ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sinisa Mihajlović
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Kwi 04, 2016 22:08   

VelenoRosso - ja prawdę mówiąc tę sprawę przestałem już śledzić jakiś czas temu - z racji tego, że nieszczególnie dotyczyła ona Juventusu - częściej osób, z którymi Juve miało nie po drodze.
I a propos tych osób - Lotito cały czas jest wymieniany jako jeden z ważniejszych osób tutaj? Jakby nie patrzeć szara eminencja calcio, współpracująca z Gallianim i forsującą tego nieszczęsnego Tavecchio z ułomnymi pomysłami na 'odrodzenie' calcio, gdzie zespoły niższych lig są ważniejsze niż czołowe.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 05, 2016 00:14   

To co napisalem to streszczenie materialow jakie prasa (La Repubblica) zamiescila. O ile pojawia sie tam nazwisko Lotito, to w rozmowach telefonicznych opublikowanych do tej pory jest albo mowa o Gallianim, albo w jednym wypadku rozmowa samego Gallianiego. Lotito jaka szara eminencja? Za malo wiadomo na takie wnioski, zreszta, z tego co do tej pory napisano wyglada ze ten caly system wzajemnych zaleznosci jest oblakanczo zawily.
Ta sprawa nie dotyczy zadnego klubu , ale wloskiej pilki jako takiej i chorych systemow w niej funkcjonujacych.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Kwi 05, 2016 15:15   

VelenoRosso napisał/a:
Lotito jaka szara eminencja? Za malo wiadomo na takie wnioski

To nie moja konkluzja - sporo o tym się niejeden raz dało poczytać we Włoszech - przy okazji wybierania nowego prezydenta calcio (tego czy poprzedniego, razem z Gallianim ;) czy sprzedaży praw telewizyjnych.

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 05, 2016 21:44   

VelenoRosso napisał/a:
To co napisalem to streszczenie materialow jakie prasa (La Repubblica) zamiescila

Ahaha. Organ De Benedettiego piszący o Gallianim jest tak wiarygodny jak Michnik piszący o polskim antysemityźmie. Zresztą z tego co napisałeś nie wynika nawet gdzie miałyby być jakieś nieprawidłowości? Wiceprezydent Lega rozmawiający o sprzedaży praw tv? Przetarg pod Mediaset a najlepszy pakiet i tak lądujący w Sky? To jakieś totalne pierdoły.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Kwi 06, 2016 20:31   

bogiel napisał/a:

Średnia Seedorfa 1,84 pkt/mecz
Obecnie średnia Mihajlovica 1,58 pkt /mecz

Wchodzisz na drogę rozsądnych porównań i odwołań. Zbyt rozsądnych. :P Wielu użytkowników dziwiło się powodom zwolnienia Holendra, całej drodze przyczynowo skutkowej jego zatrudnienia i odejścia. Dla mnie dyskusja o trenerze w klubie to nie jest dyskusja o jego wynikach, w sposób bezpośredni, a raczej kluczu jego wyboru i logice rozliczania pracy. Ja się po prostu boję, że jego następca będzie kolejnym człowiekiem z przypadku, który nie dostanie odpowiedniego wsparcia, czasu i możliwości na wprowadzenie swojej myśli.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 07, 2016 07:09   

Jeśli chodzi o potencjalnego następcę Mihajlovica, to natknąłem się na jedno tragikomiczne zdjęcie:

I sam nie wiem, śmiać się czy płakać...

Camill 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 07, 2016 07:25   

Ech, srał to pies...

Po Seedorfie i Inzaghim Milan zdecydował się wreszcie na człowieka z jakimś doświadczeniem... po raz kolejny postarano się również się o to żeby wymienić praktycznie połowę składu, tym razem za ciężkie miliony, które jak widać nie do końca grają teraz na boisku... oczywiście też byłem za tym, żeby Seedorfowi pozwolić dłużej popracować. Niestety Clarence za dużo gadał i miał chyba zbyt duże wymagania co do ewentualnych wzmocnień, dlatego między innymi musiał pożegnać Milan... i tak może być z każdym trenerem, który nie da się urobić pod dyktando Berlusconiego... Po Mihajlovicu Brocchi? Naprawdę? Chyba tylko po to żeby cieszyć się samym zaszczytem trenowania Milanu... żeby być wdzięcznym za samą taką możliwość, nie mając przy tym żadnych wymagań. "Cieszę się, że mam taką robotę, więc biorę wszystko co mi wcisną, zapieprzam w pocie czoła i o nic nie pytam..." Co nam dają takie porównania zdobyczy punktowych trenerów, którym de facto nigdy nie pozwolono pracować w spokoju? Ano to samo co naszym władzom: "Mihajlovic ma gorszą średnią punktów po x kolejkach niż Seedorf, którego zwolniliśmy. Czas na Brocchiego".

