ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego kochamy AC Milan?
Autor Wiadomość
Walker 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 19:30   

Moja przygoda z Milanem zaczela sie od finalow Euro 88. Tam po raz pierwszy zobaczylem gracza o nazwisku Marco van Basten. Mialem wtedy 9 lat. Zauroczenie gra tego wielkiego pilarza przerodzilo sie w milosc do klubu, ktorego barwy reprezentowal. I tak trwa to juz od 17 lat............

Zossia 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 19:54   hmhmm.....

JediMajster...jeżeli chodzi o wspomnianego Michała to niemożliwe, że tak jest napisane w moim katalogu publicznym! Lucid pewnie popełnił jakiś błąd, albo ja poprostu szybko wpisując przekręciłam jakąś cyferkę, co moim zdaniem jest bardzo nierealne, ale mogło się tak stać!
Pozatym co znaczy osób twojego pokroju, bo tego to ja nie rozumiem! Mówię co myśle i mam do tego prawo jak wszyscy a ty skoro tego nie rozumiesz to.....zresztą to już nie mój problem!
Acha i nie mam zamiaru się więcej tłumaczyć skoro wam nie przegadam do waszych móżdżków! Tłumaczy się tylko winny a ja nim nie jestem więc nie mam zamiaru tracić mojego cennego czasu na bzdurne sprzeczki. Kocham Milan, kibicuję mu i napewno nigdy nie porzuce Rosso-nerich. Myślcie sobie co chcecie, ja nie mam najmniejszego zamiaru się tym przejmować, bo żyje dla siebie a nie dla waszej opini.

A teraz prosze o spokoj. Jeszcze jeden OT i posypia sie kartki.
Admin

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Lip 06, 2005 18:26   

Admini wybaczą mój wpis-ale po prostu nie wytrzymałem. Rzadko, a wręcz nawet nigdy, mam w zwyczaju komentować czyjeś wypowiedzi, ale czar goryczy został przelany.

Zossia-mam prośbę do Ciebie, Daj już sobie spokój z pisaniem czegokolwiek na temat Milanu, bo o tym jaki z Ciebie jego kibic przekonałem się po wypowiedzi, że Juventusowi skonczylaś kibicować, gdyż odszedł z niego Zidane. Rozumiem błędy mlodości, ale po prostu robisz sobie niezłą siarę na tym forum, bo na takich kibiców-nawet w kapciach jest jedno określenie-"chorągiewka". Pó biedy, gdybyś wcześniej kibicowała Montevarchi albo Cremonese. Tymczasem Twoja "miłość" byla skierowana do wroga numer 2 na liście kibiców Milanu, wiec chyba sama rozumiesz, że takie rzeczy są niewybaczalne, bynajmniej w sensie mentalnościowym...
Śmiać mi się chciało, jak kibic Juventusu Lucid_Dreamer (mam nadzieję, że nie pokręciłem ksywy) Cię ładnie deklasowal swoimi wpisami, a Ty w głupawy sposób się tłumaczylaś.

Morał z mojej wypowiedzi taki: proszę wszystkich młodych kibiców o ROZSĄDNE wypowiedzi, a nie robienie z naszego forum syfu i burdelu. To nie onet.pl moi drodzy.

Kazia 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 06, 2005 19:06   

No więc ja sama nie wiem dlaczego kocham Milan. Kocham i już... przedewszystkim dlatego że gdy miałam 4 lata moja siostra zaczęla interesowac sie sportem a szczególnie piłką nozną. Wkrótec stała sie kibicem Milanu i uczyłam mnie nazwisk graczy i działaczy :P a potem gdy byłam większa sama zaczełam sie interesowac bardziej sportem :D i także wybrałam Milan a może to Milan wybrał mnie ;-) hmm.... No i to chyba wszystko :]

mbuszmen 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 07, 2005 12:31   

Ja też nie pamiętam kiedy zrodziła się moja miłość do MILANKU, było to bardzo wcześnie i najprawdopodobniej była to miłość "od pierwszego wejrzenia".
Tak było od kiedy pamiętam i tak będzie zawsze MILAN 4EVER.
Poprostu jestem przywiązany do konkretnych barw klubowych, a nie tak jak niektórzy (także na tym forum) do zawodników i nie zmieniam klubów wtydy gdy odchodzą z nich ulubieni zawodnicy bo to jest CHORE i to bardziej niż nasza służba zdrowia.

