ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego kochamy AC Milan?
Autor Wiadomość
honey 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 05, 2006 20:05   

nio to bedziemy plakac wszyscy razem;p
Paolo rulesss!!!

Patka 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 05, 2006 21:12   

My dziewczyny zawsze będziemy podejrzewane o podkochiwanie się w piłkarzach:)Kochani faceci uwierzcie my tak jak wy kochamy piłkę nożną!Bez żadnych fascynacji personalnych :lol:

Minotoro 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 05, 2006 21:49   

Patka napisał/a:
My dziewczyny zawsze będziemy podejrzewane o podkochiwanie się w piłkarzach:)Kochani faceci uwierzcie my tak jak wy kochamy piłkę nożną!Bez żadnych fascynacji personalnych :lol:

Przekonałaś mnie :P

Marco7 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 18:09   

honey napisał/a:
nio to bedziemy plakac wszyscy razem;p
Paolo rulesss!!!

Dobrze, ale Ty przynosisz chusteczki

Matek
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 06:35   

Ja kibicuje Milanowi od dwóch sezonów, choc wczesniej to byla obok Realu Madryt druzyna ktorej najbardziej nie lubilem. Jednak zawsze ich szanowałem. W końcu pokochalem a gdy strzelaja bramki to wpadam w niesamoeita euforie. Podoba mi sie ich techniczna finazja i wcale nie uwazam ze Milan to dom spokojnej starosci. :forzamilan:

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 10:09   

Nienawidziłem, a teraz ich kochan.. Weź się chłopie puknij...

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 11:24   

Ja to proponuję Tobie. Lepiej z nienawiści przejść w miłość, niż odwrotnie...

beneras 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 19:41   

acmilan1899x nie czytujesz biblii ? bo jak ktos jest glodny to tzreba go nakarmic !

bronmy szalonych 12 latkow !

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 20:00   

Radeo, kibicowanie to nie zwykłe życie... Nieważne.

honey 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 20:31   

Marco7 napisał/a:
Dobrze, ale Ty przynosisz chusteczki

hehe,no spoko,nie ma problemu :lol2:
a no i tak przy okazji to jeszcze płakać będziemy jak Torres przejdzie do Milanu :P ze szcześcia oczywiście :D

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 21:30   

Dobrze że jesteś milanista, ale z nienawisci popadać w miłość dziwna rzecz... Matek mam pytanie... Za rok zapałasz miłością do Juve czy Interu?? To uczucie ktorym darzysz Milan jest stale czy podlega dalszym ewolucjom? Bo jak Milan bedzie słabiej grał jak np. 1996-97 czy 97/98 to powiesz ze zachwycila cie finezja Romy i teraz bedziesz wpadał w euforie z powodu ich bramek? Nie mam nic przeciwko konwertytom:) ale przeciwko chorągiewkom już tak...

Marco7 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 09, 2006 10:54   

honey napisał/a:
a no i tak przy okazji to jeszcze płakać będziemy jak Torres przejdzie do Milanu :P ze szcześcia oczywiście :D

Będę płakał jak bóbr :D

Matek
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 16:14   

Milan to dla mnie cos wiecej niz klub!
Ostatnio zmieniony przez Matek Wto Kwi 18, 2006 05:35, w całości zmieniany 1 raz  

Milu78 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 22:50   

kuba1899 napisał/a:
Dobrze że jesteś milanista, ale z nienawisci popadać w miłość dziwna rzecz...

Dokladnie przewaznie jest odwrotnie :P . Coz a jesli chodzi o kibicowanie tzn ogolnie zainteresowanie pilka nozna wsrod mlodziezy to cieszmy sie, ze jeszcze ono istnieje gdyz pilka nozna dla wiekszosci dalej pozostaje kwadratowa :-|

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 23:14   

Najlepiej zrobię, jak nie będę dyskutował z 12-latkami. Żyj w swoim świecie, chłopcze; całe szczęście, że jest on (obecnie) czerwono-czarny. A przynamniej na takie barwy pokolorowałes go swoimi świecowymi kredkami ;) .

Matek
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 08:03   

acmilan1899x napisał/a:
Nienawidziłem, a teraz ich kochan.. Weź się chłopie puknij...

A dlaczego mialbym sie puknac? Powinienes sie cieszyc, ze sa kibice ktorym Milan sie barzdo podoba. Moim ulubiencem w Milanie jest Andrea Pirlo.

[ Dodano: Wto Kwi 18, 2006 06:30 ]
kuba1899 napisał/a:
Dobrze że jesteś milanista, ale z nienawisci popadać w miłość dziwna rzecz... Matek mam pytanie... Za rok zapałasz miłością do Juve czy Interu?? To uczucie ktorym darzysz Milan jest stale czy podlega dalszym ewolucjom? Bo jak Milan bedzie słabiej grał jak np. 1996-97 czy 97/98 to powiesz ze zachwycila cie finezja Romy i teraz bedziesz wpadał w euforie z powodu ich bramek? Nie mam nic przeciwko konwertytom:) ale przeciwko chorągiewkom już tak...

Nie martw sie. Nie jestem kibicem sezonowym. ;-) A poza tym, to powiedz co by mi moglo zaimponowac w Juventusie czy Interze? :dunno: Gra na 1:0?

