ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz Roku 2013

Forumowicz Roku 2013
Bubu
7%
 7%  [ 5 ]
carlos
9%
 9%  [ 6 ]
maslok
14%
 14%  [ 9 ]
Paolo#3
15%
 15%  [ 10 ]
Renesco
29%
 29%  [ 19 ]
VelenoRosso
23%
 23%  [ 15 ]
Głosowań: 64
Wszystkich Głosów: 64

Autor Wiadomość
SineCere 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 19, 2013 10:37   Forumowicz Roku 2013

Zgodnie z naszą lokalną tradycją ogłaszam rozpoczęcie wyborów Forumowicza Roku 2013.

Swój głos może oddać każdy aktywny użytkownik forum zarejestrowany nie później niż do 18 grudnia 2013. W przesłanej do mnie (a nie jak dotychczas do TomkaW) Prywatnej wiadomości wymienić należy nicki maksymalnie trzech użytkowników forum, których chce się nominować do tytułu FR'13. Kolejność wymieniania nie ma znaczenia, każdy nominowany dostaje jeden punkt. Pięciu z najwyższą ich liczbą zostanie ujawnionych i umieszczonych w sondzie, która następnie wyłoni wyróżnionego.

Można nominować każdego poza samym sobą oraz mną. Głosowanie kończy się 31 grudnia (wtorek) o godzinie 23:59. Prywatne wiadomości powinny zawierać jedynie loginy użytkowników, ewentualna dyskusja niech będzie prowadzona w tym temacie. 1 stycznia ukaże się finałowa sonda, która wyłoni tegorocznego zwycięzcę.

W poprzednich latach wygrywali:
2004 - biedronka
2005 - baker
2006 - Cartman
2007 - Pamato
2008 - suchy
2009 - TomekW
2010 - carlos
2011 - carlos
2012 - Paolo#3
2013 - ?
Ostatnio zmieniony przez SineCere Śro Sty 01, 2014 12:19, w całości zmieniany 1 raz  

vinci68 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 19, 2013 12:10   

Nie jest łatwo jednoznacznie się określić, wybierając jedynie 3 osoby, nawet po chwilowym zastanowieniu..

Pewnie nie będę oryginalny, ale moim zdaniem na to wyróżnienie najbardziej zasłużyli:
+ carlos
+ Renesco
+ Paolo#3

Wkład każdego z nich w dyskusję jest widoczny, a i jakość komentarzy jest na wysokim poziomie..

PS: Pojawiła się jedna wątpliwość, gdyż pierwszy raz wysyłam prywatną wiadomość na tym forum(po wysłaniu dwa razy ją edytowałem dopisując po jednym nicku, ale to chyba nieistotne), i mimo, że nacisnąłem "Wyślij", a potem "Zapisz Wiadomość", moja wiadomość nadal znajduje się w rubryce "Do Wysłania".. Czy to jest normalny etap wysyłania wiadomości i zostanie ona wysłana w najbliższym czasie, czy może popełniłem gdzieś błąd w wysyłaniu, albo czegoś nie nacisnąłem, by mogła być wysłana? W miarę możliwości proszę o odpowiedź.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Gru 19, 2013 12:13   

vinci68, to jest normalny etap wysyłania wiadomości. Będzie w zakładce "do wysłania" dopóki adresat jej nie odbierze. W tym czasie można ją jeszcze edytować.

vinci68 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 19, 2013 12:14   

TomekW, dzięki za rozwianie wątpliwości i błyskawiczną odpowiedź ;)

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Gru 19, 2013 16:03   

Moja trójka: Renesco, VelenoRosso, Qnen.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Gru 19, 2013 16:04   

W tym roku powinien wygrac zdecydowanie Renesco!

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 19, 2013 17:05   

Osobiście cenie sobie przewagę jakości nad ilością i zbędnego wodolejstwa,kopiowania itp. więc stawiam na tych trzech:

TomekW, Venomik i Maslok

Dodatkowo cenię sobie wiedzę tych Panów na temat włoskiego calcio, która przewyższa znacznie większość użytkowników tego forum.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Gru 19, 2013 18:28   

Każdy plebiscyt na FR rządzi się własnymi prawami i w tym nie mam żadnych problemów, bo:
1) Renesco zostaje nominowany, ale ma też mój pewny głos w rundzie finałowej. Najlepsze połączenie jakości, ilości i częstotliwości. Dlatego:
2-3) Qnen i Bubu to nominacje w dowód uznania za, dla pierwszego, największy postęp, a dla drugiego za to co zawsze. Król ciętej riposty, z lubością dyskutujący o kontrowersyjnych sytuacjach, do tego mający wkład w stronę główną.
Howgh!

