu grało tu przez większość kariery, a potem właściciele mieli ich gdzieś? Albo zostali wydymani. Seedorf, Leonardo w jakimś sensie też Inzaghi.

Dajcie żyć, Milan oczywiście powinien bazować na wychowankach dla których barwy znaczą więcej niż kasa, ale do tego trzeba stworzyć drużynę z charakterem i potencjałem, a nie wybierać pierwszych lepszych a potem się dziwić czemu ledwo się załapali do LE...

wasyl 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 06, 2017 17:56   

Mozna wiedziec czemu cytujesz moj nick ze "slowami",ktore nie ja napisalem??:)

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 06, 2017 18:40   

Forzamilan2 napisał/a:
Albo zostali wydymani. Seedorf, Leonardo w jakimś sensie też Inzaghi.
No nie, no po prostu...
Zostali wydymani bo dostali fuchę trenera bez żadnych kwalifikacji? Ja powiedziałbym, że potraktowano ich zbyt dobrze, zwłaszcza Pippo, który powinien wylecieć najpóźniej w marcu. Biedni, wydymani, pewnie im grożono, by przyjęli te - niezbyt mądre skądinąd - oferty.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 06, 2017 19:51   

Czyli Gigio będzie nasz kosztował 7 mln euro rocznie, skoro jego brat ma tu przybyć na bramkarza nr 2 ponoć :wall2:

maslok 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 06, 2017 19:59   

Mino Raiola przedłuży kontrakt z Milanem do 2022. :galliani:

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 07, 2017 06:16   

Kto to jest Enzo Raiola i kim on jest dla $$$ummy?

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 07, 2017 07:36   

Enzo to kuzyn Mino (aczkolwiek czytałem też gdzieś, że to jego brat) i ponoć bliski przyjaciel Gigio.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 07, 2017 07:49   

wasyl napisał/a:

Co ma zrezygnowanie z matury do tego co ma w glowie??co ta matura mu da nawet jak ja zda?
Ja tu nie widze zwiazku-jego sprawa,jak mu nie zalezy to ma do tego prawo.

Oczywiście, że matura to jego sprawa, nawiązałem do tego, że sam się prosi o krytykę odpuszczając egzamin i lecąc na Ibize. Może robić co chce, a mi się nie musi to podobać. Życie.

Forzamilan2 napisał/a:
konrad_acm napisał/a:
Myślałem, że będzie z niego coś więcej

W jakim sensie coś więcej? Że zostanie doktorem, profesorem? Dostanie Nobla?

Wiesz co... mógłbym na ten stek bzdur nie odpisywać, mógłbym napisać, że chciałem żeby Dolar wymyślił szczepionkę na debilizm czy inną tabletkę na idiotów, ale z grzeczności wyjaśnię:
Przed aferą o słynne dolary Donnaruma miał zadatki na legendę Milanu i wielu z nas tak to widziało, pewnie szukaliśmy punktu zaczepienia w tych ciężkich czasach, a wielu z nas przeżyło wielkiego Baresiego czy wspaniałego Paolo. Na własne oczy widziałem na San Siro gesty miłości Szewczenki czy Kaki, po których miałem 220% pewność, że nigdy nie odejdą, a później był zonk. Od tego czasu wiem jak jest i $$$ nie sprawił tego bólu co wyżej wspomniani.
Tak się jednak składa, że mam dwóch synów, jeden w przyszłym roku będzie kończył gimnazjum drugi jest w połowie (starej) podstawówki i udało mi się w nich zaszczepić czerwono czarną krew, mimo że jak mówi młodszy "pół klasy jest za Realem, pół za Barceloną, tylko ja za Milanem :king: "... i do tego odnosi się tekst o "czymś więcej" czyli Gigio mógł być nowym idolem dla młodych kibiców, ich legendą, mogli się utożsamiać z wiernym wychowankiem, profesjonalistą, milanistą z krwi i kości. Zamiast tego dostali szopke z dolarami i olanie egzaminu maturalnego, jakkolwiek tego nie tłumaczyć autorytetu z tego nie zbudujemy.
Nie mam zamiaru palić gościa na stosie ani pisać do niego listów żeby się opamiętał, jego sprawa, jego życie. Wyrażam tylko swoje zdanie i odczucia w tym temacie.
Tak więc kolego Forzamilan2(mam nadzieję, że nie miałeś kiedyś profilu Forzamilan1 i nie zapomniałeś hasła :rotfl: ) proszę o wsadzenie profesorów, doktorów i ich Nobla w.. :dupa:

FORZA MILAN! :diavolo:

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 07, 2017 11:22   

konrad_acm napisał/a:
proszę o wsadzenie profesorów, doktorów i ich Nobla w.. :dupa:

Ej, no, wypraszam sobie ;-)

Poza tym pełna zgoda, piłkarzyki często w ogóle nie zdają sobie sprawy, że stanowią/mogą stanowić autorytet dla młodych chłopaków.

MK92 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 07, 2017 11:34   

Trzeba przyznać, że senior rodu Donnarummów wie jak zadbać o swoją rodzinę pod względem finansowym ;)

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 11:34   

pandoktor - a myślisz, że oni naprawdę się tym przejmują :) ? Liczy się kwota na koncie, własne przeżycia,a nie to czy jesteś dla kogoś wzorem czy nie.

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 07, 2017 12:37   

pandoktor napisał/a:
Poza tym pełna zgoda, piłkarzyki często w ogóle nie zdają sobie sprawy, że stanowią/mogą stanowić autorytet dla młodych chłopaków.
Bo umieją kopać piłkę trochę lepiej od innych? Co takiego jest w zawodzie piłkarza, że ma być wzorem dla dzieci? Nie lepiej pokazywać im lekarzy, naukowców czy strażaków, którzy w przeciwieństwie do kopaczy, wykonują robotę pożyteczną dla społeczeństwa?

Nie rozumiem też tych pretensji do piłkarzy, którzy nie chcą być lub nie przejmują się, że są tymi "role-model". Praca jak praca. W przypadku $ na przykład ta matura jest zupełnie bezużyteczna, bo każdy choć trochę znający matematykę wie, że młody Włoch głodu w życiu nie zazna i z punktu widzenia wyciągnięcia z kariery jak największej ilosci kasy (bo taki cel mu najprawdopodobniej przyswieca) lepszą decyzją jest pojechanie na wakacje, by wypocząć po sezonie, w którym zagrał w około 50 spotkaniach, szczególnie mając w perspektywie kolejny taki sezon oraz mistrzostwa swiata po owym sezonie. Nie za dobre warunki do zaczęcia rywalizacji o pierwszy skład w Realu Madryt, na co się chyba zanosi.

Kzr 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 07, 2017 13:07   

Gimlord napisał/a:
[Bo umieją kopać piłkę trochę lepiej od innych? Co takiego jest w zawodzie piłkarza, że ma być wzorem dla dzieci? Nie lepiej pokazywać im lekarzy, naukowców czy strażaków, którzy w przeciwieństwie do kopaczy, wykonują robotę pożyteczną dla społeczeństwa?

Dzieci chyba tak nie działają, że powiesz im "to ma być teraz twój wzór do naśladowania" a młokos przestanie wzdychać do CR7 i zechce zostać strażakiem. Młodziaki jarają się wielką piłką to i wzorują się na piłkarzach.

Odpowiedz do tematu