ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego kochamy AC Milan?
Autor Wiadomość
Oligator 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 01, 2006 21:32   

Witam, jestem tu nowy :) Mam dopiero 10 lat i Milanowi kibicuję dopiero rok, ale bardzo lubię ten klub. Moim ulubionym zawodnikiem jest Szewczenko. Wcześniej lubiłem też Rivaldo, ale teraz on gra w Olympiakosie. Ogólnie lubię piłkarzy reprezentacji Brazylii, na przykład Kakę. Mam nadzieję, że popiszę sobie tutaj długo i szczęśliwie :ok:

Milu78 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 01, 2006 21:47   

Witam Oligator :) . Chyba jestes najmlodszym Milanista. Przynajmniej tak mi sie wydaje :roll: . Tak wiec witamy w czerwono-czarnej rodzinie :) .

Patka 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 03, 2006 10:03   

Dopiero 10 lat a juz taki słuszny wybór :)

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 03, 2006 13:07   

Witamy, witamy. CIeszę się, że tak młodzi też są Milanistami, chociaż ja jestem ich fanem odkąd mam 5 lat :) . Moge się pokusić o stwierdzenie, że jestem czymś więcej niż fanem :D

A czemu kocham??
Miłość pojawia się niespodziewanie :P

slonicek 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 06, 2006 08:32   

Tak dla ciekawości ja też ne jestem taki stary bo mam 13 lat, ale Milan pokochałem w usmym roku życia. Jestem dumny z tego że jestem milanistą.

boniaski
Milanista

Wysłany: Sob Maj 06, 2006 13:04   

ja jestem tu nowy więc na początku sie przywitam :D
Nie powiem że kocham Milan, tym uczuciem darze inny klub ...
Przejdźmy do sedna sprawy. Ja Milan poprostu bardzo lubie i szanuje. Przedewszystkim za styl gry,elegancje i piłkarzy. Ulubionym zawodnikiem Milanu jest Dida który w tym sezonie miał nieciekawe pomyłki mieszane z swietnymi wystepami jak np. z Barcą . Dopiero wplątuje się w środowisko Milanistów,więc nie skreślajcie mnie z góry tylko dlatego że moim ukochanym klubem jest wasz koszmar z półfinałów :P . POozdRoO

pan Kamil 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 17, 2006 23:45   

ja w pewnym sensie tez jestem nowy,ale na tym forum,bo kibicem Milanu jestem dosc starym(wlasciwie nie pamietam od kiedy dokladnie).Do momentu,w ktorym zaczalem korzystac z internetu myslalem,ze jestem jedynym zakochanym w Milanie kibicem w tym kraju:D . Co do tematu to nie bardzo wiem jak na takie pytanie mozna odpowiedziec,zawsze wydawalo mi sie,ze klub kocha sie bezwarunkowo(jak matka dziecko),ale moze niekoniecznie.Ja w kazdym razie kocham Milan od bardzo wielu lat,za to ze jest i tyle.Moglem sie w tym temacie wypowiedziec(zazwyczaj nie lubie komentowac i analizowac,tylko przezywam sam w sobie mecze mojego kochanego Milanu)bo jest to najczesciej zadawane mi pytanie przez ludzi:) pewnie dlatego,ze dosc mocno manifestuje swoja milosc do Milanu.To by bylo na tyle,jezeli ktos to przeczyta,to przepraszam za dlugi i nudny post ale mi sie zebralo na zwierzenia poprostu:D

Matek
[Usunięty]

Wysłany: Śro Maj 17, 2006 23:45   

krzysiekACM napisał/a:
Matek napisał/a:
Ja kibicuje Milanowi od dwóch sezonów, choc wczesniej to byla obok Realu Madryt druzyna ktorej najbardziej nie lubilem

nie no,czytam to dopiero teraz i mnie troche "rozwaliła" ta wypowiedź....
fajnie że jesteś teraz rossonerim,ale 2 lata temu kim byłeś? juventino? a 4 lata temu? nerroazzuro? hehe
ja też pewnie za jakieś 2 lata już tu nie będe pisał bo sie zakocham w innej drużynie :lol2:
mój faworyt to borussia dortmund:) nie wspominam o juve czy interze....
forza milan! la Sud e' con te!

A ty ile im kibicujesz 3 lata? Chyba kiedys tez miales dwojke na liczniku, co?