honey 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 04, 2006 18:53   

nom generalnie to milo mi powitac wszystkich bywalcow tej strony!!
nigy dotad tu nie zagladalam ale wlasnie wrocilam z mediolanu...heheh i jakby to powiedziec...zapalalam jeszcze wieksza miloscia do tego miasta i oczywiscie do koffanego ac milanu :-D !!!chyba od tej pory bede tu czesto zaglac!!niesamowite uczucie byc na san siro...siedziec w szatni milanu na jednym z miejsc zawodnikow....ajj.. :-D szkoda ze to tylko zwiedzanie..ale moze nastepnym razem zalape sie na meczyk...
pozdrowienia dla wszystkich ludzi zafascynowanych milanem!!!!! :-)

rinho 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 04, 2006 19:33   

Też bym tak chciał odwiedzić San Siro i usiąść w szatni milanu :D . Ale póki co kaski brak:(. Miłością do Milanu zapałałem dzięki.......... grze :) a dokładnie serii FIFA. Mały bylem wtedy a Milan taki fajny klub. I zostało do teraz :D

honey 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 05, 2006 13:58   

ej jeśli ktoś kce bardzo świeże foty san siro to ja generalnie mogę przesłać na mail czy coś... :-D a fot mam baaaardzo dużo :-D
pozdro...

tom_n 
Administrator

Wysłany: Czw Sty 05, 2006 14:09   

Zdjęcia wyślij na poniższe adresy. Możesz też podesłać parę swoich fotek ;)

tom_n@acmilan.pl
michu_pd@wp.pl
kuba1899@wp.pl
serek.sheva@op.pl
murzyn_1991@vp.pl
jon.davis@interia.pl
pawelstrzelecki@poczta.wp.pl
mosci@acmilan.pl
Ostatnio zmieniony przez tom_n Czw Sty 05, 2006 22:40, w całości zmieniany 1 raz  

FanMilan 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 05, 2006 16:53   

A Milan kocham bo kocham! Nie no tak na serio to nie wiem czemu poprstu ja jeszcze bardzo mały byłem i mecze oglądałem to spodobala mi się ta drużyna, fajne ksozulki mieli :P I poprostu z dnia na dzień miłość rośnie bo na początku to było takie tam, nie potrafiłem pierwszej 11 wymienić a teraz sam się dziwie temu ile wiem jak na swój wiek!

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 05, 2006 19:50   

tez bym chetnie obejrzal.
moze wrzuc to po prostu na jakis serwer i zamiesc tu linka, ew. wyslij kazdemu zainteresowanemu pm z adresem www? taki pomysl.

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Bart668 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 24, 2006 22:43   

A ja tak na prawdę przez przypadek natknąłem się na Milan. Wtedy myślałem, że Milan to jakiś beznadziejny zespół... Jakoś lubiłem Fiorentinę, potem przerzuciłem się na Barcę, a potem w Fifie 98 chciałem zagrać sobie raz Milanem i mi się spodobało. :D

Kuba1976 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2006 10:21   

Pytanie jest troche nie na miejscu . To tak samo jakby mnie ktos zapytal dlaczego kocham swoja zone :) A Milan jest dla mnie jak ukochana zona . Kibicem Milanu jestem od dawna mimo ze na meczu Milanu bylem jeden jedyny raz gdy grali w Lubinie . A dlaczego kocham ? Kocham i juz :)

kasienka 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 28, 2006 17:24   

to stalo sie niespodziewanie zobaczylam jak wchodza na boisko pilkarze w czerwono-czarnych koszulkach i oczarowali mnie swoja gra.
to bylo pod koniec lat'80-tych.
do dzisiaj jestem ich wierna fanka, bylam swiadkiem przyjscia, przejscia wielu pilkarzy wzlotow i malych upadkow zespolu, ale bylam, jestem, bede z milanem.
szanuje i podziwiam naszych pilkarzy dziekuje za paolo maldiniego.
uwielbiam atmosfere w zespole-rodzinna prawda. :ok:

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 28, 2006 18:43   

Widzę, że moja krajanka mimo, że jest młodsza, to interesuje się piłką nożną dłużej ode mnie. Trochę mnie to zawstydza. A wracając do tematu to może napiszę kilka słów więcej, bo ostatnio (kiedy to było, oj dawno) nie rozpisałem się. Czasem tak jest, że do kogoś mamy słabość, po prostu darzymy go sympatią, lubimy, albo wręcz przeciwnie. I ciężko to zdefiniować dlaczego tak jest. Podobnie jest u mnie z Milanem. Czerwono-czarne stroje mają coś w sobie. Ciężko mi wytłumaczyć fascynację Milanem. Po prostu jest on dla mnie ważny. Bo to po prostu mój klub.

