ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Formuła 1
Autor Wiadomość
rossonero 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 23, 2003 10:39   Formuła 1

Interesujecie się F1? Jeżeli tak, to piszcie. Na początek powiem tyle, że jestem fanem McLarena i nie znoszę Ferrari i M.Schumachera

Martino 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 23, 2003 12:25   

Kiedyś oglądałem każdy wyścig ale ostatnio f1 zrobiła się strasznie nudna i nie chce mi się już na to patrzeć.W tym sezonie widziałem tylko dwa wyścigi, ale trafiłem akurat w te najbardziej emocjonujące(Brazylia i Wlk. Brytania). Może gdy czerwony szwab(sorry dla jego kibiców) odejdzie to będą większe emocje, bo jak na razie to każdy wyścig jest ułożony pod niego. Lubie Montoye, Kimiego, Alonso i Fisichelle. Ale(poza jednym) nie mam żadnych antypatii.

icx 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 23, 2003 15:46   

Oglądałem w tym sezonie tylko jeden wyścig (brazylia), ale wyniki śledzę na bierząco. Zawsze obstawiam,że Barichello i Raikonen (któremu kibicuję) będą sklasyfikowani. Kiedyś lubiłem Damona Hilla

korsi 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 22:28   Re: Formuła 1

rossonero napisał/a:
Interesujecie się F1? Jeżeli tak, to piszcie. Na początek powiem tyle, że jestem fanem McLarena i nie znoszę Ferrari i M.Schumachera

A ja zupełnie odwrotnie :D Ale jakoś bardzo sie tym nie interesuje nie oglądam nawet wyścigów dlamnie dużo ciekawsze jest motocylowe GP dość często oglądam wyścigi 500-etek a kibicuje Maxowi Biagiemu oraz darze tezs ymapatią Valentino Rossiego. Oglądałem te wyścigi już wtedy jak Valentino jeździł w 125 :D Ale wtedy to oglądałem tylko 225 gdzie królował Max :D

Rosie 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 25, 2003 10:10   

dokładnie, mam tak samo, F1 nie oglądam, ale ostatnio coraz częściej z tatą siedzę przy GP... ale idoli jeszcze nie mam :)

korsi 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 25, 2003 11:09   

Rosie napisał/a:
dokładnie, mam tak samo, F1 nie oglądam, ale ostatnio coraz częściej z tatą siedzę przy GP... ale idoli jeszcze nie mam :)

A wiec droga koleżanko któa szuka idola :) Polecam ci Maxa , wóczas będziesz miała drugiego plusa umnie w moich złotych myślach(pierwszy był za R.Baggio :D )Jak znam życie to pewnie tym idolem będzie Valentino i skończy sie tylko na jednym plusiku :D Ale zato że go lubie dałbym ci 0.5 plusika tak więc nie masz sie co denerwować i na siłe zmuszać do Maxa. :D Zakłądm oczywiście że inne kandydatury po przeczytaniu mojego wcześniejszego posta odrzuciłaś :D

Mekin 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lip 25, 2003 11:24   

Ja za F1 nie przepadam, ale MotoGP sledze uwaznie juz ladnych pare lat. Od kiedy pamietam, to Wlosi budzili we mnie najwieksze emocje i to za nich sciskalem kciuki. Valentino - gdy jezdzil jeszcze w 125cc, Simone Sanna, przede wszystkim Marco Melandri. Za Maxem i Capirossim nie przepadam. Jednym z moim ulubionych motocyklistow byl Katoh. Niestety byl... Uwaznie sledzilem jego poczynania w 250cc i niezwykle ucieszylem sie wiadomoscia, ze razem z Shinya Nakano beda walczyc w tej najwazniejszej klasie piecsetek... Niestety po tragicznym wypadku w Grand Prix Japonii (Motegi) Daijiro Katoh zmarl... Od tego momentu MotoGP stracilo dla mnie az takie znaczenie. Kazdy wyscig byl dla mnie wielka uczta wlasnie ze wzgledu na ta trojke: Rossi, Katoh i Nakano... Teraz juz tego nie moge przezywac...

Martino 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 25, 2003 14:43   

Jakiś czas temu oglądałem większośc motocyklowych GP ale teraz nie mam gdzie(z kablóbki mi dwa lata temu Eurosport zdjęli). Od zawsze kibicuję Maxowi. Lubię też Melandriego, Capirossiego, Jacquesa, Checa`e. Za Rossim nie przepadam. Katoh- nieodżałowana strata. Był wielki...

