ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fernando Torres
Autor Wiadomość
VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lis 24, 2014 21:13   

STARY TIROWIEC napisał/a:

Bez urazy ale pachnie pychą i wysokim mniemaniem o sobie na kilometr.

Nie zaczynaj zdania od bez urazy, bo to znaczy ze zamierasz kogos obrazic i grasz na alibi.
Nie mam wysokiego mniemania o sobie, ot, znam sie na pilce, bo zwyczjanie lubie ta gre, czytam troche fachoweh literatury, ktora mozna znalezc gdzies w sieci (prace magisterkie trenerow np )
Nie sugeruje tutaj ze bede lepszym trenerem niz Inzaghi, bo niby jak? Nawet papierow nie mam.
Ale, odpuszczajac zalozenie, ze Galliani dziala na szkode Milanu, mam wieksza wiedze w tym temacie niz on, tak jak i wiele innych osob ktore pasjonuja sie pilka i rozumieja pewne mechanizmy.
Zreszta...dosc powiedziec, wkurw...po marcato letnim, rozeslalem do paru wloskich programow publicystycznych mail, punktujac w/g mnie to co spieprzyl lysy w ostatnich latach , deklarujac ze chetnie ja, noname - zwykly kibic zrobie im na wizji mielone z Gallianiego w debiacie live , zainteresowanie bylo ze strony jednego programu ale lysy odmowil...

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 24, 2014 21:59   

VelenoRosso napisał/a:
Zreszta...dosc powiedziec, wkurw...po marcato letnim, rozeslalem do paru wloskich programow publicystycznych mail, punktujac w/g mnie to co spieprzyl lysy w ostatnich latach , deklarujac ze chetnie ja, noname - zwykly kibic zrobie im na wizji mielone z Gallianiego w debiacie live , zainteresowanie bylo ze strony jednego programu ale lysy odmowil...

To ironia czy piszesz na poważnie? Serio pytam bo naprawdę myślisz, że A.G. miałby czas i ochotę, aby z każdym kibicem, który chce z niego zrobić mielone zasiadać do debaty?
VelenoRosso napisał/a:
Ale, odpuszczajac zalozenie, ze Galliani dziala na szkode Milanu, mam wieksza wiedze w tym temacie niz on, tak jak i wiele innych osob ktore pasjonuja sie pilka i rozumieja pewne mechanizmy

To ja przebije Twoją oferte i napiszę, że mam jeszcze większa wiedzę nie tylko od A.G. ale również od Ciebie. Niestety na potwierdzenie swoich słów mam tylko...swoje słowa.
Czyny, wyniki w działaniu na potwierdzenie swoich słów mi pokaż.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 25, 2014 00:05   

Zaraz się okaże że Veleno to jakiś Arrigo Sacchi lub inny Seedorf :D

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lis 25, 2014 07:03   

STARY TIROWIEC napisał/a:

To ironia czy piszesz na poważnie? Serio pytam bo naprawdę myślisz, że A.G. miałby czas i ochotę, aby z każdym kibicem, który chce z niego zrobić mielone zasiadać do debaty?.

Nie dowiesz sie dopoki nie sprobujesz.Sprobowalem cos zrobic i wiem.Wyslalem liste pytan do pokazania lysemu, pytan na ktora wiele osob podejrzewam chcialoby uzyskac odpowiedzi (czy darmowe transfery sa rzeczywiscie darmowe, czy jest od nich oplata mendazerska, na czym w 2007 opierano sie tworzac dlugofalowa strategie klubu, czy w ogole takowa byla, jaka mysl przyswieca budowie nowego stadionu poza "juve ma nowy i jest prawie komplet to nam tez sie uda", skoro na chwile obecna obsluga San Siro na jeden mecz wynosi nas pozniej 150k euro, jaki jest sens ekonomiczny budowy nowego stadionu? Dlaczego Milan jako jedyna z wloskich topowych druzyn nie przeprowadza intensywnych kampanii reklamowych w okresie sprzedazy abonamentow?....mozna by to pociagnac jeszcze troche)

Ale odplywamy od tematu zupelnie to o Torresie w koncu jest.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 25, 2014 07:11   

Jakbyście go z Tomkiem razem dopadli to coś czuję, że łysy na zawał by zjechał ;)

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lis 25, 2014 09:52   

Przecież Tomek uwielbia łysola. :)

Ale fajnie nam się tu zrobiło ;) .

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lis 25, 2014 10:15   

Chyba jednak można wymagać więcej od Torresa aniżeli od Matriego.

Póki co to transfer typu Essien - podstarzały, niska forma i spore zarobki.

