ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego kochamy AC Milan?
Autor Wiadomość
Lorak_ 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 05, 2004 14:51   

baker napisał/a:
Lorak_ jestem zdegustowany Twoimi komentarzami w Shoutboxie w trakcie meczu z Parma. Nie rozumiem jak mozna wysmiewac sie z ukochanego klubu (czy w podobny sposob kibicujesz Lechowi :?: ) w trakcie meczu, zamiast do konca kibicowac i wierzyc w zwyciestwo. Ciesze sie ze rossoneri utarli Ci nosa i wygrali. Mam nadzieje, ze teraz jest Ci glupio i ze juz wiecej w taki sposob sie nie zachowasz.
Pozdrawiam.

Troche glupio jest :P Lechowi kibicuje na maksa, ale tez czasem przeklne na pilkarzy. Zreszta sam wiesz jak jest na stadionie. Ludzie jak sie wkurzaja to roznie rzeczy wykrzykuja pod adresem pilkarzy. Na przyklad na meczu z Polonia jak Reiss nie strzelil karnego pojawily sie glosy zeby konczyl kariere a w 90. kiedy strzelil wyrownujaca bramke byl bozyszczem skromnego tlumu :) Tak to juz jest :mrgreen: Ale fakt faktem, ze moglem nie mowic, ze przegrywaja z dzieciakami. Z drugiej strony nie zasluzylem na epitet "ch*j". Tak sadze.

Zeby czlowieka tak wyzwac za takie cos to chyba cos nie tak,co :?: Pewnie jak zwykle sie myle.... :roll:

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 05, 2004 14:57   

Fakt Tom_n troche przesadzil ... ale czlowiek w afekcje, sprowokowany mowi roznie slowa. Ciebie jak przyznales irytuje pilkarz i cos na niego powiesz, nas moze kibic swoim zachowaniem. Jestesmy tylko ludzmi...

Lorak_ 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 05, 2004 15:00   

Nom. Tez mnie troche ponioslo, bo jestem impulsywny troszke :oops: i w goracej wodzie kapany 8) :evil: :evil: :evil:

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 05, 2004 15:07   

Nie chce go usprawiedliwiac bo nie od tego jestem ale rowniez tom_n na rozne reakcje i moglo go poniesc. Widac to go zabolalo i polecial strumien goryczy :) Nie wiem czy dobrze powiem :-D Ludzka rzecza jest popelniac bledy, boska wybaczac...cos takiego :)

baker 
Moderator

Wysłany: Nie Gru 05, 2004 16:03   

Lorak_ nie zgadzam sie z Twoim sposobem kibicowania. Uwazam, ze fan powinien byc ze swoim zespolem na dobre i na zle. Nigdy nie powinien w niego watpic, wysmiewac go, czy zle sie o nim wyrazac. Ciesze sie jednak, ze sie przyznales do bledu.
Zgadzam sie tez z PhoEniXem, ze tom_n przesadzil z reakcja. Oczywiscie rozumiem uczucia, ktore nim kierowaly (bo wkurzyles chyba wszystkich, co widac w Boxie :wink: ), ale niepotrzebnie wyrazil je w taki sposob.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

KAROLLO-92 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 05, 2004 22:37   Dlaczego kibicujemy Milanowi

To proste,bo Milan to THE BEŚCIAK!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) a wy jak myślicie??

Adelinka07 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 17, 2005 17:36   Za co kocham Milan???

Właściwie dopiero teraz zaczynam się nad tym zastanawiać :o .... Może też dla tego, że nie przeszkadza mi kłócenie się z siorką co lepsze... Ona że Juve ja że Milan... I dyskusja gotowa 8) . Ja kibicuję Milanowi od dwóch, trzech miesięcy. Przecierz jestem 12-latką!! Milan też kocham za to rozgromienie Barcy, i kilka innych rzeczy..... Nie będę was zanudzać i tego wyliczać :wink:

P.S. AC Milan is the best! I love Milan :twisted: :P !!!!!!

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 17, 2005 19:26   

Przeczytałem wszystko i jeszcze nikt nie zaczął tak jak ja, a było to tak:
23 05 1995 - kumpel mówi coś, że jutro jest finał LM i chciał się założyć kto wygra. On pierwszy wybrał drużynę i dzięki Ci o Matko Naturo, że wybrał Ajax. Nie pozostało mi nic innego jak postawić na Milan.
24 05 1995 - przegrałem 2 zł :D

Mimo tej przegranej góry pieniędzy zacząłem im od tamtej pory kibicować i tak już zostało - do końca!! Nie wiem od kiedy zaczęła się taka prawdziwa miłość i w zasadzie nie wiem dlaczego. Milan stał się częścią mojego życia i cieszę się, że jestem z tym klubem.
Gdyby Platon dziś żył to w świecie ideii Milan byłby wzorem klubu i przywiązania :-D

Adelinka07 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 17, 2005 20:38   Za co kocham AC Milan??? (c.d.)