Ups, sorki. poprzedni post jest mojego autorstwa ale coś mi z logowaniem nie wyszło i dlatego nie jest podpisany.

=========
Naprawione :)

Coglin 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 27, 2003 22:53   

ogladam F1 a kibicuje oczywiscie ekipie BMW Williams, jakos tak odkad pamietam to kibicowalem tej ekipie (Renault Williams, Williams, BMW Williams) a nie konkretnemu kierowcy. chociaz starszego Schumachera nie trawie.
szkoda ze juz nie ma F1 na C+ i musze sie meczyc na RTLu.

podobnie z Moto GP kibicuje Repsol Hondzie. Doohan to bylo to, teraz Rossi godnie go zastepuje. chociaz dzisiejszy blad na ostatnim zakercie to bedzie mu sie chyba snil po nocach. a najbardziej nie lubie Capirossiego.

Martino 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 28, 2003 22:00   

Też mnie zdziwiło jak taki zawodnik może popełnić taki błąd. :?: :!: :?: Ale muszę przyznać, że Gibernau zasłużył sobie na zwycięstwo

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 25, 2003 11:08   

I znowu jest pięknie. "Bufon" dopiero 8. Montoya i Raikkonen tuż tuż. Mam nadzieję, że któryś z nich zostanie mistrzem.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 13, 2003 07:38   

Niestety Schumacher zdobył 6 tytuł mistrzowski. Mam tylko nadzieję, że ostatni.

Rybeq 
Juventino

Wysłany: Pon Paź 13, 2003 16:35   

No to Schumi znowu wygrał :D
A Ferrari potwierdziło że ma najlepsze bolidy na świecie :D Jest dobrze :D

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Paź 14, 2003 15:23   

powiem szczerze, ze jak jeszcze dwa lata temu ogladalem z zainteresowaniem wlasciwie kazdy wyscig, gdy jeszcze na cyfrze bylo +f1, tak w tym roku nie obejrzalem ani jednego. ten sport przestal mnie w ogole interesowac. kiedys byla piekna walka schumiego z hakkinen, teraz tej 'romantycznosci' zabraklo mi, mimo iz przeciez zacieta walka trwala do konca. dla mnie jednak f1 podobnie jak NBA umarla. zobaczymy jak to bedzie z ta druga po powrocie do polskiej tv (c+)

Tino
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Paź 15, 2003 10:33   

Rybeq [JuveFan] napisał/a:
No to Schumi znowu wygrał :D
A Ferrari potwierdziło że ma najlepsze bolidy na świecie :D Jest dobrze :D

O ile mistrzostwo Ferrari mnie cieszy o tyle nie znosze Schumachera i wkurza mnie jego postawa!! Zdobyl kolejne mistrzostwo wiec szacunek dla niego ale..... :wink:
Na stronie Gazzetta dSport jest ciekawa sonda i sami Wlosi uwazaja ze:
Niemozliwym jest nazwanie go najwiekszym kierowca F1 bo Fangio, Prost, Senna byli kierowcami w innym czasie (37,7%) oraz gdyby nie smierc Senny Schumi nie zdobylby 6 tytulow (32,9%)!!!! Tylko 29,3% uwaza go za najwiekszego kierowce a 6 tytulow na to potwierdzac!!! :?
Ja osobiscie bylem wielkim fanem Senny!! Z jego smiercia F1 stracila dla mnie swoj urok...... :cry: :cry: :cry:

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 15, 2003 13:44   

Zgadzam się z wypowiedzią Tino. Ciężko coś tu jeszcze dodać.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 15, 2003 13:52   

Paweł Strzelecki napisał/a:
Zgadzam się z wypowiedzią Tino. Ciężko coś tu jeszcze dodać.

Można mieć nadzieję, że Montoya albo Raikkonen zdobędą tytuł. Stać ich na to, co pokazali już w tym sezonie.

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 02, 2005 23:59   

Za trzy dni rusza kolejny sezon i oby to w końcu był czas detronizacji Schumachera!!
Mam nadzieje, że w tym sezonie pokażą coś moi dwaj ulubieni kierowcy Truli i Montoya, choć z róznych zespołów.
GP Australii już na Ciebie czekam 8)

dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Mar 03, 2005 18:40   

kiedys, gdy schumacher mial godnych rywali w osobach hilla, czy heinekena ten sport elektryzowal. mozna bylo na cyfrze pobawic sie w dobieranie ujec z odpowiednich kamer. a ostatnie 2-3 lata?? nudy na pudy. rywalizacja przestaje byc ciekawa juz po kilku wyscigach. byc moze zmiany, jakie wprowadzila FIA wplyna na uatrakcyjnienie cykly GP.

