ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz Roku 2013

Forumowicz Roku 2013
Bubu
7%
 7%  [ 5 ]
carlos
9%
 9%  [ 6 ]
maslok
14%
 14%  [ 9 ]
Paolo#3
15%
 15%  [ 10 ]
Renesco
29%
 29%  [ 19 ]
VelenoRosso
23%
 23%  [ 15 ]
Głosowań: 64
Wszystkich Głosów: 64

Autor Wiadomość
carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Gru 20, 2013 13:51   

łachu napisał/a:
trafi faktycznie do osoby, która na to zasługuje.
Trafi. Dokładnie tak samo, jak to było w zeszłym roku. Czy w tym kraju żadne wybory nie mogą odbyć się w normalnej, przyjaznej atmosferze?

Renesco napisał/a:
Moi ubiegłoroczni faworyci - maslok i carlos byli w tym roku trochę mniej aktywni
Ja tylko napiszę, że straciłem wątek jakiś czas temu i przestałem rozumieć, co się dzieje w tym klubie. Stąd też mniejsza aktywność.

Qnen napisał/a:
Renesco za większość przeciwnych poglądów w stosunku do moich, dzięki którym można się sprzeczać i dyskutować na ich temat.
Cała nominowana przeze mnie trójka miewa sprzeczne poglądy do moich, a Ty, Qnen, chyba najczęściej. ;) Nie jest to jednak wybór osoby, która pierdzi w podobnej tonacji, więc ok. Ważne, że mimo tych różnic można dyskutować.

vinci68 napisał/a:
Forumowicz Roku powinien pisać przez cały rok, a ja dołączyłem do forum w marcu, a zacząłem coś konkretniejszego pisać w sierpniu
Jeszcze jakbyś przestał pisać te posty w ten swój bezpieczny, śmietankowo-waniliowy sposób to byłoby świetnie. Wszyscy już wiemy, że w życiu bywa różnie i wszystko może się zdarzyć, więc niczego nie można wykluczyć, a Ty wciąż i wciąż o tym przypominasz. Ale to tylko moje zdanie, drobna uwaga, zapisana na marginesie moim drobnym, niewyraźnym pismem. Możesz śmiało ją olać.

vinci68 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 20, 2013 14:14   

carlos napisał/a:
Ważne, że mimo (...) różnic można dyskutować.

W 100% się z tym zdaniem zgadzam. Właśnie po to jest forum, gdyby nie było różnic w poglądach, to nie byłoby potrzeby dyskusji ;)

carlos napisał/a:
Jeszcze jakbyś przestał pisać te posty w ten swój bezpieczny, śmietankowo-waniliowy sposób to byłoby świetnie. (...) Ale to tylko moje zdanie, drobna uwaga, zapisana na marginesie moim drobnym, niewyraźnym pismem. Możesz śmiało ją olać.

Każda krytyka, byle rozsądnie sformułowana jest cenna.. Ze swojej strony mogę zapewnić, że jej nie zignoruję i postaram się w miarę możliwości ją zastosować.. W miarę możliwości, dlatego że nie zawsze jest to możliwe..

carlos napisał/a:
Wszyscy już wiemy, że w życiu bywa różnie i wszystko może się zdarzyć, więc niczego nie można wykluczyć, a Ty wciąż i wciąż o tym przypominasz.

Po niektórych wpisach śmiem w to wątpić, ale jakby zamienić początek: "wszyscy już wiemy" na "większość z nas już wie", to byłbym skłonny się zgodzić ;)

Jeszcze dodam:
carlos, między innymi za zdrowe podejście do każdego tematu uważam, że zasłużyłeś na nominację do tytułu FR'13 ;)

GPower 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 20, 2013 15:27   

No to teraz zalecialo lukrem :lol2:

vinci68 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 20, 2013 15:34   

GPower napisał/a:
No to teraz zalecialo lukrem :lol2:

Niekoniecznie.. Nie takie były intencje ;)

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Gru 20, 2013 21:00   

Cytat:
Sprawa została wyjaśniona. Przy okazji wyborów zostało to wyciągnięte jako akcja w stylu "ten gość nie jest godzien..."
Było inaczej. Wtedy pepe (obecnie zbanowany, a szkoda) powiedział coś w stylu, że wygrałem mimo tej akcji z "frajerskim Milanem". Nie chodziło mu bodajże, że nie jestem godzien czy coś. Ogólnie (przynajmniej tak mi się wydaje) topór został zakopany i relacje pomiędzy mną a pepe są poprawne.