Że wszyeśniej podałam drugorzędne sprawy dla których kocham AC Milan to oto trzy pierwszorzędne:
-Uwielbiam patrzeć jak grają
-Uwielbiam ich!!!
-Jestem uzależniona od patrzenia na mój plakat Milanu, i na plakaty z zawodnikami tego klubu =) :twisted: . Dziwna przypadłość, co nie??? Ale zdrowsza od kilku innych nałogów jak używki :P

Mucha 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 18, 2005 00:53   

Moja miłość do Milanu zaczęła się od meczów z IFK Goeteborg 93 rok.Pierwsza koszulka,przywieziona przez koleżankę,która mieszka w Bergamo,pierwsze szaliki,flaga,parę numerów Forza Milan,i już wiedziałem jakiej drużynie oddam serce.Nastepny sezon,pamiętam jak z niecierpliwością czekałem na każdy mecz Milanu w LM.I w końcu pamiętny finał z Barcą.Potem wzloty i upadki,ale wiem jedno.KOcham atmosferę San Siro(oczywiście stworzoną przez wiadomych tifosi ;-) ),żaden klub nie ma tak związanych z nim zawodników jak u nas niezapomniany Franco i Paolo.Długo mógłbym pisać.Wiem jedno Milan na zawsze w moim sercu!!!

Szymon_W 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 03, 2005 17:52   Milan nie????

Ja kocham Milan od początku interesowania sie piłką nożną stawiałem w sezonie 2002-2003 na AC Milan w L.M i tak też było nadal kocham Milan i zawszę tak będzię mam nadzieję że wy też będziecie zawsze za Milanem

Skraps 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 03, 2005 19:30   

U mnie było tak:
W podstawówce ( jakoś tak w 1 czy 2 klasie dokładnie) każdy z chłopaków miał koszulkę jakiegoś klubu ( w wiekszoći Realu lub Bayernyu M.). No to ja chciałem mieć swoją też :D Poszedłem z rodzicami do sklepu i jakoś tak wyszło że kupiliśmy koszulkę Milanu ( Bierhoffa :-D ).

Później zacząlem sie interesować Milanem i tak jakoś mi się spodobała gra tej drużyny że kibicuje im do dziś :P Poprostu dla mnie są najlepsi, ogladam tylko mecze z udziałem Milanu, no chyba że mundial lub EURO, no i jeszcze niektóre mecze Polskiej reprezentacji...

Milan kocham poprostu bo są najlepsi :D Uwielbiam oglądać Inzagiego, Szewczenko, Cafu, Maldiniego...

Forza Milan ! ;-)

milars 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 03, 2005 20:25   Milan forever

Moja przygoda z Milanem zaczęła się dość niewinnie. Podczas Ligi Mistrzów 2002/2003 obejrzałam mecz Milanu. Spodobał mi się sposób gry tego klubu, zachwyciły umiejętności piłkarzy... No i tak to trwa już prawie od trzech lat. Moja miłość do Milanu systematycznie rośnie, czego dowodem jest bransoletka noszona przeze mnie na prawej ręce, która robiłam własnoręcznie przez dwa dni:)

[ Dodano: Czw Mar 03, 2005 20:28 ]
Cóż tu dodać...Zapomniałam o jednym...Chciałam wam powiedzieć, jak wygląda mój pokój...po jednej stronie jest czerwono- czarny, po drugiej czarno- biały. Dlaczego? Mój brat jest za Juve. Już od siedmiu lat...Ale ja jestem za Milanem i kocham ten klub!!!!