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 18, 2006 09:11   

Nie chodzi o to, czy miał "dwójkę", ale o to, że nikomu innemu wczesniej nie kibicował, a juz na pewno nie Juve czy Realowi.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 18, 2006 09:56   

Matek napisał/a:
A ty ile im kibicujesz 3 lata? Chyba kiedys tez miales dwojke na liczniku, co

acmilan1899x napisał/a:
Nie chodzi o to, czy miał "dwójkę", ale o to, że nikomu innemu wczesniej nie kibicował, a juz na pewno nie Juve czy Realowi.

dokładnie! widzę że nie którzy są nie kumaci....pozdro acmilan1899x
ja kolego jestem za milanem gdzieś tak 12 lat,od początku jak tylko zacząłem sie interesować piłką nożną-zakochałem sie po prostu w tych czerwono-czarnych barwach...
jak można nie lubić drużyny najbardziej ze wszystkich a potem nagle zacząć jej kibicować?
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 18, 2006 10:00   

A bo żeby kochać miłością czystą i piękną, to nie można kibicować nikomu innemu wcześniej? Moje zdanie w tej kwestii porównam do biblijnego cytatu: "Większa jest radość w niebie z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia."
Stokroć bardziej się cieszę, że Milanowi kibicuje Matek, niż acmilan1899x czy krzysiekACM.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 18, 2006 10:05   

Radeo - zabawa w Boga i PŚ? Ja też Cię 'lubię'...

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 18, 2006 10:12   

Radeo napisał/a:
Stokroć bardziej się cieszę, że Milanowi kibicuje Matek, niż acmilan1899x czy krzysiekACM

nie no stary,osłabiasz mnie....
czyli bardziej szanujesz kolesi którzy zmieniają swoje kluby jak rękawiczki,zależnie od tego jak grają i czy osiągają sukcesy,niż tych fanatycznych dla których Milan to całe życie?!
nie powiem co myśle o "kibicach" którzy przeskakują z klubu na klub,bo nie chce dostać drugiego ostrzeżenia,ale domyśl się
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Kry-kry 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 18, 2006 12:30   

Ja kibicuje Milanu odkąd zaczołem interesować się piłkom nożnom
Kocham ten klub tych zawodników i wszstko. Żaden klub nie jest taki jak Milan :ok:

ACM 1899 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 25, 2006 15:10   

Ja zaczołem kibicować MILANOWI gdy miałem 7 lat, i do tej pory nic sie niezmieniło. To już będzie 9 lat :brew: :king:

Matek
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 30, 2006 18:08   

Dobrze. Zakonczmy ten spor, bo do niczego on nie prowadzi.
:-?

merrick 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 30, 2006 19:26   

za co? Za to, że mamy uczciwych działaczy i zawsze wygrywamy
mecze bez pomocy sędziów :( :(:(:(:(

malutki 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 30, 2006 22:38   

merrick, wstrzymaj się z takimi opiniami, dopóki nie zapadną jakieś wyroki. Póki co taka ocena jest krzywdząca.

Lacoste 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 28, 2006 11:24   

Odkąd trafił mnie strzałą amor w sercu mam Milan, a w żyłach metanol.
P.S. Amor mnie strzelił we wrzesniu 2002 roku , więc jestem początkujacym kibicem, ale wiernym.

Shien 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 15, 2006 18:29   

Dlaczego kochamy AC Milan? Bo jest jeden tylko tak wyjątkowy klub; klub o takiej wyrazistości, charakterze. Milan- to wspaniała tradycja, nie tylko wielkich zwycięstw, w czym wszyscy muszą uznać wyższość Realu (na razie przynajmniej;) ale także wierność klubowym barwom i przez całe życie (P. Maldini- chyba wszyscy zapomnieli, ze kibicował Juve:) i pomimo ciężkich chwil (Riviera). To także wysoka kultura, widoczna na boisku, na sektorach czy choćby na tym forum (zaraz będzie, że się przymilan...ok:)
Naprawdę czuć, a przynajmniej ja to czuję, takiego "klubowego ducha". Inne kluby z pewnością też to mają- żywiołowa Barsa, wyrafinowana Chelsea, zawsze galaktyczny Real. I chociaż i dusze się zmieniają, to te wydają się niezmienne.
A duch Milanu to duch wyjątkowy, taki jak klub. Duch artystów, ale innych niż ci w Barsie. Artystów wyrafinowanych, ale nie tak...hm..."skostniałych" (wciąż brakuje mi słów;) jak ci z The Blues. Artystów (czyli także i kibiców, a co! :ok: ) przywiązanych do czerwono-czarnych barw, ale grających honorowo, czysto (chociaż ta afera, niejasności...) kulturalnie i z radością.
Może przesadzam (czy można tak mówiąc o piłce, grze, która potrafi na cały miesiąc zawładnąć światem?) ale nawet siedziba klubu, miasto Mediolan oddaje po części ducha drużyny. A może odwrotnie, drużyna oddaje ducha miasta..?
No cóż, może uznacie, ze mam świra czy coś podobnego-
Ale prawdopodobnie macie rację :rotfl:
Ześwirowałem jak 1/5 naszego globu. No, nieco bardziej :ok:
Pozdrowionko- mam nadzieję że u Was też świeci się słonko! :lol2: (rym- wprawdzie, ale infantylny...a co mi tam:D