Pisaliśmy już o tym wielokrotnie: nasze władze burzą Milan co sezon, nie kończąc nawet jego budowy. Berlusconi wymaga, żebyśmy po wymianie trenera i kilku wzmocnieniach (niekoniecznie sensownych) już w pierwszym sezonie byli cytuje "panami boiska i gry", co według mnie wywiera zbyt dużą i niepotrzebną presję na drużynie i trenerze... Nikt nie daje czasu tym budowanym wciąż od nowa grupom by przerodziły się w prawdziwy zespół... za to wciąż rysuje się ambitne cele. A przecież widzieliśmy już tym sezonie przebłyski kolektywu. Milan momentami rzeczywiście wyglądał jak zespół, jak zgrana paka, niestety coś się po drodze znowu zepsuło.

Nie mniej jednak uważam, że na początku tej jak podejrzewam długiej i krętej drogi powinno być miejsce na potknięcia... za którymś ostrym zakrętem pojawi się w końcu długa prosta, na której Milan się rozpędzi. Niech tylko dadzą im trochę czasu... zarówno piłkarzom jak i trenerowi. Chociaż te dwa sezony z jednym szkoleniowcem i z jakimś konkretnym kręgosłupem zespołu.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 07, 2016 08:50   

Camill napisał/a:
Pisaliśmy już o tym wielokrotnie: nasze władze burzą Milan co sezon, nie kończąc nawet jego budowy. Berlusconi wymaga, żebyśmy po wymianie trenera i kilku wzmocnieniach (niekoniecznie sensownych) już w pierwszym sezonie byli cytuje "panami boiska i gry", co według mnie wywiera zbyt dużą i niepotrzebną presję na drużynie i trenerze... Nikt nie daje czasu tym budowanym wciąż od nowa grupom by przerodziły się w prawdziwy zespół... za to wciąż rysuje się ambitne cele.

:brawo:
Który to już rok, wszyscy poza starcami widzą to samo?
Można nawet w jednym zdaniu: https://www.youtube.com/watch?v=adO1MFr4-7A

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Kwi 07, 2016 17:17   

Carlo napisał/a:
dettiego piszący o Gallianim jest tak wiarygodny jak Michnik piszący o polskim antysemityźmie. Zresztą z tego co napisałeś nie wynika nawet gdzie miałyby być jakieś nieprawidłowości? Wiceprezydent Lega rozmawiający o sprzedaży praw tv? Przetarg pod Mediaset a najlepszy pakiet i tak lądujący w Sky? To jakieś totalne pierdoły.

Mediaset i Sky od grudnia tlumacza sie przed urzedem antymonopolowym.

Wracajc do Sinisy, zastanawiam sie czy trzymanie go na nastepny sezon ma jakikolwiek sens, jesli po kilku pierwszych kolejkach znow zacznie sie narzekanie Silvio ze bez treq, bez polotu bez fantazji itd.

W/g mnie najlepszym wyjsciem byloby wyslanie na lawke Berlusconiego. Skoro oceniajac swoim fachowym okiem doszedl do wniosku ze mamy sklad by zwojowac Wszechswiat i Okolice, chodz prasa/kibice/byli pilkarze mowia co innego, to niech zamknie usta krytykom, zakasa rekawy i pokaze jak to sie robi :P .

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 07, 2016 17:25   

VelenoRosso napisał/a:
Wracajc do Sinisy, zastanawiam sie czy trzymanie go na nastepny sezon ma jakikolwiek sens, jesli po kilku pierwszych kolejkach znow zacznie sie narzekanie Silvio ze bez treq, bez polotu bez fantazji itd.

Jeśli kupi mu dobrych piłkarzy, w tym trequartistę, to się skończy. Jeśli nie, to nie. ;)
Tyle, że wówczas będzie narzekał na każdego, obojętnie kto przyjdzie.

Bardziej mnie martwi, że Silvio napalił się już na swój kolejny wynalazek, czyli Brocchiego. W takiej sytuacji dałbym sobie obciąć paznokcie za Di Francesco, który w tym porównaniu wypada na wybitnego fachowca.

