ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz Roku 2014

Forumowicz Roku 2014
Paolo#3
15%
 15%  [ 9 ]
Qnen
13%
 13%  [ 8 ]
rangiz
10%
 10%  [ 6 ]
Renesco
17%
 17%  [ 10 ]
VelenoRosso
43%
 43%  [ 25 ]
Głosowań: 58
Wszystkich Głosów: 58

Autor Wiadomość
waldo 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 02, 2015 00:54   

Waham się nad Paolo i Renesco, między tą dwójką poleci głos. Spóźniłem się na wcześniejsze nominacje ale każdy mój typ został już poruszony wcześniej

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 02, 2015 03:38   

Dziwi mnie jedynie brak nominacji Pepe za wkład w to, co robi dla wątku kibicowskiego, a niby sporo osób pisało, że ten temat przegląda :)
Pewnie zadecydował czasowy ban i utarczki słowne, które gdzieś tam się zdarzały, szkoda.

W każdym razie, wszyscy z głównych nominowanych to zupełnie inny styl, i inny, na pewno wartościowy wkład w życie forum, gratulacje dla całej czwórki.
W tym roku wybór jest niezwykle trudny.

cortess 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 02, 2015 10:05   

1 z 3 moich nominowanych w finale, więc i głos na niego, no i teraz już otwarcie - Go Qnen!

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 02, 2015 10:07   

maslok napisał/a:
Mam wrażenie, że użyłeś słowa "handicap" w dokładnie odwrotnym sposób, niż się powinno robić.

Niekoniecznie. Słowa "handicap" użyłem w znaczeniu takim, że skoro Veleno mieszka w Italii i ma naturalny dostęp do informacji, do których kibice w Polsce z reguły mieć nie mogą (z różnych przyczyn), to możliwość przekazania ich na polskie forum stanowi duży handicap w stosunku do innych forumowiczów, bo z miejsca ustawia Veleno wśród eksponowanych osób na naszym forum.

Innymi słowy i w dużym skrócie - "fory".

Nie piszę tego broń Boże, żeby cokolwiek "wyrzygiwać" komukolwiek, tylko prowadzę dyskusję - jak widać, mało zrozumiałą dla reszty - nad obiektywnymi faktami:).

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 03, 2015 18:16   

jako że mój faworyt kamilus nie dostał się do finału swój głos oddaje na VelenoRosso.powodzenia ;)

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Sty 03, 2015 18:23   

rangiz napisał/a:
Dziwi mnie jedynie brak nominacji Pepe za wkład w to, co robi dla wątku kibicowskiego, a niby sporo osób pisało, że ten temat przegląda :)
Pewnie zadecydował czasowy ban i utarczki słowne, które gdzieś tam się zdarzały, szkoda.

Ja nie chcę w takim czymś brać udziału. Jestem zbyt konfliktowym człowiekiem, który nienawidzi bezczelów i pyszałków, a również odgórnych ograniczeń, stąd też moje bany i ostrzeżenia - taka osoba nie zasługuje nawet na nominację. Cieszy mnie, że nie jestem w finałowej 5. Nie mogę brać udziału w walce o forumowicza, gdy ograniczam się w zasadzie do jednego wątku. Tak mi z tym dobrze - już to jeden typ kiedyś określił, żebym się taplał w swoim sosiku kibicowskim. To mój rewir i sobie w nim zostanę - taki trochę poboczny, ale mimo wszystko myślę, że interesujący. Poza tym rangiz - gdyby nie Twoja osoba, myślę, że sam do siebie przestałbym w tym wątku pisać po 3 postach :) . Szkoda to jest jedynie tego, że tam tak rzadko ktoś o coś zapyta, podda pod wątpliwość, itp. Zawsze można by temat wyjaśnić u źródeł dzięki temu...