Uż. łachu pluje na mnie od pamiętnej akcji z "Violką" i "Szarym". Kto pamięta, ten wie o co chodzi.

Wypowiedział się w tym wątku i ok. - ma do tego prawo. Tak samo jak ja mam prawo mieć jego zdanie głęboko w ... Wiecie gdzie ;)

Z uż. łachu staram się nie dyskutować. I tak długo się mnie nie czepiał (ostatni raz coś tam mu nie pasowało, bo zbyt często zmieniałem avatar :king: ).
Ostatnio zmieniony przez Paolo#3 Sob Gru 21, 2013 00:13, w całości zmieniany 1 raz  

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 20, 2013 22:21   

carlos napisał/a:
Czy w tym kraju żadne wybory nie mogą odbyć się w normalnej, przyjaznej atmosferze?

Nie. Musimy sobie nawrzucać, najątrzyć, nagderać. Wszystko zaś bierze się z dwóch cech: egoizmu i zazdrości.
Paolo#3 napisał/a:
Ogólnie (przynajmniej tak mi się wydaje) topór został zakopany i relacje pomiędzy mną a pepe są poprawne.

Generalnie uważam że ten topór nigdy nie będzie zakopany. Zawsze w kibicowskim świecie będzie spór pomiędzy "piknikami" a "ultras" lub "hools". Każda z tych grup ma na trybunie własny interes, stąd "poprawne relacje" mogą oznaczać jedynie: szanuję że jesteś, ale i tak jesteś moim przeciwnikiem.
Paolo#3 napisał/a:
zbyt często zmieniałem avatar

:hahaha:
Czasem tutaj jest jak w piaskownicy.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 20, 2013 23:07   

W tym roku postanowiłem zagłosować na osoby, na które jeszcze nigdy nie głosowałem. Tak dla odmiany. Oczywiście powtórzę się, jak co roku zresztą, ale miejsca były tylko 3 więc musiałem kilku wyróżniających się pominąć.
Moje typy to (alfabetycznie):
1 konrad_acm
2 Pawko IRL
3 VelenoRosso

Pierwszy i drugi to uznane i regularne marki od kilku lat. Trzeci natomiast swoimi "włoskimi" wiadomościami wnosi, przynajmniej w moich oczach, bardzo dużo ciekawostek na forum. Myśłałem również o uż. Qnen, Renesco ale jak już wspomniałem miejsca są tylko 3. Może jak dojdziecie do finału to zmienię zdanie ;) .
Mniej więcej mógłbym się podpisać pod listą, którą na początku tematu wypisał Pawko IRL, ale jak już zanzaczyłem w tym roku dla odmiany zagłosowałem trochę inaczej. Niemniej jednak słowa uznania za aktywność i ciekawość wypowiedzi się należą.

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Sob Gru 21, 2013 00:37   

Ja swoje głosy oddałem na Bubu, maslok,TomekW. Za to w jaki sposób potrafią zgasić mnie jak i innych :D

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 22, 2013 10:08   

Dzięki STARY TIROWIEC, ale raczej (i nie chodzi tu o jakąś udawaną skromność) nie jestem typem forumowicza, który powinien być brany pod uwagę w takim plebiscycie. Fakt, jestem tu od dawna, trochę postów naskrobałem, ale niczym szczególnym się nie wyróżniam, nie należę do grona osób wymienianych powyżej, które prowadzą rozbudowane dyskusje w wielu tematach i sprawiają, że forum żyje.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 22, 2013 11:08   

Jak już kilk osób wcześniej napisało wyżej ceniona jakość nad ilością. Niekoniecznie trzeba mieć tysiące postów, w każdym temacie się udzielać, czy też pisać rozbudowane wypowiedzi. Czasami wystarczy krótko a dosadnie.
Po prostu z "jakiegoś" powodu mi utkwiłeś w tym roku w pamięci :) .