Zeman jeszcze trenuje? ;)

Camill 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 07, 2016 20:52   

Tyle, że di Francesco podobno zamknął sobie ewentualną drogę do Milanu, gdy zapytany o taką możliwość, odpowiedział, że nie idzie tam gdzie jest zamieszanie... A to była z kolei riposta na słowa Berlu, który zapytany o możliwość zatrudnienia di Francesco stwierdził, iż nie jest to właściwy kandydat do objęcia posady trenera Milanu.
.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Kwi 07, 2016 21:10   

Primavera gra z treqaurista, wiec coz sie moze nie udac? :D

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 07, 2016 21:18   

Zgłaszam się na asystenta prezesa.

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 08, 2016 14:56   

Serb po zakończeniu sezonu moim zdaniem i tak zostanie zdymisjonowany. Berlu lubi trenerów uległych, którymi będzie sterował. Brocchi wydaje się takim idealnym kandydatem. A co zyska zespół ? kolejny stracony sezon :wall:

Burzum 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 12, 2016 10:45   

Sinisa zwolniony. W sumie to dobra decyzja. Ostatnie 5 spotkań to koszmar.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 12, 2016 10:56   

Ostatnie lata to pasmo porażek i koszmarów, za które wg władz klubu, odpowiedzialność ponoszą dopiero co zatrudnione sztaby szkoleniowe... dobra decyzja, ale w ucieczce od własnych błędów i odpowiedzialności ze strony Adriano, Silvio i świty.
Najpierw, niech dadzą normalnie pracować. Komukolwiek, zamiast robić we własne gniazdo.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Kwi 12, 2016 11:23   

#dobrazmiana
Zwalniamy faceta, który posegregował sobie klocki i mógł coś budować, bierzemy no name z primavery w to miejsce, żeby zrobił kolejną selekcję pod siebie lub kogoś innego, by w czerwcu postawić na kolejny wynalazek, którego głównym atutem będzie potakiwanie władzom.
Jest dobrze. Jest stabilnie.

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 12, 2016 12:16   

Zaraz jak zobaczyłem tę wiadomość to od razu przypomniał mi się idealnie pasujący do sytuacji tekst Vaasa z FC3...

Cytat:
Mówiłem Ci już, na czym polega definicja szaleństwa? Szaleństwo to ciągłe, pieprzone, robienie tego samego w nadziei, że coś się zmieni.

gorylmagila 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 12, 2016 13:24   

Jestem ciekaw kto teraz zostanie trenerem primavery. Patrząc w tył będzie to kolejny trener drużyny z Mediolanu. SB lubi rekrutować nowych trenerów pierwszego składu z drużyny juniorów.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 12, 2016 13:35   

Abbiati ;)
Musi być ktoś związany z klubem, wielki mistrz, koniecznie wierny i bez doświadczenia.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 12, 2016 13:47   

gorylmagila napisał/a:
Jestem ciekaw kto teraz zostanie trenerem primavery. Patrząc w tył będzie to kolejny trener drużyny z Mediolanu. SB lubi rekrutować nowych trenerów pierwszego składu z drużyny juniorów.

Stefano Nava trener rocznika niżej od Primavery więc tutaj to rzecz naturalna, Brocchi podobnie obejmował Primaverę po Inzaghim, Abbiati jak zacznie to od szczebla niżej od Primavery

Camill 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 12, 2016 13:53   

Maurizio Zamparini, intervistato da Sky Sport 24, ha commentato con una battuta l'esonero di Sinisa Mihajlovic: "Ma per fortuna! Così parleranno una settimana dell'esonero di Mihajlovic e mi lasceranno in pace".

:rotfl: Ten to nawet w takich momentach potrafi rozbroić...

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 12, 2016 13:56   

Ponoć zamknięcie drużyny w Milanello i zgrupowanie, odbyło się przy aprobacie władz klubu... po pierwszym meczu od zgrupowania trener wyleciał, chwilę przed końcem sezonu :lol2:

Camill 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 12, 2016 14:05   

Po pierwszym meczu, w którym spinalismy poslady i nasza gra dość dobrze wyglądała jakby nie było...Dodajmy jeszcze, że podobno w Arcore zarówno Galliani jak i Sacchi bronili Mihajlovica...

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 12, 2016 14:12   

Ponoć... swoją rolę i tak musiał wykonać. Zadzwonił do trenera i w rozmowie oświadczył, że ten już nikogo tu nie trenuje :galliani:

Odpowiedz do tematu