kamilus 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 03, 2015 20:28   

Pepe, chcesz czy nie chcesz, udział bierzesz - bo są tutaj osoby, które Ciebie nominują. :) Zresztą taka nominacja to dla mnie chyba jedyny sposób, żeby docenić Twój wkład w wątek kibicowski - bo chociaż tam się nie udzielam (z racji braku czegokolwiek sensownego do dodania), to czytam wszystko, gdyż temat w moim odczuciu jest mega interesujący.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 03, 2015 21:11   

pepe niestety jak napisał wyżej kamilus jako użytkownik forum w tym plebiscycie udział bierzesz. Taki los.
pepe napisał/a:
Nie mogę brać udziału w walce o forumowicza, gdy ograniczam się w zasadzie do jednego wątku

Poza tym to się nie wyklucza. Dla wielu ważne, że te jeden wątek masz opanowany w znacznym stopniu i dla reszty jesteś ekspertem, a i czasem udzielisz się gdzie indziej. Ponadto forum jest tak wielowątkowe, że ciężko udzielać się w większej ilości tematów i to jeszcze równomiernie jakościowo. Bo z ilością postów kilku użytkowników nie ma tu problemów i nabijają je do bólu.
Cytat:
Szkoda to jest jedynie tego, że tam tak rzadko ktoś o coś zapyta, podda pod wątpliwość

To pokosie tego co napisałem powyżej. Kto z nas regularnie odwiedza stadiony, kto interesuje się tym jak mecz wygląda od strony trybun (i nie tylko mecz)? Niewielu. Ja sam choć Polskę zjeździłem z jedną ekipą wzdłuż i wszerz to teraz nie zasiadam na trybunie z różnych względów i troszkę tego żałuję. Ale fakt, czasem można się o coś zapytać, choćby dla wyjaśnienia dlaczego flaga jednej z grup wracających na trybunę pozostawiona jest bez komentarza.
Osobiście zaskoczyło mnie natomiast, że tak niewielu użytkowników wysłało swoje nominacje. 26 użytkowników to zaledwie garstka z piszących tutaj, nie mówię już o w ogóle zarejestrowanych użytkownikach :hmm:
A z całkiem innej beczki proszę o dość spontaniczną odpowiedź z czym Wam się kojarzy nazwa "Bergson"?

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 03, 2015 21:37   

Po raz pierwszy chyba udał mi się "wprowadzić" do finału całą nominowaną przez mnie trójkę. A głoś oddałem na Veleno. Trochę się zastanawiałem, na kogo ze swojej trójki zagłosować w finale, ale zdecydowała ta włoska wartość dodana, która Veleno dysponuje, a poza tym potrafi ja jeszcze umiejętnie wykorzystać. Bo samo mieszkanie we Włoszech nie gwarantuje tej wartości dodanej. I sądząc po typach innych osób stawiam, że to właśnie Veleno wygra w tym roku.
Cytat:
A z całkiem innej beczki proszę o dość spontaniczną odpowiedź z czym Wam się kojarzy nazwa "Bergson"?

Producent ubrań i sprzętu sportowo-górskiego :) .

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 03, 2015 22:49   

pepe napisał/a:

Ja nie chcę w takim czymś brać udziału. . Szkoda to jest jedynie tego, że tam tak rzadko ktoś o coś zapyta, podda pod wątpliwość, itp.

Marudzisz jak panna na zamazpojsciu ^^
Tematy hoolsowe wymagaja obcowania w "pewnych" klimatach, tutaj sama chec, czy nawet wszechmocne google nie pomoze.watek jest czytany przez wiekszosc ludzi na forum, a ze prawie nikt nie mowi, trudno sie dziwic, zwyczajnie wiedzy nie maja ^^

lord bass 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 03, 2015 23:51   

VelenoRosso,

Albo się boją :P

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 04, 2015 13:10   

VelenoRosso, :prayer: gratulacje Dawid :ok:
a reszcie nominowanym jak i w/w w tym temacie dziękuje za zaangażowanie i codzienną dawkę konkretnego pisania ;) oby tak dalej !