MARCIN-rossoner 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 13, 2005 17:18   

Wystarczyło że raz zobaczyłem grę rossonerich i od razu wiedziałem że to jest to. :-D

randy 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 22:02   

po 1 to chcialbym wszystkich przywitac bo to moj debiut na forum
nie wiem czemu tak pozno tu trafilem

jestem kibicem Milanu od czasow meczu z Barcelona 4:0 (to był 1 finał LM jaki pamietam)
dlaczego :?:
bo
grali genialnie
strzelili piekne bramki
pokonali druzyne ktora uwazalem wtedy za niepokonana
gral w Milanie Dejan S
mieli fajne koszulki (do dzisiaj uwazam ze najfajniejsze w Europie)
pamietalem emocje w polfinale i wygrana 3:0 mimo gry w 10
to taka miłość od 1 wejrzenia
to był 1 finał LM jaki pamietam

Zossia 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 01, 2005 11:42   To jasne!

Kocham Ac Milan bo ten klub daje mi wiele radości i satysfakcji! Grają w nim wielcy piłkarze i starają się spełniać oczekiwania kibiców! :-D Uwielbiam ten klub, a wszystko zaczęło się od......sama nie wiem, zawsze go kochałam :mrgreen:

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Pią Lip 01, 2005 13:59   

Zossia napisał/a:
Uwielbiam ten klub, a wszystko zaczęło się od......

..... Pięknej buzi Kaki ;>

Ja jestem fanem Milanu od.... ej! Ja nie jestem fanem Milanu! Ufff to był tylko zły sen ;//

Zossia 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 04, 2005 20:35   Do Lucida_Dreamera

Słuchaj kolego......raczej człowieku bo kumplem moim to ty raczej nie jesteś, ale i człowieka nie jestem pewna...No więc:
Po pierwsze:Milan polubiłam przed tym jak spodobał mi się Kaka, nie przeczę, że uważam go za najlepszego piłkarza (łącznie z Zidanem) który teraz gra, ale to już inna sprawa...
Po drugie: Tak to prawda, że Kaka ma ładną buzię a co może zaprzeczysz?
Po trzecie i to cię najbardziej może zaboleć: Kiedyś dawno dawno temu byłam kibicką Juventusu! Tak dobrze widzisz JUVENTUSU! (Może dlatego z rozpędu Zoffa napisałam kiedyś) Wiedziałam chyba wszystko co można było wiedzieć o Starej Damie, oglądałam wszystkie mecze i śledziłam wszystkie ich wyniki i tabele, ale ta miłość rozpadła się wraz z odejściem Zidane. Znaczy, że tak naprawdę to kibicowałam jemu a nie Juve! Pozatym nadal lubię niektórych zawodników Juventusu i nie zaprzeczam, że nie ma tam wielu gwiazd, bo są! Ale kiedy Zizou odszedł zastanowiłam się tak jakoś i wtedy moją uwagę przykuł inny klub! I to nie ze względu na piłkarzy, chociaż są genialni! Tak jakoś go pokochałam. Może nie śledziałam już tak wszystkiego jak wtedy z Juve, ale czułam emocje większe niż nie wiem co, zawsze kiedy oglądałam mecze w jego wykonaniu! To był Milan. Związałam się z czerwono-czarnymi całą swoja duszą i wiem, że na zawsze pozostanę fanka tego właśnie klubu! Milan dostarcza mi tych emocji, których nawet juve nie potrafił mi dostarczyć. Oglądając mecze Starej Damy zależało mi tylko na dobrym występie Zidane, a wynik sam w sobie nie był ważny. Śledziłam na sucho statystki i wszystkie informacje na jego temat a to przecież tak naprawdę nie jest takie ważne! Ważniejsze jest to wszystko co mam dzięki Ac Milanowi i chwała mu za to!

PS. Mogłabym pisać i pisać ale nie mam czasu ani miejsca by pewnie nie wystarczyło. Napisałam to co myślę, ale jak cię uraziłam to sorry! To nie było celowe. Każdy kocha co innego i mamy różne gusta, (o których się podobno nie rozmawia) ale dzięki temu jest na świecie różnorodność i to właśnie jest fajne.

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 04:11   

Szatan mi świadkiem, że miałem Ci nie odpowiadać... ale zrozum, jest 5 rano, nie ma sensu się kłaść, wszystkie fora przejrzane, ponabijałem tu i ówdzie, na komunikatorach pustki... dlatego jednak coś skrobne.

Na początek chciałbym wyjaśnić kilka nieścisłości.
Twój Profil napisał/a:
Data urodzenia: 03 Maj 1990

2005 - 1990 = 15

-> a tutaj wycinek Twojego posta z tematu "obok"
Ty Zossiu napisał/a:

15=18 ? Wyższa matematyka? huh.

Postanowiłem, że sprawdzę po prostu w tzw. katalogu publicznym wiek wpisany w danych z Twojego numeru gg. Oto wynik:

W tym momencie zaczynam się bać. Widziałem parę reklam w TV i nie dam się tak łatwo Wojtek!