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 27, 2013 16:30   

vinci68 napisał/a:
z tego co tu wszyscy piszą...

Nie, nie wszyscy tu tak piszą. W zasadzie, patrząc statystycznie, prawie nikt.

vinci68 napisał/a:
Nie sądzę, by istniał sens logowania się na forum tylko po to, żeby zostać Forumowiczem Roku...

Masz rację, sens samego logowania na pewno nie. Ale sens pisania postów, by zostać wyróżnionym, jak najbardziej istnieje. Nie udawaj, że nie wiedziałeś.

carlos napisał/a:
Czy w tym kraju żadne wybory nie mogą odbyć się w normalnej, przyjaznej atmosferze?

W tym, czyli w którym? Nie wstydź się. I drugie pytanie: w jakim kraju wybory odbywają się w "normalnej", przyjaznej atmosferze?

PS. Przepraszam, że się wtrąciłem w dyskusję (w dodatku niezupełnie na temat), ale przynajmniej nie "śmietankowo-waniliowo"... Swoją drogą: pyszne sformułowanie, gratuluję autorowi!

vinci68 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 27, 2013 23:14   

kapiMCP napisał/a:
Nie, nie wszyscy tu tak piszą. W zasadzie, patrząc statystycznie, prawie nikt.

Chodzi o ten temat nie o całe forum, także taka statystyka jest w tym przypadku nieistotna.. W tym temacie jest kilka takich komentarzy napisanych przez osoby, których zdanie można uznać za prawdziwe..

kapiMCP napisał/a:
Masz rację, sens samego logowania na pewno nie. Ale sens pisania postów, by zostać wyróżnionym, jak najbardziej istnieje. Nie udawaj, że nie wiedziałeś.

Miałem trochę czasu, to napisałem.. Poza tym to nie był pierwszy dzień, w którym napisałem trochę więcej niż zwykle, takie dni były jeszcze wcześniej i będą w przyszłości.. O wyborach dowiedziałem się w dniu, w którym zostały ogłoszone, wcześniej wiedziałem tylko o wyborach Piłkarza Roku.. Poza tym tak jak napisałem wcześniej, nawet nie pomyślałem, że moje komentarze mogą być w ten sposób odebrane.. Także nie doszukuj się hipokryzji, tam gdzie jej nie ma..

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Gru 28, 2013 11:28   

Paolo#3 napisał/a:
Było inaczej. Wtedy pepe (obecnie zbanowany, a szkoda) powiedział coś w stylu, że wygrałem mimo tej akcji z "frajerskim Milanem".

Twoje słowa brzmiały dokładnie tak: "Najbardziej utytułowany a zarazem najbardziej frajerski klub w historii :] "

