ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów 2015/2016
Autor Wiadomość
Kargool 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 07:02   

Ja sobie jeszcze tak pomyślałem, właśnie na podstawie doświadczeń z boiska, że nie pamiętam sytuacji, w której tak gwizdano faul. Jako obrońca dość drobnej postury często przegrywałem tego typu pojedynki jak Pepe i też jak on nie raz kopnalem napastnika. Sędziowie w ogóle w takich sytuacjach biorą stronę zastawiającego, choć nie raz miałem wrażenie, że piłka była moja. Niemniej nigdy w tej walce nie słyszy się gwizdka, bo to taki typ zagrania który ogólnie naraża na grę faul.
Ale nie emocjonuje się tą sytuacją aż tak :)
Natomiast w piłkę chętnie bym zagrał. Bubu pewnie też, ale trzeba by było mieć jeszcze pięciu ludzi z kamerami ;)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Maj 29, 2016 07:59   

Camill napisał/a:
Nawet komentatorzy to przyznali...

No to jest właśnie ten poziom postów.
Torres pierwszy przy piłce, zastawia się/piłkę, Pepe go kopie/wbiega w niego. Przecież tu nie ma pola do dyskusji.
Cytat:
Torres w ogóle nie interesował się piłką,
Zastawiając ją chyba jednak się interesował...
Kargool napisał/a:
Natomiast w piłkę chętnie bym zagrał. Bubu pewnie też, ale trzeba by było mieć jeszcze pięciu ludzi z kamerami

Nie widze Cie na liście graczy na turniej w Łodzi. A kamer by nie bylo trzeba, ja bym decydował i tyle :)

Kargool 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 08:36   

Nie widzisz, bo mnie tam nie ma. Wybacz, już nie te czasy, żeby swobodnie jeździć na takie imprezy. Towarzysko to jeszcze do ogarnięcia.
Nie wiem co masz do komentatorów, chyba mają prawa do własnego zdania? A te są podzielone w tej kwestii. Po prostu.
Chyba że Ty będziesz decydować za wszystkich ;)

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 09:06   

Jeśli mowa o karnym, to mój pogląd jest prosty. Świnka Pepa trafiła nogę byczka Fernando, zamiast piłki, a to jest fe. Byczek, jak to byczek, był szybszy niż świnka, a do tego mądrzejszy, bo chociaż świnki są mądre, to ta wyraźnie odstaje w tym wzgledzie od reszty. Aktorsko też odstaje, więc nagrodziłbym go przerwą na tyle długą od piłki, żeby potrenował sobie chwytanie się za twarz w spokoju.
Mecz brzydki, Real bezjajeczny. Szkoda Simeone i jego ekipy.
Ps: a Pepe zasłużył na bycie nazywanym świnką, bo taki właśnie ma charakter.

Camill 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 11:54   

Moim zdaniem to podobne zagranie do tego kiedy obrońca celowo staje na drodze rywalowi gdy ten próbuje go minąć i w efekcie wpada na niego. Wtedy najczęściej gwiazda się przewinienie obrońcy. Różnica w sytuacji z Torresem polegała ma tym, że Torres nie zagrodzil drogi do piłki całym ciałem a tylko nogą. Pepe chciał wybić piłkę a Torres podstawil w tym miejscu nogę.

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 12:27   

Szymon Marciniak o wczorajszej sytuacji:
"Moim zdaniem był ewidentny faul na Fernando Torresie. To była dość prosta sytuacja i Mark podjął właściwą decyzję bez zawahania."

Kargool 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 14:32   

Niech i tak będzie. W sumie należy oddać się fachowcom :) Zresztą napisałem że to kontrowersje, a nie "wypaczenie wyniku" jak to tutaj często pada przy takich sytuacjach. No i karny to nie gol, czego również doświadczyliśmy właśnie wczoraj, a co przy podobnych sytuacjach w odniesieniu do Milanu jest czytane z goła inaczej ;)
Z innej beczki: Torres w Atletico a Torres w Milanie to piłkarze z dwóch różnych planet.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 14:42   

Pewnie dlatego, że pomoc Atletico i pomoc Milanu to faktycznie inne światy.
Zresztą możemy sobie powiedzieć, że może i nie mamy wyników, ale za to jakość taką, że dwóch finalistów pucharów byłoby za słabych, by tu grać. Co z tego, że to nieprawda, skoro ładnie brzmi?

Odpowiedz do tematu