ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Europy 2015/2016
Autor Wiadomość
rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 27, 2016 11:32   

Milan to faktycznie od ładnych paru miesięcy nie przegrał. Dokładnie od jednego z kawałkiem ;)

patrykw1990
Milanista

Wysłany: Czw Mar 17, 2016 15:25   

W europejskich pucharach zostało z Włoch już tylko Lazio, oby przeszli Sparte i dostali później kkogoś na ich poziomie, bo dzisiaj na pewno odpadnie 1 angielska drużyna a najprawdopodobniej 2, bo wątpię że totki odrobiną 3 gole, co za tym idzie zostanie im tylko City i ktoś z pary Liverpool - ManU. W tym sezonie Włosi raczej nie wyprzedza Anglii, ale w przyszłym? Leicester pewnie rozkupia, Totki dawno nie grały w LM więc też mogą mieć zimny prysznic, Arsenal standardowo odpadnie w 1/8 a City pod wodzą Pepa ... No ciekawejak mmi pójdzie w Anglii. O szansach włoskich drużyn nie ma sensu jeszcze pisać bo wiele może się jeszcze zmienićw zzależności kto będzie na podium itd...

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 17, 2016 19:14   

W11 minut dostają 2-0 także tego.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 17, 2016 20:08   

Lazio za burtą.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 17, 2016 20:09   

Ale wstyd...

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 17, 2016 21:43   

x-x

patrykw1990
Milanista

Wysłany: Czw Mar 17, 2016 22:25   

Mogłem nic nie pisać :hmm:

Soja 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 17, 2016 22:29   

To kiedy Włosi wyprzedzają Anglię? :rotfl:
rafal996, wstyd to dopiero będzie jak z Milan z takim Lazio nie wygra :king:

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 18, 2016 13:05   

Ja mam nieodparte wrażenie, że w lidze i pucharach występują zupełnie inne drużyny pod tymi samymi nazwami.

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 18, 2016 14:15   

Soja napisał/a:

rafal996, wstyd to dopiero będzie jak z Milan z takim Lazio nie wygra :king:

Ten sam Milan który nawet się nie zakwalifikował do LE? :P

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Maj 18, 2016 20:00   

I po paru sekundach wiadomo, że Liverpool powinien mieć karnego. Sedzia zatrzymuje akcje i dyktuje jedenastke.
Karny sprawiedliwy, mecz nie traci na jakosci. Jak można być temu przeciwnym?

p.s no chyba, że ktoś jest fanem tego "piękna futbolu" :rotfl2:

theoden92 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 18, 2016 20:38   

O ktorej rece mowisz? ;) Bo Krycha, Rami i ktos jeszcze juz zdazyli dotkmnac. Ramiemu i temu drugiemu daruje, jedynie ta Grześka mi podpada.
Strzal Sturridgea miazga, Sevilla musi sie obudzic.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Maj 18, 2016 21:09   

Ja tam nie znam sie na zawodnikach innych niz Milanu, chyba ze to Zlatam, Krystyna czy Messi :>
Akcja z godziny 20:58. Prawa częsc pola karnego.

EDIT: szacun sedzia główny :)

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 18, 2016 22:10   

Ciekawy finał.
A ja tymczasem mam pytanie o medale. Powiedzmy, że w kadrze Sevilli na początku obecnego sezonu znajdują się piłkarze A, B, C, D, E, F, G i H. Wszyscy zostają zgłoszeni do rozgrywek Ligi Europejskiej. Sevilla zdobywa upragniony puchar wygrywając po dogrywce 1:0. I teraz:
1) piłkarz A zagrał w finale (powiedzmy, że wszedł w ostatniej minucie dogrywki i był to jego pierwszy występ w całych rozgrywkach);
2) piłkarz B grał w kilku poprzednich spotkaniach, natomiast w samym finale siedział na ławce rezerwowych i nie powąchał boiska;
2) piłkarz C nie grał w żadnym meczu, a w samym finale siedział na ławce rezerwowych i nie wszedł;
3) piłkarz D grał w kilku poprzednich spotkaniach, a w finale siedział na trybunach (np. złapał kontuzję);
3) piłkarz E mimo zgłoszenia nie zagrał w żadnym spotkaniu, a w finale siedział na trybunach;
4) piłkarz F grał w paru meczach przed przerwą zimową, a w trakcie sezonu został sprzedany do innego klubu;
5) piłkarz G był zgłoszony do rozgrywek, nie zagrał ani minuty, a w zimowym okienku został sprzedany;
6) piłkarz H miał taki kaprys i zakończył karierę przed samym finałem (wcześniej grał i był kluczowym zawodnikiem rozgrywek).
Kto dostanie medal, a kto zostanie uznany jedynie za triumfatora rozgrywek bez medalu (o ile jest takie rozróżnienie)? No i argumenty..

edit: albo krócej: jakie są ogólne zasady wręczania medali?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 18, 2016 22:20   

Fajny finał ;)
Jak już kolejne rzędy stewardów sobie nie radziły, to wpuszczano kolejne rzędy lokalnej policji w pełnym uzbrojeniu :P