Sprawę z niefortunnym, jak to sam określiłeś, stwierdzeniem wyjaśniliśmy, więc problemu nie ma. Co nie zmienia faktu, że w ostatnich tematach meczowych znów znalazły się jakieś pajace używające stwierdzenia, że Milan to frajerski klub, frajerzy itp. Fajnie muszą mieć autorzy tych wypowiedzi - lubują się we frajerskim klubie. Jeszcze proponuję tylko poznanie co de facto słowa "fajer" lub "frajerski" oznaczają w żargonie, z którego się wywodzą i będzie w pełni śmietankowo-waniliowo. Brakuje teraz tylko, by ktoś nazwał Milan bandą cweli. Dla mnie każdy, kto używa takich przydomków, by się wyżyć za słabą grę Milanu powinien lecieć dożywotnio z tego forum. Pewnie wkrótce i tak zacznie wspierać inną bardziej zwycięską drużynę.
Drużynie się kibicuje i ją wspiera właśnie w najtrudniejszych momentach, a nie tylko jak dobrze idzie. Warto także pamiętać, że "klub to ty". Jeśli więc klub jest frajerski to ty jesteś taki sam. Swojego klubu, nazwy, barw nie obraża się nigdy. To świętość jak Matka czy Ojczyzna. Wielu tego kompletnie nie kuma. Ty Paolo posypałeś głowę popiołem, co tym bardziej pokazało, że na tytuł FR zasłużyłeś. Nienawidzę, gdy ktoś coś zawali i nie bierze tego na klatę. Tak postępują tylko życiowe pipy i tchórze zarazem.

Na FR z mojej strony głos leci na VelenoRosso. Gdyby się udzielał zawsze tak, jak czasami się uaktywnia, byłoby pięknie, bo wiele jego informacji jest unikatowych - widać, że gość niemal dziennie wertuje niejedną włoską stronę i wiele wie. Nie ukrywam, że pośród zalewu kwazigenialnych myśli autorów silących się na próbę napisania czegoś odkrywczego, szukam m.in. właśnie tych autorstwa VelenoRosso. Teraz to już pysznie śmietankowo-waniliowo na maksa (Allegriego).

No i na koniec witam wśród żywych - amnestia Putina dotarła także i tutaj, bo zdjęto mi bana. Jatta!

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 28, 2013 14:33   

kapiMCP napisał/a:

PS. Przepraszam, że się wtrąciłem w dyskusję (w dodatku niezupełnie na temat), ale przynajmniej nie "śmietankowo-waniliowo"... Swoją drogą: pyszne sformułowanie, gratuluję autorowi!

Całkiem dobre, ale w dużych ilościach powoduje niestety wymioty i biegunkę :)

Nabijacze byli, są i będą. Ja nim byłem na ten przykład jeszcze 8 lat temu ;)

Kargool 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 29, 2013 22:10   

pepe napisał/a:
amnestia Putina

Od Sybiru do Berlina...
Tylko uważaj bo się okaże, że za dwa dni jakieś auto w ciemnej uliczce będzie Cię próbowało rozjechać. Ręce Moskwy mają dugi zasięg.
Szczerze powiedziawszy nie rozumiem za bardzo wkrętów pod tytułem: "Dużo piszesz, bo chcesz być wybranym na FR".
Po pierwsze dlatego, że nie przypuszczam, aby ilość postów miała tu kiedykolwiek znaczenie przy wybieraniu do tego tytułu. Bo niby dlatego, że ktoś dużo napisał w ostatnim czasie to nagle objawia się jako "czarny koń" zawodów? Przypuszczanie, że tak jest to robienie sobie jaj z tych, którzy głosują.
Po drugie: skoro są tu, jak odczytuję, tak lotni ludzie, że w mig łapią "nabijaczy" to skąd u nich tak prymitywny sposób rozwiązania sprawy jak usuwanie postów czy publiczne wytykanie palcami? Być może jestem na to za głupi, ale moja zdolność logicznego myślenia tego już nie łapie.

vinci68 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 29, 2013 23:34   

Kargool napisał/a:
Szczerze powiedziawszy nie rozumiem za bardzo wkrętów pod tytułem: "Dużo piszesz, bo chcesz być wybranym na FR".
Po pierwsze dlatego, że nie przypuszczam, aby ilość postów miała tu kiedykolwiek znaczenie przy wybieraniu do tego tytułu. Bo niby dlatego, że ktoś dużo napisał w ostatnim czasie to nagle objawia się jako "czarny koń" zawodów? Przypuszczanie, że tak jest to robienie sobie jaj z tych, którzy głosują.

I tu masz rację.. Regularność powinna być ważna, a dokładniej całoroczna regularność.. A jak ktoś śledzi forum na bieżąco, to wie jak to jest z regularnością tych użytkowników, których posty danej osobie się podobają, czy też..