Odpowiedź na Twojego posta:

Zossia napisał/a:
Słuchaj kolego......

Nie spoufalaj się.
Zossia napisał/a:
raczej człowieku bo kumplem moim to ty raczej nie jesteś,

Oczywiście, bardzo dobrze to określiłaś.
Zossia napisał/a:
ale i człowieka nie jestem pewna...

Poddajesz wątpliwości moje człowieczeństwo ? To się kwalifikuje na ostrzeżenie chyba... (wg. nowego taryfikatora tepsy)
Zossia napisał/a:
Po pierwsze:Milan polubiłam przed tym jak spodobał mi się Kaka, nie przeczę, że uważam go za najlepszego piłkarza (łącznie z Zidanem) który teraz gra, ale to już inna sprawa...

Czyli po prostu przyznajesz mi rację i wszystko gra.
Zossia napisał/a:
Po drugie: Tak to prawda, że Kaka ma ładną buzię a co może zaprzeczysz?

Też mi się podoba, jest słitaśny :*
Zossia napisał/a:
Po trzecie i to cię najbardziej może zaboleć: Kiedyś dawno dawno temu byłam kibicką Juventusu!

Auć. To naprawdę bolało...
Zossia napisał/a:
Tak dobrze widzisz JUVENTUSU!

Ajć...
Zossia napisał/a:
(Może dlatego z rozpędu Zoffa napisałam kiedyś) Wiedziałam chyba wszystko co można było wiedzieć o Starej Damie,

Wiedziałaś też, że Zoff był 4 lata ofensywnym pomocnikiem Milanu ?
Zossia napisał/a:
oglądałam wszystkie mecze i śledziłam wszystkie ich wyniki i tabele,

Wszystkie? Ciekawe... lalalalalala
Zossia napisał/a:
ale ta miłość rozpadła się wraz z odejściem Zidane.

A jak Kaka odejdzie z Milanu to powędrujesz za nim ? ;(
Zossia napisał/a:
Znaczy, że tak naprawdę to kibicowałam jemu a nie Juve!

Jak się Moggi dowie... co on zrobił ?!!?!
Zossia napisał/a:
Pozatym nadal lubię niektórych zawodników Juventusu i nie zaprzeczam, że nie ma tam wielu gwiazd, bo są!

Ale nie tacy ładni jak Kaka :*
Zossia napisał/a:
Ale kiedy Zizou odszedł zastanowiłam się tak jakoś

Śmiem wątpić.
Zossia napisał/a:
i wtedy moją uwagę przykuł inny klub! I to nie ze względu na piłkarzy, chociaż są genialni! Tak jakoś go pokochałam. Może nie śledziałam już tak wszystkiego jak wtedy z Juve, ale czułam emocje większe niż nie wiem co, zawsze kiedy oglądałam mecze w jego wykonaniu! To był Milan.

Czyta się Ciebie jak S. Kinga.
Zossia napisał/a:
Związałam się z czerwono-czarnymi całą swoja duszą i wiem, że na zawsze pozostanę fanka tego właśnie klubu! Milan dostarcza mi tych emocji, których nawet juve nie potrafił mi dostarczyć. Oglądając mecze Starej Damy zależało mi tylko na dobrym występie Zidane, a wynik sam w sobie nie był ważny. Śledziłam na sucho statystki i wszystkie informacje na jego temat a to przecież tak naprawdę nie jest takie ważne! Ważniejsze jest to wszystko co mam dzięki Ac Milanowi i chwała mu za to!

Na zawsze? Czyt. if kaka is rossoneri then Zossia loves milan else Zossia isn't rossonera no more.

Zossia napisał/a:
PS. Mogłabym pisać i pisać ale nie mam czasu ani miejsca by pewnie nie wystarczyło. Napisałam to co myślę, ale jak cię uraziłam to sorry! To nie było celowe. Każdy kocha co innego i mamy różne gusta, (o których się podobno nie rozmawia) ale dzięki temu jest na świecie różnorodność i to właśnie jest fajne.

Móglbym Ci odpowiadać godzinami, ale idę spać. Pa :*
Ostatnio zmieniony przez Lucid_Dreamer Wto Lip 05, 2005 16:19, w całości zmieniany 1 raz  

Kamilinho 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 08:25   

Lucid_Dreamer napisał/a:
Szatan mi świadkiem, że miałem Ci nie odpowiadać... ale zrozum, jest 5 rano, nie ma sensu się kłaść, wszystkie fora przejrzane, ponabijałem tu i ówdzie, na komunikatorach pustki... dlatego jednak coś skrobne.

