ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Europy 2014/15
Autor Wiadomość
SlimShady7 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 24, 2015 12:45   

cortess napisał/a:
Jak nie będzie włoskiego finału to mam bilet do sprzedania...

Tak z ciekawości, w jakich cenach są/były bilety na finał ? ;)

cortess 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 24, 2015 12:50   

Pisałem już w tym wątku jak były zapisy na losowanie biletów... 50ojro -> 75 ojro -> dwie następne jeszcze droższe kategorie.

Baresi87 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 24, 2015 13:16   

Czyli jest szansa na 4 zespoły z Włoch w przyszłej edycji LM.
Napoli powinno awansować spokojnie, natomiast Violka ma duże szanse z Sevillą i mam nadzieję, że ich przejdą bo nie znoszę hiszpańskiej piłki.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 24, 2015 13:35   

Teraz nie mam czasu tego sprawdzić, ale wątpię, by Serie A już w przyszłej LM mogła mieć 4 reprezentantów. Zresztą niedawno czytałem jedną wypowiedź, według której takie szanse możemy mieć dopiero od sezonu 2016-2017, i to tylko w przypadku, gdy w przyszłej edycji LM i LE kluby z Anglii i Włoch zaprezentują się na podobnym poziomie, jak w obecnym sezonie.

Baresi87 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 24, 2015 13:55   

Kamilus, jak np. Napoli albo Fiorentina wygrają LE to automatycznie awansują do LM.
A patrząc na tabelę Serie A na dzień dzisiejszy to żadnej z tych drużyn nie ma w "3".

cortess 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 24, 2015 14:13   

Mówił o tym Łysy z UEFA gdy dementował plotę, że 7 miejsce daje puchary. Jeśli Napoli/Viola wygra LE to zagra w LM, ale Włochy będą miały 4 reprezentantów, tylko jeśli Napoli/Viola nie załapią się do TOP3 Serie A, jeśli i tak zwycięzca LE będzie w trójce w lidze to nie będzie 4 drużyn w LM. I jeszcze należy pamiętać, że jeżeli będą 4 w LM to tylko 2 w LE.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 24, 2015 14:39   

Racja, moja wina - zapomniałem, że nie tylko ranking może nam zapewnić dodatkowe miejsce. :)

bogiel 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 24, 2015 17:50   

http://kassiesa.home.xs4a.../crank2015.html

Jesli w dwóch następnych sezonach Anglicy i Włosi będą mieli podobne wyniki, to Anglicy tracą w kolejnym (trzecim) sezonie miejsce w LM. Dwa ostatnie sezony, to przewaga Anglików o 4 punkty, a w obecnym sezonie Włosi mają już prawie 5 pkt przewagi i prawdopobnie przewaga ta powiększy się.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 24, 2015 20:43   

Ale akurat w Anglii potencjał jest wielki i wystarczy trochę więcej szczęścia, a spokojnie zaczną punktować. Nie ma się co podniecać. Ale tak czy inaczej, najpierw trzeba, żeby Włosi ustabilizowali taką formę w pucharach, jak teraz. Na razie to wyjątek od reguły.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 24, 2015 21:33   

Potencjał potencjałem, ale w Anglii naprawdę wielkie to są pieniądze, szczególnie te z praw telewizyjnych czy umów sponsorskich. Jeśli tylko będą mądrze wydawane, Premier League może zapewnić sobie supremację na długo i chyba żadna liga nie będzie w stanie zepchnąć ich ze szczytu.

xadi 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 25, 2015 10:31   

Potencjał potencjałem, pieniądze pieniędzmi a takie City czy Arsenal swoją postawą w pucharach bardzo skutecznie przybliżają Serie A do 4-tego miejsca w LM :) Brakuje im potencjału albo pieniędzy? Moim zdaniem każdy zespół angielski z wyjątkiem Chelsea jest w zasięgu 3/4 ekip włoskich, które zagrają w przyszłorocznej LM. Niewiadomą może być drużyna United.

Baresi87 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 07, 2015 22:04   

Szkoda mi Napoli, cały mecz mieli bardzo dużą przewagę i sędzia matoł uznał bramkę ze spalonego dla Dnipro.
Co do drugiego spotkania to finalistę już chyba znamy.