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 13:56   

Matek napisał/a:
Ja kibicuje Milanowi od dwóch sezonów, choc wczesniej to byla obok Realu Madryt druzyna ktorej najbardziej nie lubilem

nie no,czytam to dopiero teraz i mnie troche "rozwaliła" ta wypowiedź....
fajnie że jesteś teraz rossonerim,ale 2 lata temu kim byłeś? juventino? a 4 lata temu? nerroazzuro? hehe
ja też pewnie za jakieś 2 lata już tu nie będe pisał bo sie zakocham w innej drużynie :lol2:
mój faworyt to borussia dortmund:) nie wspominam o juve czy interze....
forza milan! la Sud e' con te!
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Nelson de Jesus 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 26, 2006 22:05   

Kibicuje MILANOWI ponad 15 lat. Jesli dziewczyny a teraz zona od 3 lat nie umie mne z MILANU wyleczyc to co tu duzo gadac dlaczego kocham Milan. Poprostu byl jest i bedzie WIELKI

Patka 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 11:39   

Mała refleksja po wczorajszym meczu LM...
Czy przegrywają czy wygrywają nasza fanatyczna miłośc do Milanu nigdy nie zgaśnie :) )) :forzamilan:

Minotoro 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 12:47   

Świete słowa Patka.
Gdy druzyna przegrywa nie jest łatwo, ale zapomina sie o tym podczas nastepnego meczu.
Czy wygrywasz czy nie ja i tak koham Cię

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 14:35   

Matek napisał/a:
A poza tym, to powiedz co by mi moglo zaimponowac w Juventusie czy Interze? Gra na 1:0?

Mnie taka refleksja napłynęła... nie kocha się drużyny za "coś" ale raczej mimo 'czegoś". Bo jeśli kochasz drużynę za ofensywną grę to mógłbyś kochać Juve w czasach Lippiego.
Co więcej: sugerujesz wręcz, że jeśli Milan zmieni trenera, przyjdzie ktoś kto będzie budował drużynę od bardzo solidnej defensywy, to przestaniesz być jej wierny.
Bo dlaczego miałbyś ją dalej kochać?
Za grę na 1:0 ?

Camomilla
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 00:50   

a moze kocham Milan za 'trzech Holendrów'? pod koniec lat '80 (ubieglego stulecia ;) ) wsrod posterow moich ulubiencow [po dzis dzien, i nie wstydze sie] heard'n'heavy, ale tez sportowych, poczesne miejsce zajmowal plakat z Rijkardem, van Bastenem i Gullitem... moze... dzis trudno mi powiedziec... w koncu spedzilam w Holandii ladny kawalek swoich 'nastu' lat... dzis Rijkard trenujac Barce wyglada mlodziej niz za czasow, kiedy gral w Milanie... van Basten jest selekcjonerem druzyny narodowej, Gullit - jakze czesto niedoceniany!... wciaz niedoceniony...
... kocham Milan... po prostu :)

p.s. ... i lubie NASZE forum... bywam ironiczna i przesmiewcza; pojawiam sie i znikam; 'obiecuje' [poprawie sie, blagam o jeszcze jedna szanse ;) ] i wycofuje sie; jestem i nie ma mnie... jednak jestem :)

Lorak_ 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 01, 2006 02:06   

Zgrabnie to PS napisane, camomilla :) Bardzo sluszna mysl, Veromika :) Football to nie lyzwiarstwo figurowe. Owszem, kibic lubi ogladac ofensywe, ale przede wszystkim liczy sie wynik, a nie efektownosc. O tym pamietajmy. Bede sie powtarzal, ale mozna:
- drewniana Grecja wygrac ME
- ultra-techniczna Brazylia wygrywac seryjnie MŚ
i to i tamto dobre. Liczy sie wynik. Za styl medali nie daja.

Pozdrawiam.

slonicek 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 01, 2006 12:45   

kiedyś Milan nie był to dla mnie szczególny zespół. wolałem Chelsi London, Real Madryt, Barcelone a nawet Bayern a teraz Milan (i to chyba na zawsze). :forzamilan: :forzamilan: :forzamilan:

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Maj 01, 2006 14:41   

Oglądałem mecz w towarzystwie kolegów i koleżanek z pracy. Tak naprawdę poziom znajomości futbolu był mocno zróżnicowany. Ale jedno było pewne, czy ktoś wie o piłce dość dużo czy nie potrafi powiedzieć co to za mecz, rozgrywki i o co w ogóle chodzi to każdy jak jeden kibicował FC Barcelonie. A gdy co chwile ktoś nowy dowiadywał się, że ja jeden spośród kilkunatu ludzi obecnych kibicuje AC Milan to padały pytania: "Ale dlaczego?", "Jak można kibicować Włochą", "Czemu nie Barca czy ... Real", itd. itp... :help:
Dlaczego kocham AC Milan? Ja chyba kocham Milan za sukcesy z końca lat 80-tych i lat 90-tych. Za Ruuda Gullita, van Bastena, Rijkaarda. Ale też za Franco Baresiego, Tassotiego, Paolo Maldiniego i Costacurtę. Później również za Savicevica, Bobana, Weah, Shevchenkę... powodów jest wiele. Pewno również za imponującą politykę kadrową (gwiazd się nie sprzedaje), rodzinną atmosferę (pokolenia Maldinich). Raz już pisałem o powodach swojej fastynacji Milanem. Ale pytania moich kolegów i koleżanek zmusiły mnie do tego, żeby raz jeszcze zweryfikować swoje poglądy na ten temat ;-)

Tak na rozluźnienie całkiem na koniec cytat z jednego z moich kolegów z firmy: "Ty kibicujesz włoskiej piłce? No tak w sumie Milan gra najmniej po włosku to Cię jakoś tłumaczy..." :rotfl:

pzdr,

Odpowiedz do tematu