Kargool napisał/a:
Po drugie: skoro są tu, jak odczytuję, tak lotni ludzie, że w mig łapią "nabijaczy" to skąd u nich tak prymitywny sposób rozwiązania sprawy jak usuwanie postów czy publiczne wytykanie palcami?

Moim zdaniem to nie był sposób na rozwiązanie sprawy, przynajmniej nie w tym przypadku.. A w poprzednich nie wiem jak było..

Jeszcze dodam, że jesteśmy na forum sportowym, więc nie widzę powodów by się "sprzeczać" i nadmiernie dyskutować na tematy mało istotne, co nie znaczy, że chcę uciec od tej dyskusji(!), wręcz przeciwnie jeżeli na prawdę byłby problem to warto dyskutować, ale teraz problem jest sztuczny.. Myślę jednak, że jak ktoś by za rok pisał w analogicznym okresie więcej i miałoby to faktycznie związek z wyborem FR, to pewnie skończyłby pisać, gdyby się zorientował, że nie osiągnął tego co zamierzał.. Ja tego nie zrobię, bo założyłem konto tylko dlatego, że kibicuję Milanowi i fajnie jest pogadać z kimś poinformowanym na ten temat, a jeszcze fajniej gdy jest dużo opinii i pomysłów, ciekawych informacji.. I właśnie to był i jest zapewne cel założenia tego forum.. Sądzę, że ci którzy wymyślili wybory FR chcieli jakoś uatrakcyjnić samo forum, by było ciekawiej.. W każdym bądź razie mieli zapewne dobre intencje, ale niektórzy tego najwidoczniej nie do końca rozumieją.. I to w okresie, w którym w Milanie nie dzieje się najlepiej i na prawdę są ciekawsze tematy do dyskusji..

PS: Przepraszam, że poruszyłem w tym temacie tą kwestię, ale wydawało mi się, że to będzie najlepsze miejsce na zaprzeczenie fałszywym insynuacjom na temat moich komentarzy.. Jeśli ktoś nadal nie wierzy w to co napisałem, to z biegiem czasu będzie miał coraz mniej wątpliwości, że to co napisałem jest prawdą..

SineCere 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 01, 2014 12:22   

Zakończył się etap nominowania kandydatów. Tym razem do finałowej ankiety awansowało sześciu forumowiczów, ponieważ piąte miejsce osiągnęło ex aequo dwóch użytkowników. Ogółem zagłosowało 22 forumowiczów, a punkty rozdzielono pomiędzy 16 osób.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 01, 2014 12:35   

Witam w Nowym Roku!

Mój głos oddaję dla użytkownika: VelenoRosso za świeżość i garść bardzo ciekawych informacji. Oby tak dalej.
Nr 2: Paolo#3 gratulacje za awans do 6-tki.
Wyróżniłbym dodatkowo za ostatni miesiąc kamilusa ,który pojawił się niedawno i aktywnie wrzuca na forum wieści transferowe, którym bacznie się przyglądam i z uwagą czytam. Szkoda, że tak późno dołączył do grona forumowiczów bo na pewno dostałby ode mnie nominację do FR2013. Jeszcze zacznij udzielać się w innych tematach i będzie pewna nominacja :)

Reszcie finalistom również gratuluję i choć z niektórymi się w większości nie zgadzam (Bubu, Renesco, carlos ;) ) to cenię sobie to, że sie aktywnie wypowiadają. Może jak zmienią swoje poglądy to dostaną ode mnie w przyszłym roku głos w finałowej części plebiscytu ;)

Na koniec jeszcze podziękowania dla tych, którzy nominowali moją personę do FR2013. Dzięki i postaram się o lepsze 2014 :piwo:

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 01, 2014 13:57   

z mojej trójki Renesco Paolo#3 Qnen dwóch pierwszych awansowało do fianłu :)
z całym szacunkiem do Paolo#3 który na prawde jest wciąż jednym z najbardziej aktywnych użytkowników,to mój tegoroczny głos oddaje dla Ciebie Renesco :ok: ktoś kto spojrzy na zeszłoroczne dyskusjie nt FR 12 śmiało przeczyta co napisałem na jego temat. I najlepsze jest to że słowa dotrzymał a moja prognoza się sprawdziła :ok:

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 01, 2014 15:00   

Głos na Renesco. Chciałbym wyróżnić także VR, ale dwóch głosów oddać w ankiecie nie można ;)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 01, 2014 15:26   

Qnen napisał/a:
Wyróżniłbym dodatkowo za ostatni miesiąc kamilusa ,który pojawił się niedawno i aktywnie wrzuca na forum wieści transferowe, którym bacznie się przyglądam i z uwagą czytam.

Potwierdzam, ciekawe i czytelne posty o transferach, oby został na dłużej.

Moja cała trójka jest w finale, a głos oddam, na ... jeszcze nie wiem :)

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :king:

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 01, 2014 16:45   

Ode mnie głos na VelenoRosso za nietypowe, czasem wręcz unikatowe informacje odnośnie włoskiej sceny, niekoniecznie tej piłkarskiej :)
Sporo ciekawostek i dużo świeżości, która Go wyróżnia. Brawo!
Gratulacje dla wszystkich nominowanych, jak i tych wyróżnionych.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 01, 2014 17:53   

Zastanawiałem się między VelenoRosso a Renesco. Zagłosowałem na tego drugiego. VelenoRosso przebojem wdarł się do finału, znacznie zapadając w pamięci wielu forumowiczom, ale tak jak w poprzednich latach, nie od razu głosowałem na tych wyróżniających się z małym stażem, tak i w tym uczynię podobnie. Niech się chłop postara utrzymać poziom w przyszłym roku, wtedy być może ;) jest szansa na mój głos w finale, a z pewnością będzie to z korzyścią dla tego forum.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Sty 03, 2014 11:32   

Renesco, trafiony, zatopiony.

kapiMCP napisał/a:
W tym, czyli w którym? Nie wstydź się. I drugie pytanie: w jakim kraju wybory odbywają się w "normalnej", przyjaznej atmosferze?
Chodziło mi oczywiście o naszą matkę Polkę, ale masz rację, bo to daleko idące uproszczenie. Jednak są to wybory typowo lokalne, swojskie, nie niosące za sobą nic poza tytułem honorowym. Podważanie wygranej #3, jest w pewnym sensie podważaniem mojego zdania, bo jak może być inaczej, skoro oddałem swój głos na niego? Co innego, gdyby pojawiły się doniesienia o wyjątkowo dużej liczbie głosów z "martwych kont", które aktywowane są tylko na tą okoliczność.

Wybór na FR 2013 Paolo#3, jest poparty kliknięciami forumowiczów, skoro on jest nie godny, to może nie godni jesteśmy i my? Nie dajmy się zwariować, bo to tylko zabawa. Miałem kiedyś nadzieję, że jest inaczej, ale próbowałem kiedyś poderwać dziewczynę na tekst: "nie wiem czy wiesz, ale jest forumowiczem roku na forum Milanu, więc mogę Ci pokazać, jak sprawne są moje palce", ale ona zgasiła mnie tekstem, że dałaby mi okazję się wykazać, ale tylko wtedy, gdyby to było kółko dyskusyjne, bo wyżej ceni sobie walory sprawnego języka.

A swoją drogą jestem zdziwiony nominacją, bo było mnie nie tylo mniej, ale i frustranol nie zawsze tłumił skutecznie moje nastroje. No cóż, siła przyzwyczajeń. ;)

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 03, 2014 12:38   

Dzięki wszystkim za nominacje i głosy w rundzie finałowej. Ja zdecydowałem się na Paolo#3, uzasadnienie podałem wcześniej :)

Odpowiedz do tematu