ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Juraj Kucka
Autor Wiadomość
nonenalim 
Administrator

Wysłany: Pią Sie 28, 2015 12:50   Juraj Kucka

Juraj Kucka

Data i miejsce urodzenia: 26 lutego 1987 Bojnice, Słowacja
Pozycja pomocnik
Wzrost 186 cm
Masa ciała 84 kg

kluby:
2005–2007 Podbrezová 42 (3)
2007–2008 Ružomberok 48 (9)
2009–2011 Sparta Praha 45 (11)
2011–2015 Genoa 120 (10)
2015– Milan 0 (0)

nr na koszulce: 27
kontrakt do 2019 roku

O naszym nowym pomocniku piszcie już tu, a nie w transferach.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sie 28, 2015 12:59   

Wielkie wzmocnienie, jego znajomość ligi słowackiej może być dla nas kluczowa za rok, kiedy będziemy bić się w playoffach LE.

Serio, nie chcę się nad chłopakiem pastwić, ale myśląc teraz o Milanie czuję się jakbym przyjął potężnego sierpa na twarz...

Cóż... na KUCKAch po podium! Forza Juraj!

Stephan 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 28, 2015 13:11   

Miał być Zlatan, Wistel, Moutinho to otrzymujemy zbawcę słowackiej piłki. Staram się być optymistą przy każdym transferze i podczas każdego okienka, jednak w tym momencie dotarło do mnie, że nigdy nie mieliśmy projektu odbudowy tego klubui w nie prędko go zobavczymy.
Nie wiem czym się kierował Galliani kupując go od Preziosiego, czyżby jakaś przysługa? Przecież jeszcze niedawno był na niego pogniewany za transfer Bertolacciego. Nie wiem co mam myśleć o tym transferze, liczba szrotu u nas zawsze musi się zgadzać (Muntari i Bonera out - Kucka in).
Myślę, że Galliani mógł też zrobić na złość Sinisy, narzekał po meczu, że pomoc (gdzie głównie dzieło Gallianiego nie pokazało, że jest warte 20 mln) słabo gra to łysy mu sprawił prezent, który miałby to zaradzić.
Może został ściągnięty jako rezerwowy na pozycje De Jonga (wiadomo to nasz filar i jeśli nie będzie miał kontuzji to powinien wystąpić we wszystkich spotkaniach).

Próbuje doszukać się jakiegoś logicznego wytłumaczenia tego ruchu, ale wszystkie nie mają sensu. :wall2:

A po wydaniu 58 mln na samym początku zapowiadało się tak pięknie. :rotfl2:

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 28, 2015 13:28   

Nie mam nic do powiedzenia na temat tego transferu. Może najwyżej to, że ilość szrotu w Milanie musi się zgadzać i musi być ktoś, kto będzie symbolem upadku naszego klubu. Nie ma już Mesbaha, nie ma Traore, więc pustkę zapełnia Juraj Kucka. Czuję, że będzie w czołówce sprzedanych koszulek, nowy idol!

GPower 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 28, 2015 14:26   

Udało się pozbyć trochę szrotu to mamy nowy.
Może błysnąć kilka razy jak Birsa ale pewnego swojego przeciętnego poziomu nie przeskoczy i ten długi kontrak :wall2:

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 28, 2015 15:15   

Kucka się przyda. Wiecie co będzie robił? Ot co.. https://www.youtube.com/watch?v=PlrkhAnvdcM

waldo 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 28, 2015 15:18   

W temacie z Balotellim starałem się szukać jakichkolwiek pozytywów tego transferu i coś da się jeszcze znaleźć, chociaż rozumiem argumenty drugiej strony o nieprzydatności itd. Tutaj jednak od razu się poddaje, jeszcze ten kontrakt na 4 lata sprawia, że to powinien być ostatni transfer Gallianiego... Szkoda mi Mihajlovicia, bo naprawdę póki co sprawia dobre wrażenie jako trener, przytomne wypowiedzi pomeczowe, ale z takim składem wyniki go mogą nie bronić i on nic na to nie poradzi z takimi zawodnikami.

Jednak chciałbym się pozytywnie zaskoczyć, tak jak chociażby z Birsą. Miał pozytywny okres i nie było czego więcej od niego wymagać.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 28, 2015 15:35   

ja dalej nie wierzę

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 28, 2015 17:54   

Nie da się skomentować tego transferu bez wulgaryzmów. A długość kontraktu Juraja to już jawny sabotaż. Jeszcze nigdy tego nie napisałem, ale są granice cierpliwości... Galliani, won!

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 28, 2015 21:16   

Gdyby ten transfer dokonał się po jakimś głośnym Isco czy jakimś tam to bym to olał. Ale jest to potwarz.

Galliani ma kilka dni by to naprawić, inaczej oficjalnie nazwę go imbecylem. Kilka dni...