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Sty 04, 2015 13:18   

Gratulacje dla VelenoRosso. Mój głos nie poszedł na marne. :ok:

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 04, 2015 13:55   

Gratulacje, zgodnie z moim głosem ;)

kamilus 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 04, 2015 14:44   

Z moim również. -_-

TomekW 
Administrator

Wysłany: Nie Sty 04, 2015 14:48   

Gratulacje dla zwycięzcy. Stosowna ranga została już nadana. Brawa również dla pozostałych finalistów. Zgodnie z tradycją ustępujący FR zostaje oznaczony jako Milanista z Klasą.

morpex 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 04, 2015 15:37   

Gratulacje dla zwycięzcy :D

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Sty 04, 2015 15:38   

Gratulacje Veleno. I liczymy na dopływ informacji tak jak dotychczas. Nie osiądź na laurach :) .

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Sty 04, 2015 16:54   

Haha, dziekuje bardzo.
Nie spodziewalem takieg wyroznienia, bo jak ktos tutaj wczesniej zauwazyl, tak naprawde jedyny ze mnie pozytek jest taki ze mam znajomosc wloskiej kultury nabyta poprzez obcowanie z tym zakreconym narodem.
Nie, nie zamierzam osiadac na laurach, skad taki pomysl w ogole? :D

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 04, 2015 18:31   

Mój ubiegłoroczny faworyt, gratulacje!
Wrzucaj trochę częściej info i rózne ploty, których nikt u nas nie słyszał, to z tronu nie zejdziesz :)
Zupełnie inny punkt widzenia + przystępne wpisy = sukces. :ok:

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 04, 2015 19:16   

Wielkie gratulacje Veleno!

A tym, którzy na mnie głosowali dziękuję :)
Człowiek ewoluuje, jak sobie przypomnę co wyprawiałem po finale LM 05... aż szkoda wspominać.

edit: miało być LM 05

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Sty 04, 2015 19:17   

Ja w przeciwieństwie do VelenoRosso nie byłem w ogóle zaskoczony wynikiem "wyborów", szczerze gratuluję, zwyciężył "mój" kandydat :-)

Ja ze swojej strony dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos, bez fałszywej skromności - o ile spodziewałem się po postach dotyczących nominacji, że mogę się znaleźć w finałowej 5 to obstawiałem, że dla większości jestem 2/3 wyborem i finalnie zgarnę ze 2 głosy (z mojego konta i drugiego fejkowego)

;-)

Kargool 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 04, 2015 21:34   

Gratulacje dla zwycięzcy, tytuł trafia w godne ręce. I tak jak Renesco zupełnie się tego spodziewałem :)
Qnen napisał/a:
Człowiek ewoluuje, jak sobie przypomnę co wyprawiałem po finale LM 03... aż szkoda wspominać.

Wcale nie szkoda, takie posty czyta się bardzo przyjemnie. To jak z oglądaniem zdjęć: z jednej strony "jak mogłem tak wyglądać", z drugiej "chciałbym wrócić do tych czasów". Jeśli spojrzeć na posty wszystkich użytkowników to 99% zmieniło się na przestrzeni czasów.
STARY TIROWIEC napisał/a:
Cytat: A z całkiem innej beczki proszę o dość spontaniczną odpowiedź z czym Wam się kojarzy nazwa "Bergson"?

Producent ubrań i sprzętu sportowo-górskiego .

Dzięki za odpowiedź. Komuś jeszcze kojarzy się w ten sposób?

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Sty 04, 2015 21:48   

Kargool napisał/a:
Komuś jeszcze kojarzy się w ten sposób?

Mnie.

lord bass 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 04, 2015 22:41   

Gratulację, mam nadzieję, że te zwycięstwo uskrzydli Cię.

Odpowiedz do tematu