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 18, 2016 22:21   

Nie mam wiadomości potwierdzonych, ale na chłopski rozum wydaje mi się, że medal otrzymają wszyscy zgłoszeni do meczowej kadry na finał, natomiast triumfatorami zostaną wszyscy zgłoszeni na listę pucharową, którą zgłasza się bodajże przed sezonem.
edit: a przynajmniej patrząc na różne ceremonie wręczania to wydaje mi się, że wszyscy rezerwowi dostają medale, natomiast nie kojarzę, żeby zawodnicy nie będący w kadrze meczowej (w garniturach itp.) odbierali medale
edit2: Jakie są ogólne zasady wręczania medali?
Mniej więcej takie: podchodzi zawodnik, uściska dłoń z kilkoma gościami, ewentualnie się całują w policzki, jakiś gościu albo babeczka zawiesza na szyję medal, zawodnik odchodzi :P .

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 18, 2016 22:59   

Ja Ci dam... Tak czy siak dzięki za odpowiedź.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 19, 2016 07:17   

A gdyby finał wygrał Liverpool, czy groziłoby im odebranie pucharu, gdyby próbka B u Sakho dała wynik pozytywny? Wtedy teoretycznie za rewanż z BVB The Reds powinni dostać walkower, więc dalej powinien przejść zespół Borussii...

wasyl 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 19, 2016 09:29   

Bardzo ciekawy meczyk. Szacun dla Sevilli za ten wspanialy wyczyn,jeszcze wiele lat nie zostanie powtórzony.
Brawa dla trenera. Wczoraj po 1 połowie wydawalo się że Liverpool ma wszystko pod kontrola,jednak wiedziałem że Sevilla nie może zagrać dwóch tak slabych polowek. W pierwszej połowie Sevilla bez akcji praktycznie,w drugiej połowie Liverpool. Rami pewnie bardzo żałuję odejścia z "wielkiego" Milanu.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 19, 2016 09:58   

http://kassiesa.home.xs4a.../crank2016.html

Myslałem, że Anglicy zdecydowanie bardziej odjechali Włochom. W tym sezonie niecałe 3 punkty przewagi Anglikow, podczas gdy Włosi w ubiegłym sezonie byli lepsi o prawie 5,5 punktow.

Taki obrot sprawy nadal daje szanse na 4 włoskie zespoly w krótkiej perspektywie czasowej. No ale trzeba grać i wygrywać.

Qba69 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 19, 2016 10:37   

kamilus napisał/a:
A gdyby finał wygrał Liverpool, czy groziłoby im odebranie pucharu, gdyby próbka B u Sakho dała wynik pozytywny? Wtedy teoretycznie za rewanż z BVB The Reds powinni dostać walkower, więc dalej powinien przejść zespół Borussii...

Z tego co czytałem, konsekwencje ma ponieść tylko zawodnik.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 19, 2016 10:45   

bogiel napisał/a:
Taki obrot sprawy nadal daje szanse na 4 włoskie zespoly w krótkiej perspektywie czasowej. No ale trzeba grać i wygrywać.

W zasadzie w ostatnich 3 latach Włosi więcej punktów zdobyli od Anglików, więc przez dwa najbliższe sezony to Anglicy musza gonić ;)
Ale brać to z przymrużeniem oka, bo różnica jest absolutnie minimalna. Kluczowa może być LE w przysżłym sezonie. Obsada Anglików może być bardzo mocna tam ;)

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 19, 2016 11:23   

W zasadzie tak... o całe 0,06 :P
W przyszłym sezonie odpadnie im 4 pkt przewagi za 11/12 i zostaną tylko 2 pkt więcej za sezon 12/13.
Niby szansa jest, ale takie Napoli i Roma musiałoby w końcu coś więcej ugrać. Na Fiorentine i Sassuolo(jeżeli Milan nie wejdzie) to nie liczę :)
No chyba, że grajki z Mapei miło zaskoczą, bo po Violi nie spodziewam się wiele.
Największa nadzieja niestety... w Juve.

Jak to w ogóle działa? Jeżeli w przyszłym sezonie Włochy wyprzedzą Anglię to już od sezonu 17/18 będzie więcej miejsc w pucharach?
Edit. Ok, już widzę, że tak.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 19, 2016 18:46   

Wkrótce wygaszona zostanie reforma Platiniego (zespoly ze słabszych lig nie trafiały na zespoly z mocniejszych lig w eliminacjach), więc możliwe, ze cztery zespoły z Serie A beda grac w LM bez wyprzedzania Anglikow.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 19, 2016 18:55   

Też czytałem o wypowiedziach Bońka (chyba jego), ale co to ma do rzeczy?
Są trzy zespoły z Serie A mogące zagrać w LM bo Serie A spadła na 4 miejsce w rankingu. Ewentualne wycofanie zmian sprawi, że bez wyprzedzenia Anglików zespoły z Włoch w eliminacjach LM będa trafiały na Legię czy inne cuda z Polski zamiast na kluby z Anglii czy Hiszpanii.
Liczebności nie zmieni.

Odpowiedz do tematu