Veleno masz jakieś nowe informacje o nastrojach kibiców w samym Mediolanie po tym wiekopomnym wydarzeniu?

gorylmagila 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 28, 2015 21:29   

Może po prostu celem Milanu jest zajęcie pozycji nr 8 w ligowej tabeli a nie awans do LM jak mówił nasz trener. Sinsa swoje, dziady swoje. Dziadkowi spodobał się Kucka to go sprowadził. Z takimi transferami to Milan może...

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 29, 2015 08:00   

Wstałem rano i miałem nadzieję, że to sen, że ktoś jeszcze myśli w tym klubie... Spoko, wg LGdS gościu może grać jako trequartista :wall2: drżyjcie rywale, nowy Kaka w Milanie!

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sie 29, 2015 08:25   

To wszystko wina Sinisy, który wolał Kuckę zamiast Witsela. To oczywista oczywistość i nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

cortess 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 29, 2015 09:56   

Historia w kilku obrazkach...

Mediolan:

U mnie na chacie po odpaleniu tej bomby transferowej:

rossonero 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 29, 2015 19:35   

Czuję się teraz jak bokser blisko nokautu. Najpierw byłem liczony po "ciosie" z Balotellim. Podniosłem się. Teraz natomiast dostałem na czysto podbródkowym Kucką. I tylko gong mnie uratował przed nokautem. Ale następnego ciosu nie zniosę.

Paweuu 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 31, 2015 07:44   

Nie rozumiem tego transferu zupełnie, Sinisia się uparł czy Galliani przegrał jakiś zakład z Preziosim?

http://paweuu.wordpress.com

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 31, 2015 08:18   

Myślę, że w tym przypadku Sinisa nie miał nic do powiedzenia.

korsi 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 03, 2015 20:46   

Tutaj artykuł o naszym nowym zawodniku Link. W sumie kto wie może go wszyscy nie doceniamy😊

staarek 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 04, 2015 15:29   

korsi napisał/a:
Tutaj artykuł o naszym nowym zawodniku Link. W sumie kto wie może go wszyscy nie doceniamy😊

Widzialem wczoraj ten artykul i troche mi dal do myslenia...
Pytanie do wszystkich w takim wypadku, czy Kucka naprawde jest taki kiepski? Sledze Serie A od lat, ale juz nie tak uwaznie jak kiedys dlatego po prostu nie bardzo tego pilkarza znam.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 07, 2015 07:22   

Według mnie Kucka nie jest kiepski ale nie jest to zawodnik na miarę ambicji Milanu. Pewnego pułapu nie będzie w stanie przekroczyć nigdy więc mając na uwadze cel jakim jest odbudowa potęgi Milanu to Kuckami jej nie odbudujemy.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 07, 2015 08:55   

Nie jest kiepski. Jest solidnym ligowcem, bardzo walecznym i ambitnym. Pewnie nawet parę razy zagra dobrze i coś od siebie dołoży. Taki drugi Poli mniej więcej. Po co nam dwóch Polich? Ja się zastanawiam, czy potrzebujemy nawet jednego.

Paweuu 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 07, 2015 13:56   

rafal996 napisał/a:
Ja się zastanawiam, czy potrzebujemy nawet jednego.

W każdej drużynie musi być taki zawodnik. Nawet w Milanie z najlepszych lat był zawsze jakiś Brocchi czy Vogel. Kucka to jak wspomniano wcześniej solidny grajek, który na pewno przyda się w dłuższej perspektywie. Problem jest taki, że przed jego przybyciem mydlono oczy kibiców o wielkim transferze, o panu XYZ. Innymi słowy, z dużej chmury, mały deszcz.

http://paweuu.wordpress.com

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Wrz 07, 2015 19:02   

Problem Kucki jest taki, ze to gracz, ktorego klub jak Milan kupuje, gdy pomoc ma juz rece i nogi, kreuje akcje, a brakuje jej myslacych muskulow.Nie jest to gracz ktorego sie kupuje, gdy srodek boiska gra glownie w pilka parzy ^.

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 02, 2016 14:40   

Nie wiem, czy była choć jedna osoba zadowolona z przybycia Kuco do Milanu, a tutaj niespodzianka, facet zaorał ostatnio cały środek Interu, a gra dobrze w większości spotkań. Przyszedł za 3 miliony, w miejsce dziesięć razy droższego Kondogbii, który u kuzynów grzeje ławę. Taką historię mogło napisać tylko życie. ;)

Mało tego, bardzo żałuję, że Słowak nie przyszedł do Milanu te dwa lata wcześniej. Najpierw wygryzłby ze składu oszołoma Muntariego, a później nie pozwoliłby wstać z ławki wiecznie wystraszonemu van Ginkelowi.

Aiver 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 02, 2016 15:36   

Może nie taki zły jednak ten Galliani :hmm: Kucki nie chcieliśmy, a gra całkiem dobrze. Z Bonaventurą było podobnie, raczej nie wielu było entuzjastów tego transferu a dzisiaj jest piłkarzem roku. Jak widać kilka sukcesów ma nasz łysy magik w tych niskobudżetowych transferach. Oczywiście dla równowagi kilka zupełnych porażek też się znajdzie :lol2:

Odpowiedz do tematu