And1 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 03, 2005 21:04   

Myślę że w tym roku Schumi też odskoczy już na początku wszystkim, jak to miało już miejsce w poprzednim sezonie. Nie ma sobie równych, przynajmniej w ostatnich latach, a dla Ferrari życzę kolejnego tytułu dla najlepszych konstruktorów :!:

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 03, 2005 21:17   

Oj błądzisz And1- dlaczego? Bo ja wiem, że ten sezon będzie przełomowy. Nie wiem skąd to wiem, ale wiem... 8) Moje zdanie jest takie po obserwacjach z poprzedniego sezonu, że Ferrari wygrało dzięki dobrej taktyce w pit stopie. Schumacher nie jest agresywnym kierowcą (w przeciwiństwie do Huana Pablo, który rozpycha się i wcina gdzie tylko może), jemu idzie dobrze jeśli prowadzi od początku. Gdyby Montoya siedział w bolidzie Ferrari a Schumi w Minardi zastanawiam się jakby było...
Po GP Australii albo będę szczęśliwy albo będę płakał. Wierze teraz w cztery sprawy:
- Milan zdobędzie Scudetto,
- Atalanta się uchroni,
- Schumi nie zdobędzie mistrza,
- Perugia awansuje do Serie A.

And1 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 03, 2005 22:03   

A Montoya nie siedzi w Williamsie-BMW? Interesuję się F1 i wydaje mi się, że siedział za sterami BMW. To nie jest zły bolid. przeciwnie, jest to drugi po Ferrari, przynajmniej w poprzednim sezonie tak było. Schumi nie musi jeździć agresywnie żeby wygrywać. To na tle Montoyi stary wyjadacz :D . Jednak doświadczenie robi swoje. On też jeśli musi, potrafi rozpychać się na torze :) . Była w ostatnim sezonie (a może jeszcze wcześniejszym :doh: ) taka sytuacja, że chciano nawet odebrać zwycięstwo Schumiemu za niebezpieczną jazdę. Montoya to na pewno przyszłość F1. Jednak dopóki jęździ Schumacher to naprawdę trudno go pokonć, a do tego jeśli ma się do dyspozycji taką rakietę jak Ferrari to hoho... :-D

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 03, 2005 23:54   Doprawdy??

ozzy69 napisał:

"...Schumacher nie jest agresywnym kierowcą (w przeciwiństwie do Huana Pablo, który rozpycha się i wcina gdzie tylko może), jemu idzie dobrze jeśli prowadzi od początku..."

Chłopie przypomnij sobie lata, w których Schumi walczył z Hillem jak w ostatnich wyścigach przez 2 sezony taranował mu samochód by Hill nie mógł zdobywać punktów. Schumacher to jeden z większych wariatów w F1 - przypomnij Sobie ile było na niego skarg i kiedy ukarała go komisja F1. Montoya poprostu idzie tą samą drogą co Schumi - wpierdziela się tam gdzie nie ma miejsca. W sumie może jest to sposób na coraz gorszej jakości F1 - jaką jest obecnie ta seria wyścigów

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 04, 2005 00:51   

Szczerze mówiąc ciężko mi będzie sobie cokolwiek przypomnieć, bo F1 zaczęła mnie fascynować od tamtego sezonu 8) Wcześniej dziwiłem się jak może kogoś interesować jak 20 chłopa jedzie w kólko :lol: A teraz to po piłce nożnej moja druga miłośc sportowa (hmm, czy to jest jeszcze sport??) Sam się sobie dziwie, ale już odliczam godziny do GP Australii.
Zgoda, że Montoya też ma dobre bolidy ( w tym sezonie McLaren), ale mimo wszystko uważam, że w poprzednim sezonie Schumi wygrał dzięki dobrej taktyce. Oczywiście, że jest on bardzo dobrym kierowcą, ale takie wygrywanie mi się nie podoba. Wiem, że przesadzam, bo samym pit stopem się nie wygra, ale dziwne, że żaden team nie wymyślił na nich sposobu :?

And1 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 04, 2005 15:55   

Ja mam tylko nadzieję, że jeszcze długo nie wymyślą takiego sposobu :twisted:

Odpowiedz do tematu