Hernan Crespo był bodajże w podobnym wieku, kiedy wbił do Milanu, też nie błyszczał na początku, ale to inne czasy i inny Milan ;)

lord bass 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 25, 2014 20:10   

VelenoRosso,

Widzę mam tak samo jak ja.
Ja chciałem na takie coś wyzwać Briadę kilka lat temu (chyba 2), wysłałem listy do kilku stacji sportowych, ale przez to, że nie potrafię zbytnio włoskiego to brakowało zgody, mimo, że sam oferowałem im pokrycie kosztów produkcji. :cry2:

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 07, 2014 18:46   

Dni Torresa policzone :hmm: ?
Nie rozumiem, że nasz niby najlepszy napastnik nie wchodzi w sytuacji kryzysowej na boisko a na nim pojawia się choćby Niang. Ostatnie dwa mecze, 0 minut i wygrzewanie ławki rezerwowych. Zastanawiające. Chyba, że kara za ostatnie występy pod znakiem dziadostwo :)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 07, 2014 20:51   

Dopóki nie wymyślimy jak go wypchnąć z klubu, będzie miał wiecznie chorą kostkę i przez to nie pokazuje pełni możliwości... nie wierzysz Gallianiemu? :lol2:

SineCere 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 08, 2014 12:40   

Qnen, ostatnie dwa miesiące krytykowaliśmy Inzaghiego, że zatrzymał Nianga w klubie, a nie daje mu grać. Teraz mamy pretensje, że wpuścił go kosztem beznadziejnego Torresa?

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 08, 2014 18:23   

Nie nie nie.... nie o to mi chodziło. Dobrze, że wpuścił Nianga - nie mam o to pretensji.
Jestem tylko ciekawy czy odstawiliśmy Hiszpana w kąt i teraz szansa przed Pazzinim i Niangiem.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 29, 2014 11:57   

"Prawda jest taka: myślałem, że jestem ważny dla Milanu, nie byłem".
Z acmilan24.com

Taki transfer widzi-misię. Taki transfer «bo nie było nikogo innego za darmo»
Wyszło żałośnie.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 29, 2014 12:06   

Qnen napisał/a:
Taki transfer widzi-misię. Taki transfer «bo nie było nikogo innego za darmo»
Wyszło żałośnie.
We Włoszech ostatnimi czasy lubią odgrzewać kotlety. Czasem taka 'reanimacja' piłkarskiej kariery jest udana (choćby Menez), czasem wychodzi klapa (Torres)...

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Gru 29, 2014 12:13   

Żałosne to jest co najwyżej to, że taki kotlet ląduje w śmietniku i zamiast dziękować za próby odgrzania, zaczyna udawać, że w ogóle go nie wyjęto z zamrażalnika... W tym momencie "przykładny profesjonalista" Torres przegrywa w cuglach z Acerbim. Diesel przynajmniej potrafił przyznać otwarcie, że nie sprostał zadaniu i nie wykorzystał danej mu szansy.

GPower 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 29, 2014 12:24   

Bardzo trafne porównanie.

Dostał wystarczająco dużo szans by stać się kimś ważnym i udowodnić swoją wartość.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 29, 2014 13:03   

tak myślicie?hmm..ja osobiście dałbym mu jeszcze czas na przepracowanie całego okresu zimowego z zespołem i szanse na wiosne,coś jednak musiało być na rzeczy skoro Hiszpan już teraz pożegnał się z Milano

zychu9 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 29, 2014 14:01   

Qnen napisał/a:
"Prawda jest taka: myślałem, że jestem ważny dla Milanu, nie byłem".
Z acmilan24.com
Jeśli ta wypowiedź jest prawdziwa to facet ma nieźle nawalone we łbie. Co on myślał, że przyjdzie i każdy będzie skakał koło niego? że zawsze pierwszy skład nie ważne jaką dyspozycję prezentuje? Śmieszny koleś. Dla Atletico na pewno będzie ważniejszy, i nawet prezentując piłkarskie dno niech się nie obawia. Jest ważny=pierwsza jedenastka.
w pogardzie mając każdy targ.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Gru 29, 2014 14:11   

zychu9, no właśnie znalazłem obszerniejsze wypowiedzi Hiszpana i wygląda na to, że sympatyczny portal nr 24 poczęstował polskich kibiców zdaniami wyrwanymi z kontekstu... Zaraz wrzucę całość u nas.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 29, 2014 15:50   

TomekW napisał/a:
Diesel

:hmm: A kto to taki, bo przezwisko mi się kojarzy ale nazwisko ni huhu?

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 29, 2014 15:57   

@STARY TIROWIEC
Tomek słówko wcześniej napisał o kogo chodzi - Acerbiego ;-)

Diesel dlatego, że miał się wolno rozkręcać, aby apogeum formy osiągnąć w drugiej połowie sezonu. Przynajmniej tak tłumaczył jego dyspozycję agent :-)

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 04, 2015 21:52   

Na fanpage Atletico na Facebooku umieszczono świetny filmik.
Link --> https://www.facebook.com/...2389&permPage=1

Jeśli tam mu sie nie uda, to już nigdzie. Ja życze mu powodzenia, wrócił do domu :)

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Sty 06, 2015 10:29   

Przyznam się, że odczuwam jakąś chorą satysfakcję z powodu tego pożegnania. Taki mistrz, że nawet już u zmierzchu kariery miał dawać więcej niż Mario, odlatuje do domu po połowie sezonu. Kolejny pomnik głupiej filozofii budowy zespołu przez zarząd, który na szczęście będzie już teraz stał zapomniany przez wszystkich (oprócz obsrywających go gołębi).

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 15, 2015 20:36   

Jeszcze ciepły gol Torresa z Realem:
http://fat.gfycat.com/BowedMerryEquestrian.webm

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Sty 15, 2015 20:51   

Klasyka. Torrer poruszać się po boisku jako środkowy napastnik nie umie, ale jak jest dużo miejsca to moze sobie poradzić. Krycie na ~metrów pozwala ukryć kiepskie poruszanie się po boisku ;)

Odpowiedz do tematu