vinci68 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 19, 2013 18:34   

Bubu, żeby nie było niedomówień, bo już nie zdążyłem odpisać w usuniętym temacie:

Wszystko co napisałem nie jest ani trochę związane z wyborami na Forumowicza Roku! Miałem trochę czasu, to napisałem parę komentarzy, ale chyba to nie jest zabronione, szczególnie zważywszy na to, że forum jest przeznaczone właśnie do dyskusji..
Przepraszam natomiast jeśli moje wpisy zostały źle odebrane, ale z tym tematem nie mają nic wspólnego..

Poza tym nie brałem nawet takiej możliwości pod uwagę, że ktoś mógłby mnie nominować, bo byłoby to w obecnej sytuacji nielogiczne.. Forumowicz Roku powinien pisać przez cały rok, a ja dołączyłem do forum w marcu, a zacząłem coś konkretniejszego pisać w sierpniu, więc już chociażby przez wzgląd na to się nie kwalifikuję..

Przepraszam, że umieszczam to w tym temacie, ale nie chcę, by ktoś mnie teraz albo w przyszłości źle zrozumiał ;)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 19, 2013 20:31   

Nie widziałem usuniętego tematu, ale zawsze tak jest, że w okolicy wyborów ktoś kogoś oskarża o "kampanię wyborczą", a przecież po pierwsze ktoś może mieć nagle więcej czasu o tej porze roku czy najzwyczajniej w świecie więcej chęci do pisania, a po drugie taka ewentualna kampania nie jest niczym złym czy zabronionym.
Raczej nie jesteśmy bandą dzieciaków i nikt nie będzie dokonywał wyboru na podstawie 3 ostatnich dni. Nie dajmy się zwariować.
vinci68, chcesz to pisz, po to jest forum.

vinci68 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 19, 2013 21:02   

konrad_acm napisał/a:
zawsze tak jest, że w okolicy wyborów ktoś kogoś oskarża o "kampanię wyborczą", a przecież (...) ktoś może mieć nagle więcej czasu o tej porze roku czy najzwyczajniej w świecie więcej chęci do pisania

Otóż to, nie każdy ma codziennie czas, by coś napisać.. Czasami aktywność jest uwarunkowana od różnych czynników: dla niektórych praca, życie prywatne, dla innych studia, szkoła..

konrad_acm napisał/a:
taka ewentualna kampania nie jest niczym złym czy zabronionym

Ale czy "kampania wyborcza" na forum sportowym jest dla dorosłych ludzi? Nie sądzę, by istniał sens logowania się na forum tylko po to, żeby zostać Forumowiczem Roku.. Jeżeli chodzi o wybór Forumowicza Roku, to powinno być to miłe wyróżnienie dla wybranej osoby, ale najważniejsze dla nas jako kibiców Milanu powinny być kwestie związane z Milanem.. Na inne tematy też warto porozmawiać, bo przecież monotonność jednego tematu, nawet najciekawszego(mam na myśli Milan) nie jest wskazana..

konrad_acm napisał/a:

Wyczuwam w tym odrobinę ironii, ale jeszcze raz dodam, że napisałem komentarz powyżej, żeby zaznaczyć, że nie dam się oskarżyć o coś, co nie miało miejsca. A ponieważ zasugerowana treść do której się odniosłem była jednoznaczna, nie mogłem jej zostawić bez komentarza.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 19, 2013 21:14   

ale o co zostałeś oskarżony?! bo tu nic nie widać! czyżby ktoś cwany zdążłył zatrzeć ślady?? o co tu chodzi I dlateczgo "niewygodne posty" nagle znikają??!!!
moja trójka w tym roku
Renesco (pisalem już w zeszłym roku o Tobie ;) )
Paolo#3
Qnen
wielkie brawa dla
Gandalf SinceCare maslok TomekW Lewy rangiz Rossonero GPower kondrad_acm Venomik VelenoRosso mms jarles Kzr bounty_fire Burzum Hornet Majkel carlos
szkoda że zniknęli gdzieś tak wielcy użytkownicy jak Kargool Pamato czy Stary Tirowiec :cry2: był też kiedyś fajny chłopak nismovisky ale po nim też już zostały wspomnienia...