honey 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 17:51   

kiedyś,kiedyś zaoferowałam fotki z mojej wizyty na San Siro..oto one(ale juz nie takie nowe niestety ;p) mam nadzieje że mi wybaczycie 'małe' spóźnienie;) wrzuciłam je w neta żeby było wygodniej:

http://www.fotosik.pl/pok...e97jo8g7xg.html
http://www.fotosik.pl/pok...4dnhnb2hn6.html
http://www.fotosik.pl/pok...l9z27dld1b.html

resztę zdjęć przesylam na maile osób, które wyraziły zainteresowanie!
mam nadzieje że Wam się spodobają:)

Marco7 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 19:40   

Widzę, ze ktoś tu ostatniego Sylwestra spędził w Mediolanie :D . Fajnie.

Dlaczego kocham Milan? To odruch bezwarunkowy tak jak oddychanie.

honey 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 22:05   

nio było nawet więcej niż fajnie!! :D
Ti amo Milano!!!! :forzamilan:

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 13:43   

a ja sie jaram tematyką ultras,i milan pod tym wględem to zdecydowanie najlepsi tifosi we włoszech-Curva Sud rządzi. nie przypadkowo kibicuje Legii,Milanowi i Atletico-wg.mnie kibice tych drużyn tworzą znakomite show na trybunach(najlepsze w swoich krajach),także licznie jeżdżą na wyjazdy. kocham ten klub min. właśnie za to,ale także za te przepiękne barwy,wspaniałych piłkarzy-po prostu za wszystko! a za Milanem jestem odkąd zacząłem sie interesować piłką,czyli tak od 1994-1995. pozdro :devil: :forzamilan:
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Patka 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 05, 2006 11:29   

Kocham Milan od kilku ładnych lat.To była miłość od pierwszego wejrzenia :cheer: Jednak mój fanatyzm wzrastał z każdym ich meczem:)Jak nie kochać Milanu?Wspaniali piłkarze,drużyna z charakterem,niepowtarzalny klimat...Za każdym razem jak wychodzą na boisko czuję się jakbym była między nimi:)Gdybym była facetem to chciałabym grac w Milanie.Ale jestem kobietą więc jestem ich wierną kibicką :piwo:

Minotoro 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 05, 2006 12:03   

Milan to mój ulubiony klub od dzieciaka. Dlatego ma to charakter sentymentalny.
Poza tym, jak ktos juz wyzej napisal, Curva Sud.

Patka napisał/a:
t.To była miłość od pierwszego wejrzenia

A może miłośc ma charakter personalny? np: do Maldiniego :mrgreen:
Znam takie przypadki ;-)

honey 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 05, 2006 14:51   

czemu faceci myslą że wszystkie dziewczyny interesują się piłką tylko ze względu na urodę piłkarzy :dunno: nom dobra..może wiekszość tak robi ..ale są i takie które nie koniecznie zakochują się w zawodnikach..no najwyżej w ich grze:P :D hehe..

:forzamilan:

kasienka 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 05, 2006 16:33   

ja nie kocham samych zawodnikow ale ich gre, chociaz jak mozna kochac ac milan nie kochajac pilkarzy?
pokochalam milan bedac dzieckiem i nie w glowie mi byli wtedy zawodnicy, dzisiaj nie twierdze ze np. maldini nie jest fajny( jak na jego wiek jest na co popatrzec prawda dziewczyny) jest wielu przystojniaczkow w drozynie ale nie dla tego kocham ac milan

dario 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 05, 2006 16:35   

ja kocham milan od kiedy w milanie pojawil sie dejan savicevic i final barca - mialn 0-4
piekne gole zwlaszcza savicevica lob zubizarecie :king: :king: a pelnym sercem milan pokochalem po meczu milan - ajax 0-1 w wiedniu 1995 ! charakter tej druzyny jest poprstu MIAZGA ! Kocham Rossoneri'ch !!! :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:
a sheva moze byc bez formy ale 2 razy bylsnie geniuszem i jest katem nawet dla lyonu !! forza MILAN !

Marco7 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 05, 2006 16:48   

Minotoro napisał/a:
A może miłośc ma charakter personalny? np: do Maldiniego :mrgreen:
Znam takie przypadki ;-)

Powiem Ci Minotoro, że ja pewnie też podobnie jak dziewczyny uronię łezkę jak Maldini będzie kończyć karierę.

Odpowiedz do tematu