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 07, 2015 22:12   

Jeśli na szpicy ma się takiego paralityka jak Higuain, to nie dziwota, że nie potrafią wygrać z Dnipro Dniepropietrowsk... Paweł Brożek wykorzystałby przynajmniej jedną z sytuacji, które miał Argentyńczyk.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 08, 2015 07:11   

Pomimo potknięcia Napoli i tak uważam, że awansują do finału. Gdzie czeka już Sevilla.

Camill 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 08, 2015 07:15   

Gimlord napisał/a:
Jeśli na szpicy ma się takiego paralityka jak Higuain, to nie dziwota, że nie potrafią wygrać z Dnipro Dniepropietrowsk...

No rzeczywiście paralityk... :rotfl: Serie A 33 mecze 16 goli 5 asyst... LE 12 meczów 7 goli 3 asysty. Ale po jednym nieudanym meczu należy stwierdzić, że to paralityk :help:

Co do tematu, to jestem pewien, że Napoli w rewanżu się zrehabilituje, zaś co do Fiorentiny - ktoś spodziewał się innego scenariusza?

miechu 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 08, 2015 07:30   

Po tym co wczoraj widziałem serdecznie zapraszam pana Unaia Emeryego do Mediolanu na przyszły sezon. Tak grający Milan chciałbym kiedyś obejrzeć.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 08, 2015 08:02   

Wczoraj czytałem jakoby Emery odmówił przedłużenia umowy z Sevillą - nie wiadomo tylko, czy na razie to tylko problemy z dogadaniem szczegółów, czy może chęć "szukania nowych wyzwań". :)

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 08, 2015 14:48   

Camill napisał/a:
No rzeczywiście paralityk... Serie A 33 mecze 16 goli 5 asyst... LE 12 meczów 7 goli 3 asysty. Ale po jednym nieudanym meczu należy stwierdzić, że to paralityk

Chyba wiadomo, że chodziło mi o ten konkretny mecz, w którym marnował okazję za okazją :wall2:

Paweuu 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 14, 2015 07:38   

Dziś rewanże. Mam nadzieje, że Napoli udowodni, że pierwszy mecz był tylko wypadkiem. Drugi finalista jest już znany, ale brawa dla Violi za dojście do półfinału.

http://paweuu.wordpress.com

wasyl 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 14, 2015 09:00   

Mam nadzieje ze Napoli dzisiaj pokaze swoja wyzszosc nad Dniprem. W pierwszym meczu nie bylo watpliwosci kto zaslugiwal na wygrana. Licze po cichu ze to co zostalo zabrane przez sedziego-dzisiaj zostanie oddane przez innego. Jakas bramka ze spalobego tym razem dla Napoli albo karny ktorego nie bylo.
Szkoda ze to wszystko sie tak ulozylo I mieli pecha bo moglismy juz dzis znac finalistow LE

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 14, 2015 10:22   

Szczerze to co Napoli (nie chce mówić inaczej bo wyłapie ostrzeżenie ;]) odstawiło w Parmie to życzę im porażki ;)

miechu 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 14, 2015 14:15   

bounty_fire, popieram w 100%. Może być nieoczekiwany finalista LM (Juventus) to może i w LE.

miechu 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 14, 2015 22:04   

No i się stało. Była szansa na włoski finał a będzie hiszpańsko - ukraiński, czego chyba nie spodziewał się nikt po losowaniu półfinałów. Dnipro zasłużyło moim zdaniem na awans i dla mnie już są wygranymi tego sezonu LE.

Baresi87 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 14, 2015 22:05   

bounty_fire napisał/a:
Szczerze to co Napoli (nie chce mówić inaczej bo wyłapie ostrzeżenie ;]) odstawiło w Parmie to życzę im porażki ;)

I wykrakałeś im porażkę :) Higuain w ciągu dwóch spotkań zmarnował tyle sytuacji,że zasłużenie odpadli.
Miał być włoski finał a okazało się, że żadna w tym finale nie zagra, szkoda.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 14, 2015 22:12   

Napoli :wall2: :rotfl2: :kij: :rip: :|
#10 Rui Costa per sempre!

Odpowiedz do tematu