Sulej 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 15, 2006 19:52   

Ja kibicuje Milanowi od....pamiętnego finału LM z Liverpoolem. Wcześniej nie miałem żadnej ulubionej drużyny ale strasznie nie chciałem zeby L'pool wygrał. Przez cały mecz kibicowałem Milanowi i po porażce zacząłem bliżej się nim interesować. Może krótkto jestem fanem Milanu ale wiem jedno - żadna drużyna nie będzie dla mnie ponad Milanem.

Pozdrawiam

Wafel 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 31, 2006 06:07   

Ja tez nie mam wiele bo 15 lat a z Milanem zaczęło się od tego ze mama przywiozła mi z włoch koszulke Rui Costy (wtedy jeszcze nie interesowalem sie pilka zawodowa i nie znalem wielu klubow, w tym takze nie znalem Milanu). Lecz poszedlem pewnego dnia do mojego kolegi i jego tata ktory tez pracowal we wloszech powiedzial mi ze to wlasnie koszulka Milanu. Zacząłem sie interesować tym klubem a potem finał LM z Juve:) i Milan stał sie moim ukochanym klubem az do teraz:) I na wieki wiekow amen:P

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 31, 2006 07:16   

czyli zacząłeś kibicować Milanowi zupełnie przypadkowo i tak będzie pewnie z moim sąsiadem, ktory ma 6 lat, a mama kupiła mu koszulkę Interu :wall2: tak jokoś jej się spodobała.

Seedorf 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 02, 2006 20:21   

Od kiedy zacząłem interesowac sie sportem, piłką nożną,jestem kibicem milanu, kocham tą drużynęi nie wyobrażam sobie mnie w roli kibica innej drużyny

Gennaro 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 25, 2007 10:43   

Ha powiem tak kibicuję MILANOWI juz coś koło 16 lat zaczołęm w 1991 w wieku lat 11. Tak miłośc moja trwa do teog klubu tym bardziej sie cieszę, że wreszcie udało mi sie tu trafić na Nasze (Wasze) forum :)
Doskonale pamiętam mecz z Braceloną gdy rozbiliśmy ich 4-0 !!!!
A pamiętacie takich graczy jak van Basten, Rijkaard, Gullit, Demetrio Albertini, Alberigo Evanio, Franco Baresi, Roberto Donadoni, i innych...to były czasy teraz też mamy wyśmienitych piłkarzy, no może nie wszyscy w 100% sie zmieszczą, ale jest wspaniale.
Milan to klub który zawsze był bardzo bliski memu sercu.mam nawet takie marzenie by pojechać na San Siro i naszych dopingować ale tu jest jeden problem KASA :cry2:
Poza tym jakos zawsze człowiek lgnie do klubu którego uwielbia, ten klub jest doskonały pod każdym :ok: wzgledem.

Aha a oprócz Milanu jest jeszcze jedne któremu z racji rodzinnych musze chyba kibicować otóz mój pra pra pra dziadek pochodziłz Toskanii i to mówi wszystko.
Chodzi o Fiorentinę, wiem,ze mamy z nią kosę, ale proszę o wyrozumiałość.

Kocham Milan, dlatego jeszcze raz Wam powiem cieszę się, że tu trafiłem na forum, że pewnie z częścia Was sie gdzieś spotkam jak będą jakieś mecze naszych. Pozdrawiam A presto !!!

Odpowiedz do tematu