Lucid_Dreamer napisał/a:
Móglbym Ci odpowiadać godzinami, ale idę spać. Pa :*

No to poszedłeś spać czy nie :?:

PS.Sorry za off-topa :evil:

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 09:08   

Uwierz mi nie planowałem, ale poszedłem, nawet nie pamiętam, żebym pisał odpowiedzi na te (Zossi) trzy ostatnie cytaty. Miałem haluynacje jak zdolny narkoman, więc stwierdziłem, ze się zdrzemne. Ale to nic o 8 rano już byłem na nogach.

Odpowiedź na Twoje pytanie (?) można sformułować tak:
- Nie planowałem snu, ale Zossia mnie wymęczyła i musiałem trochę odpocząć.

marysia
Milanista

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 12:13   

zaczełam kibicować ACMilanowi jakies 2 lata temu. zawsze mi sie dziwia ze ja dziewczyna kibicuje włoskiemu klubowi.kibicuje bo zaden klub nie gra tak jak oni zaden klub nie ma takich piłkarzy jak acmilan. Zaden klub nie ma takiej strategii a tylko ten klub daje nadzieje swoim kibicom. :-D

JediMajster 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 14:17   

Nie byłem tak zaawansowany w poszukiwaniu nieścisłości na temat użytkownika/czki (po obejrzeniu screenów z postu Lucida mam wątpliwości) Zossi, ale dopatrzyłem sie jeszcze jednej nieprawidłowości. Oto ona:
Zossia napisał/a:
Uwielbiam ten klub, a wszystko zaczęło się od......sama nie wiem, zawsze go kochałam :mrgreen:
(to odpowiedz na Zossi na pytanie z topicu),
potem jednak w wypoconej odpowiedzi na post Lucida Zossia pisze:
Zossia napisał/a:
Po trzecie i to cię najbardziej może zaboleć: Kiedyś dawno dawno temu byłam kibicką Juventusu! (...) Wiedziałam chyba wszystko co można było wiedzieć o Starej Damie,oglądałam wszystkie mecze i śledziłam wszystkie ich wyniki i tabele

Wniosek: niektórzy mają inną definicję słowa zawsze :mrgreen: !
Dla mnie osobiście zawsze, to ZAWSZE (tak jak nigdy, to NIGDY), a nie od odejścia Zidane'a z Juventusu.
Teraz pozostaje nam czekać, na kolejną odpowiedź w której być może wyjaśni się zagadkowa od jakiegoś czasu płeć Zossi :twisted: (to już zakrawa na Archiwum X, a nie Kinga) ;-) .

Zossia 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 16:56   Odpowiedź....

Żądacie odpowiedzi okej! to nie Zośka pisałam w SKAZANI NA MILAN tylko ja-jej siora. Korzystałam z jej konta na forum, tak jakoś a że tak jak ona kibicuję Milanowi to trudno! mam 18 lat i nie kłamałam a do tego jestem dziewczyną tak jak ona!

[ Dodano: Wto Lip 05, 2005 18:10 ]
...zawsze go kochałam jest pewnie przykrywką zbyt bolesnego dla niej wspomnienia o Juve :mrgreen:

[ Dodano: Wto Lip 05, 2005 18:24 ]
Czy ten niejaki Lucid_Dreamer zawsze i wszędzie się wszystkich czepia? Bo mi własnie wygląda na takiego....kogoś! Nie wiem ile ma lat, ale nawet gdyby miał 50 to moim zdaniem psychicznie dorósł dopiero do 7! Dlatego tak duzo bo umie juz pisać :P

JediMajster 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 19:15   

Dwie Zossie :o :| ... jedna to już było za dużo ! Powiem ci, siostro Zossi i sama Zossiu (chore !), że akurat Lucida cenię za jego wypowiedzi i za to, że w kulturalny, ale równocześnie bardzo kąśliwy, sposób umie odpowiadać na posty osób twojego pokroju. Co do spekulacji wieku, to raczej ty nie dorosłaś nawet do wspomnianych 7. Może teraz jeszcze się dowiemy coś na temat informacji z katalogu publicznego GG (Michał, 39 lat ...) :mrgreen: ?

PS Ze swojej strony- sorry, za lekki offtop !

Odpowiedz do tematu