ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Polska 2015/2016
Autor Wiadomość
zawor___ 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 19:52   

ozzy69 napisał/a:
Zacznijmy od tego czy ŁKS kiedykolwiek zapełni choć jedną taką trybunę. Wszyscy się czepiają, że słabe to itd, ale prawda jest taka, że teraz w Łodzi jest 3 i 4 liga. I po 1000 osób max na meczu, więc o co całe halo?

Na temat Łksu się nie wypowiadam, ale na Widzewie teraz jest powiedzmy niezła koniunktura. Nie ma już wizjonera z Piaseczna, klub odbudowują ludzie odpowiedzialni (mam nadzieję :) ), powstaje 18sto tysięczny stadion. Na tym poziomie rozgrywkowym Widzew musi grać mecze nie mające rangi "impreza masowa", czyli z liczbą widzów nie przekraczającą 1000 osób.

GPower 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 04, 2015 18:01   

Urby podobno na celowniku Legii, który pozostaje bez klubu.

zawor___ 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 04, 2015 21:52   

Podobno ma iść do Vasco da Gama do Brazylii

cortess 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 04, 2015 21:59   

No właśnie ponoć się nie dogadał z VdG, więc gdzieś ktoś rzucił, że do Legii...

GPower 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 20, 2015 20:10   

9 kolejek i mistrz Polski na samym dnie, faworyzowana Lechia również nisko, szykuje się ciekawy sezon.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 07:45   

Może trochę pytam na wyrost, ale czy był już przypadek w historii polskiej ligi, żeby aktualny mistrz spadł w kolejnym sezonie z ligi?

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 08:20   

Nie, nie było takiego sezonu.

doesn't matter 
Juventino

Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 10:38   

Venomik napisał/a:
Nie, nie było takiego sezonu.

Był, był.

Rok 1955 - Polonia Bytom spada z ligi będąc urzędujacym Mistrzem Polski.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 12:11   

No patrz, a jak ostatnio szukałem takich informacji to trafiłem na artykuł informujący, że nie było takiej sytuacji. Jest jakiś powód dla którego ten sezon mógł nie być wzięty pod uwagę czy brak wiedzy redaktora?

doesn't matter 
Juventino

Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 12:28   

Venomik napisał/a:
No patrz, a jak ostatnio szukałem takich informacji to trafiłem na artykuł informujący, że nie było takiej sytuacji. Jest jakiś powód dla którego ten sezon mógł nie być wzięty pod uwagę czy brak wiedzy redaktora?

Raczej nic szczegolnego sie nie stalo w 1955 roku(liga przed i liga po wyglada tak samo z takimi samymi zasadami). Myslę, ze jednak brak wiedzy ;)

cortess 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 12:36   

rossonero napisał/a:
żeby aktualny mistrz spadł w kolejnym sezonie z ligi?

W sumie to łapie się na takie stwierdzenie i Zagłębie Lubin sprzed paru lat, tyle że tam okoliczności pozasportowe zdecydowały (mistrzostwo, a w następnym sezonie karna degradacja, mimo utrzymania).

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 19:33   

cortess napisał/a:
rossonero napisał/a:
żeby aktualny mistrz spadł w kolejnym sezonie z ligi?

W sumie to łapie się na takie stwierdzenie i Zagłębie Lubin sprzed paru lat, tyle że tam okoliczności pozasportowe zdecydowały (mistrzostwo, a w następnym sezonie karna degradacja, mimo utrzymania).

Idąc tym tropem, to w Serie A też mamy taki przypadek. Mam na myśli Juventus w sezonie 2005/06.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 19:38   

To Zagłebiu odebrali tytuł Mistrzowski?

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 19:40   

To nie wiedziałeś o tym?

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 19:45   

Moja wiedza i moj internet niczego takiego nie odnotowały. Mozna link?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 19:48   

Lubin dostał konkretne kary w związku aferą korupcyjną, z degradacją klubu włącznie, o odebraniu ZL mistrzostwa pierwsze słyszę, nic takiego nie miało miejsca.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 20:00   

rangiz napisał/a:
, o odebraniu ZL mistrzostwa pierwsze słyszę, nic takiego nie miało miejsca.

Oczywiście, że nie miało miejsca. To była tylko podpucha.

wasyl 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 07, 2015 01:20   

http://weszlo.com/2015/11...krola-twittera/

Nie wiem czy ktos wogole zerka na nizsze ligi, tym bardziej ze nawet Ekstraklasy czesto nie da sie ogladac. Ale dzisiaj po pracy postanowilem sobie ogladnac meczyk z ktorego byla transmisja. I to co za poziom zobaczylem to zadziwil mnie bardzo. W tym meczu bylo wszystko co mozna zobaczyc i oczekiwac od pilki noznej. A to tylko 1 liga Polska.

GPower 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 07, 2015 11:58   

A tam się nie da oglądać każda liga ma swa specyfikę, zwłaszcza ta rodzima. 1 liga mecze są tam naprawdę ciekawe. Szkoda że te moje Boolywood nie potrafi się ogarnąć przy potencjale jakim dysponuje.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 12, 2016 22:24   

Mam pytanie do znających temat, czyli kibiców Lecha: co sądzicie o Hamalainenie w Legii? Jakieś przecieki, kulisy?

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 13, 2016 01:02   

Nie jestem kibicem Lecha, ale ci już chyba wyrazili swoją opinię na ten temat (zdjęcie z treningu Kolejorza):

wasyl 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 13, 2016 22:41   

Najgorsze w tym wszystkim jest zachowanie HamalainenA,ktory twierdził że do Legii nie pójdzie i podlizywanie się w wywiadach. Nie dziwię się kibicom Lecha-poszedl do najbardziej znienawidzonego klubu a z tego co wiem był lubiany.
Bardziej ciekawi mnie jak to wszystko się rozwinie-Legia zapowiada że chce starać się o kolejnych zawodników Lecha. Hamalainen to już policzek,ale jak uda im się jeszcze ściągnąć kogoś to będzie upokorzenie dla Lecha.
Jak narazie Legia imponuje aktywnością na rynku,zanosi się że tytuł w tym roku powedruje do nich.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 13, 2016 23:32   

Za transfery tytułów nie dają. Legia moim zdaniem od dawna ma najlepszą kadrę, a już na pewno najlepsze zaplecze i organizację w tej lidze, ale nie zawsze potrafią to udowodnić wynikami.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 14, 2016 08:45   

Legia działa jak Bayern w Bundeslidze. Osłabia konkurentów przez podkupywanie najlepszych zawodników. Ponoć teraz na celowniku jest Rakels z Cracovii.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 14, 2016 12:59   

Idą na całość i wywalają grube siano na stulecie klubu, ciekawe, czy w następnych latach nie będą za to pokutować.
Na jubileusz ma być sukces wszelkimi dostępnymi środkami, tak to wygląda. Trzeba tylko pamiętać o jednym: lata ładowania konkretnych pieniędzy w Wisłę, nie przełożyły się na sukcesy w Europie, więc tak, czy tak to rozwiązanie krótkofalowe.
Nasze lokalne gwiazdy, swoją "wartość" pokazują po transferach na zachód, głównie wracając do kraju z podkulonym ogonem, ewentualnie tułając się po równie ogórkowatych klubach.

Czy w ten sposób można kupić krajowe mistrzostwo? Czas pokaże, na pewno nie są to zawodnicy gotowi na to, by dać klubowi Ligę Mistrzów.

Odpowiedz do tematu