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 19, 2013 21:17   

vinci68 napisał/a:
konrad_acm napisał/a:

Wyczuwam w tym odrobinę ironii

Błąd. Pisałem serio. Nie doszukuj się na siłę drugiego dna.
Jako nowy możesz sobie przejrzeć tematy o poprzednich wyborach - Bubu już nie pierwszy raz stawia podobne zarzuty.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Gru 19, 2013 21:27   

Pawko IRL napisał/a:
bo tu nic nie widać! czyżby ktoś cwany zdążłył zatrzeć ślady?? o co tu chodzi I dlateczgo "niewygodne posty" nagle znikają??!!!

Trzeba powołac komisje, ktora to wyjaśni.
konrad_acm napisał/a:
Bubu już nie pierwszy raz stawia podobne zarzuty.

Bo dziwnym trafem analogiczna sytuacja sie powtarza :)

Pawko IRL napisał/a:
szkoda że zniknęli gdzieś tak wielcy użytkownicy jak Kargool Pamato czy Stary Tirowiec

To tez by warto wyjaśnić!

zychu9 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 19, 2013 21:29   

miszcz napisał/a:
Osobiście cenie sobie przewagę jakości nad ilością i zbędnego wodolejstwa,kopiowania itp.

Temu Panu trzeba polać :)
w pogardzie mając każdy targ.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 19, 2013 21:36   

vinci68 napisał/a:
konrad_acm napisał/a: vinci68, chcesz to pisz, po to jest forum.

Wyczuwam w tym odrobinę ironii, ale jeszcze raz dodam, że napisałem komentarz powyżej, żeby zaznaczyć, że nie dam się oskarżyć o coś, co nie miało miejsca. A ponieważ zasugerowana treść do której się odniosłem była jednoznaczna, nie mogłem jej zostawić bez komentarza.

Ja nie wyczuwam. O ile znam kolegę to właśnie tak myśli jak pisze. Ty też pisz co chcesz, ale uważaj jak piszesz.
Ciekawi mnie natomiast sam fakt "kampanii wyborczej". Jak do tej pory nie pamiętam, aby ktoś tu takową ostentacyjnie prowadził, niemniej były momenty kiedy zarzuty w tym temacie padały. Coż, zawsze wydaje mi się to śmieszne, gdyż:
konrad_acm napisał/a:
Raczej nie jesteśmy bandą dzieciaków i nikt nie będzie dokonywał wyboru na podstawie 3 ostatnich dni.

Usuwanych tematów z tego powodu jednakże nie pamiętam. Może ktoś coś więcej opowiedzieć o tym?
EDIT:
Ja żyję :) nie zniknąłem ale jest mnie mniej, bo mam mniej czasu. Pamato chyba też ;)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Gru 19, 2013 22:04   

Bubu napisał/a:
Pawko IRL napisał/a:
szkoda że zniknęli gdzieś tak wielcy użytkownicy jak Kargool Pamato czy Stary Tirowiec

To tez by warto wyjaśnić!

wyjaśnić to trzeba gdzie się podziewa Anathem, czy jak mu tam było...nic mnie tak nie doprowadzało do wrzenia jak ten Jego 'optymizm' ;) a może to kolejny 'gracz' który za sprawą Allegriego zatracił swoje umiejętności i popadł w marazm?

Kargool: to fakt, na pewnym etapie życia czasem nie ma wyboru i trzeba z czegoś zrezygnować :piwo: ale jak widać rozgarniętych tu wciąż nie brakuje więc odwiedzanie forum wciąż sprawia przyjemność :ok:

vinci68 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 19, 2013 22:09   

konrad_acm napisał/a:
Błąd. Pisałem serio. Nie doszukuj się na siłę drugiego dna.

W takim razie przepraszam za podejrzenie, ale widocznie zmylił mnie trochę układ treści w Twojej wypowiedzi. Ale jeśli piszesz, że nie miałeś nic ironicznego na myśli, to jestem skłonny Ci uwierzyć ;)

Kargool napisał/a:
Usuwanych tematów z tego powodu jednakże nie pamiętam. Może ktoś coś więcej opowiedzieć o tym?

Dodałem temat o tenisie ziemnym z ankietą dotyczącą nadchodzącego 2014 roku.. To co napisałem w komentarzu do utworzonego tematu skopiowałem po jego usunięciu do istniejącego tematu, który jednak posiada starą ankietę i głównie dlatego założyłem nowy temat z nową ankietą.. Ale tak jak mówię jeśli to był problem, to nie będę się kłócił o jedną ankietę..
Chodzi mi bardziej o fakt, że zanim temat został usunięty zostało w nim jednoznacznie zasugerowane, że utworzenie przeze mnie tematu i parę innych komentarzy jest związane tylko i wyłącznie z wyborami Forumowicza Roku.. A to jest nieprawda i ponieważ temat został usunięty musiałem odpisać tutaj, żeby nie było wątpliwości..

Bubu napisał/a:
Bo dziwnym trafem analogiczna sytuacja sie powtarza :)

Sytuacja sytuacji nie równa, a Tobie radziłbym się na przyszłość zastanowić zanim znów kogoś niesłusznie oskarżysz, bo z tego co tu wszyscy piszą, to nie był pierwszy raz.. Ja nie zamierzam się tu wdawać w przepychanki słowne, mój komentarz miał na celu tylko wyjaśnienie, że to co napisałeś nie było prawdą, ale nie wszyscy mają takie podejście, dlatego radzę Ci się zastanowić dwa razy przy "analogicznej sytuacji" w przyszłości, jeśli takowa miałaby miejsce..

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 19, 2013 23:49   

Widać nawet wybory na forum internetowym wzburzają tłumy :rotfl:
Czyżby miały się posypać oskarżenia i rozprawy w trybie wyborczym?
Czy doczekamy się debaty wyborczej? Jak wyglądają sondaże przedwyborcze?

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 20, 2013 00:00   

Pamato napisał/a:
gdzie się podziewa Anathem

Faktycznie, człowieka gdzieś zassało. Ja tam na jego optymizm nie narzekałem nigdy, ale obawiam się że nie mógł po prostu tego sezonu przeżyć. Tej mizerii nie da się przekuć w dobro.
Pamato napisał/a:
odwiedzanie forum wciąż sprawia przyjemność

I to tyle pozytywów jeśli chodzi o Milan AD2013 ;)

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Gru 20, 2013 01:10   

Pawko IRL wypisał w zasadzie wszystkich w miarę regularnie aktywnych, wnoszących sporo do dyskusji użytkowników i wypada tylko dołączyć jego do tej listy i przyklasnąć, my tworzymy to forum (przynajmniej w tym roku :P ).

Ja mam dwóch pewniaków: Paolo#3 ze względu na swoją aktywność i VelenoRosso, który w ostatnich miesiącach zwrócił moją uwagę wieloma ciekawostkami na które nie miałbym szansy natknąć się sam (włoskie źródła). Moi ubiegłoroczni faworyci - maslok i carlos byli w tym roku trochę mniej aktywni, a maslok ma największe propsy za bloga, który nie podlega ocenie w przypadku FR - mam nadzieję, że niedługo wznowisz pisanie. Kandydatem numer 3 jest Bubu w dużej mierze za to, że kiedy wyniki są tak kiepskie to (według mnie) myśli racjonalnie no i broni nasz kochany Milan przed złymi decyzjami sędziów :)

łachu 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 20, 2013 07:23   

Ja mam jedynie nadzieję, że ta nagroda odzyska swój prestiż po tym co stało się rok temu i trafi faktycznie do osoby, która na to zasługuje.

GPower 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 20, 2013 10:29   

Nie rozumie dlaczego przyznanie tytułu w zeszłym roku dla Paolo#3 miało obniżyć prestiż

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 20, 2013 11:27   

GPower, kolejna napinka.
Paolo#3 w którymś z tematów zeszłego roku poniesiony frustracją, chyba po porażce, napisał "frajerski Milan" czy coś w tym stylu, mogę się minimalnie mylić ;) no i został za to zaatakowany i wdeptany w ziemie. Sprawa została wyjaśniona. Przy okazji wyborów zostało to wyciągnięte jako akcja w stylu "ten gość nie jest godzien..."
Oczywiście Paolo wygrał słusznie i demokratycznie. Był i jest jednym z najaktywniejszych forumowiczów i dodatkowo rozwinął się także pod względem jakości, a jedna wpadka moim zdaniem nie powinna mieć na to wpływu wtedy, a tym bardziej być teraz wywlekana w taki sposób. Magia Świąt ;)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 20, 2013 11:40   

Każdemu może trafić jakaś wpadka. Przecież jak w życiu, można mieć gorszy dzień :)
W tym roku:
VelenoRosso
Paolo#3
Renesco

Cała trójka zasługuje na wyróżnienie.
VelenoRosso za dużo ciekawych informacji prosto z Włoch
Paolo#3 za całokształt i aktywność.
Renesco za większość przeciwnych poglądów w stosunku do moich, dzięki którym można się sprzeczać i dyskutować na ich temat.

Odpowiedz do tematu